Vaše otázky radi zodpovieme: 0903 040 562 Fax: 0650 406 789 Záznamník: 0650 40 6789
BCD396XT Scanner Uniden BearcatBCD396XT Scanner Uniden Bearcat

BCD396XT Scanner Uniden Bearcat

Nie je ešte ohodnotené Výrobca Manufacturer PDFTlačiťEmail
Array
  • Popis
  • Recenzie
digitálny skener, ktorý je tenký, ale silný, nabitý funkciami neuveriteľné (podrobnosti nižšie). Aby skener sám alebo postaviť vlastný balíček s lacnými doplnky a rodné mesto programovania.

TrunkTracker IV (Motorola APCO 25 Digital, Motorola, EDACS, LTR)

25000 Dynamicky alokované kanály

Zavrieť Call ™ RF Capture Technology - Okamžite melodie na signály z okolitých vysielačov

Miesto-Based Skenovanie

Fire Tone-Out

Multi-Farebný displej Podsvietenie

Alpha Tagging

100 Key Rýchly prístup do systému

Rozsah Band - Graficky zistí, rádio

Priebežné Band Pokrytie * - 25MHz do 1.3GHz Vylúčenie UHF TV a bunkovej

Kompaktná veľkosť

Audio AGC

Automatické digitálne Prah Úpravy

Dočasné Lockout

Vyhľadávanie pomocou Scan

NAC dekódovanie - pre konvenčné P25 kanálov

DCS / CTCSS Rapid Decode - Bežný Detekuje a zobrazí Subaudible Tone, takže môžete rýchlo zistiť, nastavenie systému.

S.A.M.E. Počasie Alert - špecifické oblasti kódovania správ - Počas NOAA Weather alebo varovania pri mimoriadnych udalostiach, kód pre vašu konkrétne miesto vás upozorní na ťažké podmienky vo vašom najbližšom okolí.

PC Control / programovania (zadarmo k stiahnutiu)

Public Safety Scanner

Systém / číslo kanála Tagging - umožňuje rýchly prístup do určitého systému alebo kanála

Kompatibilný s BC-RH96 Remote Head

Objem jednotlivých kanálov Offset

Prioritné ID Scan on zväzkové systémy

Aby skener sám, alebo postaviť vlastný balíček s lacnými príslušenstvo pre ďalšie úspory a rodného Programovanie mať skener profesionálne naprogramovaný tak je pripravený na použitie priamo z krabice. Ak si vyberiete Hometown Programovanie budeme program kraji, kde je skener, ktorý sa odosiela, ak ste inak poznámku v sekcii Komentáre k pokladni stránky. Ak sa rozhodnete mať viac ako jeden naprogramovaný kraja, musíte zoznam alebo si každý vyberie pre Vás.

• BCD396XT Odporúčané balíky
• Ďalšie fotky
• Veľké Foto (75k)

Scanner Zhrnutie
Uniden Bearcat BCD396XT je najnovšie digitálne trunking ručný skener, vydaný v marci 2009. 396XT Skener je rys-naplnené powerhouse, ktoré predstavuje obrovský pokrok nad jeho predchodca BC396T nedávno ukončená. S pokročilým mikroprocesory, obrovská kapacita pamäte a bezkonkurenčnú snahu ponúkať funkcie a technológie, ktoré skener fanatikov a profesionálnych užívateľov, už dlho usilujú, Uniden zasiahlo ďalšie homerun z parku s BCD396XT prenosné. Blahoželáme Uniden v USA riadenia produktov a ich skupiny Japonsko-založený výskum a technický tím pre poskytovanie nám senzačný nový skener.

396XT rukoväte APCO-25 digitálne dekódovanie a automaticky sa to veľmi dobre. Digitálne verejnej bezpečnosti, je široko rozšírená a rastie v celej krajine, od vnútrozemia hornej polostrov Michigane na Miami Beach na Floride. V iných oblastiach, ako sú mestá Bostone a New Yorku, kde hlavné by ste očakávať, že prezrieť najnovšie digitálne technológie, digitálne rozhlas je ťažko nájsť. V týchto a mnohých ďalších oblastiach komunikácie sú stále ešte analógové, ako tomu bolo pred 70 rokmi, ale tieto systémy sú rock-tuhé a poskytujú spravodajstvo, ktoré v mnohých oblastiach dopyt. Bearcat BCD396XT zvláda digitálne aj analógové (non-digitálne) systémy skvele. 396XT spracováva aj Motorola, EDACS (R) a LTR trunkingové systémy lepšie ako akýkoľvek snímač na trhu dnes, a to nielen štandardné trunking schopnosti, ale aj s bezkonkurenčnou sadou funkcií, ako je I-Call, pravda, Priority, moderná prevádzka AFS, a oveľa viac. (Všimnite si, že existuje niekoľko non-štandard digitálnych systémov a šifrované systémy, ktoré nemôžu byť sledované na akomkoľvek scannera.) 396XT je objemný pamäti, GPS operácie, Fire Tone mimo prevádzku a viac funkcií, ako si kedy mohol predstaviť len niekoľko krátke lety. Bearcat BCD396XT je jednoducho obrovský skok vpred.

396XT sa majú veľmi silný konkurent však v GRE PSR-500 a PRO-106. V nižšie uvedenom prehľade sme sa veľmi podrobne analyzovať vlastnosti, fungovanie a BCD396XT dizajn a potom porovnať skener proti GRE a PRO-106 (obaja uskutočnenej GRE). Nezabudnite kliknúť na tlačidlo Ďalšie informácie a Porovnanie kariet výška nesplatených ďalšie informácie tiež.

Všimnite si, že ak si nie ste istí, či potrebujete 500 dolárov digitálny snímač (cena pre všetky digitálne modely) potom vyskúšať www.policescanners.net a zadať svoje meno a poštové smerovacie číslo a náš systém bude automaticky informovať o typy rádiových systémov vo vašom okolí a či budete potrebovať digitálny, alebo nie. Pamätajte, že v niektorých oblastiach digitálnej nesmú byť použité na miestnu políciu, ale môžu byť použité štátnej polície / Highway Patrol agentúrami, prečítajte si pozorne tieto časti.

V krabici:
• BCD396XT Scanner
• AD-1001 AC adaptér
• Rubber Duck antény
• 4 'PC sériový kábel
• Pútko na zápästie
• 3 AA NiMH dobíjacie batérie
• Spona na opasok
• SMA na BNC adaptér
• manuál na CD-ROMe

 

Osobitná správa
Uniden Bearcat-BC396XT digitálny skener

Vlastnosti, operácie a súťaže


Majster Scanner Ultimate Recenzie
Copyright 2009, Richard Carlson / skener Master Corporation

 

 

Úvod

Uniden Bearcat BCD396XT je následné-až premier Uniden je ručný skener, ktorý BCD396T, bola ukončená. 'XT má viac pamäte (až 25.000 kanálov!) A mnoho nových funkcií, pri súčasnom zachovaní 396D malé rozmery a cena. BCD396XT priamo konkuruje GRE PSR500 a Radio Shack Pro106

 

BCD396XT pridáva nové funkcie, napríklad, že umožňuje až 500 talkgroups na zväzkové systéme (v porovnaní s 200 u 396D), NAC dekódovanie, Fire Toneout vyhľadávanie a podpora GPS. Niektoré z týchto funkcií neboli nikdy k dispozícii na každom pred skenera.

 

BCD396XT používa Uniden Dynamic Architecture pamäti (DMA) namiesto pevného bánk a kanály. Tento spôsob programovania bol zavedený pred niekoľkými rokmi s BC246T, a je tiež používa na týchto skenerov je BCD396T a BCD996T. I keď to má podobný účinok ako GRE "Memory Objekt" systém, Uniden spôsob je trochu ľahšie pochopiť a program pre mnoho ľudí. DMA umožňuje program ako mnoho kanálov, systémov a skupín, ako sa môžete do pamäte beží mimo miesto zamykanie vás na pevnú sumu bánk a kanálov.

 

Rádio podobá BCD396T ale má strieborný čelný panel. Inak celkové usporiadanie je totožné s jedinou funkciu Multi-ovládací gombík na vrchole, 16 tlačidlá klávesnice na predné a 2 bočné tlačidlá na ľavej strane. Na pravej strane má rovnaké rozhranie počítača jack a napájací konektor, slúchadlá jack je na vrchole medzi multi-funkčné gombík a anténa.

 

Aj v poli je BNC-SMA adaptér, ktorý bol zavedený s BC330 a 396 skenery, rovnaký opasok, anténu, sériový kábel a programovanie pútko na zápästie ako staršie rádia. Príručky pre rádio je obsiahnutý na CD-ROM, vo formáte PDF. Neexistuje žiadny tlačený manuál.

 

Vlastnosti a funkcie

 

Systém, Group & kanálová pamäťová architektúra

BCD396XT umožňuje naprogramovať až 25.000 kanálov. (Spomeňte si na doby, keď 20 kanálov bolo dosť?) Aj keď niektorí by niekedy potrebovať veľa dostupných kanálov, zanecháva príjemný vankúš a umožní vám program všetky miestne frekvencie cestovania a skenera a ešte veľa priestoru zostane pre nájdenie nových kanálov. Skutočná celková kapacita kanála je založené na celkovej využitie pamäti, tak množstvo značiek alfa a ďalších položiek, ktoré ste naprogramovať ovplyvní celkový počet kanálov máte k dispozícii.

 

Priemerné užívatelia budú pravdepodobne nikdy zaplniť rádio, ale môžete mať uložené v mnohých systémoch rádio pre budúce použitie bez obáv, že budete spúšťať z pamäte. Môžete vidieť, aké percento dostupnej pamäte ste pomocou menu. Prejdite do menu Nastavenia a vyberte možnosť "% využitia operačnej pamäte", aby zistili, koľko pamäte má rádio v percentách základ. Ak máte málo miesta, môžete zmazať nepoužívané systémy.

 

S programovacom štýle DMA nemusíte strácať pamäť na nepoužívané kanály, pretože banky veľkosti nie sú stanovené. Miesto toho, systémy používať iba množstvo potrebnej pamäte, je priestor nie je zbytočne na nepoužívané kanály. Na starších skenerov ak by ste mali banku vyhradenej pre železnice vo vašom okolí a sú používané iba 10 kanálov, zvyšok 40 alebo 90 kanálov by bola nevyužitá a pamäťové plytvanie priestorom.

 

BCD396XT používa dve bočné tlačidlá, označené ako "Funkcia" a "Menu". Tlačidlo Menu začína rôznych programovacích úloh, a dovediem vás do rôznych ponúk do veľkej miery bez ohľadu na to, čo robí rádio. Keď v menu Menu tlačidlo funguje ako tlačidlo Späť.

 

Funkčné tlačidlá slúžia ako modifikátor, ikona funkcie sa zobrazí po dobu asi 3 sekúnd po stlačení, a počas tejto doby vám umožňuje vykonávať rôzne úlohy, ako je zapnutie a vypnutie voľby ako CloseCall a prepínať medzi režimami, ako je skenovanie alebo hľadať.

 

Môžete používať Quick Keys, Keys či spustenie Search Keys. Tieto vám umožnia zapnúť a vypnúť systém alebo možnosť rýchlo.

 

Rýchle Tlačidlá zapnutie a vypnutie systému alebo Channel skupín, ktoré im v priebehu skenovania.

Systém rýchleho klávesy fungujú rovnako, ale na radio-široké úrovni.

Spustenie Tlačidlá zapnutie všetkých systémov a hľadanie, ktoré jej a vypne niektoré z týchto účelovo viazaných na ďalšie spustenie Keys.

Search Keys vám umožní nastaviť niekoľko Vyhľadávanie na rýchle použitie.

 

Naprogramovať nový systém od začiatku budete postupovať niekoľkých krokov:

Stlačte tlačidlo Menu na ľavej strane rádia a zvoľte "Program System"

Vyberte "Nový systém"

Vyberte "Typ systému" (konvenčné alebo jeden z trunking príchutí)

Ak vyberiete P25, budete spýta, či chcete, Standard alebo jeden typ Freq

Ak vyberiete EDACS budete opýta, či chcete scat alebo Wide / Narrow

 

Po zvolení typu systému a čiastkové typ budete vyzvaní na potvrdenie. To preto, že po vytvorení systému, ktorý nemožno zmeniť typ systému z rádia.

 

Potom môžete upraviť alebo vytvoriť Name System a rôzne možnosti. Zväzkové systémy vyžadujú, aby ste potom vytvoriť stránky, tieto majú svoje vlastné frekvencie, ale podiel Talkgroup zoznamy. Konvenčné systémy nechať ísť priamo do skupín, tieto obsahujú aktuálne frekvencia, ktorú chcete použiť.

 

Možnosti systému pod menu si môžete nastaviť rýchle klávesy alebo Channel Tags. Tieto umožňujú rýchlejší prístup do rôznych systémov, skupín a serverov.

 

Reprezentatívneho súboru systémy sú vopred naprogramované-do skenera, vrátane niekoľkých veľkých celoštátnej zväzkové systémy. Môžete použiť tieto ako je, upravovať sa z rádia alebo so softvérom, alebo len zmazať.

 

Zatiaľ čo starší rádiá by umožnilo, aby jeden program až 200 talkgroups (zväzkové "kanály") na systém BCD396XT umožňuje až 500, v toľko ako 20 skupín. To je skvelá správa pre tých, ktorí chcú sledovať veľké zväzkové systémy používané mnohých štátoch, krajov a miest.

 

V bežných (nie-zväzkové) systémy môžete mať až 1000 kanálov, opäť až do 20 skupín.

 

BCD396XT prehľadá asi 100 kanálov za sekundu, v závislosti na tom, ako sú usporiadané kanálov. Zatiaľ čo väčšina ľudí by nikdy nevšimne rozdielu niektorí ľudia s množstvom času na ich rúk správu, že Uniden DMA skenery skenovanie rýchlejšie, keď sú kanály zoradené v poradí frekvencie.

 

Modulácia Schémy

BCD396XT možno sledovať komunikáciu v AM alebo 4 variácie FM. Keď program kanály môžete nastaviť buď Modulation Type "Auto" alebo zadať jeden z nasledujúcich spôsobov:

 

AM sa používa prevažne na prevádzku lietadiel v 108-137 MHz a 225 až 400 MHz. rozsahy, rovnako ako rádio CB.

NFM sa používa pre mnoho kanálov verejnej bezpečnosti a bude štandard pre takmer všetky verejnej bezpečnosti a obchodné operácie, do začiatku roka 2014.

FM je štandardná 2-pásmový spôsob komunikácie pre väčšinu starších verejnej bezpečnosti a obchodné systémy, rovnako ako prevádzka rádioamatérov.

WFM je používaný na nízke pásmo (30 až 50 MHz.) A niektoré špecializované operácie.

FMB sa používa na FM a TV vysielanie zvukových kanálov.

 

Automatický režim vyberie režim, ktorý je najčastejšie používaný na tento rozsah frekvencií, vďaka novým pravidlám, bude mnoho operácií je konverzia na užšiu šírku pásma v priebehu niekoľkých najbližších rokov, takže možno budete musieť zmeniť režim.

 

Rádio automaticky detekuje P25 zvuku, keď je naprogramovaný tak, aby stanica FM, alebo NFM režime. Môžete nastaviť rádio sledovať analógové, digitálne, alebo ako to situácia vyžaduje.

 

Šifrovanie

Federálny zákon zakazuje monitorovanie šifrovanú komunikáciu, a aj keby to bolo legálne, je takmer nemožné, aby tak bezodkladne oveľa drahšie zariadenie pre každého, kto nepracuje pre tri list agentúry.

 

Niektoré P25 zväzkové systémy používajú šifrovanie pre niektoré aplikácie, keď zistí tento BCD396XT blokuje prevádzku a zobrazí "ENC" na displeji. To zabraňuje budete mať počuť nepríjemné bzučanie, že je šifrovanie, naozaj výborná funkcia, ktorá je obzvlášť dôležité, keď sleduje systémy, ktoré používajú zmesi šifrované a non-šifrovaných kanálov / talkgroups. S 396XT budete len počuť komunikácie, ktoré môžu byť a sú dekódováno. Na GRE / modely RadioShack budete tiež predmetom rokovaní bzučanie zvuky šifrovaných kanálov, ktoré zatiaľ nemožno dekódovať.

 

Digitálne Režimy

BCD396XT dostane APCO P25 (Projekt 25) digitálnom režime, a to buď v tradičných alebo zväzkové režimy. Motorola Niektoré systémy používajú zmesi talkgroups digitálne a analógové, BCD396XT možno sledovať buď automaticky. P25 zväzkové systémy využívajú iba digitálne modulácie.

 

BCD396XT tiež umožňuje nastaviť špeciálny "P25 LP filter", ktoré môžu pomôcť objasniť problémy s niektorými digitálnymi zväzkové systémy.

 

Ani BCD396XT, ani GRE alebo RadioShack skenery, vie dekódovať rôzne ďalšie digitálne módy, ako je V-SEVP, Aegis / ProVoice alebo OpenSky. Nie skener vie dekódovať tieto vlastné digitálne metódy. Celkovo je len veľmi málo z týchto typov systémov v použitie s niekoľkými významnými výnimkami (vrátane San Antonio, Oklahoma City, Florida Highway Patrol, Pennsylvania State Police napríklad). Tiež nemožno skenera alebo niekedy bude schopný dekódovať zašifrované APCO-25 digitálnej komunikácie. Väčšina šifrovanie je obmedzené na narkotík a ďalších špecializovaných kanálov. V ojedinelých prípadoch, všetky komunikácie v APCO-25 systéme sú zašifrované, sa najviac pozoruhodný príklad je Orange County, Kalifornia, vymáhanie práva (všetky inštitúcie).

 

NAC NAC, Kto je tam?

NAC dekódovanie digitálnych kanálov je k dispozícii na BCD396XT. Network Address kódy (NAC) je podobná CTCSS alebo DCS kódov na analógových kanálov. Pôsobí ako privátna kód alebo opakovač správcu a môžu byť použité na oddelenie viacerých používateľov, alebo ako akýsi "odtlačok" na identifikáciu používateľov kanála.

 

BCD396XT aj vám umožní nájsť aktívne NAC kódy práve tým, že počúva aktívne Apco25 digitálny kanál. Potom môžete program je do skenera. Toto funguje len na konvenčné (non-zväzkové), digitálne kanály.

 

Prioritné režimy

BCD396XT má nové funkcie pre prioritné, vrátane možnosti nastaviť interval od 1 do 99 sekúnd. To svedčí o tom, ako dlho medzi rádio kontrol prioritného kanála by mala byť. Môžete nastaviť ľubovoľný kanál alebo ako Talkgroup prioritné kanál a toľko, koľko potrebujete. Viac Prioritné Kanály môžete nastaviť menšia pravdepodobnosť, že zažijete dôležité dopravné však, tak dávajte pozor, aby ste príliš veľa kanálov nastaviť ako prioritné.

 

V pravidelnom režime Priorita rádio kontrol Prioritné Kanále v intervaloch zadáte, povedzme každých 5 sekúnd. Rádio potom sa vráti späť, čo robí, ako keď nie je prevádzka na prioritné kanály, alebo potom, čo ukončil prevádzku, ak by existovala prevádzku.

 <

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

Prihlásiť sa or vytvoriť konto