Vaše otázky radi zodpovieme: 0903 040 562 Fax: 0650 406 789 Záznamník: 0650 40 6789
Elektronický vraždič problematického hmyzuElektronický vraždič problematického hmyzu

Elektronický vraždič problematického hmyzu

Nie je ešte ohodnotené Výrobca Manufacturer PDFTlačiťEmail
Array
Predajná cena28,24 €
Predajná cena bez DPH23,53 €
  • Popis
  • Recenzie
Elektronický vraždič problematického hmyzu
Čudne vyzerajúci raketa je v skutočnosti Dômyselná elektronická plácačky, ktorá Vás pohodlne zbaví dotieravých komárov, múch i iného poletavého hmyzu.
Výplet je z vodivých drôtov a je realizovaný v troch oddelených vrstvách tak, že je medzi nimi medzera. Každá z vrstiev výpletu je zároveň elektródou a je pripojená ku generátora vysokého napätia (pre človeka je systém samozrejme bezpečný), ktorý je is batériami uložený v rukoväti.
Potom už len stačí aby sa komár alebo mucha dostala do výpletu a teda medzi dve elektródy. Keďže je výplet tvoria len tenkými vodičmi a pomerne hrubými okami, možno tomuto veľmi ľahko pomôcť pohybom "plácačky". Ako náhle sa hmyz dostane medzi oká, dôjde k vybitie nabitého kondenzátora cez škodcu a tento je okamžite zlikvidovaný; žiadna rozmazaná krv na stene. Ku ľahší likvidáciu komárov je v krčku zabíjecej "rakety" umiestnená biela LED. Ak ju zapnete, dôjde k osvietenia výpletu a ľahšiemu zničenie agresora.
Batérie sú nabíjaný integrovanou nabíjačkou priamo po pripojení lapače do siete 230V.
Mosquito trapper (zabijak na muchy)
Parametre:
• napájanie: z batérií
• nabíjania: 230V/50Hz
• rozmery: 50 x 21 cm (dĺžka x šírka hlavy)
S normálnou plácačkou nie je jednoduché muchu zneškodniť, ale s touto sa jej stačí dotknúť. Plácačka funguje na dve AA batérie (nie sú priložené). ( Niekedy sú aj priložené... )
Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

Prihlásiť sa or vytvoriť konto