Vaše otázky radi zodpovieme: 

Telefón: (+421) 0903 040 562 [Prosím kontaktujte nás prevažne v popoludňajších hodinách.]
Sklad-reklamácie: 0948 30 30 34
Zákaznícka linka: 0948 44 88 63
Záznamník 24 hod: 0650 40 1234
FAX 24 hod : (+421) 0650 406 789 (+421650406789)
0650 bezplatné číslo v sieti spoločnosti Slovak Telekom, a.s.. VOIP.

NETIO 4 ALLNETIO 4 ALL
netio4-all_-2 netio4-all_use_850x500 NETIO-4-ALL-2

Zásuvkový spínač, relé NETIO 4 ALL Múdra zásuvka s Bluetooth Wifi a meraním spotreby na každom výstupe,

Nie je ešte ohodnotené PDFTlačiťEmail
Array
Predajná cena210,00 €
Predajná cena bez DPH175,00 €
  • Popis
  • Recenzie
diaľkovo spínané zásuvky, rozhranie pre pripojenie k Internetu
NETIO4 All - Chytrá zásuvka s Bluetooth Wi-Fi a meraním spotreby na každom výstupe, určená pre ovládanie ďalších zariadení cez Internet. 4 diaľkovo spínané zásuvky, rozhranie pre pripojenie k Internetu (RJ-45), Wi-F, Bluetooth LE 4. 0, meranie spotreby. Príprava pre pripevnenie na stenu.


NETIO4 All ponúka:
Bluetooth 4.0 LE
Meranie spotreby na každom výstupe
wifi
Integrovaný prístupový bod - pripojte Netio4 All do bezdrôtovej siete a pripojte k nemu počítač
Univerzálny zdroj 90 - 250V
HTTPS - zabezpečené spojenie medzi webovým prehliadačom a webovým serverom
Ochrana pred prepätím a prúdovými špičkami (4xVaristor)
Veľká kapacita pamäte
Úchyt na stenu súčasťou balenia
Táto múdra zásuvka rozpozná zariadenie s Bluetooth LE 4. 0, ak sú v blízkosti, a dokáže reagovať podľa Vami pripraveného scenára - napr. Rozsvietiť lampy, spustiť vetrák atp.

NETIO je pre zariadenie Bluetooth riadiacou jednotkou (central device), takže pripojiteľná zariadenia sú klientmi (peripheral device) v tejto sieti.

NETIO 4 ALL obsahuje jeden vstup na 90 - 250 V a štyri štandardné sieťové zásuvky, ktoré umožňujú pripojenie takmer akéhokoľvek zariadenia napájaného 90 - 250 V.

K webovému rozhraniu zariadenia sa pristupuje z lokálnej siete alebo Internetu pomocou obľúbeného internetového prehliadača, nie je teda potrebné inštalovať žiadny špeciálny softvér. Náklady na spotrebu elektrickej energie budete mať pod kontrolou. Zariadenie Vám pošle notifikáciu v prípade prekročenia plánovanej spotreby, prípadne môže vypnúť / zopnúť pripojený spotrebič, alebo iné pripojené zariadenie.
Vďaka funkcii Watchdog je NETIO4 All ideálny pre automatické alebo ručné vzdialenej reštartovanie zaseknutých serverov, nedostupných prvkov sieťovej infraštruktúry a podobne. Tým možno výrazne redukovať náklady na prípadný výjazd servisného technika.
Z ďalších obľúbených využitie spomeňme napríklad automatické alebo vzdialené ovládanie rôznych domácich zariadení, ako je osvetlenie, elektrické brány alebo klimatizácie. NETIO-230B možno tiež využiť pre hobby účely - napríklad pre riadenie akvárií ci terárií, v pestovateľstve a podobne.

SIEŤ
Napájacie napätie: 90 - 250 V AC
Maximálny spínaný prúd:
EÚ - 15 A celkom / 8 A na každej zásuvke
US - 15 A celkom / 12 A na každej zásuvke
SIEŤOVÉ ROZHRANIE
10/100 Mbps (RJ - 45 konektor)
Wifi 802.11b / g / n 2,4 GHz
Bluetooth 4. 0 LE 2, 4 GHz
2 × anténa s výkonom 3 dB (jedna proWifi, jedna pre Bluetooth)
INDIKÁTORY STAVU
2 × LAN (na LAN konektoru)
1 × Wifi
1 × Bluetooth 4. 0 LE
4 × LED pre jednotlivé zásuvky
OVLÁDANIE NA ZARIADENIE
1 × hlavný spínač / vypínač (kolíska)
4 × spínač / vypínač pre jednotlivé zásuvky (slúžia tiež na reštart zariadenia a nastavenia do továrenského režimu)
OBSAH BALENIA
Rýchly sprievodca inštaláciou
ROZMERY A HMOTNOSŤ
Rozmery: 302 × 58 × 90 (š × v × h)
hmotnosť:
PREVÁDZKOVÉ PODMIENKY
Teplota: 0 - 50 ⁰C

Sieťové zariadenie pre ovládanie napájania externých zariadení. Vstup 230V AC, 4x výstup 230V AC, ethernet 10/100MBps, WiFi 802.11b/g/n 2,4 GHz, Buetooth, meranie spotreby, ovládanie tlačidlami, vzdialené ovládanie cez webové rozhranie, alebo smartfón (app pre iOS aj Android), jednoduchá integrácia pomocou CGI, alebo telnetu. Ovládanie výstupov pomocou plánovača, alebo manuálne. Funkcie Watchdog pre automatické resetovanie zaseknutých sieťových zariadení.

Podrobný popis
NETIO 4 je sieťové zariadenie, ktoré umožňuje prostredníctvom počítačovej siete ovládať napájanie externých zariadení pripojených na 230V výstupy. NETIO 4 obsahuje jeden vstup na 230 V a štyri napájacie 230V zásuvky, ktoré umožňujú pripojenie takmer akéhokoľvek zariadenia napájaného 230V. K webovému rozhraniu zariadenia sa pristupuje z lokálnej siete, alebo Internetu pomocou internetového prehliadača či mobilného telefónu.
Spínanie výstupu je možné ovládať interným časovačom, prípadne je pre okamžité ovládanie výstupov možné využiť tlačidlá na prednom paneli. NETIO 4 ďalej umožňuje prostredníctvom rozhrania Telnet, alebo CGI príkazu jednoduchú integráciu do väčšiny systémov - zaiadenie je možné ovládať napríklad automatickými externými skriptami apod.
Aj vďaka funkcii Watchdog (kontroluje odozvy sieťových zariadení) je NETIO 4 velmi vhodné pre automatické či ručné vzdialené reštartovanie zaseknutých serverov, nedostupných prvkov sieťovej infraštruktúry a pod. Tým je možné výrazne redukovať náklady na prípadný výjazd servisného technika. Z ďalších obľúbených využití spomeňme napríklad automatické, alebo vzdialené ovládanie rôznych domácích zariadení, jako je osvetlenie, elektrické brány, alebo klimatizácia. NETIO 4 je tiež možné využiť pre hobby účely - napríklad pre riadenie akvárií či terárií, v pestovateľstve a pod.
NETIO 4 je možné pripojiť do dátovej siete pomocou ethernetového kábla, alebo prostredníctvom bezdrôtovej siete (zariadenie môže pracovať v režime klient, alebo prístupový bod).
NETIO 4 má možnosť pripojenia iných zariadení cez Bluetooth a funkciu merania spotreby pripojených zariadení.
Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

Prihlásiť sa or vytvoriť konto