Detekcia úniku informácií

Detekcia úniku informácii
Zariadenia na detekciu a lokalizáciu kanálov úniku informácií: zvukové a obrazové vysielače, diaľkovo ovládané zariadenia, vysielače so sofistikovanými algoritmami na zakrytie žiarenia bez ohľadu na ich prevádzkové podmienky.

Zariadenia na kontrolu 220 V AC sietí a telefónnych liniek.

Zariadenia na odhaľovanie neautorizovaných rádiových staníc, bezdrôtových telefónov, diktafónov a videokamier.

Detekcia úniku informácií

Detekcia úniku informácií

Aktívne filtre

Non-linear detector NR-900S

Non-linear detector NR-900S NEW Detection of mobile phones
Searching of Improvised Explosive Devices (electronic control systems of IEDs) at background of complex man-made interference from urban constructions

27 360,00 €
Rýchly náhľad

RF Explorer Signal Generator (RFE6GEN)

Generátor signálu RF Explorer (RFEGen) je výkonný širokopásmový plne programovateľný generátor signálu RF. Je to dokonalý spoločník pre produktovú radu Spectrum Analyzer RF Explorer.

Ako samostatnú jednotku môže RFEGen generovať signály CW a Sweep výberom zabudovaných možností ponuky. Po pripojení k počítaču je možné programovať pomocou softvérového nástroja RF Explorer for Windows. Okrem toho môže jednotka fungovať ako výkonný generátor sledovania, keď sa používa s analyzátorom RF Explorer Spectrum Analyzer 

310,80 €
Rýchly náhľad

RF detektor ploštíc s vyhľadávačom objektívov

Univerzálne použiteľný RF detektor ploštíc s vyhľadávačom objektívov 306/2016
Jedinečné nastavenie 2 stupňov citlivosti  nájde zdroj signálu aj na mieste plnom šumu.
Zariadenie s vysokou citlivosťou zvyčajne detekuje silný signál na väčšiu vzdialenosť, ale nemohlo sa priblížiť a nájsť zdroj signálu. Alebo len zasahovať do silného hluku prostredia a nedalo sa zistiť.

358,80 €
Rýchly náhľad

433 MHZ AUTOMOBILOVÝ KĽÚČ RFID NA DETEKOVANIE RUŠIČIEK

Automobilový jammer dekektor 433 MHz detektor rušičiek 309-55S4
Žiadny falošný poplach od ľudí, ktorí používajú nablízku mobilný telefón, WiFi alebo Bluetooth.
Nastaviteľná detekčná vzdialenosť.4. Zvuková výstraha a vysokosvetelné varovné svetlo.
Relé výstup na pripojenie autoalarmu.
Nízka spotreba energie: Jedna AAA batéria vydrží po dobu 3 dní.

228,00 €
Rýchly náhľad

Multipurpose non-linear junction detector NR-2000 - new 2013

Multipurpose non-linear junction detector NR-2000
searching for various electronic devices that contains semi-conductor components

27 360,00 €
Rýchly náhľad

UNIDEN UBCD3600XLT, EU skener VIP + Programming Software PRO Version

Prenosný skenovací prijímač UBCD3600XLT  ver EU + Softvér na ovládanie skenera  PRO ver.
Vytvorte zoznam obľúbených, plus "Virtual Control" pre Windows PC vrátane záznamu a nahrávania

499,00 €
Rýchly náhľad

AMMER GPS DETEKTOR 308-055SP, DETEKCIA GSM RUŠENIA

Bežný typ detektora rušičky signálu odhaľujúci zlomyseľné mobily/ GPS prerušenia pripojenia

Fleet management používa GPS sledovacie systémy na nákladných automobiloch, prívesoch, dodávkach a automobiloch na prenájom. Pomocou neustálej kontroly aktualizuje informácie o polohách a určeniach vozidiel, ktoré sa odchyľujú alebo miznú z plánovaných trás alebo križujú konkrétne obmedzenia.

308,40 €
Rýchly náhľad

RF a objektív detektor fotoaparátu, kamier

Kontinuálne živé sledovanie
Režim vibračné vyzváňanie umožňuje nepretržité živé monitorovanie. Ak je detekovaný signál RF Palladium C40 sa potvrdí, ak je načúvacie zariadenie, ako je napríklad modifikovaný mobilný telefón, používaný.

0,00 €
Rýchly náhľad

Non-linear junction detector NR-µ

Non-linear junction detector NR-µ
eavesdropping device and similar electronic appliances detection in premises (radio microphones, microphone amplifiers, dictaphones, etc.)     

10 788,00 €
Rýchly náhľad

DETEKTOR RÁDIOVÝCH PLOŠTÍC 924-BIK-04E-PROF MOSCOW, OKAMŽITÉ POUŽITIE BEZ NASTAVOVANIA.

Detektor RF signálov, elektromagnetických polí ( EMF ) a mikrovlnného žiarenia 924-BIK-04E-PROF Moscow slúži na detekciu a identifikáciu RF žiarenia pre posúdenie ich úrovne a vyhľadávanie bodových zdrojov RF – VF žiarenia , s relatívne malou kapacitou vyžarovania. Produkt je vybavený vstavaným EKO LED svietidlom a úsporným RF čipom na dlhodobú nepretržitú prevádzku. U tohto výrobku, nie je potrebné žiadne počiatočné nastavovanie citlivosti. Zariadenie si samo porovná okolité RF žiarenia a vyhodnotí si RF situáciu v okolí. 

265,20 €
Rýchly náhľad

GSM JAMMER DETEKTOR 408-PROFI-DIGITAL-DEKODER-GSM

Detektor rušička je meracie zariadenie, ktoré v reálnom čase detekuje GSM bunky, úroveň signálu a kvalita signálu s vysokým citlivosťou a rýchle alarm funkcie.

Je vybavený s vlastnou frekvenčnou syntézou, flexibilná inštalácia, efektívnosti nákladov.

To podporuje multi operátora / nosičov v GSM/CDMA/DCS/3G/TERTA / sieťové technológie;

1 419,60 €
Rýchly náhľad

Professional non-linear junction detector NR-900EMS

Professional non-linear junction detector NR-900EMS
eavesdropping device and similar electronic appliances detection in premises (radio microphones, microphone amplifiers, dictaphones, etc.)   
electronic units detection in any operational mode: active, stand-by or switched off      

16 788,00 €
Rýchly náhľad

MULTIFUNKČNÝ DETEKTOR PLOŠTÍC A SKRYTÝCH KAMIER LASER PROFI ZAME

Jedná sa o profesionálny detektor kamier alebo fotoaparátov. Zariadenie obsahuje dva laser zameriavače, ktoré ožarujú všetku optiku na ktoré sú zamerané.  Laser sa jednoducho odrazí od všetkých fotoaparátorov, či kamier ktoré môžu byť schované kdekoľvek a voľným okom ich ani nespozorujete. Pomocou vnútornej optiky daný laser vidíte a môžete tak nájsť ľahko skrytú kameru. Je vhodný na väčšie miestnosti aj o dĺžke 10m.  

180,00 €
Rýchly náhľad

DUOBLE SNÍMANIE FREKVENCIA NELINEÁRNY DETEKTOR - LORNETY NEW 2012-0836-911

Nelineárny prechod detektor lornety new 2012-0836-911je nepostrádateľný nástroj pre rýchlu a spoľahlivú detekciu zariadení obsahujúcich polovodičových súčiastok. To môže byť použitý pre boj proti Dozor hľadanie práce v areáli

Nelineárny prechod detektor lornety new 2012-0836-911je nepostrádateľný nástroj pre rýchlu a spoľahlivú detekciu zariadení obsahujúcich polovodičových súčiastok. To môže byť použitý pre boj proti Dozor hľadanie práce v areáli (skryté vysielača identifikácia), rovnako ako pre umiestnenie výbušných zariadení vonku. DPF  (dvojité snímanie frekvencie) technológie s patentované anténny systém umiestni ho skutočne odlišujú od konkurencie.   

23 400,00 €
Rýchly náhľad

DETEKTOR MOBILNÝCH TELEFÓNOV 305/16 V 7 X GSM PÁSMACH

Detektor mobilných telefónov GSM až 7 x pásmach 4G 800, GSM 900, 3G/4G 900, GSM 1800, 4G 1800, 3G 2100, 4G 2600. Detektor spoľahlivo indikuje aj VF signál bezdrôtových kamier v daných pásmach.

Zariadenie má taktiež detekciu odpojenia od elektrickej siete, po jej odpojení sa detektor automaticky prepne na vnútorný akumulátor.

Tento prístroj ponúka niekoľko možností pre varovanie pred použitím GSM telefónu v okruhu do 20 m a to s režimom: rozsvietenie LED, akrylový svetelný displej, vlastné používateľské zvukové varovné správy. Toto zariadenie tiež poskytuje výstupné relé, ktoré môže spustiť poplašný systém alebo iné poplašné zariadenie. 

996,00 €
Rýchly náhľad

Detekcia mobilného telefónu, wi-fi, bluetooth a fotoaparátu

Tento plne vybavený ručný RF a detektor kamery môžu mať operátor skryté odpočúvacie zariadenia pomocou jeho vzdialenosť nástroje merania a bodky umiestnenie tajné audio a video vysielače.

Detekuje šošovky fotoaparátu, aj keď je fotoaparát vypnutý, robiť A20 výkonný detekčný nástroj pre prípravu bezpečných oblastí.

0,00 €
Rýchly náhľad

Mikrovlnné detektory nelineárne prvky lornety-36

Nelineárny lokátor "lornety 36" je nepostrádateľným nástrojom pre vykonávanie prevádzkovo-pátracích akcií v oblastiach s vysokou hustotou objektov obsahujúcich elektronické výrobky, rovnako ako hľadanie malých elektronických zariadení (1x2 cm), vrátane, ako ďaleko od nich, čo je Veľmi dôležitým faktorom pri analýze podozrivých objektov z bezpečnej vzdialenosti.

14 388,00 €
Rýchly náhľad

RF DETEKTOR - MERAČ KMITOČTU SECURITYSP-71R-904. MICO DETEKTOR PLOŠTÍC PROFI PREVEDENIE

Prístroj je určený pre detekciu a lokalizáciu VF ploštíc a rádiových zariadení v blízkej zóne. PROFI
Väčšina zariadení využívajúce rádiové frekvencie medzi 50 MHz a 3,3 GHz
Zariadenie zabezpečuje detekciu: Iné bezdrôtové Telefóny a mobilné GSM900/1800, UMTS (3G), CDMA450 normy; : DECT telefóny; Bluetooth a Wi-Fi zariadenia; Bezdrôtové kamery;  Rádiové vysielače s analógovým modulácia (AM, FM, PM) : 

696,00 €
Rýchly náhľad

RF DETEKTOR PLOŠTÍC S VYHĽADÁVAČOM OBJEKTÍVOV

dokáže detekovať všetky bezdrôtové (RF Radio Frequency) zariadenia na 50 MHz ~ 6.0 GHz, vrátane telefónu GSM, 3G / 4G

Toto zariadenie je univerzálny RF detektor signálu, ktorý dokáže detekovať všetky bezdrôtové (RF Radio Frequency) zariadenia na 50 MHz ~ 6.0 GHz, vrátane telefónu GSM, 3G / 4G smartfónu, pohotovostné registrované signály, Wi-Fi, bezdrôtové ploštice (skryté mikrofóny), bezdrôtové analógové a digitálne kamery, IP kamery, rušičky signálu a nové ploštice a nové špionážne kamery diaľkovo ovládané mobilom.

288,00 €
Rýchly náhľad

Professional non-linear junction detector NR-µ-SV (special version)

Profesionálny nelineárny detektor prechodu NR-µ-SV (špeciálna verzia)

pátracie operácie vo väzniciach a podobných väzenských zariadeniach na nájdenie mobilných telefónov a iných nepovolených elektronických zariadení, ktoré väzni a väzni ukrývajú komunikačné zariadenia (mobilný telefón, vysielač s prijímačom)

0,00 €
Rýchly náhľad

DETEKTOR SKRYTÝCH KAMIER - SPEKTRUM KAMERA DETEKTOR 889-CX + VF DETEKTOR

Detektor obsahuje aj rádiovú časť na vyhľadávanie VF-RF ploštíc a bezdrôtových kamier. Ktorý Vám pomôže odhaliť skryté sledovacie zariadenia ako napr. bezdrôtové kamery alebo ploštice – nezákonné odpočúvacie zariadenia. Najkvalitnejší detektor vo svojej triede. Najväčší pracovný rozsah z pomedzi bežne dostupných detektorov na trhu (1MHz-6GHz). Optická a akustická signalizácia. Podľa intenzity zachyteného signálu sa postupne rozsvecujú LED diódy.

99,60 €
Rýchly náhľad

MICRO JAMMER DETEKTOR, KTORÝ PONÚKA TRVALÚ VF DETEKCIU PRINESENÝ

GPS Jammer – detektor má unikátny "filter šumu na pozadí", aby znížil nepriaznivé vplyvy na rezidentné rádiové vlny. Zariadenie je viac vhodné pre detekciu rušičiek rozhlasových vĺn medzi 500MHz až 6GHz.

Má reléový výstup pre prepojenie so systémom autoalarmu alebo iného systému pre Vaše varovanie ktoré zavolá pomoc, alebo priláka pozornosť pri vnesení rušičky do blízkosti predmetného zariadenia. Zariadenie je vhodné pre trvalé umiestnenie do kancelárie pre detekciu prinesených jammer – rušičiek. Zariadenie rozpozná širokopásmovú VF techniku rýchlo a jednoducho trvalo indikáciou za pomoci 12 farebných LED, alebo relé výstupom kde si indikáciu prinesenia jammer zvolíte sami.

430,00 €
Rýchly náhľad

TERMOKAMERA FLIR T420BX VIP

Termokamery FLIR rady T4x0bx, tj. termokamery FLIR T420bx, FLIR T440bx sú termokamry vyššej strednej triedy určené predovšetkým pre stavebníctvo a stavebnú diagnostiku. Oproti rade T4x0 určenú pre priemysel ponúka celkom bezkonkurenčnú tepelnú citlivosť 0,03°C.

11 640,00 €
Rýchly náhľad

SECURITYST031M-901 LCD COLOR MULTIFUNKČNÉ DETEKČNÉ VF ZARIADENIE PROFI KATEGÓRIA

SecurityST031M-901  (  ST-031M ) multifunkčné detekčné VF zariadenie:

Rozhlasové mikrofóny, rozhlasové a telefónne Stetoskopy z vysielačom, ktorý tiež zahŕňa zariadenia, pracujúce na krátkych impulzov alebo dômyselné modularite;

5 160,00 €
Rýchly náhľad

Detektor GPS, odpočúvaní a kamier iDet Raksa-121 LTE s funkciou rozpoznávania signálu 4G/LTE

Detekuje najnovšie lokátory a odpočúvanie LTE Široký frekvenčný rozsah: 40 MHz - 3,8 GHz Nepretržité monitorovanie rádiových signálov Až do 14 hodín prevádzky Pracovný dosah 10m

930,00 €
Rýchly náhľad

RF monitorovací systém 23ST-154/2023 - detekcia digitálnych a analógových vysielačov

Systém je určený na detekciu neoprávneného prenosu signálov rádiovej komunikácie v rámci kontrolovaného priestoru:
Zasadacie miestnosti a kancelárie;
Rozpoznávacia oblasť CM závisí od mnohých faktorov a odhadovaná priemerná hodnota je od 10 do 50 metrov štvorcových. Výskyt nezákonných signálov sa zobrazuje svetelnou a zvukovou signalizáciou priamo na CM alebo prenášaný cez ETHERNET alebo WLAN do počítača kontrolného bodu.

9 850,00 €
Rýchly náhľad

SIGNAL DETEKTOR DETEKTOR PLOŠTÍC VF ZARIADENÍ 50MHZ AŽ 6.0GHZ UR-883.

Tento prístroj dokáže rozpoznať populárne bezdrôtové zariadenia CCTV kamery, mobilné telefóny, bezdrôtové ploštice a mobilný telefón všetko v pásme 50MHz až 6.0GHz. Zariadenie má 10 LED diód ktoré indikujú silu signálu. Keď zariadenie zistí VF signál podľa jeho sily VF signálu sa začnú rozsvecovať postupne LED diódy v postupnosti zo zelenej na žltú k červenej, a pípanie zmení od pomalého k rýchlejšiemu t.j. ukazuje silu signálu detekovaného signálu. Čím ste bližšie k VF zariadeniu – VF ploštici tým sa budú viac rozsvecovať LED diódy.

369,60 €
Rýchly náhľad

RUČNÝ DETEKTOR 2G A 3G MOBILNÝCH TELEFÓNOV DETEKTOR / MOBILE 881

Prenosný detektor pre mobilné telefóny je určený pre detekciu 2G a 3G mobilných telefónov (všetky súčasné generácie GSM telefónov a všetky siete). Ľahko detekuje komunikáciu GSM vo väzení, kancelárii alebo vládne a vojenské zariadenie.

580,00 €
Rýchly náhľad

JAMMER DETEKTOR GSM RUŠENIA PRIPOJITEĽNÝ K PSN SK-880-UF2. PROFI

Profi detektor jammer – rušičiek 2G a 3G mobilných telefónov detektor / 2G a 3G mobilných telefónov schopný prezraziť a odhaliť 2G, 3G CDMA signál. Zariadenie je možné ľahko nastaviť na detekciu rušičiek vo Vašom okolí.

Jedná sa o profesionálny výrobok pre samostatnú detekciu kmitočtov vo všetkých troch pásmach. V prípade nastavenia detekcie signálu v troch pásmach súčasne je predpoklad zapnutia rušičky GSM pásma vo Vašom okolí. Výstup zo zariadenia je buď reléový, audio upozornenie, svetelné upozornene, logický výstup.

860,00 €
Rýchly náhľad

SIGNAL DETEKTOR DETEKTOR PLOŠTÍC VF ZARIADENÍ 50MHZ AŽ 6.0GHZ UR-883.

Tento prístroj dokáže rozpoznať populárne bezdrôtové zariadenia CCTV kamery, mobilné telefóny, bezdrôtové ploštice a mobilný telefón všetko v pásme 50MHz až 6.0GHz. Zariadenie má 10 LED diód ktoré indikujú silu signálu. Keď zariadenie zistí VF signál podľa jeho sily VF signálu sa začnú rozsvecovať postupne LED diódy v postupnosti zo zelenej na žltú k červenej, a pípanie zmení od pomalého k rýchlejšiemu t.j. ukazuje silu signálu detekovaného signálu. Čím ste bližšie k VF zariadeniu – VF ploštici tým sa budú viac rozsvecovať LED diódy.

369,60 €
Rýchly náhľad

HP AGILENT 8922H & 83220E GSM TEST SETS MANUFACTURING SYSTEM

HP 8922 obsahuje kompletnú sadu meracích prístrojov na testovanie vysokofrekvenčné časti rádia GSM. Okrem rychlofrekvenční 0,3 GMSK RF generátor ponúka RF analyzátor pomocou agilný oscilátora, súvislých údajov demodulátor, Pulsdemodulator, FM demodulátor, analyzátor pre fázu a frekvenciu chýb, syntezátor, spektrálny analyzátor (voliteľné príslušenstvo), a Pulse - wattmetra.

1 198,80 €
Rýchly náhľad

BUCLET-2-912 KOMPAKTNÝ NELINEÁRNY JUNCTION DETEKTOR

Buclet-2-912 Kompaktný Nelineárny Junction detektor 
Určený na detekciu aj aktívnych a pasívne elektronických zariadení. Poskytuje detekciu pre všetky typy zariadení, ako sú odposluchu prijímač-vysielač alebo rádio elektronických zariadení, vrátane mobilných telefónov a SIM kariet, diktafón, rádio chyby alebo akékoľvek posluchové zariadením.

5 880,00 €
Rýchly náhľad

Nelineárny lokátor LORNET 24

Rozsah signálu umožňuje detekciu ultra malých (menej ako 1 cm 2 ) polovodičových prvkov.

0,00 €
Rýchly náhľad

SDS100 DIGITÁLNY RUČNÝ SKENER I / Q ™ UNIDEN + DMR + NXDN + ProVoice

Nový ručný digitálny prijímač od UNIDEN, rozsah 25-512 / 806-960 / 1240-1300 MHz, True I / Q Scanner, TrunkTracker, aktivované DMR v hodnote 55 EUR

• Close Call RF Capture
• Trunking a konvenčné režimy
• skenovanie na základe polohy
• počítač možno zadarmo vďaka voľne stiahnuteľnému Sentinel softvéru

749,00 €
Rýchly náhľad

Nelineárny lokátor LORNET STAR

Jediný multifunkčný nelineárny lokátor na svete so vstavaným spektrálnym analyzátorom 2. a 3. harmonickej a vymeniteľnými anténnymi modulmi pre 3 frekvenčné rozsahy: 800, 2400 a 3600 MHz.

0,00 €
Rýchly náhľad

RÁDIOVÝ DETEKTOR PLOŠTÍC MINI PROFI 644-WR-C

Detektor Miniatúrne Rádio Wave Detector, ktorý Vám pomôže odhaliť skryté sledovacie zariadenia ako napr. bezdrôtové kamery alebo ploštice – nezákonné odpočúvacie zariadenia. Najkvalitnejší detektor vo svojej triede. Najväčší pracovný rozsah z pomedzi bežne dostupných detektorov na trhu (1MHz-6GHz). Optická a akustická signalizácia. Podľa intenzity zachyteného signálu sa postupne rozsvecujú LED diódy.

Pri zachytení silného signálu (v blízkosti ploštice, alebo Spy kamery) sa ozve zvuková výstraha (pípanie). Detektor je možné prevádzkovať aj v tichom režime, resp. s dodaným slúchadlom.

68,57 €
Rýchly náhľad

RÁDIOVÝ MICRO DETEKTOR PLOŠTÍC 645-WR

Detektor - Miniatúrne Radio Wave Detector, ktorý Vám pomôže odhaliť skryté sledovacie zariadenia, ako napr. bezdrôtové kamery alebo ploštice – nezákonné odpočúvacie zariadenia.

42,35 €
Rýchly náhľad

NEW FUNCUBE DONGLE PRO+ Digital SDR rádio

FUNcube Dongle Pro + má rovnaké konštrukčné ciele ako pôvodný FUNcube Dongle, zohľadnili sme však mnoho komentárov k pôvodnému FCD a vylepšili sme výkon aj funkčnosť. Aj keď zvonku to môže vyzerať podobne, je to úplne nový dizajn.

Čo sa týka výkonu, do prednej časti sme pridali 11 diskrétnych hardwarových filtrov vrátane úzkych SAW filtrov na amatérskych 2m a 70cm pásmach. To má nesmierne priaznivý vplyv na blokovanie front-end, najmä na VHF.

178,80 €
Rýchly náhľad

R & S ® EB200 PRIJÍMAČ MINIPORT

R & S ® EB200 JE SUPERHET PRIJÍMAČ S TREŤOU MEDZI FREKVENCIE 10,7 MHZ. AJ CEZ SVOJU KOMPAKTNÚ VEĽKOSŤ, TO BOLO MOŽNÉ REALIZOVAŤ MODERNÉ PRIJÍMAČ KONCEPT. PRIJÍMAČ VSTUP JE VYBAVENÝ HORNÁ PRIEPUSŤ / DOLNÝ PRIEPUSŤ KOMBINÁCIA ALEBO SLEDOVANIE PREDVOĽBOU, AKO TO VYŽADUJE, ABY SA ZNÍŽILO ZAŤAŽENIE SIGNÁLU ČIASTKU.INTERMODULAČNÉ POTLAČENIE ROVNÁ MNOHÝCH PRIJÍMAČOV POUŽÍVANÝCH V STACIONÁRNYCH APLIKÁCIÁCH. 

24 600,00 €
Rýchly náhľad

SDS100 DIGITÁLNY RUČNÝ SKENER I / Q ™ UNIDEN

1) Odkaz na stiahnutie softvéru Sentinel cez túto webovú stránku TU. Taktiež tu môžete stiahnuť podrobné informácie o prijímači a tiež informačné brožúry.

2) Nami ponúkané prijímače majú už DMR aktivované. Pokiaľ si takisto prijme NXDN a ProVoice, je nutné zakúpiť licenciu online TU. Pre aktiváciu musí užívateľ zakúpiť aktivačné kľúče pre tieto 2 systémy. Nákup možno vykonávať online na serveri Uniden. Pokyny k nákupu nájdete v krabici so zakúpeným prijímačom. Ceny: NXDN 50 EUR, ProVoice 50 EUR.

756,00 €
Rýchly náhľad

Selektívny indikátor poľa RAKSA-120, ver-71Ri,3.28

Selektívny indikátor poľa RAKSA-120 je určený na detekciu v blízkej zóne a určenie polohy rádiových vysielacích zariadení používaných na skrytý záznam zvukových a obrazových informácií.

894,00 €
Rýchly náhľad

RAKSA iDet, RAKSA iDet Selective RF Detector SP-71R

Sme distribútori SEL SP-71R na území EÚ - RF detektor - merač frekvencie SEL SP-71R
SEL SP-71R je určený na detekciu a lokalizáciu väčšiny sledovacích zariadení v blízkej zóne pomocou rádiových frekvencií medzi 50 MHz a 3,3 GHz  V našich prevádzkach zabezpečujeme aj technickú podporu a opravy.

778,80 €
Rýchly náhľad

VF DETEKTOR, STRÁŽIČ VNESENÝCH VF ZARIADENÍ – PLOŠTÍC DO MIESTNOSTÍ, SECURITYST-107-905 FREQ. 50-7000 MHZ PROFI

Trvalý VF detektor miestností určený na detekciu a lokalizáciu zdroja elektromagnetického žiarenia odposluchu vo Vašej firme, napríklad:
• Rozhlasové mikrofóny;
• Vysielača telefónne;
• Rádiové stetoskopy;
• Skryté bezdrôtové kamery;

900,00 €
Rýchly náhľad

KANCELÁRIA MONITOROVACÍ SYSTÉM SECURITYST052-906-1+1

Kancelária monitorovací systém securityST052-906-1+1, systém okamžite spusti alarm pri vnesený rádiovej ploštice
Multi-Zonový diaľkový Rádiový monitorovací systém securityST052-906 1+1 je určený na detekciu zdrojov  elektromagnetického žiarenia zo zariadení určených pre neoprávnené získanie informácií vo viacerých Vami určených miestností (odposluchu zariadenia), ako napríklad vnesenie: mikrofóny rozhlasové systémy; vysielača telefónne rádio; rádiové stetoskopy.

3 120,00 €
Rýchly náhľad

HP Agilent 8922H & 83220E GSM Test Sets Manufacturing System

HP 8922 obsahuje kompletnú sadu meracích prístrojov na testovanie vysokofrekvenčné časti rádia GSM. Okrem rychlofrekvenční 0,3 GMSK RF generátor ponúka RF analyzátor pomocou agilný oscilátora, súvislých údajov demodulátor, Pulsdemodulator, FM demodulátor, analyzátor pre fázu a frekvenciu chýb, syntezátor, spektrálny analyzátor (voliteľné príslušenstvo), a Pulse - wattmetra.

1 200,00 €
Rýchly náhľad

RF VYHĽADÁVACÍ MONITOROVACÍ SYSTÉM VIP - DETEKCIA VYSIELAČOV - PLOŠTÍC

Účelom systému je zistenie neoprávneného prenosu v rámci kontrolovaného priestoru.

  • • Zasadacie miestnosti a kancelárie
  • • skúšobné miestnosti a skúšobné zariadenia
  • • Väznice a nápravné zariadenia
  • • Oblasti s obmedzeným používaním mobilných telefónov, rádia atď.

3 300,00 €
Rýchly náhľad

RF penetration testing PandwaRF Rogue Pro - RF 433 hack

Klonovanie zariadenia zachytením existujúcich kódov a zobrazením údajov v reálnom čase - 315/433/868-915

786,00 €
Rýchly náhľad

UNF 9 GHZ DSVHI-903-9G ANTÉNA PRE ZARIADENIE SECURITYST031M-901 LCD COLOR MULTIFUNKČNÉ DETEKČNÉ VF ZARIADENIE PROFI KATEGÓRIA

Anténa UNF 9 GHz DSVHI-903-9G anténa pre zariadenie SecurityST031M-901  LCD color multifunkčné detekčné VF zariadenie PROFI kategória Je určená pre rozšírenie frekvenčného rozsahu RM detektora.  UNF 9 GHz DSVHI-903-9G anténa  sa skladá z dvoch základných komponentov: zosilňovače a zoslabovač VF Smerovej Log periodická anténa.

2 040,00 €
Rýchly náhľad

R & S ® EB500 MONITOROVACÍ PRIJÍMAČ

R & S ® EB500 sledovanie Prijímač je navrhnutý tak, aby spĺňali náročné požiadavky ITU-kompatibilný monitorovanie v stacionárnych a mobilných prostrediach. Prijímač je ideálnou voľbou pre tieto úlohy, pretože je schopný prevádzky z čelného panelu alebo softvéru pre diaľkové ovládanie, vykonáva vysokorýchlostné signálové vyhľadávania v spektre, a zhromažďuje informácie prostredníctvom širokopásmovej demodulovanie.Okrem toho, R & S ® EB500 môžu byť použité pre celý rad iných aplikácií.

0,00 €
Rýchly náhľad

R & S ® ESMD WIDEBAND MONITOROVACÍ PRIJÍMAČ

R & S ® ESMD širokopásmový monitorovací prijímač dokáže spracovať všetky signálu vyhľadávanie, monitoring, rádio detekciu / prieskumný a úlohy spektrum sledovanie v súlade s odporúčaniami ITU. Prijímač je ideálny pre mobilné aj stacionárne aplikácie. Jeho prevádzku a funkčnosť sú optimalizované pre sledovanie úloh. Ďalšie funkcie umožňujú použiť v iných oblastiach, najmä pri reálnom čase analýzu signálov je vyžadovaná. 

0,00 €
Rýchly náhľad

DIGITÁLNY DETEKTOR A RÁDIOVÚ FREKVENCIU METER RAKŠI-120

DIGITÁLNY DETEKTOR A RÁDIOVÚ FREKVENCIU METER RAKŠI-120
Výnimočná tým, že vreckovej veľkosti rádiových frekvencií metrov SEL SP-71R Rakši využíva pokročilú mikroprocesorovou technológiu pre meranie a analýzu elektromagnetické pole v 50MHz - 3,3 GHz . 

634,80 €
Rýchly náhľad

Handheld Spectrum Analyzer 15-2700MHz , 4850-6100MHz-484

RF Explorer je vreckový digitálny spektrálny analyzátor, veľmi cenovo dostupný nástroj pre prácu vo všetkých populárnych frekvenčných pásmach.
Je založený na vysoko integrovanom frekvenčnom syntetizátore a dvojitej vyváženej miešačke, ktorá ponúka vysoký výkon, kompaktnú veľkosť, nízku spotrebu a nízke náklady.
Bol navrhnutý tak, aby sa používal rovnako dobre ako v exteriéri, tak aj v interiéri, a možno ho pripojiť k počítaču, aby sa zvýšila jeho funkčnosť pomocou štandardného konektora mini-USB 2.0. 

440,00 €
Rýchly náhľad