Vaše otázky radi zodpovieme: 

Telefón: (+421) 0903 040 562 [Prosím kontaktujte nás prevažne v popoludňajších hodinách.]
Sklad-reklamácie: 0948 30 30 34
Zákaznícka linka: 0948 44 88 63
Záznamník 24 hod: 0650 40 1234
FAX 24 hod : (+421) 0650 406 789 (+421650406789)
0650 bezplatné číslo v sieti spoločnosti Slovak Telekom, a.s.. VOIP.

Elektronický komárElektronický komár

Elektronický komár

Nie je ešte ohodnotené Výrobca Manufacturer PDFTlačiťEmail
Array
Predajná cena16,13 €
Predajná cena bez DPH13,45 €
  • Popis
  • Recenzie
Chcete si niekoho "vychutnať"? Alebo snáď prinútiť parťáka pri párty, ktorý chce ísť spať, aby sa vrátil späť k plnému stolu? Týmto ho zaručene znovu preberiete k životu.

Chcete si niekoho "vychutnať"? Alebo snáď prinútiť parťáka pri párty, ktorý chce ísť spať, aby sa vrátil späť k plnému stolu? Týmto ho zaručene znovu preberiete k životu.

Predstavme si situáciu, v ktorej sa použil tento "komár". Je leto, teploty stúpajú, a tak väčšina z nás spí pri otvorenom okne. Naše otvorené spálne sú tak prístupné komárom a inej hávedi. Treba podotknúť, že tí komári sú asi najobávanejší. Náš komár Vám v takej situácii pomôže rozzúriť ľubovoľného človeka. Pokiaľ ho zapnete a hodíte trebárs pod posteľ, tak v zhasnutej miestnosti bude vydávať "komárie" bzučanie, ktoré donúti spomínanú osobu vstať, rozsvietiť a "posvietiť si naň".
Problém však je, že akonáhle sa rozsvieti svetlo, tak komár stíchne, pretože je citlivý na svetlo. Koľkokrát myslíte, že Vaša obeť vstane než to vzdá alebo komára nájde?

Ponuka pre Vás:
Zašlite – uložte ku nám video ( ukážku používania ) u nás zakúpeného výrobku k jeho možnému zverejneniu – alebo ho vložte sami do sekcii videa a my vám za odmenu odpočítame jednorázovo 2€ z ďalšieho Vášho nákupu u nás. Pri objednávke stačí uviesť link http://www.market.sk/videogaleria.html kde sa video nachádza, alebo zaslať dané video na náš mail Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. 
Jediná podmienka je aby dané video k danému výrobku sa už nenachádzalo na našom webe v sekcii VIDEA - Gadgets. Video nemusí mať profi kvalitu, ale dôležité je aby hlavnú rolu hral náš výrobok. V správe uveďte aj svoju adresu, pripadane tel. kontakt.
Napíšete nám Váš názor na tento výrobok - recenziu, a každý tretí mesiac v danom roku budete zaradený do žrebovanie o micro kameru v hodnote 100€.
Je to poďakovanie za to, že sa podelíte o Váš názor s ostatnými zákazníkmi.
Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

Prihlásiť sa or vytvoriť konto