Vaše otázky radi zodpovieme: 

Telefón: (+421) 0903 040 562 [Prosím kontaktujte nás prevažne v popoludňajších hodinách.]
Sklad-reklamácie: 0948 30 30 34
Zákaznícka linka: 0948 44 88 63
Záznamník 24 hod: 0650 40 1234
FAX 24 hod : (+421) 0650 406 789 (+421650406789)
0650 bezplatné číslo v sieti spoločnosti Slovak Telekom, a.s.. VOIP.

GSM špionážna ploštica  GSM-X006-430 ploštica, Monitor + zvukový spúšťač + spúšťač vibrácií, podpora zvukovej citlivosti nastaviteľná SMS a kontrola výkonuGSM špionážna ploštica GSM-X006-430 ploštica, Monitor + zvukový spúšťač + spúšťač vibrácií, podpora zvukovej citlivosti nastaviteľná SMS a kontrola výkonu
431-gsm7

GSM špionážna ploštica GSM-X006-430 ploštica, Monitor + zvukový spúšťač + spúšťač vibrácií, podpora zvukovej citlivosti nastaviteľná SMS a kontrola výkonu

Nie je ešte ohodnotené PDFTlačiťEmail
Array
Predajná cena240,00 €
Predajná cena bez DPH200,00 €
  • Popis
  • Recenzie
Tajný odposluch záujmového priestoru vo vysokej GSM kvalite.
Monitor + Zvukový spúšťač + Spúšťač vibrácií Test T-mobil, O2 OK
1. Podpora GSM siete 850/900/1800/1900 MHz
2. Zvukový detektor vzdialenosti: 10 m
3. Zvuková citlivosť nastaviteľná pomocou SMS: 20-500 dB
4. Dva druhy spôsobov, ako nastaviť hlavné číslo
5. Elektrický dopytový pokyn SMS
Monitor + Zvukový spúšťač + Spúšťač vibrácií Test T-mobil, O2 OK
1. Podpora GSM siete 850/900/1800/1900 MHz
2. Zvukový detektor vzdialenosti: 10 m
3. Zvuková citlivosť nastaviteľná pomocou SMS: 20-500 dB
4. Dva druhy spôsobov, ako nastaviť hlavné číslo
5. Elektrický dopytový pokyn SMS
6. Veľkosť: 4.1 x 3.1 x 1.2 cm
 
Jednoduchá inštalácia, jednoduché aplikovanie v praxi, možnosť odpočúvať ktorúkoľvek izbu, miestnosť na svete. Zariadenie vyzerajúce ako USB hub alebo USB zariadenie. Skutočnosť je však iná.
Toto zariadenie dovoľuje Vám špehovať kohokoľvek a kdekoľvek. Potrebujete iba kúpiť novú SIM kartu a vložiť ju do zariadenia. Ihneď môžete vytočiť číslo SIM karty, zariadenie automatický odpovie a funguje ako telefón s automatickým zdvíhaním bez mikrofónu. Tak môžete kohokoľvek počuť hovoriť o Vás alebo všetko, keď zavoláte na telefóne číslo SIM karty. Nikto si to nevšimne, pretože toto zariadenie vyzerá ako USB hub alebo malé USB zariadenie. Ale v skutočnosti je to špionážne zariadenie - ploštica. Ak umiestnite zariadene vedľa počítač a vsuniete ho do USB portu, zariadenie sa nabíja a tak môžete volať na zariadenie kedykoľvek, kdekoľvek alebo môžete ho vložiť do auta alebo na iné miesto, kde bude pracovať 1 až 2 dni. Potom je potrebné zariadenie opäť  dobiť. Ak Vám nevyhovuje tento štandardný rozmer, máme k dispozícii aj GSM ploštice o polovičku menšie ako je táto vyobrazená. 
 
Tajný odposluch záujmového priestoru vo vysokej GSM kvalite. 
GSM Hlasové Transmitter (špionážny telefón) je špionážny počúvací prístroj, ktorý má neobmedzené spektrum načúvania hlasu cez ľubovoľný GSM mobil. 
GSM vysielače je najnovšia unikátna technológia s použitím GSM modulu vysielača. Tento vysielač Vám umožní odpočúvať audio v rôznych miestnostiach, či situáciách ktoré požadujete. Je to malé a výkonné GSM odpočúvadlo - počúvanie audio zvukov, aby ste si mohli vypočuť cieľovú oblasť z mnohých na míle ďaleko. 
 
Ploštica pri ktorej nie ste obmedzený dosahom ako pri klasickej ploštici.( bežné ploštice majú dosah do 200-300 m). Kľukne môžete odpočúvať záujmový priestor aj z druhého konca zemegule. Zvuk z priestoru snímajú  4  vysoko citlivé mikrofóny a ako prijímač slúži Váš mobilný telefón. Takto si jednoducho môžete vypočuť, čo sa deje doma alebo vo firme. Na trhu neexistuje zariadenie ktoré by malo väčší dosah, dlhšiu výdrž batérie a kvalitu prenášaného zvuku pri zachovaní minimálnych rozmerov 5x3x1cm ako má táto GSM ploštica. Použitie je absolútne jednoduché. Do GSM ploštice vložíte SIM kartu čím sa zariadenie aktivuje. Následne keď zavoláte z druhého mobilného telefónu na číslo SIM karty tak GSM ploštica preberie automaticky hovor a Vy počujete čo sa odohráva v záujmovom priestore. Daná GSM ploštica nevydáva žiadne zvuky a zostáva pre okolie úplne utajená.
 
Je možné, že občas budete pri odpočúvaní počuť len šum, alebo vypadávanie audio zvuku. Je to spôsobené tým, že ak nie je v GSM sieti audio signál, GSM zariadenie pre nižšiu spotrebu prestane vysielať a vy budete počuť šum. Ak vypadávajú dátové slová je to spôsobené slabým GSM signálom u Vás alebo na druhej strane. 
Pozor na odhalenie, zariadenie vyžaruje VF GSM signál, preto ak niekto priloží zariadenie blízko rádio prijímača, je možné, že z rádia budete počuť brum, bzučanie a tým sa ľahko dané GSM zariadenie odhalí. No i napriek tomu je to neobmedzený GSM odpočúvací prostriedok. 
Ak sa bojíte odhaleniu odporúčame klasické neidentifikovateľné ploštice z našej produkcie.  
 
Ku GSM ploštici nepotrebujete nič, len svoj mobilný telefón alebo pevnú linku, z ktorej na GSM štěnicu – plošticu zavoláte. 
Prevádzka je podľa konkrétnych podmienok a vykonanie niekoľko desiatok hodín na jedno nabitie batérie. 
Prípadne NON-STOP pri napojení na sieť. 
Ľahká výmena za akúkoľvek SIM kartu ( karta SIM musí byť odblokovaná - PIN) 
Zapnutie odpočúvania - automatické prijatie hovoru. 
Nabíjačka do siete na neobmedzenú prevádzku alebo USB nabíjačka.
 
Napríklad by ste mohli nechať tento vysielač do vášho domu, či kancelárie v Trenčíne a počúvať, čo sa deje u Vás doma v Košiciach, či Afrike .... 
Je to úžasné počúvať ak viete že počujete to, čo Vás zaujíma. 
GSM vysielač je možné zabudnúť u Vás  doma, kancelárii alebo dokonca v inom meste alebo krajine a jednoducho vytočiť číslo SIM karty a počúvať. 
 
Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

Prihlásiť sa or vytvoriť konto