Vaše otázky radi zodpovieme: 0903 040 562 Fax: 0650 406 789 Záznamník: 0650 40 6789
Šokujúci klúč od auta.Šokujúci klúč od auta.

Šokujúci klúč od auta.

Nie je ešte ohodnotené Výrobca Manufacturer PDFTlačiťEmail
Array
Predajná cena15,13 €
Predajná cena bez DPH12,61 €
  • Popis
  • Recenzie
Verná napodobenina kľúče od áut ako sú Audi, Volkswagen, Ford, Seat a ďalšie, láka každého, aby si s ním trochu pohráli a zmáčknuli tlačidlo a dostali šok.

Podľa testov na vlastnej koži, ktoré sme urobili, je tento produkt vrcholným gadgetem.
Ľahko nachytáte svojho kamaráta alebo zlodeja
, ktorého môžete pozorovať, keď si tento Kľúč od auta "náhodou" zabudnete v reštaurácii.

Verná napodobenina kľúča od áut ako sú Audi, Volkswagen, Ford, Seat a ďalšie, láka každého, aby si s ním trochu pohral a stlačil tlačítko, ktoré "vystrelí" kľúč. Akonáhle niekto stlačí tlačítko - dostane malý elektrický šok. Taký kľúč stačí položiť v bare, reštaurácii alebo inde a chvíľku si počkať na zvedavca. Maketa je tiež vybavená funkčným LED svetielkom.

Ponuka pre Vás:
Zašlite – uložte ku nám video ( ukážku používania ) u nás zakúpeného výrobku k jeho možnému zverejneniu – alebo ho vložte sami do sekcii videa a my vám za odmenu odpočítame jednorázovo 2€ z ďalšieho Vášho nákupu u nás. Pri objednávke stačí uviesť link http://www.market.sk/videogaleria.html kde sa video nachádza, alebo zaslať dané video na náš mail Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. 
Jediná podmienka je aby dané video k danému výrobku sa už nenachádzalo na našom webe v sekcii VIDEA - Gadgets. Video nemusí mať profi kvalitu, ale dôležité je aby hlavnú rolu hral náš výrobok. V správe uveďte aj svoju adresu, pripadane tel. kontakt.
Napíšete nám Váš názor na tento výrobok - recenziu, a každý tretí mesiac v danom roku budete zaradený do žrebovanie o micro kameru v hodnote 100€.
Je to poďakovanie za to, že sa podelíte o Váš názor s ostatnými zákazníkmi.
Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

Prihlásiť sa or vytvoriť konto