Vaše otázky radi zodpovieme: 

Telefón: (+421) 0903 040 562 [Prosím kontaktujte nás prevažne v popoludňajších hodinách.]
Sklad-reklamácie: 0948 30 30 34
Zákaznícka linka: 0948 44 88 63
Záznamník 24 hod: 0650 40 1234
FAX 24 hod : (+421) 0650 406 789 (+421650406789)
0650 bezplatné číslo v sieti spoločnosti Slovak Telekom, a.s.. VOIP.

Ultrazvukový Ultrazvukový "učiteľ mačky" takzvané plašenie mačiek.

Ultrazvukový "učiteľ mačky" takzvané plašenie mačiek.

Nie je ešte ohodnotené Výrobca Manufacturer PDFTlačiťEmail
Array
Predajná cena46,00 €
Predajná cena bez DPH38,33 €
  • Popis
  • Recenzie
S pomocou toho zariadenia sa Vám za kratku dobu šetrnym spôsobom podarí, že Vas domaci mylačik bude vyhybať určitym miestam v byte, alebo vonku.
S pomocou mačacieho učiteľov sa vám za krátku dobu a šetrným spôsobom podarí, že sa váš domáci miláčik bude vyhýbať určitým miestam vo vašom byte aj vo vonku. Svetlo LED začne blikať v okamihu, keď "učiteľ mačky" zaregistruje pohyb. Ako náhle sa mačka pohne. tak sa začne v 4 - sekundových intervaloch vysielať ultrazvukový signál, ktorý človek nepočuje, ale mačkám je veľmi nepríjemný.
Mačka sa tak naučí tejto oblasti vyhýbať. Ušetríte tak pred svojou mačkou poťahy, nábytok
i celú miestnosť, na záhrade potom kvetinové alebo zeleninové záhony. Mačací učiteľ aj vášho miláčika ochráni pred nebezpečnými miestami, ako sú vysoké balkóny alebo jedovaté rastliny. Prístroj je možné upevniť na stenu. Preto sa mačka bude tejto oblasti čoskoro vyhýbať. Potom môžete "učiteľa" umiestniť inde.
TechnickÉ PARAMETRE:
Prevádzkové napätie: 1 x 9 V batéria (nie je súčasťou dodávky);
Príkon v režime: Standby 60 mA;
Ultrazvuk: 108 dB;
Dosah: cca 1,8 m pri umiestení na podlahe, cca 4,5 m na sklonenej ploche alebo z vyvýšeného
miesta;
Uhol dosahu snímača: 180 °;
Možnosť montáže: na stenu;
Rozmery: 64 x 78 x 155mm.
Účel použitia:
Toto zariadenie chráni objekty pred poškodením mačkami a chráni zvieratá samotné pred možným zranením. Mačky sú týmto zariadením držané ďalej od záclon, jednotlivých kusov nábytku a od miestností. Mačky môžu byť varované a odháňané napríklad od jedovatých rastlín alebo nebezpečných strojov. Počas trvalého chodu zariadenie emituje každých päť sekúnd ultrazvukové vlny, počuteľné mačkami. Pri voľbe režimu tréningovej funkcie sú ultrazvukové vlny emitované len v prípade že senzor zaregistruje pohyb. Každý ďalší pohyb spôsobí, že vždy zaznie ultrazvukový signál na 5 sekúnd. Mačky sú tak jemne vedené k tomu, aby sa určitým objektom alebo plochám vyhýbali. Akékoľvek iné použitie než je uvedené vyššie, produkt poškodzuje. Navyše tu existuje riziko úrazu elektrickým prúdom, skratom, atď. Žiaden diel tohto zariadenia nesmie byť zmenený ani upravený a puzdro nesmie byť otvárané. Vždy dodržiavajte bezpečnostné pokyny.
Obsah balíka:
Učiteľ mačiek.
Návod na používanie.
Zariadenie sa štandardne predáva bez alkalických bateriek a sieťového adaptéra. V prípade že máte záujem o doplnenie sady bateriek, alebo sieťového adaptéra, prosím kontaktujte nás v objednávke. Sada bat. 2,-€, sieťový adaptér 20,-€.

Taktiež v našej ponuke máme aj menič napätia z 12V ( autobatéria ) na požadované napätie v cene 25,-€. Tým zabezpečíte že zariadenie môžete napájať buď z automobilu, alebo z 12V auto batérie a tým zabezpečíte že zariadenie bude pracovať na externú batériu aj celé mesiace.
Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

Prihlásiť sa or vytvoriť konto