Filtrovať podľa

Dostupnosť

Dostupnosť

Cena

Cena

  • 68,00 € - 24 600,00 €

Detektory RF poľa

Detektory RF poľa (RFD = Radio Frequency Detector)
VF a GSM detektory signálu, analyzátory signálov-detektory odpočúvacích zar. - ploštíc. 

Technika na vyhľadávanie signálu a analyzatory signálov - detektory odpočúvacích zariadení - ploštíc

Radio Frequency Detection Equipment
Transmitter detection is a tricky process. 

The bad guy has the entire radio frequency spectrum to choose from.  And has a whole host of different modulation techniques to use.  Modulation techniques control how the sound is transmitted.  Common ones include those you use every day:  Amplitude Modulation (AM), Frequency Modulation (FM), Narrow Band FM, and others.  More exotic modulation types include single side band, subcarrier, spread spectrum, frequency hopping and various other digital types where the analog audio is converted into data. 

Detektory RF poľa

Detektory RF poľa

Aktívne filtre

RF detektor ploštíc s vyhľadávačom objektívov

Univerzálne použiteľný RF detektor ploštíc s vyhľadávačom objektívov 306/2016
Jedinečné nastavenie 2 stupňov citlivosti  nájde zdroj signálu aj na mieste plnom šumu.
Zariadenie s vysokou citlivosťou zvyčajne detekuje silný signál na väčšiu vzdialenosť, ale nemohlo sa priblížiť a nájsť zdroj signálu. Alebo len zasahovať do silného hluku prostredia a nedalo sa zistiť.

358,80 €
Rýchly náhľad

UNIDEN UBCD3600XLT, EU skener VIP + Programming Software PRO Version

Prenosný skenovací prijímač UBCD3600XLT  ver EU + Softvér na ovládanie skenera  PRO ver.
Vytvorte zoznam obľúbených, plus "Virtual Control" pre Windows PC vrátane záznamu a nahrávania

499,00 €
Rýchly náhľad

Handheld Spectrum Analyzer 15-2700MHz , 4850-6100MHz-484

RF Explorer je vreckový digitálny spektrálny analyzátor, veľmi cenovo dostupný nástroj pre prácu vo všetkých populárnych frekvenčných pásmach.
Je založený na vysoko integrovanom frekvenčnom syntetizátore a dvojitej vyváženej miešačke, ktorá ponúka vysoký výkon, kompaktnú veľkosť, nízku spotrebu a nízke náklady.
Bol navrhnutý tak, aby sa používal rovnako dobre ako v exteriéri, tak aj v interiéri, a možno ho pripojiť k počítaču, aby sa zvýšila jeho funkčnosť pomocou štandardného konektora mini-USB 2.0. 

440,00 €
Rýchly náhľad

RAKSA iDet, RAKSA iDet Selective RF Detector SP-71R

Sme distribútori SEL SP-71R na území EÚ - RF detektor - merač frekvencie SEL SP-71R
SEL SP-71R je určený na detekciu a lokalizáciu väčšiny sledovacích zariadení v blízkej zóne pomocou rádiových frekvencií medzi 50 MHz a 3,3 GHz  V našich prevádzkach zabezpečujeme aj technickú podporu a opravy.

778,80 €
Rýchly náhľad

HP Agilent 8922H & 83220E GSM Test Sets Manufacturing System

HP 8922 obsahuje kompletnú sadu meracích prístrojov na testovanie vysokofrekvenčné časti rádia GSM. Okrem rychlofrekvenční 0,3 GMSK RF generátor ponúka RF analyzátor pomocou agilný oscilátora, súvislých údajov demodulátor, Pulsdemodulator, FM demodulátor, analyzátor pre fázu a frekvenciu chýb, syntezátor, spektrálny analyzátor (voliteľné príslušenstvo), a Pulse - wattmetra.

1 200,00 €
Rýchly náhľad

RF monitorovací systém 23ST-154/2023 - detekcia digitálnych a analógových vysielačov

Systém je určený na detekciu neoprávneného prenosu signálov rádiovej komunikácie v rámci kontrolovaného priestoru:
Zasadacie miestnosti a kancelárie;
Rozpoznávacia oblasť CM závisí od mnohých faktorov a odhadovaná priemerná hodnota je od 10 do 50 metrov štvorcových. Výskyt nezákonných signálov sa zobrazuje svetelnou a zvukovou signalizáciou priamo na CM alebo prenášaný cez ETHERNET alebo WLAN do počítača kontrolného bodu.

9 850,00 €
Rýchly náhľad

RÁDIOVÝ DETEKTOR PLOŠTÍC MINI PROFI 644-WR-C

Detektor Miniatúrne Rádio Wave Detector, ktorý Vám pomôže odhaliť skryté sledovacie zariadenia ako napr. bezdrôtové kamery alebo ploštice – nezákonné odpočúvacie zariadenia. Najkvalitnejší detektor vo svojej triede. Najväčší pracovný rozsah z pomedzi bežne dostupných detektorov na trhu (1MHz-6GHz). Optická a akustická signalizácia. Podľa intenzity zachyteného signálu sa postupne rozsvecujú LED diódy.

Pri zachytení silného signálu (v blízkosti ploštice, alebo Spy kamery) sa ozve zvuková výstraha (pípanie). Detektor je možné prevádzkovať aj v tichom režime, resp. s dodaným slúchadlom.

68,57 €
Rýchly náhľad

SIGNAL DETEKTOR DETEKTOR PLOŠTÍC VF ZARIADENÍ 50MHZ AŽ 6.0GHZ UR-883.

Tento prístroj dokáže rozpoznať populárne bezdrôtové zariadenia CCTV kamery, mobilné telefóny, bezdrôtové ploštice a mobilný telefón všetko v pásme 50MHz až 6.0GHz. Zariadenie má 10 LED diód ktoré indikujú silu signálu. Keď zariadenie zistí VF signál podľa jeho sily VF signálu sa začnú rozsvecovať postupne LED diódy v postupnosti zo zelenej na žltú k červenej, a pípanie zmení od pomalého k rýchlejšiemu t.j. ukazuje silu signálu detekovaného signálu. Čím ste bližšie k VF zariadeniu – VF ploštici tým sa budú viac rozsvecovať LED diódy.

369,60 €
Rýchly náhľad

RF DETEKTOR - MERAČ KMITOČTU SECURITYSP-71R-904. MICO DETEKTOR PLOŠTÍC PROFI PREVEDENIE

Prístroj je určený pre detekciu a lokalizáciu VF ploštíc a rádiových zariadení v blízkej zóne. PROFI
Väčšina zariadení využívajúce rádiové frekvencie medzi 50 MHz a 3,3 GHz
Zariadenie zabezpečuje detekciu: Iné bezdrôtové Telefóny a mobilné GSM900/1800, UMTS (3G), CDMA450 normy; : DECT telefóny; Bluetooth a Wi-Fi zariadenia; Bezdrôtové kamery;  Rádiové vysielače s analógovým modulácia (AM, FM, PM) : 

696,00 €
Rýchly náhľad

SIGNAL DETEKTOR DETEKTOR PLOŠTÍC VF ZARIADENÍ 50MHZ AŽ 6.0GHZ UR-883.

Tento prístroj dokáže rozpoznať populárne bezdrôtové zariadenia CCTV kamery, mobilné telefóny, bezdrôtové ploštice a mobilný telefón všetko v pásme 50MHz až 6.0GHz. Zariadenie má 10 LED diód ktoré indikujú silu signálu. Keď zariadenie zistí VF signál podľa jeho sily VF signálu sa začnú rozsvecovať postupne LED diódy v postupnosti zo zelenej na žltú k červenej, a pípanie zmení od pomalého k rýchlejšiemu t.j. ukazuje silu signálu detekovaného signálu. Čím ste bližšie k VF zariadeniu – VF ploštici tým sa budú viac rozsvecovať LED diódy.

369,60 €
Rýchly náhľad

VF DETEKTOR, STRÁŽIČ VNESENÝCH VF ZARIADENÍ – PLOŠTÍC DO MIESTNOSTÍ, SECURITYST-107-905 FREQ. 50-7000 MHZ PROFI

Trvalý VF detektor miestností určený na detekciu a lokalizáciu zdroja elektromagnetického žiarenia odposluchu vo Vašej firme, napríklad:
• Rozhlasové mikrofóny;
• Vysielača telefónne;
• Rádiové stetoskopy;
• Skryté bezdrôtové kamery;

900,00 €
Rýchly náhľad

KANCELÁRIA MONITOROVACÍ SYSTÉM SECURITYST052-906-1+1

Kancelária monitorovací systém securityST052-906-1+1, systém okamžite spusti alarm pri vnesený rádiovej ploštice
Multi-Zonový diaľkový Rádiový monitorovací systém securityST052-906 1+1 je určený na detekciu zdrojov  elektromagnetického žiarenia zo zariadení určených pre neoprávnené získanie informácií vo viacerých Vami určených miestností (odposluchu zariadenia), ako napríklad vnesenie: mikrofóny rozhlasové systémy; vysielača telefónne rádio; rádiové stetoskopy.

3 120,00 €
Rýchly náhľad

RF DETEKTOR PLOŠTÍC S VYHĽADÁVAČOM OBJEKTÍVOV

dokáže detekovať všetky bezdrôtové (RF Radio Frequency) zariadenia na 50 MHz ~ 6.0 GHz, vrátane telefónu GSM, 3G / 4G

Toto zariadenie je univerzálny RF detektor signálu, ktorý dokáže detekovať všetky bezdrôtové (RF Radio Frequency) zariadenia na 50 MHz ~ 6.0 GHz, vrátane telefónu GSM, 3G / 4G smartfónu, pohotovostné registrované signály, Wi-Fi, bezdrôtové ploštice (skryté mikrofóny), bezdrôtové analógové a digitálne kamery, IP kamery, rušičky signálu a nové ploštice a nové špionážne kamery diaľkovo ovládané mobilom.

288,00 €
Rýchly náhľad

SDS100 DIGITÁLNY RUČNÝ SKENER I / Q ™ UNIDEN + DMR + NXDN + ProVoice

Nový ručný digitálny prijímač od UNIDEN, rozsah 25-512 / 806-960 / 1240-1300 MHz, True I / Q Scanner, TrunkTracker, aktivované DMR v hodnote 55 EUR

• Close Call RF Capture
• Trunking a konvenčné režimy
• skenovanie na základe polohy
• počítač možno zadarmo vďaka voľne stiahnuteľnému Sentinel softvéru

749,00 €
Rýchly náhľad

RF VYHĽADÁVACÍ MONITOROVACÍ SYSTÉM VIP - DETEKCIA VYSIELAČOV - PLOŠTÍC

Účelom systému je zistenie neoprávneného prenosu v rámci kontrolovaného priestoru.

  • • Zasadacie miestnosti a kancelárie
  • • skúšobné miestnosti a skúšobné zariadenia
  • • Väznice a nápravné zariadenia
  • • Oblasti s obmedzeným používaním mobilných telefónov, rádia atď.

3 300,00 €
Rýchly náhľad

NEW FUNCUBE DONGLE PRO+ Digital SDR rádio

FUNcube Dongle Pro + má rovnaké konštrukčné ciele ako pôvodný FUNcube Dongle, zohľadnili sme však mnoho komentárov k pôvodnému FCD a vylepšili sme výkon aj funkčnosť. Aj keď zvonku to môže vyzerať podobne, je to úplne nový dizajn.

Čo sa týka výkonu, do prednej časti sme pridali 11 diskrétnych hardwarových filtrov vrátane úzkych SAW filtrov na amatérskych 2m a 70cm pásmach. To má nesmierne priaznivý vplyv na blokovanie front-end, najmä na VHF.

178,80 €
Rýchly náhľad

R & S ® EB200 PRIJÍMAČ MINIPORT

R & S ® EB200 JE SUPERHET PRIJÍMAČ S TREŤOU MEDZI FREKVENCIE 10,7 MHZ. AJ CEZ SVOJU KOMPAKTNÚ VEĽKOSŤ, TO BOLO MOŽNÉ REALIZOVAŤ MODERNÉ PRIJÍMAČ KONCEPT. PRIJÍMAČ VSTUP JE VYBAVENÝ HORNÁ PRIEPUSŤ / DOLNÝ PRIEPUSŤ KOMBINÁCIA ALEBO SLEDOVANIE PREDVOĽBOU, AKO TO VYŽADUJE, ABY SA ZNÍŽILO ZAŤAŽENIE SIGNÁLU ČIASTKU.INTERMODULAČNÉ POTLAČENIE ROVNÁ MNOHÝCH PRIJÍMAČOV POUŽÍVANÝCH V STACIONÁRNYCH APLIKÁCIÁCH. 

24 600,00 €
Rýchly náhľad

DIGITÁLNY DETEKTOR A RÁDIOVÚ FREKVENCIU METER RAKŠI-120

DIGITÁLNY DETEKTOR A RÁDIOVÚ FREKVENCIU METER RAKŠI-120
Výnimočná tým, že vreckovej veľkosti rádiových frekvencií metrov SEL SP-71R Rakši využíva pokročilú mikroprocesorovou technológiu pre meranie a analýzu elektromagnetické pole v 50MHz - 3,3 GHz . 

634,80 €
Rýchly náhľad

DETEKTOR SKRYTÝCH KAMIER - SPEKTRUM KAMERA DETEKTOR 889-CX + VF DETEKTOR

Detektor obsahuje aj rádiovú časť na vyhľadávanie VF-RF ploštíc a bezdrôtových kamier. Ktorý Vám pomôže odhaliť skryté sledovacie zariadenia ako napr. bezdrôtové kamery alebo ploštice – nezákonné odpočúvacie zariadenia. Najkvalitnejší detektor vo svojej triede. Najväčší pracovný rozsah z pomedzi bežne dostupných detektorov na trhu (1MHz-6GHz). Optická a akustická signalizácia. Podľa intenzity zachyteného signálu sa postupne rozsvecujú LED diódy.

99,60 €
Rýchly náhľad

MICRO JAMMER DETEKTOR, KTORÝ PONÚKA TRVALÚ VF DETEKCIU PRINESENÝ

GPS Jammer – detektor má unikátny "filter šumu na pozadí", aby znížil nepriaznivé vplyvy na rezidentné rádiové vlny. Zariadenie je viac vhodné pre detekciu rušičiek rozhlasových vĺn medzi 500MHz až 6GHz.

Má reléový výstup pre prepojenie so systémom autoalarmu alebo iného systému pre Vaše varovanie ktoré zavolá pomoc, alebo priláka pozornosť pri vnesení rušičky do blízkosti predmetného zariadenia. Zariadenie je vhodné pre trvalé umiestnenie do kancelárie pre detekciu prinesených jammer – rušičiek. Zariadenie rozpozná širokopásmovú VF techniku rýchlo a jednoducho trvalo indikáciou za pomoci 12 farebných LED, alebo relé výstupom kde si indikáciu prinesenia jammer zvolíte sami.

430,00 €
Rýchly náhľad

Selektívny indikátor poľa RAKSA-120, ver-71Ri,3.28

Selektívny indikátor poľa RAKSA-120 je určený na detekciu v blízkej zóne a určenie polohy rádiových vysielacích zariadení používaných na skrytý záznam zvukových a obrazových informácií.

894,00 €
Rýchly náhľad

Detektor GPS, odpočúvaní a kamier iDet Raksa-121 LTE s funkciou rozpoznávania signálu 4G/LTE

Detekuje najnovšie lokátory a odpočúvanie LTE Široký frekvenčný rozsah: 40 MHz - 3,8 GHz Nepretržité monitorovanie rádiových signálov Až do 14 hodín prevádzky Pracovný dosah 10m

930,00 €
Rýchly náhľad
Dosimeter-radiometer-MKS 05 Dosimeter-radiometer-MKS 05
  • Vypredané

Dosimeter-radiometer-MKS 05

Dosimeter-radiometer MKS-05, merací prístroj pre osobnú radiačnú bezpečnosť, meranie a kontrolu prostredia a sa napadnutie predmetov, potravín a materiálov.

650,00 €
Rýchly náhľad