Vaše otázky radi zodpovieme: 0903 040 562 Fax: 0650 406 789 Záznamník: 0650 40 6789
PC myš Tuscan optická 800dpiPC myš Tuscan optická 800dpi

PC myš Tuscan optická 800dpi

Nie je ešte ohodnotené Výrobca Manufacturer PDFTlačiťEmail
Array
Predajná cena18,00 €
Predajná cena bez DPH15,00 €
  • Popis
  • Recenzie
Hrať sa s autíčkom v práci nie je práve správna vec. Ale pokiaľ ním obdarujete svojho šéfa, nemôže Vám nič vyčítať, keď ho tiež budete mať.

Hrať sa s autíčkom v práci nie je práve správna vec. Ale pokiaľ ním obdarujete svojho šéfa, nemôže Vám nič vyčítať, keď ho tiež budete mať.

Skvelá replika "superšportu" Tuscan v čiernej farbe. Skuočne najštýlovejšia myška na svete. Vybavená je však len dvomi tlačítkami a kolieskom. Rozlíšenie optického senzora je 800dpi. Milovníci áut alebo ich zberatelia budú mať určite radosť. Pretože je bezdrôtová, nič jej nebráni v občasnej "prechádzke" po Vašom stole.

Ponuka pre Vás:
Zašlite – uložte ku nám video ( ukážku používania ) u nás zakúpeného výrobku k jeho možnému zverejneniu – alebo ho vložte sami do sekcii videa a my vám za odmenu odpočítame jednorázovo 2€ z ďalšieho Vášho nákupu u nás. Pri objednávke stačí uviesť link http://www.market.sk/videogaleria.html kde sa video nachádza, alebo zaslať dané video na náš mail Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. 
Jediná podmienka je aby dané video k danému výrobku sa už nenachádzalo na našom webe v sekcii VIDEA - Gadgets. Video nemusí mať profi kvalitu, ale dôležité je aby hlavnú rolu hral náš výrobok. V správe uveďte aj svoju adresu, pripadane tel. kontakt.
Napíšete nám Váš názor na tento výrobok - recenziu, a každý tretí mesiac v danom roku budete zaradený do žrebovanie o micro kameru v hodnote 100€.
Je to poďakovanie za to, že sa podelíte o Váš názor s ostatnými zákazníkmi.
Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

Prihlásiť sa or vytvoriť konto