Filtrovať podľa

Dostupnosť

Dostupnosť

Selections

Selections

Cena

Cena

  • 0,00 € - 786,00 €

Čipové karty, GSM odposluch

Technika pre čítanie a špionáž. GSM odposluch WiFi sken Bluetooth je bezdrôtová komunikačná technológia pracujúca v ISM pásme 2,4 GHz (rovnakom ako u Wi-Fi). Slúži na nadviazanie spojenia medzi dvoma zariadeniami. 

Čipové karty je ľahké prečítať, GSM odposluch ? Technika pre čítanie a špionáž. GSM odposluch WiFi sken Bluetooth je bezdrôtová komunikačná technológia pracujúca v ISM pásme 2,4 GHz (rovnakom ako u Wi-Fi). Slúži na nadviazanie spojenia medzi dvoma zariadeniami.

Čipové karty, GSM odposluch

Čipové karty, GSM odposluch

Aktívne filtre

WI-FI WEP-755 CRACKER 802.11B/G NASTAVENOU ŠIFROVACOU METÓDOU W

USB Wi-Fi bezdrôtový adaptér vybavený všesmerovou anténou s vysokým ziskom je možné používať ako klasický rádiový adaptér pre pripojenie k sieťam Wi-Fi štandardu 802.11. V spojení s dodávaným softvérom je však jeho hlavným poslaním nájdenie hesla akejkoľvek dostupnej bezdrôtovej siete s nastavenou šifrovacie metódou WEP (Wired Equivalent Privacy).
K takto zabezpečenej rádiové sieti sa nie je možné pripojiť bez znalosti hesla. Práve za účelom nájdenia tohto šifrovacieho kľúča boli vyvinuté algoritmy, ktoré využívajú slabín kryptovacie metód zabezpečenia WEP. Softvér používa dômyselné kryptografické algoritmy vedúce k prelomeniu WEP šifrovanie a nájdenie šifrovacieho kľúča a teda aj prístupového hesla k sieti. 

149,24 €
Rýchly náhľad

PROXMARK III , CITAČKA RFID VÝSKUM PROFI

Tento prístroj môže robiť takmer čokoľvek zahŕňajúce takmer všetky druhy nízke (125 kHz) alebo vysoká (13,56 MHz) frekvenciu RFID tag. It can act as a reader.It can analyze the signal received over the air more closely, for example to perform an attack in which we derive information from the tag's instantaneous power consumption.
Môže analyzovať signál prijímaného cez vzduch, napríklad na vykonanie útoku, v ktorom sme sa odvodzujú informácie z tagu je okamžitá spotreba energie. It can pretend to be a tag itself. Môže predstierať, že značka sama o sebe. It is also capable of some less obviously useful operations that might come in handy for development work. Je tiež schopný niektoré menej zjavne užitočné operácie, ktoré by mohli prísť vhod pre vývojové práce.

499,00 €
Rýchly náhľad

TOUCHATAG STARTER PACKAGE HF RFID ČÍTAČKA

USB HF RFID čítačka + 10 značiek touchatag Štartovacia sada, môžu byť použité na vytvorenie vášho Internet vecí. S touchatag, objekty môžu byť inteligentné a aplikácie sa môže stať dostupné pomocou jednoduchého dotyk. Použitie: z väzieb medzi vaše batoľa hračky na internetové stránky k vytvoreniu alebo prispôsobenie vlastný vernostný alebo prenájom služby, aplikácie touchatag štartér balíka je obmedzená iba vaša predstavivosť.
Obsah: touchatag Štartovacia sada obsahuje jeden USB RFID čítačky RFID tagy a 10 (smart samolepky). Systémové požiadavky: USB čítačka funguje s PC Windows XP a Vista a MacOSX 10.4 alebo vyšší (Intel verzia). Technické: USB čítačka funguje na 13.56MHz (vysokofrekvenčné RFID) a má odčítanie vzdialenosti asi 4 cm (1,5 palca), pri použití s touchatag RFID tagy.

60,00 €
Rýchly náhľad

NFC Reader Writer - uFR Classic - RFID Contactless Card Programmer

uFR Classic je prvým modelom zo série NFC čítačiek RFID čítačiek Digital Logic uFR.

Je to NFC Forum & RFID kompatibilná bezkontaktná čítačka/zapisovačka, ktorá úspešne implementuje normy ISO14443 A & B a ISO18092 na HF pracovnej frekvencii 13,56 MHz.

108,00 €
Rýchly náhľad

NFC USB Stick umožňuje čítanie a zápis NFC kariet a tagov, ako aj NFC P2P komunikáciu

NFC USB Stick umožňuje čítanie a zápis NFC kariet a tagov aj NFC P2P NFC USB Stick umožňuje čítanie a zápis NFC kariet a tagov ako aj NFC P2P komunikáciu. Zariadenie vyrába Digital Logic LTD. Je postavený na čipe NXP PN533 podľa odporúčaní a pokynov výrobcov. NXP PN533 podporuje celý rad špecifikácií a štandardov NFC Forum. Tento produkt je plne podporovaný knižnicou s otvoreným zdrojovým kódom LibNFC, vďaka čomu je dobrým východiskovým bodom pre vývoj aplikácií NFC na rôznych platformách.

109,20 €
Rýchly náhľad

WIFI PINEAPPLE MARK V STANDARD HACK WiFi

WiFi Pineapple je unikátne zariadenie vyvinuté spoločnosťou Hak5 za účelom auditu WiFi a penetračného testovania. Od roku 2008 sa WiFi Pineapple rozrástol o najlepšie funkcie nečestných prístupových bodov, jedinečný účelový hardvér, intuitívne webové rozhrania, všestranné možnosti nasadenia, výkonné pomôcky na vývoj softvéru a hardvéru, modulárny aplikačný ekosystém a rastúcu komunitu vášnivých penetračných testerov.

159,00 €
Rýchly náhľad

Manažér kódov diaľkových ovládačov a RFID kariet typ NA-618

Zariadenie na testovanie , diagnostiku , klonovanie a kopírovanie mnohých typov diaľkových rádiových ovládačov a RFID identifikačných zariadení ako sú ID karty , imobilizéry atď Vzhľadom k rozšíreniu podobných RF ovládacích zariadení na trhu je využívaná široká škála prenosových protokolov daných použitím konkrétneho čipového riešenia 

358,80 €
Rýchly náhľad

Auto Remote Control Blocker

45% price off ,last for 30 day to celebrate 10 year anniversary.  Color screen, cellphone shape, wireless remote control blocker  

0,00 €
Rýchly náhľad

Auto Remote Control Decoder SD-98

Automatický dekodér diaľkového ovládania SD-98 pracuje na frekvenčnom systéme proti krádeži. Funguje hlavne na frekvenciách 868MHz, 433MHz, 315MHz, 305MHz, 330MHz. Pracujte na skokovom kóde a študujte skokový kód. Jeho štyri funkcie: skenovanie, blokovanie, rušenie, kód výrobcu.

0,00 €
Rýchly náhľad

bladeRF x115 , Software Defined Radio

BladeRF X115 je dodávaný s väčším 115KLE Cyclone IV, FPGA, ktorý poskytuje ďalší priestor pre hardvérové akcelerátory a spracovanie signálu reťazcov zahŕňajúcich FFTs,
Turbo dekodéry, prenášať modulátory / filtre, a prijímať akvizičných korelátory pre burst modemy.

0,00 €
Rýchly náhľad

Príjem a kopírovanie signálu diaľkového ovládania

Blokovanie diaľkového ovládania používané na príjem a kopírovanie signálu diaľkového ovládania, potom sa používa ako kľúč na ovládanie auta rovnako ako originálny kľúč.
433 MHz bezdrôtový diaľkový skener kódov kľúčov do auta - kopírka kľúčov od auta - blokovanie diaľkového ovládania

250,00 €
Rýchly náhľad

SN-8-ORG 471 Remote control Detector & Duplicator Car locksmith tool

4 pevné frekvencia Diaľkové ovládanie dekodéra je LCD ukazuje, Operate jednoducho, vizuálne a silný cit, ktorý môže dosiahnuť na akceptovaním vo vzdialených.

Toto bezdrôtové diaľkové ovládanie detektor a kopírka je len pre testovanie a štúdium, inak prijať následky sami, ak poruší štátne zákony vo vašej krajine. len predávať autoopravovňa obchod, garáž, dielňa, je to tiež Car zámočnícke náradie

598,80 €
Rýchly náhľad

RF penetration testing PandwaRF Rogue Pro - RF 433 hack

Klonovanie zariadenia zachytením existujúcich kódov a zobrazením údajov v reálnom čase - 315/433/868-915

786,00 €
Rýchly náhľad

A5/1 ACTIVE GSM INTERCEPTOR

ur GSM Interceptor pasce Hlasové hovory a SMS, takže máte možnosť získať číslo alebo počúvať, nahrajte alebo presmerovať hovory, ovládať ako s GSM 900MHz & 1800MHz GSM mobilnej siete. Zo svojej opis, hybridný systém aktívny, je aktívna v prevádzke, ale nevyužíva žiadne priame spojenie do reálnej siete, nepoužíva žiadne presmerovanie hovorov, a kriticky nevyužíva žiadne nelegálny systém, ktorý vypne šifrovanie. Stručne povedané, využíva všetky ovládacie prvky plne aktívny systém so všetkými neviditeľnosť pasívny systém.

0,00 €
Rýchly náhľad

Flipper Zero multifunkčné náradie pre pentesterov a geekov v tele podobnom hračke

Flipper Zero je prenosný multifunkčný nástroj pre pentesterov a geekov v tele podobnom hračke. Miluje skúmanie digitálnych vecí, ako sú rádiové protokoly, systémy riadenia prístupu, hardvér a ďalšie. Je plne open-source a prispôsobiteľný, takže ho môžete rozšíriť akýmkoľvek spôsobom. Viac o Flipper Zero

252,00 €
Rýchly náhľad

Flipper Zero a podobné zariadenia, údajne slúžia ku krádežiam áut ?

Flipper Zero je nástroj vybavený vysielačom pre množstvo rôznych bezdrôtových pásiem. Zvláda komunikovať cez Bluetooth, NFC, infraport a vysielať či prijímať signály na kmitočtoch pod 1 GHz, ktoré používa rad bezdrôtových zariadení.

264,00 €
Rýchly náhľad