Vaše otázky radi zodpovieme: 

Telefón: (+421) 0903 040 562 [Prosím kontaktujte nás prevažne v popoludňajších hodinách.]
Sklad-reklamácie: 0948 30 30 34
Zákaznícka linka: 0948 44 88 63
Záznamník 24 hod: 0650 40 1234
FAX 24 hod : (+421) 0650 406 789 (+421650406789)
0650 bezplatné číslo v sieti spoločnosti Slovak Telekom, a.s.. VOIP.

Reklamný systém Bluetooth marketing a reklamný Wi-Fi COMBI II-927 zariadenie  BTWPro 2-927Reklamný systém Bluetooth marketing a reklamný Wi-Fi COMBI II-927 zariadenie BTWPro 2-927
927-wifi-reklama-1 927-wifi-reklama-13 927-bluetooth-1 927-bluetooth-2 927-bluetooth-3 927-bluetooth-4 927-bluetooth-5

Reklamný systém Bluetooth marketing a reklamný Wi-Fi COMBI II-927 zariadenie BTWPro 2-927

Nie je ešte ohodnotené PDFTlačiťEmail
Array
Predajná cena690,00 €
Predajná cena bez DPH575,00 €
  • Popis
  • Recenzie
jednoducho zviditeľniť vašu firmu alebo nejaký produkt. Pomocou technológie bluetooth zariadenie zasiela informácie na telefóny, tablety alebo notebooky a po potvrdení zo strany prijímateľa sa mu zobrazí obsah, ktorý ste nakonfigurovali
Reklamný systém Bluetooth marketing a reklamný Wi-Fi COMBI II-927 zariadenie  BTWPro 2-927
 
Pomocou tohto zariadenia viete jednoducho zviditeľniť vašu firmu alebo nejaký produkt. Pomocou technológie bluetooth zariadenie zasiela informácie na telefóny, tablety alebo notebooky a po potvrdení zo strany  prijímateľa sa mu zobrazí obsah, ktorý ste nakonfigurovali v BTWPro 2-927. Pomocou toho zariadenia je možné odosielanie hudby, obrázkov, textových súborov alebo HTML stránok. Hlavnou výhodou tohto zariadenia je veľký dosah a jednoduchosť ovládania. Zariadenie podporuje aj službu Wi-Fi, vďaka čomu je možné vytvorenie bezdrôtového pripojenia a po prihlásení do vytvorenej siete sa môže zobraziť stránka s reklamou. Po jej zobrazení sa užívateľ dostane na internet, intranet alebo k nejakému serveru. Zariadenie podporuje až 14 pripojení v jednom čase. K sieti sa BTW – Pro 2 pripája pomocou Wi-Fi, LAN kábla s koncovkou RJ-45 alebo pomocou externého USB modemu cez 3G/GPRS.  Balenie obsahuje BTW Pro 2, 4 antény a adaptér do elektrickej siete.
 
Čo je bluetooth marketing?
Bluetooth marketing je nová forma prezentovania reklám a informácií. Zariadenie zasiela prezentačné a reklamné správy, biznis karty, pozvánky na udalosti a iné. Na mobilné a iné zariadenia, ktoré podporujú bluetooth. Pomocou tohto zariadenia môžete zasielať skoro všetky typy médií. Systém dokáže skenovať zariadenia až do vzdialenosti 200 metrov. Tento model podporuje až 28 súčasne pripojených mobilných zariadení. 
 
Čo je wi-fi marketing?
Niektoré dnešné smartfóny nemôžu prijímať bluetooth správy. Wifi marketing je nová, efektívna metóda, ktorá posiela reklamné stránky do smartfónov, notebookov alebo tabletov. Užívateľ nahrá fotografiu alebo webovú stránku do BT-pusher zariadenia pomocou flash disku alebo siete. Keď sa užívatelia smartfónov alebo tabletov budú pripájať k zariadeniu, uvidia pred pripojením k internetu vašu reklamu. Wifi marketing úspešné funguje v hotelových wifi hotspotoch. Ak sa pripojíte k sieti, ako prvá vám vyskočí stránka s reklamou. Pomocou wifi marketingu užívateľ môže zasielať väčšie súbory, ako je napríklad video alebo fotografia vo vyššej kvalite, vďaka rýchlosti prenosu.
 
Bluetooth marketing je forma reklamy pri použití ktorej sa reklamné oznámenie distribuuje prostredníctvom technológie Bluetooth. Využíva sa skutočnosti, že technológiou Bluetooth je v dnešnej dobe vybavená väčšina mobilných telefónov a veľké množstvo notebookov, tabletov a podobných zariadení.
 
Reklamné oznámenie je najprv nahrané do Bluetooth jednotky, ktorá automaticky vyhľadáva mobilné zariadenia s aktívnou technológiou Bluetooth a oslovuje ich s ponukou stiahnutie obsahu s pridanou hodnotou pre zákazníka. Môže sa jednať o zľavový kupón, vizitku, ktorá sa priamo uloží do zoznamu kontaktov telefónu, alebo napríklad html stránku. O možnostiach odosielaného obsahu sa môžete dočítať viac nižšie.
 
Je dobré umiestniť v blízkosti Bluetooth jednotky nejakú formu upozornenie na možnosť získania obsahu prostredníctvom technológie Bluetooth nabádajúce okoloidúci k zapnutiu Bluetooth v ich prenosnom zariadení.
 
Ak je Bluetooth marketingová jednotka pripojená k internetu, je možné reklamná kampaň spravovať online pomocou webovej správy. Možnosti webové správy sa líši v závislosti od výrobcu zariadenia i konkrétnom type jednotky. V zásade však platí, že je pomocou webovej správy možné okamžite získať štatistiky počtu oslovených zariadení a tiež o počte zariadení, ktorá prijala ponúkaný obsah. Pri použití dvoch a viacerých jednotiek je možné tiež nastaviť, aby spolu jednotky cez internet porovnávali databázu oslovených zariadení a nedochádzalo tak k obťažovanie v podobe opakované výzvy na prevzatie obsahu.
 
Typy obsahu, ktorý je možné odosielať [editovať | editovať zdroj]
obrázok
Obrázky je možné odosielať vo všetkých obvyklých formátoch. Je potrebné mať na pamäti, že niektoré menej obvyklé formáty grafiky nemusí cieľové zariadenie otvoriť. Bluetooth jednotka dokáže rozpoznať typ cieľového zariadenia az databázy zistiť rozlíšenie jeho displeja, pokiaľ teda nahráte do Bluetooth jednotky predmetný obrázok vo všetkých obvyklých rozlíšeniach, dorazí príjemcovi obrázok optimalizovaný pre jeho prístroj.
 
melódie
Hudobné súbory je možné opäť odosielať vo všetkých formátoch, pre rýchlejší prenos je však lepšie používať komprimované formáty, ako napríklad MP3.
 
video
Videa je vzhľadom k prenosovej rýchlosti Bluetooth vhodné odosielať v komprimovanom formáte a nie príliš vysokom rozlíšení.
 
vizitka
Pomocou Bluetooth je možné odoslať kontaktné informácie, ktoré sa uložia priamo do zoznamu kontaktov v prijímajúcom zariadení.
 
aplikácia
Môže sa zdať, že vzhľadom k rôznym operačné systémy mobilných zariadení nie je odosielanie aplikácií myslitelia, opak je však pravdou. Bluetooth marketingová jednotka totiž dokáže rozpoznať operačný systém zariadenia a vďaka tomu mu odoslať tú správnu verziu aplikácie. Je teda možné odosielať aplikácie pre Windows Mobile, Android, Symbian a ďalšie. Pre staršie telefóny je možné odosielať Java aplikácie.
 
Unikátny / kontrolovateľný obsah
Ak to webové rozhranie dovoľuje, je možné s jeho pomocou automaticky označovať napríklad odoslanej obrázky unikaním číslom, alebo kódom. Táto možnosť je praktická v prípade, že odosielaný obsah slúži napríklad ako zľavový kupón a nie je žiaduce, aby ho zákazník predkladal opakovane.
 
Webová stránka, webová aplikácia
Cez Bluetooth je možné preniesť celú webovú stránku alebo aplikáciu, ktorú si vďaka tomu užívateľ môže prezerať, alebo spustiť v offline režime.


How to Choose a Bluetooth Marketing Solution?
 
The most important factors in considering a Bluetooth marketing and advertising solution are: Application, Experience with Bluetooth marketing and flexibility.
Fixed networks at airports and malls require different Bluetooth marketing solutions than ad-hoc, mobile or wearable applications.
For fixed networks, NorkaTech BlueMediaBlaster is recommended for Bluetooth marketing and advertising because it has remote update capability. However, this solution requires some technical skills and network connectivity at the location of installation.
For Ad-hoc, mobile or wearable Bluetooth marketing applications, a stand-alone server like NorkaTech BlueMediaServer is recommended. This type of server does not require technical skills, does not require network connectivity or secure location.
If you have multiple Bluetooth marketing offers at one location and want your customers to choose between them, then BlueTapServer is recommended. This is the case for supermarkets and banks.
What Is Proximity Marketing?
 
Looking for creative, cost-effective methods to distribute rich media content? NorkaTech BlueMediaServer Bluetooth marketing uses Bluetooth wireless technology to distribution coupons, promotions, music and videos to mobile phones. Content that is engaging, interactive, and informative. The formula works when these wireless devices are close to a space that is equipped with BlueMediaServer.
What Is Bluecasting?
 
BlueCasting is a Bluetooth marketing and proximity marketing solution which allows brands to provides information, entertainment, discounts, coupons and other promotional material to users of mobile phones at a specific location through Bluetooth.
What Is A Tap Server?
 
NorkaTech BlueTapServer stays asleep untill it senses a tap. At that time, it will broadcast the Bluetooth marketing material to nearby mobile phones.
What Is A Bluetooth Marketing Server?
 
A Bluetooth marketing server is a stand-alone server that can be charged with marketing content and that can broadcast it to nearby mobile phones. The Bluetooth marketing server does not need to be tied to a PC during operation.
Who Can Use Bluetooth Marketing?
 
Absolutely everyone can use our Bluetooth marketing servers to advertise or market their products and services. Bluetooth marketing is free and allows to transfer lasting rich media content. 
Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

Prihlásiť sa or vytvoriť konto