Vaše otázky radi zodpovieme: 

Telefón: (+421) 0903 040 562 [Prosím kontaktujte nás prevažne v popoludňajších hodinách.]
Sklad-reklamácie: 0948 30 30 34
Zákaznícka linka: 0948 44 88 63
Záznamník 24 hod: 0650 40 1234
FAX 24 hod : (+421) 0650 406 789 (+421650406789)
0650 bezplatné číslo v sieti spoločnosti Slovak Telekom, a.s.. VOIP.

SIEMENS GIGASET C610 DECT-199 bezdrôtový telefónSIEMENS GIGASET C610 DECT-199 bezdrôtový telefón

SIEMENS GIGASET C610 DECT-199 bezdrôtový telefón

Nie je ešte ohodnotené PDFTlačiťEmail
Array
Predajná cena74,40 €
Predajná cena bez DPH62,00 €
  • Popis
  • Recenzie
Vysoko kvalitný telefón s ľahko ovládateľnými funkciami, ktorý zapadne do rodinného života
Zariadenie Gigaset C610 bolo navrhnuté pre rušné domácnosti a je vybavené funkciami, ktoré splnia všetky potreby telefonovania v rodine. Funkcia priameho hovoru umožňuje deťom zavolať rodičom v prípade, ak nie sú doma, jediným stlačením tlačidla
Digitálny bezdrôtový telefón SIEMENS GIGASET C610 je zariadenie, ktoré bolo navrhnuté pre rušné domácnosti a je vybavené funkciami, ktoré splnia všetky potreby telefonovania v rodine.Disponuje farebným LCD displejom, ktorý je veľmi dobre čitateľný a prehľadne rozvrhnutý.
 
Vďaka funkcii priameho hovoru môžu deti zavolať svojim rodičom stlačením jediného tlačidla.A keď je doma celá rodina a vy nechcete byť rušení neznámymi volajúcimi, môžete využiť funkciu stlmenie vyzváňania pri neznámom čísle volajúceho.Telefón má prevádzkový dosah 50 metrov v interiéri a 300 metrov v exteriéri av pohotovostnom režime vydrží bez nabíjania až 180 hodín.Ďalej má v sebe integrovaný adresár na 150 kontaktov a pamäť pre naposledy vytáčanie čísla.Podporuje tiež textové správy odosielané priamo z telefónu a to až do 612 znakov.
 
Veľký dôraz bol kladený aj na nízku spotrebu - tento prístroj má oproti podobným o 60% menšiu spotrebu a špeciálny ECO mód, ktorý ju ešte ďalej znižuje.Vďaka možnosti prepojenia s až šiestimi ďalšími prístrojmi môžete svoju sieť domácich telefónov ešte rozšíriť.

• rozšírené funkcie pre rodinu: priamy hovor, stlmenie vyzváňania pri neznámych číslach, integrovaný detský telefón s možnosťou spätného hovoru
• spínač deň/noc na stlmenie vyzváňania prenosnej časti
• veľký farebný TFT displej
• funkcia úspory energie ECO DECT bez žiarenia1
viac
 
Vysoko kvalitný telefón s ľahko ovládateľnými funkciami, ktorý zapadne do rodinného života
Zariadenie Gigaset C610 bolo navrhnuté pre rušné domácnosti a je vybavené funkciami, ktoré splnia všetky potreby telefonovania v rodine. Funkcia priameho hovoru umožňuje deťom zavolať rodičom v prípade, ak nie sú doma, jediným stlačením tlačidla. Funkcia stlmenia vyzváňania pri neznámych číslach zaistí, že vás nebudú vyrušovať neznámi volajúci. A zabudovaná funkcia detského telefónu umožňuje zvoliť akékoľvek číslo, ktoré jej priradíte. Dokonca sa s deťmi môžete vzdialene spojiť – ak zapnete voliteľnú možnosť spätného volania zabudovanej funkcie detského telefónu. Zariadenie Gigaset C610 sa ovláda veľmi jednoducho. Má veľký farebný displej, ktorý ponúka optimálnu čitateľnosť. Vďaka režimu bez žiarenia ECO Mode Plus1 je zariadenie Gigaset C610 správnou voľbou pre domácu komunikáciu aj z hľadiska životného prostredia. 
 
Zariadenie Gigaset C610 prináša pohodlné funkcie, ktoré sú orientované na rodinu.
 
Rozšírené rodinné funkcie
Zariadenie Gigaset C610 ponúka pre rodiny s malými deťmi naozaj užitočné funkcie. Funkcia priameho hovoru umožňuje aktiváciu tlačidla na prenosnej časti, ktoré po stlačení okamžite zvolí priradené telefónne číslo. Deti tak budú môcť rýchlo a ľahko vytáčať telefónne čísla. Funkcia stlmenia vyzváňania pri neznámych číslach zabraňuje vyrušovaniu telefonátmi od neznámych osôb. Ak máte v domácnosti malé dieťa, funkcia detského telefónu predstavuje jednoduchý spôsob, ako monitorovať dieťa v čase, keď sa nachádzate v inej miestnosti alebo dokonca mimo domu. Môžete určiť telefónne číslo, ktoré funkcia detského telefónu zvolí v prípade, ak úroveň hlasitosti zvuku v miestnosti prekročí určitú hranicu. Môže to byť číslo interného telefónu alebo aj externá linka. Dieťa môžete okamžite osloviť. Aktivujte voliteľnú funkciu spätného volania, ktorá prenesie váš hlas cez reproduktor telefónu. Praktický prepínač deň/noc umožňuje stlmiť hlasitosť vyzváňania prenosnej časti, takže celú rodinu nebude v noci nič rušiť. 
 
A ak sa vaša rodina podobá na väčšinu ostatných, často máte plné ruky práce. Prenosná časť L410 sa dá upevniť na odev. Má funkciu Gigaset Smart Extra, ktorá vám umožní voľne sa pohybovať a pri tom telefonovať. Zariadenie L410 jednoducho upevnite na oblečenie a vychutnajte si dokonalý zážitok s telefonovania bez použitia rúk. Zariadenie L410 sa vďaka nastaveniu typu plug-and-play ľahko konfiguruje a je úplne kompatibilné so zariadením Gigaset C610. 
 
Jednoduché telefonovanie
Vytáčanie čísel a prijímanie telefonických hovorov je so zariadením Gigaset C610 naozaj jednoduché a bezproblémové. Dlhý čas hovoru až 12 hodín a pohotovostný čas až 185 hodín umožňuje rozprávať tak dlho, ako budete chcieť a kedykoľvek budete chcieť. Vďaka veľkému displeju TFT a modernému používateľskému rozhraniu s veľkými písmenami pre jednoduché čítanie je prechádzanie a čítanie menu naozaj jednoduché. Spolu s rodinou môžete posielať textové správy. Použite funkciu textových správ zariadenia Gigaset C610, umožňujúcu posielať správy s dĺžkou až 612 znakov2.
 
Prispôsobiteľné nastavenia
Pomocou zariadenia Gigaset C610 môžete komunikáciu v domácnosti ušiť na mieru práve svojej domácnosti. Tento telefónny prístroj môžete rozšíriť pomocou až 5 dodatočných prenosných častí. Možnosť telefonovania tak môžete preniesť do viacerých miestností v domácnosti. Na zariadení Gigaset C610 môžete tiež naprogramovať vyzváňacie tóny pre 6 rôznych skupín VIP. Prichádzajúce hovory z určitých kontaktov tak okamžite spoznáte.
 
Skvelé – dokonca aj bez použitia rúk
Každý rozhovor cez zariadenie Gigaset C610 bude prebiehať v kvalite zvuku technológie HSP™. Pri tejto úrovni kvality zvuku je rozhovor skutočným potešením. Toto platí aj pre hovory v režime bez použitia rúk. Budete môcť vykonávať viacej činností naraz a pritom si vychutnávať brilantnosť technológie HSP™.
ECO DECT: Úspora energie a prevádzka bez žiarenia1
Napájací zdroj zariadenia Gigaset C610 má menšiu spotrebu energie3, takže je prívetivejší k životnému prostrediu aj k vašej peňaženke. Podobne ako všetky bezdrôtové telefóny rodiny Gigaset, aj toto zariadenie premenlivo znižuje vysielací výkon prenosnej časti k základňovej stanici v závislosti od ich vzdialenosti. Ak zariadenie prepnete do režimu ECO, vysielací výkon základňovej stanice zariadenia Gigaset C610 znížite až o 80 %4. Okrem toho má zariadenie režim ECO Mode Plus bez žiarenia5. Ak je telefón v pohotovostnom režime, zariadenie vypne vysielaciu časť.
 
 
Zariadenie Gigaset C610 je vďaka ľahko použiteľným funkciám naozaj praktické, takže niet divu, že je obľúbenou voľbou pre rodiny.
Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

Prihlásiť sa or vytvoriť konto