Vaše otázky radi zodpovieme: 

Telefón: (+421) 0903 040 562 [Prosím kontaktujte nás prevažne v popoludňajších hodinách.]
Sklad-reklamácie: 0948 30 30 34
Zákaznícka linka: 0948 44 88 63
Záznamník 24 hod: 0650 40 1234
FAX 24 hod : (+421) 0650 406 789 (+421650406789)
0650 bezplatné číslo v sieti spoločnosti Slovak Telekom, a.s.. VOIP.

Kašľajúci popolníkKašľajúci popolník

Kašľajúci popolník

Nie je ešte ohodnotené Výrobca Manufacturer PDFTlačiťEmail
Array
Predajná cena12,00 €
Predajná cena bez DPH10,00 €
  • Popis
  • Recenzie
Popolník by mal byť na fajčenie zvyknutý, ale nie ten náš. Začne odpudivo a hlasno kašľať kedykoľvek postriehne cigaretu, pretože si predsa nenechá kaziť zdravie!! Táto dôvtipná vecička je jednoznačným víťazom pre tých, čo chcú seknúť s okolie otravujúcim
Popolník by mal byť na fajčenie zvyknutý, ale nie ten náš. Začne odpudivo a hlasno kašľať kedykoľvek postriehne cigaretu, pretože si predsa nenechá kaziť zdravie!! Táto dôvtipná vecička je jednoznačným víťazom pre tých, čo chcú seknúť s okolie otravujúcim zlozvykom - fajčením alebo sa neboja nekonvenčných až drastických srandičiek z fajčiarov.

Tento gadget môže vyzerať ako obyčajný popolník, ale nenechajte sa mýliť! Dámy a páni, predstavujeme vám kašľajúci popolník, revolučný, nápaditý antifajčiarský pomocník. Vždy, keď k nemu priblížite cigaretu, spustí sa nezadržateľný, ohavný, hlučný kašeľ.

Štve vás váš priateľ, či ktorýkoľvek člen domácnosti tým, že si bez ostychu a bez ohľadu zapáli v akejkoľvek miestnosti vášho voňavého bytu, domu? Chcete podráždiť kolegov v práci pri fajčiarskej prestávke? Pripomeňte im, prečo by nemali fajčiť, alebo aspoň nie vo vašej prítomnosti! Zameňte obyčajný popolník za náš kašľajúci a budete sa skvele baviť nad ich udivenými a vydesenými pohľadmi. Chvíľu sa im možno i bude zdať, že je to veľmi vtipný darček, ale verte, že po pár dňoch nechutného chrchlania ho budú nenávidieť.

Varovanie: Pokiaľ ste tiež fajčiari, vyhýbajte sa mu na sto honov! Po použití tohto kašľajúceho popolníka možno budete chcieť i vy sami skoncovať s fajčením!

Pokiaľ však s páchnucou závislosťou chcete skoncovať, je náš malý ukašľaný pomocník skvelou voľbou. Je lepší než Nicorette. Neoceniteľný darček pre všetkých „zapálených“ fajčiarov, čo chcú prestať s fajčením. A môže byť tým posledným popolníkom, ktorý ste kedy v živote použili.

Každý, kto chcel niekedy prestať s fajčením vie, že to nie je žiadna sranda. Je jedno, ako silno vás vaši najbližší podporujú, pokušenie je niekedy silnejšie. A čo keď ste sami doma, nudíte sa a niekde vzadu v hlave sa ozýva hlások „Daj si len jednu, poslednú, nikto sa to nedozvie…“ Zastaví vás jedine náš popolník! Ako? Vychutnáte si snáď cigaretku pri odpornom, hlienovitom, tuberkulóznom kašli ako od tabakom presiaknutého starého fajčiara…?

Pomôžte s odvykacou kúrou sebe alebo vašim známym tým, že darujete tento popolník!

Kašľajúci popolník je vyrobený z umelej hmoty a má klasické 4 drážky pre odkladanie cigariet. Každá z nich je vybavená pohybovým čidlom, ktoré reaguje na vloženie cigarety spustením kašľavého zvuku zo vstavaného reproduktoru. Čidla i reproduktor sú napájané dvomi AA tužkovými batériami, ktoré sú súčasťou balenia.
Video: http://www.market.sk/videogaleria/gadgets/kaslajuci-popolnik.html
Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

Prihlásiť sa or vytvoriť konto