Filtrovať podľa

Dostupnosť

Dostupnosť

Cena

Cena

  • 0,00 € - 1 420,00 €

Detektor GSM a jammer detekcia

Jammer GPS detektor, detekcia GSM rušenia

Detektor GSM a jammer detekcia

Detektor GSM a jammer detekcia

Aktívne filtre

433 MHZ AUTOMOBILOVÝ KĽÚČ RFID NA DETEKOVANIE RUŠIČIEK

Automobilový jammer dekektor 433 MHz detektor rušičiek 309-55S4
Žiadny falošný poplach od ľudí, ktorí používajú nablízku mobilný telefón, WiFi alebo Bluetooth.
Nastaviteľná detekčná vzdialenosť.4. Zvuková výstraha a vysokosvetelné varovné svetlo.
Relé výstup na pripojenie autoalarmu.
Nízka spotreba energie: Jedna AAA batéria vydrží po dobu 3 dní.

228,00 €
Rýchly náhľad

AMMER GPS DETEKTOR 308-055SP, DETEKCIA GSM RUŠENIA

Bežný typ detektora rušičky signálu odhaľujúci zlomyseľné mobily/ GPS prerušenia pripojenia

Fleet management používa GPS sledovacie systémy na nákladných automobiloch, prívesoch, dodávkach a automobiloch na prenájom. Pomocou neustálej kontroly aktualizuje informácie o polohách a určeniach vozidiel, ktoré sa odchyľujú alebo miznú z plánovaných trás alebo križujú konkrétne obmedzenia.

308,40 €
Rýchly náhľad

GSM JAMMER DETEKTOR 408-PROFI-DIGITAL-DEKODER-GSM

Detektor rušička je meracie zariadenie, ktoré v reálnom čase detekuje GSM bunky, úroveň signálu a kvalita signálu s vysokým citlivosťou a rýchle alarm funkcie.

Je vybavený s vlastnou frekvenčnou syntézou, flexibilná inštalácia, efektívnosti nákladov.

To podporuje multi operátora / nosičov v GSM/CDMA/DCS/3G/TERTA / sieťové technológie;

1 419,60 €
Rýchly náhľad

DETEKTOR MOBILNÝCH TELEFÓNOV 305/16 V 7 X GSM PÁSMACH

Detektor mobilných telefónov GSM až 7 x pásmach 4G 800, GSM 900, 3G/4G 900, GSM 1800, 4G 1800, 3G 2100, 4G 2600. Detektor spoľahlivo indikuje aj VF signál bezdrôtových kamier v daných pásmach.

Zariadenie má taktiež detekciu odpojenia od elektrickej siete, po jej odpojení sa detektor automaticky prepne na vnútorný akumulátor.

Tento prístroj ponúka niekoľko možností pre varovanie pred použitím GSM telefónu v okruhu do 20 m a to s režimom: rozsvietenie LED, akrylový svetelný displej, vlastné používateľské zvukové varovné správy. Toto zariadenie tiež poskytuje výstupné relé, ktoré môže spustiť poplašný systém alebo iné poplašné zariadenie. 

996,00 €
Rýchly náhľad

Detekcia mobilného telefónu, wi-fi, bluetooth a fotoaparátu

Tento plne vybavený ručný RF a detektor kamery môžu mať operátor skryté odpočúvacie zariadenia pomocou jeho vzdialenosť nástroje merania a bodky umiestnenie tajné audio a video vysielače.

Detekuje šošovky fotoaparátu, aj keď je fotoaparát vypnutý, robiť A20 výkonný detekčný nástroj pre prípravu bezpečných oblastí.

0,00 €
Rýchly náhľad

MICRO JAMMER DETEKTOR, KTORÝ PONÚKA TRVALÚ VF DETEKCIU PRINESENÝ

GPS Jammer – detektor má unikátny "filter šumu na pozadí", aby znížil nepriaznivé vplyvy na rezidentné rádiové vlny. Zariadenie je viac vhodné pre detekciu rušičiek rozhlasových vĺn medzi 500MHz až 6GHz.

Má reléový výstup pre prepojenie so systémom autoalarmu alebo iného systému pre Vaše varovanie ktoré zavolá pomoc, alebo priláka pozornosť pri vnesení rušičky do blízkosti predmetného zariadenia. Zariadenie je vhodné pre trvalé umiestnenie do kancelárie pre detekciu prinesených jammer – rušičiek. Zariadenie rozpozná širokopásmovú VF techniku rýchlo a jednoducho trvalo indikáciou za pomoci 12 farebných LED, alebo relé výstupom kde si indikáciu prinesenia jammer zvolíte sami.

430,00 €
Rýchly náhľad