Vaše otázky radi zodpovieme: 

Telefón: (+421) 0903 040 562 [Prosím kontaktujte nás prevažne v popoludňajších hodinách.]
Sklad-reklamácie: 0948 30 30 34
Zákaznícka linka: 0948 44 88 63
Záznamník 24 hod: 0650 40 1234
FAX 24 hod : (+421) 0650 406 789 (+421650406789)
0650 bezplatné číslo v sieti spoločnosti Slovak Telekom, a.s.. VOIP.

Cube world IICube world II

Cube world II

Nie je ešte ohodnotené Výrobca Manufacturer PDFTlačiťEmail
Array
Predajná cena22,80 €
Predajná cena bez DPH19,00 €
  • Popis
  • Recenzie
Cube world vám prinesú dlhotrvajúcu zábavu s interaktívnymi charaktermi v kockách, ktoré sa môžu rôzne prepájať. Kocky citlivé na pohyb vytvárajú neuveriteľné divadlo s postavičkami, ktoré sa spolu hrajú alebo sa urážajú.

Cube world vám prinesú dlhotrvajúcu zábavu s interaktívnymi charaktermi v kockách, ktoré sa môžu rôzne prepájať. Kocky citlivé na pohyb vytvárajú neuveriteľné divadlo s postavičkami, ktoré sa spolu hrajú alebo sa urážajú.
Súprava obsahuje 2ks kociek.

Jedna táto kocka je zábavná, ale spojením, pomocou magnetov, niekoľkých kociek dohromady, zažijete niečo zvláštneho. Každá kocka obsahuje jednu charakterovú postavičku. Ľahkým spojením kociek začnú postavičky reagovať na chovanie tej druhej, navštevovať sa, útočiť, brániť sa. Každá kocka obsahuje tiež pohybové čidlo, aby sa mohli postavičky povracať, keď s ich domovmi zatrepete alebo inak manipulujete.
2. séria obsahuje Hanse (kulturistu) a Mica (muzikanta) alebo Dustyho (upratovača) a Handyho (opravára). 3. série obsahuje Sparkyho (hasiča) a Tonera (úradníka) alebo Chiefa (policajta) a Dasha (poslíčka).

Cube worldCube world

Ponuka pre Vás:
Zašlite – uložte ku nám video ( ukážku používania ) u nás zakúpeného výrobku k jeho možnému zverejneniu – alebo ho vložte sami do sekcii videa a my vám za odmenu odpočítame jednorázovo 2€ z ďalšieho Vášho nákupu u nás. Pri objednávke stačí uviesť link http://www.market.sk/videogaleria.html kde sa video nachádza, alebo zaslať dané video na náš mail Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. 
Jediná podmienka je aby dané video k danému výrobku sa už nenachádzalo na našom webe v sekcii VIDEA - Gadgets. Video nemusí mať profi kvalitu, ale dôležité je aby hlavnú rolu hral náš výrobok. V správe uveďte aj svoju adresu, pripadane tel. kontakt.
Napíšete nám Váš názor na tento výrobok - recenziu, a každý tretí mesiac v danom roku budete zaradený do žrebovanie o micro kameru v hodnote 100€.
Je to poďakovanie za to, že sa podelíte o Váš názor s ostatnými zákazníkmi.

 

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

Prihlásiť sa or vytvoriť konto