Vaše otázky radi zodpovieme: 

Telefón: (+421) 0903 040 562 [Prosím kontaktujte nás prevažne v popoludňajších hodinách.]
Sklad-reklamácie: 0948 30 30 34
Zákaznícka linka: 0948 44 88 63
Záznamník 24 hod: 0650 40 1234
FAX 24 hod : (+421) 0650 406 789 (+421650406789)
0650 bezplatné číslo v sieti spoločnosti Slovak Telekom, a.s.. VOIP.

Audio špionážne zariadenie na odpočúvanie cez steny profi výroboAudio špionážne zariadenie na odpočúvanie cez steny profi výrobo

Audio špionážne zariadenie na odpočúvanie cez steny profi výrobo

Nie je ešte ohodnotené Výrobca Manufacturer PDFTlačiťEmail
Array
Predajná cena336,00 €
Predajná cena bez DPH280,00 €
  • Popis
  • Recenzie
zariadenie umožňuje počúvať zvuky cez stenu a iné prekážky. Jedná sa už o profesionálny výrobok z kvalitným Knowles mikrofónom.

Štyri audio sekcie 200Hz, 400Hz, 800Hz, 1200Hz
Najvyššie audio rozšírenie 50000 krát
Detektor hlasu 20uV
Monitor mód pre slúchadlá, externé reproduktory
Batérie AAA x2
Spotreba energie 10 mA

Zariadenie umožňuje počúvať zvuky cez stenu a iné prekážky. Jedná sa už o profesionálny výrobok z kvalitným Knowles mikrofónom. Na trhu sú dostupné aj lacnejšie verzie, no najlepšiu účinnosť má len ihlový knowles mikrofón v danom výrobku.
Odpočúvacie zariadenie priložíte na stenu a cez slúchadlá počujete dianie za ňou. Zariadenie funguje na základe zosilnených zvukových vibrácií. Keď ľudia hovoria, ich hlasy sprevádzajú vlnové dĺžky závislé na ich hlase a toto odpočúvacie zariadenie ich dokonale sníma. Keď je vlnová dĺžka malá, to znamená, že ľudia za stenou hovoria potichu, ich hlas si zosilníte potenciometrom na zariadení. Prístroj je vysoko citlivý a funguje na stenách, dverách, oknách aj plechu.
Proti odpočúvaniu firma market.sk má taktiež aktívne šumové brány, spýtajte sa na zariadenie proti odpočúvaniu !

Špecifikácia
K zariadeniu je možné pripojiť až dve sluchádlá, alebo namiesto jedného slúchádla môžete pripojiť audio diktafón. V ponuke firma Market.sk
2x 3,5 mm jack pre slúchadlá,
1x 2,5 pre pripojenie externého mikrofónu,
Citlivosť 20uV
Spotreba energie 10 mA
Batérie AAA x2


Funkcia:
Vysoko citlivý detektor kovov.
Monitor hlasu na druhej strane múru aj betónu nie je problém, drevo, kov, sklo.
S jack a REC hlasový výstup pre nahrávanie zároveň ako generálny rekordér.
Štyri audio sekcie,
A. sekcii (200Hz),
B. sekciu (400Hz),
C. oddiel (800Hz),
D. sekciu (1200Hz),
Nastaviteľná v závislosti na mieste situácie.
Najvyššia frekvencia rozlíšenia až 50000 krát
Aplikované pre monitorovanie priestoru, a informácii ktoré sú v dohľade.

Prienik
Betónové steny, armovacia oceľ bar múr, drevo múr, kovové steny, sklenené steny, tehlový múr

Režimu monitora
Slúchadlá, externé reproduktory
Režimu nahrávania Audio výstup pre externý rekordér
Pracovná teplota -20 ~ 50
Hmotnosť 140 g

Rozmery 84 * 62 * 21 mm
Do zariadenia sa vkladajú 2ks AAA 1,5V baterky. Jemne odskrutkujte veľkú skrutku na čiernom zariadení, kde podľa nákresu vložte 2ks AAA bateriek. Do konektora 2,5mm vložte JACK od externého mikrofónu. Do zbierok 3,5mm zasuňte externé slúchátka ( alebo jedno sluchátko) Zapnite zariadenie a externý valček mikrofón priložte ihlou k stene. V prípade trvalej inštalácie skúste zariadenie pritlačiť silnou lepiacou páskou. Alebo podložte mikrofón pod obraz a bude tým držať na stene. Samozrejme stranou kde je ihla ku sledovanej stene. Nelepte lepidlom zariadenie, môže dôjsť k poškodení vibračnej ihly. Taktiež nezatláčajte len tak ihlu do mikrofónu. Je to citlivé zariadenie – knowles mikrofón.
Je to jedno z mála výrobkov, ktoré nepochádzajú z Činy, ale z malého ostrova – Japonsko.

Zariadenie môže na prvý pohľad vyzerať aj ako stetoskop, no v skutočnosti ide len o novodobé odpočúvacie zariadenie. Už žiadne lepenie uší na stenu. Tento prístroj má vo vnútri zabudované interné zosilňovače, aby vám neušiel ani ten najmenší šuchot. Vy si tak susedskú hádku môžete doslova vychutnávať. :)

Niektorí si možno spomeniete, ako sa kedysi odpočúvali “tajné” rozhovory, ktoré sa odohrávali napr. za stenami vašej obývačky. Väčšinou bol takýto odposluch vykonávaný pomocou nejakej klasickej šálky alebo niečoho dutého, aby sa vám zvuk výborne “odrážal” do ucha. Dnešná generácia už tieto predmety nepotrebuje, vyriešila si to po svojom, a ako inak, technicky.

Je to síce dosť veľká kuriozita, no ľudia samozrejme nemôžu ostať na jednom mieste a technickú dokonalosť musia vymyslieť aj na veci, ktoré by skôr ľudský faktor mohol zamietnuť. Istá spoločnosť prichádza na trh s originálnym odpočúvacím zariadením, ktoré vám má dopomôcť odpočúvať zvuky, ktoré sa dejú za stenami vašich izieb.

Existuje niekoľko druhov špeciálnych mikrofónov. Tie základné si vyžadujú priamu inštaláciu v miestnosti (na monitorovanom mieste), čo obmedzuje ich použiteľnosť. Smerové mikrofóny zas ovplyvňuje široké okolie. Ich dosah je približne 50 metrov. Horšou pliagou sú vibračné mikrofóny a mikrofónové sondy. Využívajú totiž vlastnosti šírenia zvuku v pevných materiáloch.

Mikrofónové sondy musia byť v "kontakte" s monitorovanou miestnosťou. Vibračné mikrofóny snímajú vibrácie materiálu spôsobené zvukom. Najkvalitnejšie sú schopné odpočúvať hovor za 30 centimetrov hrubou stenou. Ich problémom je, že steny nevodia iba zvuky z miestnosti, ale aj rušivé zvuky z ulice. Na stene, ktorá susedí s hlavnou cestou v strede mesta, ich pravdepodobne nenájdete.

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

Prihlásiť sa or vytvoriť konto