Vaše otázky radi zodpovieme: 

Telefón: (+421) 0903 040 562 [Prosím kontaktujte nás prevažne v popoludňajších hodinách.]
Sklad-reklamácie: 0948 30 30 34
Zákaznícka linka: 0948 44 88 63
Záznamník 24 hod: 0650 40 1234
FAX 24 hod : (+421) 0650 406 789 (+421650406789)
0650 bezplatné číslo v sieti spoločnosti Slovak Telekom, a.s.. VOIP.

Alarm ABCA-406  na bicykel alebo skúter s otrasovým čidlom a sirénouAlarm ABCA-406 na bicykel alebo skúter s otrasovým čidlom a sirénou
406-alarm-0 406-alarm-2 406-alarm-5

Alarm ABCA-406 na bicykel alebo skúter s otrasovým čidlom a sirénou

Nie je ešte ohodnotené PDFTlačiťEmail
Array
Predajná cena10,08 €
Predajná cena bez DPH8,40 €
  • Popis
  • Recenzie
Zabezpečte svoj bicykel, motorku, kočík alebo osobné cennosti pomocou bezdrôtového alarmu,
Alarm ABCA-406  na bicykel alebo skúter s otrasovým čidlom a sirénou
Alarm na bicykel, skúter s otrasovým čidlom a 120dB sirénou
 
Zabezpečte svoj bicykel, motorku, kočík alebo osobné cennosti pomocou bezdrôtového alarmu, ktorý dokáže odradiť každého zlodeja sirénou o sile 120 decibelov Veľmi jednoduché použitie spolu s výnimočnou cenou robia z tohto výrobku ideálny doplnok pre zabezpečenie. Alarm stlačením jedného tlačidla zabezpečíte, ten potom pri pohybe stráženého predmetu aktivuje integrovanú sirénu najprv len krátko, ak pohyb trvá, rozoznie sa siréna na dlhšiu dobu. Pri drobnom pohybe  (strčený ) Vás siréna len krátko upozorní. Deaktivácia alarmu navolením štvormiestnej kombinácie.
 
Vhodné pre zabezpečenie bicykla, mopedu, skútra či motocykla, ale tiež napr. kosačiek, vozíkov a iného náradia. Štandardná montáž je na  trubku alebo riadidlá (skrutky sú súčasť balenia).
 Stačí malý bezdrôtový alarm na bicykel, moped, motorku, skúter alebo kočík či záhradnú kosačku a váš majetok bude ochránený 120dB hlasným alarmom s detektorom pohybu. Lupič si krádež iste rýchlo rozmyslí. Jednoduchý, lacný a účinný spôsob, ako ochrániť váš majetok . Alarm funguje na základe vibrácie - ak niekto s predmetom, ku ktorému je alarm pripevnený pohne a alarm je aktívny, spustí sa siréna, ktorá spoľahlivo zlodeja buď vyľaká alebo na neho prinajmenšom strhne pozornosť ostatných.
Tento bezdrôtový alarm vás môže ochrániť tiež pred krádežou kabelky či ruksaku. K aktivácii alebo deaktivácii nie je potrebný žiadny kľúč - všetko ovládate pomocou troch tlačidiel A, B, C. Stačí naťukať kód, ktorý si sami nastavíte. Alarm sa aktivuje dlhším stlačením tlačidlom B. Pri pohybe s predmetom začne alarm okamžite hlasno húkať a odradí zlodeja. Najskôr alarm reaguje krátkymi prerušovanými zvukmi sirény. Ak je s predmetom ďalej manipulované, spustí sa siréna neprerušovane.
Alarm nezabráni samotnému ukradnutiu bicykla , ale je veľmi citlivý takže ak bicyklom niekto pohne tak začne húkat. takže treba byt na blízku, myslím že zvuk už odradí každého zlodeja ..
 
Technické údaje:
 
Ochrana štvormiestnym kódom
3 úrovne nastavenia citlivosti snímača
Hlasitosť sirény min. 120 dB
vodeodolné prevedenie
Napájanie: 9V batéria rozmery: 100 x 60 x 35 mm.
 
 
 
Kódovanie alarmu.
Na alarme je predvolený kód: ABCA. Kód slúži na vypnutie alarmu pri poplachu, prípadne na jeho deaktiváciu. Kód je vždy 4-miestny, kombinujúci jednotlivé písmená na alarme.
 
Zmena kódu.
Stlačte A na 3 sekundy, budete počuť jedno krátke pípnutie. Vložte pôvodný kód, budete počuť tri krátke pípnutia. Do 5 sekúnd vložte nový kód, budete počuť tri krátke pípnutia. Ak vložíte nesprávny kód, budete počuť jedno krátke pípnutie. Potom musíte postupovať od začiatku. Ak batériu odpojíte na viac ako 30 sekúnd, kód sa zmení na predvolený: ABCA.
 
 
 
Aktivácia/deaktivácia alarmu.
Stlačte a podržte B, budete počuť jedno krátke pípnutie – alarm je aktivovaný. Oneskorenie alarmu je 5 sekúnd, t.j. alarm začne reagovať na otrasy 5 sekúnd po aktivácii. Alarm deaktivujete zadaním bezpečnostného kódu (podľa bodu A), budete počuť tri krátke pípnutia ak bol zadaný kód správny. Ak bol zadný kód nesprávny, budete počuť jedno pípnutie. Ak 4x po sebe zadáte nesprávny kód, alarm sa na 3 minúty uzamkne a nový kód môžete zadať až po troch minútach.
 
Citlivosť alarmu.
Predvolená citlivosť je stredná. Alarm sa dá nastaviť na 3 stupne citlivosti: nízka,  stredná , vysoká. 
 http://www.youtube.com/embed/PsiL4tndk3M
 
 
 
Zmena citlivosti:
Stlačte C a podržte. Budete počuť jedno, dve alebo tri pípnutia.
1 pípnutie – vysoká citlivosť
2 pípnutia – stredná citlivosť
3 pípnutia – nízka citlivosť
Zmena citlivosti sa dosiahne opakovaným stlačením a podržaním tlačidla C. 
 
Priebeh poplachu.
Ak je alarm aktivovaný, pri jeho narušení (otrasoch) alarm 5x pípne. Ak počas ďalších 5 sekúnd dôjde znova k narušeniu, bude alarm nepretržite pískať 15 sekúnd.
 

Prihlásiť sa or vytvoriť konto