Svietiaca hviezdna Morská Korytnačka plyš-plast-MAXI-891.

Svietiaca hviezdna Morská Korytnačka plyš-plast-MAXI-891.Svietiaca hviezdna Morská Korytnačka plyš-plast-MAXI-891.
Svietiaca hviezdna Morská Korytnačka plyš-plast-MAXI-891.891-korytnacka-36891-korytnacka-4891-korytnacka-5891-korytnacka-6891-korytnacka-7891-korytnacka-8
Nočné svetielko – Korytnačka razom premení izbu vášho dieťatka na nočnú oblohu plnú žiarivých hviezd. Jedná sa o originál modrú morskú korytnačku. Hnedá korytnačka aj v našej ponuke je pod iným názvom a v nižšej cene. Ale originálu, teda modrej korytnačke sa nevyrovná. Nočné svetielko – Korytnačka je prvým plyšovým prevedením nočného svetielka, ktoré premení izbičku na nočnú oblohu plnú hviezd a pomôže tak dieťatku ľahšie zaspať.Projekcia nočnej oblohy na steny a strop je pútavá a interaktívna vyrobená z kvalitného plastového panciera sa premietajú na strop a steny izby súhvezdia v troch rôznych farebných prevedeniach – zelenej, modrej a tyrkysovej farby
HodnotenieNie je ešte ohodnotené
Cena
Predajná cena26,52 €
Predajná cena bez DPH22,10 €
odosielame-12-26.gif
Popis

Nočné svetielko – Korytnačka razom premení izbu vášho dieťatka na nočnú oblohu plnú žiarivých hviezd.

Jedná sa o originál modrú morskú korytnačku. Hnedá korytnačka aj v našej ponuke je pod iným názvom a v nižšej cene. Ale originálu, teda modrej korytnačke sa nevyrovná.

Nočné svetielko – Korytnačka je prvým plyšovým prevedením nočného svetielka, ktoré premení izbičku na nočnú oblohu plnú hviezd a pomôže tak dieťatku ľahšie zaspať.Projekcia nočnej oblohy na steny a strop je pútavá a interaktívna vyrobená z kvalitného plastového panciera sa premietajú na strop a steny izby súhvezdia v troch rôznych farebných prevedeniach zelenej, modrej a tyrkysovej farby pri zapnutí oboch farieb súčasne.Spod panciera vyžaruje jemné svetielko, ktoré deťom pomáha pri zaspávaní prekonať strach z tmy. Pomáha zaspať nielen deťom, ale aj vám. Máte doma, v jasliach alebo materskej škôlke dieťa, ktoré sa bojí ostať a zaspávať vo izbe keď je tma? Je tu riešenie v ponuke nádherného a šikovného svetelného vynálezu s názvom Nočná morská korytnačka. Korytnačka je vo veľmi peknom plyšovom prevedení s pevným plastovým pancierom a každé dieťa si ju rýchlo obľúbiť. Funguje rovnako ako nočná lampička - presvetlí izbu jemným svetlom a Vaše dieťa sa už nemusí báť zlých duchov alebo strašidiel. Stačí len keď korytnačku postavíte na nejaký stolček do detskej izby a v spodnej časti prepnete pod odlepením suchým zipsom prepínač ON/OFF. Potom následne stlačíte tlačidlo farby želaného svetla. Na stenách izby sa objaví nádherná nočná obloha.

Je to taktiež skvelá edukačná pomôcka - s pomocou návodu môžete svoju ratolesť naučiť spoznávať jednoduché súhvezdia. Nie je nad to, keď si môžete so svojím malým nezbedníkom zaliezť do izbičky a pozerať na krásnu letnú oblohu. A to že je už december tak to Vám predsa nemusí vadiť a ani deťom (v škôlke počas noci škriatkov, či čase popoludňajšieho spánku alebo pri dojčení bábätiek v nočných hodinách atď.).

Svietiaca korytnačka premení izbu Vášho dieťaťa na pokojnú nočnú oblohu.

Táto interaktívna rozvojová svetelná hračka obsahuje 8 reálnych súhvezdí (ako napríklad Veľký voz – t.j. Veľká medvedica) a tak môžu rodičia dieťatku navyše porozprávať o jednotlivých hviezdach.

Nočné svetielko – Korytnačka je pomocníkom pre rodičov a príjemným priateľom pre deti.

Zmení zaspávanie detí v každom veku na príjemný moment, pri ktorom sa zabavia, či niečo naučia.

Nočné svetielko - Korytnačka je hračka ocenená mnohými oceneniami rodičov i špeciálnych súťaží kreatívnych hračiek.

Technické parametre:

Kód tovaru: -891- Lampa-korytnacka-plys-plast-MAXI-891

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.