Elektrotechnické zariad.

Zariadenia pre volný čas, špeciálne aplikácie. Veda a technika pre voľný čas.
Vývoj-výroba-predaj-servis výrobkov a zariadení pre hobby. 

Komerčné spravodajstvo a odpočúvacia PROFi technika. Moderná technika na odpočúvanie. Špecializované "ne-konvenčné" odpočúvacie zariadenia Rádiové odpočúvacie zariadenia patria všeobecne medzi najpoužívanejšie spôsoby odpočúvania priestoru. Inštaláciu rádiového odpočúvania v súčasnosti zvládne veľmi rýchlo a nepozorovane aj úplný laik, ktorému táto inštalácia v mnohých prípadoch môže trvať len niekoľko sekúnd až desiatok minút. Šance na odhalenie takéhoto "agresora" sú pritom mizivé. Analógové rádiové odpočúvanie je najdostupnejšou a najrozšírenejšou formou odpočúvania. Na trhu sa možno stretnúť s veľmi širokým spektrom produktov tohto druhu, od nespoľahlivých amatérských konštrukcií až po špičkové produkty, ktoré nie sú odhaliteľné detektormi nelineárnych prechodov. Analógové mikrovlnné A/V ploštice sa v posledných rokoch stali "top-obchodným artiklom" predovšet- kým pre veľmi nízke obstarávacie náklady výrobkov pochádzajúcich z Číny a iných ázijských krajín. Kvalita je pochopiteľne vzhľadom k cene veľmi mizerná - tieto prostriedky sú vhodné skôr ako "hračky". Analógové, elektronicky maskované a šifrované odpočúvacie zariadenia nie sú tak ľahko dostupné na bežnom trhu. Poskytujú veľakrát aj veľmi užitočné funkcie ako napríklad diaľkové nastavovanie výkonu, vypínania prípadne zmenu pracovnej frekvencie - preladenie. Ich odhaľovanie pri OTP je pre zle vybavené spoločnosti a živnostníkov veľkým problémom. Digitálne odpočúvanie je doposiaľ "najtvrdšia" technická metóda získavania informácií, ktorá poskytuje maximálnu diskrétnosť prenosu chúlostivých informácií. Bývajú využívané kombinácie niektorých spôsobov elektronického maskovania prenosu: frequency hopping, spread spectrum, short packet transmit a pod. Pre odhalenie takto sofistikovaných zariadení nestačí len vlastniť spektrálny analyzátor, je nutné disponovať hlbšími technickými aj metodickými znalosťami čo je závažný problém nielen v civilnej sfére.

Elektrotechnické zariad.

Elektrotechnické zariad.

Aktívne filtre

Mini FM vysielač Mic Spy-414, 60MHz-128MHZ napájanie 9V a prevádzka až 100 hodín

Rádiová ploštica, bežných parametrov vo frekvenčnom pásme 94MHz ---- 98MHz, Dosah cca 50m.

  • Popis: Pracovné napätie: 1.2V----- 9V 
  • Pracovný prúd: 
  • 3mA@1.2V, 
  • 25mA @ 9V 

46,80 €
Rýchly náhľad

VIDEO KARTA - POČÍTAČOVÝ SYSTÉM GV-250/4 (12 OBR./SEK.)

Digitálny monitorovací systém založený na PC.
Pozostáva z digitalizačnej karty a programového vybavenia. Presahuje možnosti tradičných analógových videoprepínačov, multiplexerov a pomalobežných videorekordérov. Systém pri zachovaní vysokej rýchlosti zobrazovania snímok umožňuje pripojiť až 16 kamier. 

55,00 €
Rýchly náhľad

ŠOKUJÚCI KLÚČ OD AUTA.

Verná napodobenina kľúče od áut ako sú Audi, Volkswagen, Ford, Seat a ďalšie, láka každého, aby si s ním trochu pohráli a zmáčknuli tlačidlo a dostali šok.

Podľa testov na vlastnej koži, ktoré sme urobili, je tento produkt vrcholným gadgetem. Ľahko nachytáte svojho kamaráta alebo zlodeja, ktorého môžete pozorovať, keď si tento Kľúč od auta "náhodou" zabudnete v reštaurácii.

16,00 €
Rýchly náhľad

3D TUŽKA 3DOODLER DRAWS, HI-TECH HRAČKA THE3DOODLER

S pokrokovou 3D ceruzkou dáte obrázkom nový rozmery, a to 3D! Ceruzka vytláča tavený plastový drôt podobný vyspelým 3D tlačiarňam, a tak možno vytvárať jedinečné objekty limitovanej iba vašou fantáziou a zručnosťou.
Vytvorte si pôsobivé bytové doplnky, originálne šperky, vlastné modely alebo doplňte už existujúce o detaily, ktoré by ste inak nemali ako vymodelovať. Ocenia ho teda modelári aj najrôznejšie kreatívci.

89,00 €
Rýchly náhľad

8 MULTI-PORT USB ADAPTÉR DESKTOP DESKTOP NABÍJAČKA LCD

  • Multi-Port USB Adaptér Desktop Desktop nabíjačka
  • 8 Multi-Port USB Adaptér Desktop Desktop nabíjačka Smart LCD Display Nabíjacia stanica
  • Univerzálny pre systémy IOS a Android s meraním prúdu a napätia v reálnom čase.

46,80 €
Rýchly náhľad

Tesla transformátor Plazmový reproduktor 1513/20, reaguje na zvuk

Teslov transformátor je vysokofrekvenčný transformátor vynájdený Nikola Tesla. Pracuje na rezonančnom princípe, preto je potrebné jeho obvodmi ladiť pre dosiahnutie najlepšieho výkonu. Slúži na získavanie veľmi vysokých napätí. Teslov transformátor je v podstate zjednodušená verzia tesla coil Magnifier, s ktorým Nikola Tesla rád experimentoval.

148,80 €
Rýchly náhľad
Ako si vyrobiť ochranné rúško - látka s mikro vláknami zo striebra Ako si vyrobiť ochranné rúško - látka s mikro vláknami zo striebra -11,00 €
  • -11,00 €

Ako si vyrobiť ochranné rúško - látka s mikro vláknami zo striebra

Aký typ respirátora je správny pri ochrane proti vírusom?  Ochranná trieda FFP2 a FFP3 (N95)
OCHRANNÉ ÚSTNE RÚŠKO NA TVÁR - vlatná profi výroba - striebro – ničiteľ baktérií

121,00 € Základná cena 132,00 €
Rýchly náhľad

SMARTPT02 - SMART PERSONAL TRACKER

SmartPT02 je malé a výkonné GPS/GSM/GPRS online monitorovacie zariadenie vyvinuté a konštruované špeciálne pre osobné použitie napr. za účelom núdzového volania so súčasným hlásením polohy, alebo monitorovania pohybu osôb, ale aj pre sledovanie pohybu vozidiel, či iných dopravných prostriedkov. SmartPT je všestranne použiteľný. 

39,00 €
Rýchly náhľad

BNC NA VGA VIDEO KONVERTOR PRE MONITOR

BNC na VGA video konvertor môže podporovať video s vysokým rozlíšením (až 1920 x 1080) CCTV DVD kamera TV BNC S-Video VGA vstup do VGA výstup PC konvertor adaptér

Tento BNC na VGA video konvertor môže podporovať video s vysokým rozlíšením (až 1920 x 1080). Video konvertor môže poskytovať vysoko kvalitný obraz a poskytovať stabilný obrazový výstup na výstupné zariadenie VGA. Jednoduchá inštalácia a ovládanie.

58,80 €
Rýchly náhľad

EMF TIENENIA GSM LÁTKA, CEZ KTORÚ NEPRENIKNE ŽIADNY VYSOKOFREKVENČNÝ SIGNÁL. GSM LÁTKA POHLCUJÚCA VF ŽIARENIE. EMF-511

Textil dokáže zastaviť aj bezdrôtový signál i hackerov. Je to hrozba, o ktorej sa diskutuje od chvíle, keď úrady začali používať doklady s bezdrôtovými RFID čipmi. Hackeri môžu zneužiť technológiu a čítať dáta z čipov, ktoré nosíme vo vreckách. Dnes k dokladom pribudli i bezkontaktné platobné karty.

Do vrecka nohavíc stačí zasunúť doklady a karty a tie sa stanú pre čítačky nedostupnými.

80,40 €
Rýchly náhľad

SN-8-ORG 471 Remote control Detector & Duplicator Car locksmith tool

4 pevné frekvencia Diaľkové ovládanie dekodéra je LCD ukazuje, Operate jednoducho, vizuálne a silný cit, ktorý môže dosiahnuť na akceptovaním vo vzdialených.

Toto bezdrôtové diaľkové ovládanie detektor a kopírka je len pre testovanie a štúdium, inak prijať následky sami, ak poruší štátne zákony vo vašej krajine. len predávať autoopravovňa obchod, garáž, dielňa, je to tiež Car zámočnícke náradie

598,80 €
Rýchly náhľad

BTCD110A - GPS DATALOGGER ZÁZNAMNÍK TRASY KOMBINOVANÝ S BLUETOOT

Zariadenie kombinuje bežný GPS prijímač s Bluetooth rozhraním so záznamníkom GPS údajov (tzv. offline GPS logger). Pozornosť si zaslúži zlúčenie oboch zariadení do jediného s rozmermi 77 × 46 × 23 mm a hmotnosťou 65 gramov. Záznamník ukladá do vnútornej pamäti s kapacitou 250 tisíc záznamov parametre prechádzanej trasy úplne autonómne, namusí byť pri práci spojený so žiadnym počítačom.

29,00 €
Rýchly náhľad

POLICAJNÝ BUDÍK SUPER

Nielen pre policajtov. Zvuk budíku je vierohodný so skutočnou sirénou.
Pre tých tvrdších spáčov je vhodný budík, ktorý ich vytiahne z postele za pomoci sirény a blikajúceho majáka. Budík má funkciu "snooze" a podsvietený displej. Napájaný je 3 AA batériami, ktoré nie sú súčasťou dodávky.

Video: http://www.market.sk/videogaleria/gadgets/policajny-budik.html

27,23 €
Rýchly náhľad

ODVLHČOVAČ DO AUTA 3-ROČNOU GARANCIOU FOGGYSTOP PLUS

Do Vášho auta: zabraňujúci zahmlievaniu a vzniku námrazy na vnútornej strane skla automobilu.

Odvlhčovač FoggyStop je inovatívny produkt americkej firmy Signus Technology Corp. zabraňujúci zahmlievaniu a vzniku námrazy na vnútornej strane skla automobilu.

Už žiadne handričky, škrabky alebo spreje. FoggyStop udržuje vlhkosť vzduchu v aute pod rosným bodom a tak k zahmleniu alebo zamrznutiu inovatky nemôže dôjsť na základe fyzikálnych zákonov. Vyskúšali sme za vás perfektnú nezahmlenom výhľad aj v extrémnych podmienkach rakúskych Álp.

10,20 €
Rýchly náhľad
Ozón - Generátor ozónu 10G-047 pre čistenie priestoru, Ozón - Generátor ozónu 10G-047 pre čistenie priestoru, -11,00 €
  • -11,00 €

Ozón - Generátor ozónu 10G-047 pre čistenie priestoru od hlodavcou

Ozón - Generátor ozónu 10G-047 pre čistenie priestoru od baktérii, plesní, zápachu a samozrejme hlodavcov a kún, vrátane ich odplašenia. 
Dvojitá keramická doska Integrovaný sterilizátor Vzduchový ozonizátor čistič. Vhodný na úplnú dezinfekciu prostredia. 

88,00 € Základná cena 99,00 €
Rýchly náhľad

RF Explorer Signal Generator (RFE6GEN)

Generátor signálu RF Explorer (RFEGen) je výkonný širokopásmový plne programovateľný generátor signálu RF. Je to dokonalý spoločník pre produktovú radu Spectrum Analyzer RF Explorer.

Ako samostatnú jednotku môže RFEGen generovať signály CW a Sweep výberom zabudovaných možností ponuky. Po pripojení k počítaču je možné programovať pomocou softvérového nástroja RF Explorer for Windows. Okrem toho môže jednotka fungovať ako výkonný generátor sledovania, keď sa používa s analyzátorom RF Explorer Spectrum Analyzer 

310,80 €
Rýchly náhľad

453-B-1030W-2013 jammer bezpečná kancelária

453-B-1030W-2013 jammer bezpečná kancelária 11W v 5x pásma Mobile Phone GSM, WiFi Jammer kancelária

Jammer vhodný do Vašej kancelárii či domu, plne zarušenie GSM pásma a WiFi. Smerové antény zaručujú Vami určený smer zarušenia a tým aj zvyšujú účinnosť až 7x v jednom smere. 

118,80 €
Rýchly náhľad
SVIETIACA HVIEZDNA MORSKÁ KORYTNAČKA PLYŠ-PLAST-MAXI-891. SVIETIACA HVIEZDNA MORSKÁ KORYTNAČKA PLYŠ-PLAST-MAXI-891. -6,00 €
  • -6,00 €

SVIETIACA HVIEZDNA MORSKÁ KORYTNAČKA PLYŠ-PLAST-MAXI-891.

Nočné svetielko – Korytnačka je prvým plyšovým prevedením nočného svetielka, ktoré premení izbičku na nočnú oblohu plnú hviezd a pomôže tak dieťatku ľahšie zaspať.Projekcia nočnej oblohy na steny a strop je pútavá a interaktívna vyrobená z kvalitného plastového panciera sa premietajú na strop a steny izby súhvezdia v troch rôznych farebných prevedeniach – zelenej, modrej a tyrkysovej farby pri zapnutí oboch farieb súčasne.
Spod panciera vyžaruje jemné svetielko, ktoré deťom pomáha pri zaspávaní prekonať strach z tmy. Pomáha zaspať nielen deťom, ale aj vám. 

19,00 € Základná cena 25,00 €
Rýchly náhľad

WIFI DETEKTOR ÚNIKU VODY SMART LIFE 994 - DETEKTOR ZAPLAVENIA WIFI S BEZDRÔTOVÝM PRIPOJENÍM ANDROID/IOS

Inteligentný bezdrôtový senzor vody ponúka spoľahlivý výkon, ktorý pomáha udržať váš domov v bezpečí a to tým, že upozorní vás na potenciálny únik vody pred tým, než sa problém stane príliš vážnym, čím sa zabráni škodám. Batéria s nízkou spotrebou energie môže pracovať v pohotovostnom režime po dobu viac ako 6 mesiacov. Senzor, ktorý sa ľahko inštaluje, je veľmi jednoduchý na použitie.
Senzor vody môžete umiestniť napríklad do blízkosti práčky, ohrievača vody, alebo umývačky riadu. Spodná časť snímača obsahuje 3 vysoko citlivé pozlátené sondy. Tie pri kontakte s vodou vytvoria obvod, ktorý spustí alarm, aby vás upozornil na možné povodne.

66,00 €
Rýchly náhľad

ALARM NA BICYKEL, CYKLOALARM, ALEBO MOTORKU

Alarm na bicykel e/123, alarm pre cyklistov, cykloalarm, alarm na motorku a všetky prenosné veci.
Jednoduchý alarm na bicykel, motorku a všeobecne všetky prenosné veci. Alarm sa pripevní napríklad na rám bicykla a po otočení kľúča sa aktivuje za 15s.
Reaguje na pohyb, takže ako náhle sa bicykel pohne, začne hulákať siréna. Vypne sa opäť kľúčom.

31,00 €
Rýchly náhľad

Generátor frekvenčných signálov s nastaviteľným modulom pulznej frekvencie PWM WS/20

Generátor frekvenčných signálov s  nastaviteľným modulom pulznej frekvencie PWM WS/20
Pracovné napätie: 3,3 ~ 30V, s ochranou proti spätnému chodu
Frekvenčný rozsah: 1Hz ~ 150KHz, presnosť približne 1%

29,00 €
Rýchly náhľad

VYSOKOZDVIŽNÝ VOZÍK

Preorganizujte svoj stôl s vysokozdvižným vozíkom na diaľkové ovládanie.
Vozík má plné ovládanie. Môžete využiť riadenie pre pohyb do strán, dopredu i dozadu. Diaľkovo ovládaná vidlica chodí hore a dole. Vozík pracuje na 4 AA batérie, ktoré nie sú súčasťou balenia a jednu 9 V batériu pre diaľkové ovládanie, ktorá je súčasťou balenia.

15,00 €
Rýchly náhľad

168 - VÝPREDAJ: STABILIZOVANÝ ZDROJ (TRANSFORATOROVY) +5V. +12

 168 - Výpredaj: Stabilizovaný zdroj (transforatorovy) +5V. +12V. -15V

Základná vlastnosť zdroja ZDR-1A sú stabilizované napätia +5V. +12V. -15V nadprudová ochrana všetkých napätí prepeťová ochrana napätí +5V, +12V postupný nábeh napätí -5V, +5V, +12V

25,00 €
Rýchly náhľad

ELIDE FIRE AUTOMATICKÝ HASIACI PROSTRIEDOK

ELIDE FIRE pri kontakte s ohňom spustí varovný zvukový signál v intenzite 120 dB.
ELIDE FIRE efektívne a okamžite hasí požiare pevných látok, horľavých plynov, horľavých kvapalín a elektrických zariadení (požiare typu A*, B*, C*, E* ).

39,60 €
Rýchly náhľad

STROBOSKOP EUROLITE ACTION STROBE 300

Stroboskop EUROLITE ACTION STROBE 300 pre veľké pódia
Veľmi kompaktné prevedenie  stroboskopu - Eurolite Action Strobe 300
Na zadnom paneli je potenciometer pre ovládanie frekvencie zábleskov 1 - 12 zábleskov za sekundu. Strobo výbojka je súčasťou dodávky.
Dva stereo jacky pre prepojenie s ovaladačem a pre synchronizáciu. Vhodný ovládač Eurolite strobe ovládač. 0/10 V.

58,80 €
Rýchly náhľad

Generátor frekvenčných signálov s nastaviteľným modulom pulznej frekvencie PWM WS/2000

Generátor frekvenčných signálov s  nastaviteľným modulom pulznej frekvencie PWM WS/20 - Výkon až 2000mW
Pracovné napätie: 3,3 ~ 30V, s ochranou proti spätnému chodu
Frekvenčný rozsah: 1Hz ~ 150KHz, presnosť približne 1%

36,00 €
Rýchly náhľad

Drevená preglejková krabica + piezo menič

Drevená preglejková krabica vhodná na umiestnenie generátora ozónu. Alebo iné využitie... 

5,00 €
Rýchly náhľad

Sada nástrojov na otváranie zámkov + visiaci a FAB zámok, 20+4+2 pakľúčov

Sada nástrojov na otváranie a hlavne výučbu mechaniky princípu zámkov.
Obsahuje visiaci zámok, FAB vložku, 20 šperhákov a 4 pakľúčov.

94,80 €
Rýchly náhľad

Tieniace puzdro na telefón k ochrane proti odpočúvaniu a lokalizácii

Blokovacie púzdro na kľúče alebo menší mobil. Toto unikátne puzdro slúži na prerušenie signálu prichádzajúcich hovorov. Jednoduchý gadget, ktorý blokuje príjem hovorov zo všetkých frekvencií po celom svete. Pri použití tohto puzdra sa volajúcim vaše číslo zobrazí ako nedostupné, alebo zaneprázdnené, čiže je ideálne použiť toto puzdro keď potrebujete mať istý čas pokoj a nepotrebujete byť rušení vyzváňaním telefónu. Puzdro obsahuje aj ďalšie vrecko na peniaze alebo pre vaše obľúbené príslušenstvo mobilu.

12,00 €
Rýchly náhľad

ČÍTAČKA ČIAROVÝCH KÓDOV, EAN, QR TERMINÁL S ANDROIDOM PDA BARCODE TERMINAL 995

Mobilný terminál s 5 palcovým displejom pre pohodlnejšiu prácu pri zadávaní dát. Terminál prečíta 1D aj 2D čiarový kód.
Čítačka čiarových kódov, EAN, QR terminál s androidom PDA Barcode Terminal 995

Terminál ponúkame v dvoch verziách, ktoré sa líšia typom použitého skenera. Terminál PDA FLORES 50 1D umožňuje načítanie 1D čiarového kódu (EAN pod.). 

708,00 €
Rýchly náhľad

Baliaci stroj do teplom zmrštiteľnej fólie SL 55

Univerzálny baliaci stroj s ručnou obsluhou. Výrobky môžeme baliť vreckovaním alebo zmrštením. Nový elektronický systém, ktorý automaticky kontroluje čas zvárania a teplotu zmršťovania.

1 899,00 €
Rýchly náhľad

Tieniace puzdro na telefón k ochrane proti odpočúvaniu a lokalizácii

Tieniace puzdro, vďaka ktorému ochránite svoj telefón pred nechcenou lokalizáciou aj proti odpočúvaniu. Puzdro telefón prakticky odpojí od akéhokoľvek možného spojenia so svetom. Tieniace puzdro nie je technicky nič iné ako faradayova klietka, ktorá funguje na princípe blokácie elektromagnetického žiarenia. Týmto tieniacim puzdrom neprejde skutočne nič. Obal zamedzí priechodu CDMA a GSM signálov (2G, 3G, 4G LTE), geolokačných služieb GPS (Glonass, Galileo, A-GPS ..) a znemožní dátové prenosy cez WiFi, Bluetooth a NFC.
843 EMI shielding pouch 13.5cmX7.5cm  Gray

30,00 €
Rýchly náhľad

DC DC 0,6-36V 5A nastaviteľný regulovaný laboratórny zdroj premennej

Možnosť regulácie napätia od  0,6-36V a prúd až 5A . Systém zobrazuje nastavenie napätia, prúdu, maximálneho výkonu, maximálneho času a kapacity. Ochrana proti skratu, impulzný prúd, možnosť nabíjania lítiovej batérie, testovaná ochrana pod napätím pri nabíjaní.

34,80 €
Rýchly náhľad

Tieniace puzdro na telefón k ochrane proti odpočúvaniu a lokalizácii

Tieniace puzdro, vďaka ktorému ochránite svoj telefón pred nechcenou lokalizáciou aj proti odpočúvaniu. Puzdro telefón prakticky odpojí od akéhokoľvek možného spojenia so svetom. Tieniace puzdro nie je technicky nič iné ako faradayova klietka, ktorá funguje na princípe blokácie elektromagnetického žiarenia. Týmto tieniacim puzdrom neprejde skutočne nič. Obal zamedzí priechodu CDMA a GSM signálov (2G, 3G, 4G LTE), geolokačných služieb GPS (Glonass, Galileo, A-GPS ..) a znemožní dátové prenosy cez WiFi, Bluetooth a NFC.
844 EMI shielding pouch 13.5cmX7.5cm  Yellow

30,00 €
Rýchly náhľad

ELEKTRO GUĽA

Hádzanie loptou je zábava, ale keď túto aktivitu obohatíte o občasné elektrické impulzy, tak sa nezastavíte.

Hádzanie loptou je zábava, ale keď túto aktivitu obohatíte o občasné elektrické impulzy, tak sa nezastavíte. Elektroguľa vysiela z niekoľkých miest na svojom povrchu elektrické impulzy, ktorých interval je možné nastaviť. Teraz sa budete skutočne rýchle zbavovať lopty, pretože inak dostanete ranu.

30,00 €
Rýchly náhľad

COCKTAIL AUDIO X-30 , HIFI RECEIVER PREHRÁVA CD, MP3, WMA, AAC, FLAC, WAV, ALAC, AIFF, FM TUNER, 5 "TFT LCD

Sieťový LAN-WiFi prehrávač hudobných súborov Cocktail Audio X-30 • CD/USB/Ethernet/WiFi/Internet prehrávač hudobných súborov najrôznejších formátov vrátane 24bit FLAC HD a WAV súborov

All In One HD sieťový prehrávač hudobných súborov Cocktail Audio X-30 • CD/USB/Ethernet/WiFi/Internet prehrávač hudobných súborov najrôznejších formátov vrátane 24bit FLAC HD a WAV súborov • Dostupné prevedenia: Black / Silver • Osadenie hardiskom: voliteľné – bez hardisku

540,00 €
Rýchly náhľad

Porcelánový čajový set Miska Doska Kvety Darček

Miniatúrne stravovanie Porcelánový čajový set Miska Doska Kvety Darček
Materiál: porcelán
Farba: Biela + Farebné Kvetiny

33,60 €
Rýchly náhľad

Tieniace puzdro na telefón k ochrane proti odpočúvaniu a lokalizácii

Tieniace puzdro, vďaka ktorému ochránite svoj telefón pred nechcenou lokalizáciou aj proti odpočúvaniu. Puzdro telefón prakticky odpojí od akéhokoľvek možného spojenia so svetom. Tieniace puzdro nie je technicky nič iné ako faradayova klietka, ktorá funguje na princípe blokácie elektromagnetického žiarenia. Týmto tieniacim puzdrom neprejde skutočne nič. Obal zamedzí priechodu CDMA a GSM signálov (2G, 3G, 4G LTE), geolokačných služieb GPS (Glonass, Galileo, A-GPS ..) a znemožní dátové prenosy cez WiFi, Bluetooth a NFC.

845 EMI shielding pouch 13.5cmX7.5cm  Blue

30,00 €
Rýchly náhľad

BUDENIE ŠOKOM

Tento budík Vám dá trochu energie do ranného vstávania.
Kto má problém vstávať a je pre neho jednoduchšie budík vypnúť, tak nech si poradí s týmto. Pri pokuse o vypnutie zvonenia dostane malú elektrickú ranu.

16,00 €
Rýchly náhľad

AURATON 2020TXP NEW BEZDRÔTOVÝ DIGITÁLNY

Jeho hlavnou výhodou je, že informácie z termostatu sa na kotol ústredného kúrenia predávajú bezdrôtovo, nie je nutné inštalovať žiadny prepojovací kábel. Ďalšou výhodou je, že je možné ho prenášať z jednej miestnosti do druhej a reguluje teda teplotu v tej miestnosti, kde sa práve nachádzate.

109,92 €
Rýchly náhľad

HD HD 1080P GPS AUTO KAMERA G-SENSOR, 120 STUPŇOV ŠIROKOUHLÁ DVRV1000/V1000GS-438

Monitorovanie diania pred vašim autom, či už šoférujete, alebo je odstavené na parkovisku. Komforné nočné videnie (IR) sa spúšťa automaticky.

HD HD 1080P GPS auto kamera G-SENSOR, 120 stupňov širokouhlá DVRV1000/V1000GS-438

Auto kamera slúži na monitorovanie diania pred vašim autom, či už šoférujete, alebo je odstavené na parkovisku. Komforné nočné videnie (IR) sa spúšťa automaticky už za šera (preputie do čiernobieleho režimu). Kamera má HDMI vstup a dokáže zachytiť obraz v uhle 120°, vo Full HD DVR kvalite (1920*1080p). Taktiež disponuje vstupom USB 2.0, vstupom na MicroSD až do 32GB a GPS prijímačom, ktorý zaznamenáva polohu a deteguje pohyb. 

60,00 €
Rýchly náhľad

Spektrálny audio analyzátor, audio merač dvojkanálový 60-segmentový Spectrum 1522

Stereo spektrálny analyzátor AS60/1522 je veľmi rytmický, presný, dynamický, má výstižný vzhľad a vysokú presnosť vizualizéra hudby.

85,20 €
Rýchly náhľad

FG Joomla to WordPress Migrácia Joomla K2 do WordPress

Plugin „FG Joomla to WordPress“ je plugin WordPress, ktorý migruje články, kategórie, sekcie, obrázky, médiá, značky, používateľov, ponuky a odkazy z Joomly na WordPress. Je tiež kompatibilný s produktmi Mambo a Elxis (iba verzia Premium).

36,00 €
Rýchly náhľad

Tieniace puzdro na telefón k ochrane proti odpočúvaniu a lokalizácii

Tieniace puzdro, vďaka ktorému ochránite svoj telefón pred nechcenou lokalizáciou aj proti odpočúvaniu. Puzdro telefón prakticky odpojí od akéhokoľvek možného spojenia so svetom. Tieniace puzdro nie je technicky nič iné ako faradayova klietka, ktorá funguje na princípe blokácie elektromagnetického žiarenia. Týmto tieniacim puzdrom neprejde skutočne nič. Obal zamedzí priechodu CDMA a GSM signálov (2G, 3G, 4G LTE), geolokačných služieb GPS (Glonass, Galileo, A-GPS ..) a znemožní dátové prenosy cez WiFi, Bluetooth a NFC.

36,00 €
Rýchly náhľad

HR30AW VZDUCHOVÝ SYSTÉM PRE VAŠ BYT

Malý vzduchový systém, pri ktorom ešte aj ušetríte Vaše domáce teplo ktoré uniká pri klasickom vetraní. Vonkajší čerstvý vzduch sa oddelene ohreje od vychádzajúceho teplého vydýchaného vzduchu s účinnosťou až na 70% ! A mét vyvetrané !

228,00 €
Rýchly náhľad

KEY CROC by Hak5 is a keylogger armed with pentest tools

Hak5 je keylogger vybavený pentestovými nástrojmi, vzdialeným prístupom a užitočným zaťažením, ktoré spúšťajú multivektorové útoky pri zadávaní zvolených kľúčových slov. Je to ultimátny kľúč-logging pentest implantát.

177,60 €
Rýchly náhľad

Šablóna TimesNews ktorá nám zostala 2021

TimesNews je minimálna, elegantná, čistá, moderná a odvážna téma WordPress Magazine pre spravodajstvo, noviny, časopisy, vydavateľstvá, blogy alebo recenzie. Zahŕňa tiež všetky hlavné aspekty, ako sú responzívne, výkonové, kompatibilné s rôznymi prehliadačmi, pripravené na SEO a podporuje RTL.

33,60 €
Rýchly náhľad

Miniatúrny drevený nábytok 34ks skladacia sada 1508, vhodné pre bábiky, drevený simulačný nábytok

Miniatúrny drevený nábytok 34ks miniatúrnych drevených stoličiek, stôl, stoličky, nábytok pre 3D dom deti od 6 rokov. 

26,40 €
Rýchly náhľad

Tieniace puzdro na telefón k ochrane proti odpočúvaniu a lokalizácii

Tieniace puzdro, vďaka ktorému ochránite svoj telefón pred nechcenou lokalizáciou aj proti odpočúvaniu. Puzdro telefón prakticky odpojí od akéhokoľvek možného spojenia so svetom. Tieniace puzdro nie je technicky nič iné ako faradayova klietka, ktorá funguje na princípe blokácie elektromagnetického žiarenia. Týmto tieniacim puzdrom neprejde skutočne nič. Obal zamedzí priechodu CDMA a GSM signálov (2G, 3G, 4G LTE), geolokačných služieb GPS (Glonass, Galileo, A-GPS ..) a znemožní dátové prenosy cez WiFi, Bluetooth a NFC.
847 EMI shielding pouch 17cmX11cm     Gray

36,00 €
Rýchly náhľad

SIEMENS GIGASET C610 DECT-199 BEZDRÔTOVÝ TELEFÓN

Zariadenie Gigaset C610 bolo navrhnuté pre rušné domácnosti a je vybavené funkciami, ktoré splnia všetky potreby telefonovania v rodine. Funkcia priameho hovoru umožňuje deťom zavolať rodičom v prípade, ak nie sú doma, jediným stlačením tlačidla

69,00 €
Rýchly náhľad