Vaše otázky radi zodpovieme: 

Telefón: (+421) 0903 040 562 [Prosím kontaktujte nás prevažne v popoludňajších hodinách.]
Sklad-reklamácie: 0948 30 30 34
Zákaznícka linka: 0948 44 88 63
Záznamník 24 hod: 0650 40 1234
FAX 24 hod : (+421) 0650 406 789 (+421650406789)
0650 bezplatné číslo v sieti spoločnosti Slovak Telekom, a.s.. VOIP.

511-shield_ultra 511-emf-textil EMI-shielding

EMF tienenia GSM látka, cez ktorú neprenikne žiadny vysokofrekvenčný signál. GSM látka pohlcujúca VF žiarenie. EMF-511

Nie je ešte ohodnotené PDFTlačiťEmail
Array
Predajná cena80,40 €
Predajná cena bez DPH67,00 €
  • Popis
  • Recenzie
Látka ktorá Vás ochráni pred elektrosmogom.
Textil dokáže zastaviť aj bezdrôtový signál i hackerov. Látka funguje aj ako tieniaca látka od GSM signálov.

shielding materials : EMF tienenia GSM látka, cez ktorú neprenikne žiadny vysokofrekvenčný signál. GSM látka pohlcujúca VF žiarenie. EMF-511

EMI shielding, Materials for Electromagnetic Interference Shielding

GSM vyžarovanie alebo iné vysokofrekvenčné žiarenie môže poškodiť Vaše zdravie.
Látka ktorá Vás ochráni pred elektrosmogom ?
Textil dokáže zastaviť aj bezdrôtový signál i hackerov. Je to hrozba, o ktorej sa diskutuje od chvíle, keď úrady začali používať doklady s bezdrôtovými RFID čipmi. Hackeri môžu zneužiť technológiu a čítať dáta z čipov, ktoré nosíme vo vreckách. Dnes k dokladom pribudli i bezkontaktné platobné karty.

Do vrecka nohavíc stačí zasunúť doklady a karty a tie sa stanú pre čítačky nedostupnými.
Látka funguje aj ako tieniaca látka od GSM signálov, takže Vás nikto nemôže ani odpočúvať, taktiež zabránite tomu aby Vám ľudia volali napríklad ak ste v kine, či kostole. GSM mobil nie je potrebné vôbec vypínať.

Tieniaca látka obsahuje čiastočky striebra, ktoré vytvárajú akúsi Faradayovu klietku.
Predajná cena je závislá od dĺžky látky ktorú potrebujete.
Jedná sa o ekologická bavlnená tkanina na ochranu voči vysokofrekvenčnému (VF) žiareniu. Ideálna je ako záves, príp. hrubšia záclona. Z látky je možné vyrobiť aj ochranné obaly na GSM mobil, alebo aj oblečenie pre zabráneniu prenikania vysokofrekvenčných látok z okolia.

Charakteristika
• Vysoký útlm voči vysokofrekvenčnému elektromagnetickému polu
• Materiál: ekologická bavlnená tkanina bez chemických látok
• Textilné vlastnosti: prateľná
• Trieda kvality: veľmi vysoká
Technické údaje
• Šírka: 1,08m
• Dĺžka: K dispozícii na metráž po 1m
• VF útlm: 60-85 dB pri 1 GHz, dvojrad 95 dB pri 1 GHz
• Farba: surový hodváb
• Zloženie: 82% bavlna, 18% meď, 5% striebro
• Hmotnosť: 75 g/m2
• Stabilita rozmerov: +/- 3%

Tieniaci účinok voči elektromagnetickým poliam
Účinok je pravidelne testovaný v laboratóriu výrobcom, tiež na univerzite Nemeckých federálnych ozbrojených síl v Mníchove na normy ASTM D4835-10 a/alebo IEEE-STD-299-2106.
Starostlivosť
Pranie: jemný cyklus pri 30°C
Žehlenie: neodporúčame
Sušenie: pri veľmi nízkych teplotách.
Bielenie: zakázané
Suché chemické čistenie: zakázané

Tieto tkaniny sú vyrábané vo Švajčiarsku spoločnosťou. Tajomstvo efektívnosti tienenia elektromagnetických polí je celosvetovo unikátne, patentované, ultra-tenké high-tech vlákno. Tkaniny disponujú vysokou kvalitou, sú hebké na dotyk, protišmykové, odolné voči praniu.

Naša značka zastupuje globálne jedinečné, patentované high-tech tkaniny so špeciálnymi vlastnosťami materiálu. Priadze, ktoré sú spracované na tkaniny zabezpečujú účinné odtienenie elektromagnetických polí, presvedčí nielen vedecky dokázanou efektívnosťou, ale tiež spĺňa najvyššie estetické nároky. Tkanina sa vyznačuje pevnosťou, elegantným leskom a mäkkým povrchom.
EMF fabric, tissue tkaniny sú vyrábané za použitia moderných technológií v súlade s patentovaným procesom. Organická bavlna alebo polyester slúži ako základ a je v kombinácii s ultra-tenkým monofilom vyrobený zo striebra a medi. Výsledná sieť sa chová ako zrkadlo, ktoré odráža elektromagnetické vlny.Tkaniny sa ľahko spracúvajú rovnako ako bežné tkaniny (šitie, lisovanie, laminácia, apod.)

Blokovanie rádiovej komunikácie nie je novinkou a veľké skúsenosti s ňou má firma www.rf-protection.com
Tá dodáva pre políciu a vyšetrovateľov tašky, ktoré dokážu odtieniť bezdrôtový signál. Používajú sa na uchovávanie zabavených mobilov a elektroniky, aby ich podozriví nemohli na diaľku vymazať.
Známych je niekoľko prípadov, pri ktorých sa podarilo na diaľku zničiť dôkazy, ak neboli mobily uschované správne. V ponuke firmy je i peňaženka vyrobená z rovnakého materiálu.
Špeciálnu textíliu je možné použiť aj na šitie celých odevov, nielen ich vreciek. Tie potom vytvárajú súvislý plášť, ktorý neprepúšťa rádiové vlny.

Látka má šírku 1,08m a dĺžku
Ceny za 1m v závislosti od dĺžky:
1m v sume 80,-€ vrátane DPH
2m v sume 70,-€ vrátane DPH spolu 140,-€
3m v sume 65,-€ vrátane DPH spolu 195,-€
5m v sume 60,-€ vrátane DPH spolu 300,-€
10m v sume 40,-€ vrátane DPH spolu 400,-€ a jej násobky

V prípade objednávky uveďte požadovanú dĺžku.
EMF-511 SHIELDING - TEXTIL 1,08m


Základy v RF a EMF skríningu a tienenie:

Vezmite prosím na vedomie, že pre profesionálne RF skríning (tj proti mobilných telefónov vysielačoch, mobilné telefóny, prenosné DECT telefóny, radar atď), hermeticky uzavretom puzdre, takzvaný "Faradayova klietka", musí byť konštruované. Rôzne pochybné dodávatelia nemajú svojich zákazníkov informovať o tejto skutočnosti pre výrobu rýchle peniaze s nevedomosti svojich zákazníkov. Napríklad, markízy bez riadne uzemnenie a nižšia tieniaceho materiálu je ponúkaný v hromadách.

Často, dodávatelia dokonca tvrdia, že skríning malú časť steny alebo okná v smere zdroja žiarenia (napríklad vysielač) je vždy dostatočne poskytovať ochranu. To je úplný nezmysel a zlé, a jeho jediným cieľom je robiť na dodávateľa nejaké rýchle peniaze. Tieto tvrdenia.

Záver: Uistite sa, že dostať sa často navyše podporované zavádzajúce animácie na domovských stránkach dodávateľov. Nenechajte sa zmiasť! V najhoršom prípade, ako čiastočná inštalácia vyšetrenie môže dokonca zhoršiť situáciu v dôsledku odrazov, ktorý vám poskytne ešte vyššiu expozíciu, než predtým! Nenechajte sa zmiasť buď populárne, napriek tomu nezmyselné tvrdenie, že Faradayova klietka chráni úplne proti "prirodzené" žiarenie. Toto tvrdenie je tiež čistý nezmysel a jeho jediným cieľom je podporiť predaja nižšia tieniaceho materiálu!

Príklady rovnako zbytočných výrobkov sú samolepky, IC, soľných kryštálov, alebo dokonca elektrické spotrebiče (ako hlúpo to môže dostať?) Akéhokoľvek druhu. Rôzne súdy za podvod boli cielené proti nim suppliersour odborné a bezplatné poradenstvo pred naliať peniaze do kanála! Vaše zdravie a svoje rodiny, a tiež vaše peniaze by mali byť dostatočným dôvodom.

Mali by ste si tiež prečítať: "K 99% lož", alebo prečo dobrý skríning výkon je tak dôležité

Elektrické a elektromagnetické vlny sú všade v našom modernom prostredí. Tie sa tvoria v každom mieste, kde sa elektrická energia sa vyrába, distribuuje a spotrebované. Značná expozícia by nízkofrekvenčné (LF) striedavého poľa v domácnosti a pri práci je všadeprítomný. Tie sú väčšinou spôsobené "neviditeľných" silových káblov v stenách a stropoch akejkoľvek stavby, ale aj zariadenia pripojené k tým, ako lampy, počítače, televízory, chladničky, atď .. Aj pravidelné elektrické vedenie (vedenie vysokého napätia) môže spôsobiť extrémne vysoká expozícia, aj keď stovky metrov ďaleko. Okrem spomínaného LF žiarenia, expozícia pulzným rádiovo (RF), alebo vysokofrekvenčnými poli je stále ťažšie v posledných rokoch. To je, okrem iného, jeden z dôsledkov našej moderné komunikačné technológie. Napríklad, medzitým takmer 30.000 mobilný prenos telefón veže poskytovať služby za viac ako 20 miliónov užívateľov mobilných telefónov po celom Nemecku. 40000 viac sú už naplánované kedy nový štandard UMTS (v pásme 2GHz) je online.
Čo vedie k, samozrejme, ešte vyššiu expozíciu pulzný RF žiarenia.
Nevýhodou tohto vývoja je samozrejme skutočnosť, že blahobyt stále rastúceho počtu ľudí, je touto phaenomenon bežne známy ako "elektrosmogu". Aj keď možno zdravotné riziká, reprezentovanej RF a LF polia nie sú úplne známe, a predmetom kontroverzných diskusií aj medzi vedcami, to dáva zmysel, aby sa minimalizovalo vystavenie elektrosmogu žiarenia ako prevencia - najmä v domácnostiach a tam najmä v spálňach a detských izbách ,
Rôzne súčasnej dobe k dispozícii detekčné systémy všetky obrovsky líši v ich preverovanie a nákladovej efektívnosti. Sú vyrobené najmä pre začiatočníkov, ale aj pre profesionálnych zákazníkov, a väčšinu času sú príliš sofistikované a tak príliš drahé.
Navyše zákazníci v súčasnosti často potrebujú dva samostatné skríningové produkty ako produkty, proti rádiofrekvenčným poliam väčšinou neposkytujú takmer žiadnu ochranu proti NF poľa a naopak.
V dôsledku toho, Aaronia vyvinula vysoko efektívny, veľmi efektívne, a to najmä pre začiatočníkov, ľahko inštalovateľné skríningu výrobkov. Na rozdiel od mnohých riešení od iných dodávateľov, Aaronia ponúka len reálne riešenia:

1.) Aaronia skríningové produkty vždy ponúkne najvyšší možný výkon screening. Mnoho dodáva sa snaží oklamať svojim zákazníkom percentuálnych. Špecifikácie ako "90% (10 dB) alebo 99% (20 dB) screening" sa snaží zapôsobiť s alledgedly vysokej sitové výkon. Vážne architektúra-biologické limity látok sú väčšinou ani vzdialene splnené taký skríning výkon, v závislosti na intenzite existujúceho žiarenia! Ale: zhody s expozičnými limitmi či odporúčaní by mala byť vždy hlavným cieľom všetkých skríningu úsilie! Väčšinou len s skríningové výkonmi 99,999% (50 dB) alebo vyšší!, Môžu byť tieto požiadavky splniť. Aj keď často premietanie viac ako 100 dB, rovnako ako s Aaronia X-Dream, je nutné. Počet "9 rokov za desatinnou čiarkou má zásadný význam, ak skríning výkonu (tlmenie), je určená v percentách! Nenechajte si tu zmiasť, a to buď!
Mali by ste radšej vziať do úvahy údaje uvedené v dB, pretože sa jedná o oveľa väčší zmysel a "neutrálne", ako údajne pôsobivé percentuálnych. Tiež, že je oveľa jednoduchšie pre výpočet účinnosti skríningového produktu pomocou obr dB.

In our example, we will relate a common level of exposure to electrosmog with the noise level of a "souped-up" car perceived as unbearable at 100dB(A) (See table 1). So, if our screenings were made for damping noise instead of electrosmog, the following sample calculation would apply:
Using a screening with 99% (20dB) efficiency, there would still be a noise level of 80dB(A). This would still be roughly equivalent to causing hearing damage (caused by 85dB(A)).
Even when using a screening of 99,9% (30dB) efficiency, a noise level of 70dB(A) would still be present. This would be equivalent to traffic noise next to a main road which would cause circulatory diseases.
In contrast, using a screening product with 99,999% efficiency (50dB as with Aaronia-Shield), a noise level of only 50dB(A) would remain. This would "only" be equivalent to the noise exposure next to a quiet road in a residential area. Even more, a 100dB screening efficiency, like Aaronia X-Dream offers, would actually give you a "perfect" screening. Using our example, the following situations could be derived:

Screening canopies:
Would you like to be exposed to the noise level of a motorway or main traffic road when using a regular 20-30dB (99% to 99,9%) screening canopy, or maybe rather tolerate a quiet residential road using an Aaronia high-performance screening canopy with 50dB damping (99,999%) made from Aaronia-Shield?

Room screenings:
Would you like to be exposed to the noise level of a motorway or main traffic road when using a regular 20-30dB (99% to 99,9%) screening canopy, or maybe rather enjoy the "absolute silence" using a high-performance 100dB screening product like Aaronia X-Dream? We think that your answer is obvious in both cases...

2.) Aaronia AG's screening products always offer protection both against EMF E-fields AND RF radiation. All Aaronia screenings can (and should) always be grounded and thus also offer optimal protection against EMF, IN ADDITION to RF screening.

3.) Aaronia screening products always offer, especially in the higher GHz ranges, outstanding screening performance, while other products have severe problems giving any noteworthy performance at all. Screening in the higher GHz ranges is particularly important because current wireless networks (WLan) already use these frequency ranges and are being installed at a dramatically fast pace (for example, 5,8GHz WLan). Also, future mobile phones and their transmission towers etc. will use ever higher frequencies. Thus, Aaronia screening products are future-proof already today and do not need troublesome and costly replacement by new products in the future.

The secret behind the high screening performance of Aaronia products is our utilisation of state-of-the-art materials and processing procedures, utilizing the newest research of leading institutes and of Aaronia's own laboratories.
For low exposure, we offer Aaronia A2000+ screening tissue. It offers an average damping of 20dB while being very cost-effective, though it should only be used with really low exposures (for high exposures, see Aaronia X-Dream®). It is based on a fabric with interwoven stainless steel fibres and a special conductive coating. The tissue is easy to handle and to lay. No damage is taken by folding this tissue. Further it is immune to freezing temperatures, strong, does not decay or rot and can even be put inside walls or concrete. As such it is also applicable for outdoor use and can replace regular reinforcement fabric, thus saving additional cost.

Again for low exposures, but also high exposures, Aaronia-Shield® screening fabric has been developped. It offers an amazing screening efficiency of approx. 50dB while still being highly transparent. Especially in the higher GHz ranges (future mobile phones, radar, military radio), Aaronia-Shield® still offers exceptional screening performance while several other "solutions" fail dramatically. Aaronia-Shield® is based on an extremely thin polyamid fibre which is inseperably adjoined to a highly efficient silver coating using a patented processing procedure. It can even be washed without losing its screening characteristics. In conjunction with a specialized, highly efficient weaving technique, a true high-efficiency screening fabric is formed, which can be processed like regular fabric and still offers high transparency and air permeability. Due to its high content in silver (20%), Aaronia-Shield® is, thanks to the so-called oligodynamic effect, even anti-bacteriological, reduces body odours and even cigarette smell in no time. Additionally, Aaronia-Shield® is extremely transparent, permeable to light and air, and anti-static. Aaronia-Shield® can be used to manufacture curtains, fly screens, canopies, protective garments (for clinical, industrial or aerospace use), etc. We offer complete canopy solutions made from Aaronia-Shield®. Hence you can furnish beds with a highly efficient screening which, depending on the level of exposure, can even conform with the rigorous Aaronia exposure limits.

If a high screening performance for rooms or buildings is needed or extremely strong exposures are present, Aaronia X-Dream® high-performance screening fleece is the appropriate solution. Aaronia X-Dream® can be applied like Aaronia A2000+, but offers, depending on frequency, an up to 10.000.000 times!!! better screening of approx. 100dB. Thus, Aaronia X-Dream® is the intelligent screening solution and offers a degree of protection against RF AND EMF radiation otherwise only available to professionals in the industry, at an affordable price. Hence, it is even possible to construct bug-proof environments or high-grade metering chambers. Also, Aaronia X-Dream® is probably the best solution to conform to rigorous Aaronia exposure limits. Due to its extremely high screening performance in the high GHz range, rooms screened with Aaronia X-Dream® are also future-proof for the coming exposures from 5,8GHz WLan etc.

Electromagnetic fields and public health: radars and human health 


Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

Prihlásiť sa or vytvoriť konto