Vaše otázky radi zodpovieme: 

Telefón: (+421) 0903 040 562 [Prosím kontaktujte nás prevažne v popoludňajších hodinách.]
Sklad-reklamácie: 0948 30 30 34
Zákaznícka linka: 0948 44 88 63
Záznamník 24 hod: 0650 40 1234
FAX 24 hod : (+421) 0650 406 789 (+421650406789)
0650 bezplatné číslo v sieti spoločnosti Slovak Telekom, a.s.. VOIP.

Micro camera v podobe šrubky bez VF vysielača.Micro camera v podobe šrubky bez VF vysielača.

Micro camera v podobe šrubky bez VF vysielača.

Nie je ešte ohodnotené Výrobca Manufacturer PDFTlačiťEmail
Array
Predajná cena108,00 €
Predajná cena bez DPH90,00 €
  • Popis
  • Recenzie
Micro camera v podobe šrubky bez VF vysielača.

Micro camera v podobe šrubky bez VF vysielača.

 

Imitácia skrutky, AJ-SC01-A výstup obraz a zvuk.

 

Tato kamera je najmenšia na európskom trhu. Pripnite si ju na kabát, či nábytok, alebo hocikde, má schopnosť zvukového aj obrazového záznamu. Z kamerou zaobchádzajte starostlivo, aby Vám splnila vaše očakávania.

Najmenšia kamera na svete ktorá sa zmestila do imitácie kabátového gombíka alebo skrutky. Kamera sa dá priamo napojiť na TV, prípadne na nahrávacie zariadenia.

Všetko čo potrebujete na prevádzku je súčasťou balenia a nie je treba nič dokupovať.

Ku kamere je vhodne pre záznam AUDIA a VIDEO signálu pripojiť „prenosné video“ na našom trhu AJ-VR9400 - PVRH140, ktoré máme taktiež v ponuke. Všetko môžete mať vo vrecku a nik nezbadá že práve niečo natáčate. Pozor zariadenie neobsahuje VF čast na príjem a vysielanie. 

 

Špionážna kamera s objektívom v tvare skrutky Spion Screw.

Spion Screw je špionážna drôtová kamera, ktorá má objektív vo forme skrutky, gombíka. Z toho dôvodu sa táto kamera dobre uplatní na dlhodobejšie sledovanie keď sa kamera umiestni na také miesto kde hlavička zo skrutky nebude ničím nápadná. Rozmery tejto kamery sú 2x2x0,5 cm. Kamera prenáša aj zvuk. Obraz z kamery sa dá veľmi jednoducho sledovať na televíznom prijímači, prípadne nahrávať na videorekordér.

 

Oznam:

Tento produkt je navrhnutý pre právne informačné centrály a súkromných detektívov  Ak niekto používa tento produkt pre nezákonné účely, bude podliehať trestu podľa miestnych zákonov.

 

Popis:

Najmenšia kamera pre tvorbu obrazu. ( hrúbka len 0,5cm)

Vhodný pre vyšetrovanie, alebo dozor.

Jednoducho montovateľná konštrukcia.

 

Mikro kameru je možne prepojiť s monitorom. Poprípade na prenosne video AJ-VR9400 - PVRH140, ktoré máme taktiež v ponuke. Ešte lepšie riešenie je zakúpenie DVD rekordéra Panasonic DMR-EH 55... kde môžete zaznamenať až 284 hodín záznamu v super kvalite. Takto získavate profi sledovacie zariadenie, ktorého neprekoná na našom trhu nič. ( Doporučujeme záznam naprogramovať v dĺžke 5 hodín a 1 minúta pauza a opäť 6 hodín a 1 pauza a tak ďalej...  kvôli lepšiemu prehľadu záznamu a jeho ďalšieho spracovania. )

Zdá sa Vám tento návod neprehľadný ? Skúste nám napísať svoj návod na montáž a obsluhu. Aby ho pochopili jednoducho všetci ! Za tento návod získavate automaticky 10 percentnú zľavu zo všetkého tovaru, ktorý od nás nakúpite v budúcom nákupe. 

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

Prihlásiť sa or vytvoriť konto