Vaše otázky radi zodpovieme: 

Telefón: (+421) 0903 040 562 [Prosím kontaktujte nás prevažne v popoludňajších hodinách.]
Sklad-reklamácie: 0948 30 30 34
Zákaznícka linka: 0948 44 88 63
Záznamník 24 hod: 0650 40 1234
FAX 24 hod : (+421) 0650 406 789 (+421650406789)
0650 bezplatné číslo v sieti spoločnosti Slovak Telekom, a.s.. VOIP.

Micro camera v podobe imitácii šrubky z VF vysielačomMicro camera v podobe imitácii šrubky z VF vysielačom

Micro camera v podobe imitácii šrubky z VF vysielačom

Nie je ešte ohodnotené Výrobca Manufacturer PDFTlačiťEmail
Array
Predajná cena240,00 €
Predajná cena bez DPH200,00 €
  • Popis
  • Recenzie
Imitácia skrutky, AJ-SC01 spolu z VF vysielačom a špeciálnym digitálnym 12 kanalovým prijímačom pre príjem obrazu a zvuku.
alt

Imitácia skrutky, AJ-SC01 spolu z VF vysielačom a špeciálnym digitálnym 12 kanalovým prijímačom pre príjem obrazu a zvuku.

 

Tato kamera je najmenšia na európskom trhu. Pripnite si ju na kabát, či nábytok, alebo hocikde, má schopnosť zvukového aj obrazového záznamu. Z kamerou zaobchádzajte starostlivo, aby Vám splnila vaše očakávania.
Najmenšia kamera na svete ktorá sa zmestila do imitácie kabátového gombíka alebo skrutky. Farebný obraz a zvuk je prenášaný na veľkú vzdialenosť cca 100-300m. Súčasťou je aj nabíjací akumulátor ktorý, je zabudovaný do vysielača a z neho je napájaná aj kamera. Signál je prijímaný pomocou digitálneho 12 kanalóveho prijímača ktorý sa môže napojiť na TV, prípadne na nahrávacie zariadenia.

alt

Je možne zakúpiť aj samostane – len kameru, alebo VF vysielač a príjimač za polovičnú sumu. Mikro kameru je možne prepojiť s monitorom. Poprípade na prenosne video
Micro camera v podobe imitácii šrubky z VF vysielačom.

Imitácia skrutky, AJ-SC01 spolu z VF vysielačom a špeciálnym digitálnym 12 kanalovým prijímačom pre príjem obrazu a zvuku.

Tato kamera je najmenšia na európskom trhu. Pripnite si ju na kabát, či nábytok, alebo hocikde, má schopnosť zvukového aj obrazového záznamu. Z kamerou zaobchádzajte starostlivo, aby Vám splnila vaše očakávania.

Najmenšia kamera na svete ktorá sa zmestila do imitácie kabátového gombíka alebo skrutky. Farebný obraz a zvuk je prenášaný na veľkú vzdialenosť cca 100-300m. Súčasťou je aj nabíjací akumulátor ktorý, je zabudovaný do vysielača a z neho je napájaná aj kamera. Signál je prijímaný pomocou digitálneho 12 kanalóveho prijímača ktorý sa môže napojiť na TV, prípadne na nahrávacie zariadenia.

Všetko čo potrebujete na prevádzku je súčasťou balenia a nie je treba nič dokupovať.

Ku kamere je vhodne pre záznam AUDIA a VIDEO signálu pripojiť „prenosné video“ na našom trhu AJ-VR9400 - PVRH140 ( záznam do 4 hodín ), ktoré máme taktiež v ponuke. Poprípade klasické dostupné video PANASONIC NV-HV61EP-K v „EP“ režime je schopné zaznamenať až 12 hod. na kazetu E240, cenová relácia 5600,-Sk.

Všetko môžete mať vo vrecku alebo v kufríku a nik nezbadá že práve niečo natáčate.

Na príjem je možné použiť aj prenosný LCD Monitor AJ-800M a špionážny prijímač v jednom, kde môžete sledovať a počúvať všetko dianie z kamery. Je možné použivať až 4 kamery súčasne. Pri zakúpení kompletu „kamery a LCD príjímača“ je automaticky pribalená jedna drôtová A/V kamera zdarma.

Je to jednoducho špionážna bezdrôtová kamera, ktorá má objektív vo forme skrutky. Z toho dôvodu sa táto kamera dobre uplatní na dlhodobejšie sledovanie keď sa kamera umiestni na také miesto kde hlavička zo skrutky nebude ničím nápadná. Rozmery tejto kamery sú 2x2x0,5 cm. ( hrúbka len 0,5cm) Kamera prenáša aj zvuk. Obraz z kamery sa dá veľmi jednoducho sledovať na televíznom prijímači, prípadne nahrávať na videorekordér. Súčasťou dodávky je aj prijímač, AC/DC adaptéry, jeden prepojovací AV kábel .

Je možne zakúpiť aj samostatne – len kameru, alebo VF vysielač a príjímač za polovičnú sumu.

Oznam:

Tento produkt je navrhnutý pre právne informačné centrály a súkromných detektívov Ak niekto používa tento produkt pre nezákonné účely, bude podliehať trestu podľa miestnych zákonov.

Popis:
Najmenšia kamera pre tvorbu obrazu.
Bezdrôtová jednotka pripojitelná na DVR alebo VCR v pásme 1,2GHz alebo 2,4GHz.
Vhodný pre vyšetrovanie, alebo dozor.
Jednoducho montovateľná konštrukcia.
1a Snímkovacia kamera z AV výstupom.
2a Prijímač z 12 kanálmi z AV výstupom.
3a Vysielač z AV vstupom – vo vysielači sa nachádza taktiež dobíjatelný akumulátor. Na jeho nabíjanie slúži druhý priložený napájaci adaptér. (9V_600mA)

Pozor na správne zapojenie konektorov. V prípade samostatného nabíjania akumulátora, môže byt zariadenie aj vypnuté... ( aktivitu akumulátora je vidno na konktolke sieťového adaptéra).

Z vlastnej skúsenosti je možné prepojovací napájaci káblik od kamery prerušiť a prepojiť s adaptérom na zabezpečenie nepretržitého napájania kamery a vysielača, no neodborným zásahom môže dosť k zničeniu zariadenia a strate záruk na zariadenie. (prepólovanie napájacieho napätia).

Samostatne kamera s VF vysielačom je schopná na plné nabité batérie pracovať zhruba 2 až 4 hodín, pri poklese napájania sa automaticky kamera odpojí. Kamera odoberá prúď trvale - keď zapojená do VF časti, vzhľadom k tomu že vypínač na VF diely je určený len pre vysielač.

1b Pripoj na zariadenia antenky podľa obrázku.
2b Pripoj ku kamere prispôsobovacie káble TX káble a napájaci kábel – súčasť prispôsobenia.
3b Pripoj druhé konce prispôsobovacých káblov do vysielača. A taktiež napájaci kábel z kamery ide priamo do vysielača cez prispôsobovaci kábel.
4b Pripoj prijímač k monitoru AV káblom.
5b Celkový stav.

Mikro kameru je možne použiť aj samostatne – priamo prepojiť s monitorom. Poprípade na prenosne video AJ-VR9400 - PVRH140, ktoré máme taktiež v ponuke.

Kód tovaru: AJ-SC01 spolu z VF

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

Prihlásiť sa or vytvoriť konto