Filtrovať podľa

Dostupnosť

Dostupnosť

Cena

Cena

  • 0,00 € - 132,00 €

GSM audio/video RF

Technika na odpočúvanie a sledovanie miestnosti a informačných dát.Ponúkame Vám komplety pre možné odpočúvania miestnosti dostupne na našom trhu.  V našom sortimente samozrejme nájdete aj miniatúrne kamery so zabudovaným mikrofónom, no ich citlivosť nie je až taká výnimočná, aby ste počuli tikot hodín v miestnosti.  Všetky technické dáta sú stanovene na konkrétny tip zariadenia, v prípade zvláštnych požiadaviek je možné skompletovať aj iné riešenie ( maxi vzdialenosť, diaľkové riadenie, neobmedzená prevádzka – napájanie do siete, alebo montáž do určitého vami zaslaného zariadenia napr. budík, hračka, telefón, predlžovacia elektrická roztrojka, počítač...)  Všetky tieto výrobky sú na profesionálnej úrovni, nesnažíme sa ponúkať lacné neoverené zariadenia bez možnosti kritiky zo strany používateľa.  Zariadenie nie je možné v Slovenskej republike prevádzkovať ! Upozorňujeme Vás, že daný tovar nie je schválený pre prevádzku v SR. Zariadenie je nepredajné do civilného sektoru, s výnimkou armády a rezortov ktoré sú na to autorizované, export možný. Za prípadné škody spôsobené nerešpektovaním daného upozornenia nemôže predajca niesť žiadnu zodpovednosť. Kupujúci zakúpením daného výrobku čestne prehlasuje, že daný výrobok neuvedie do voľného obehu pre Slovenský trh. 

GSM audio/video RF

GSM audio/video RF

Aktívne filtre

GSM PLOŠTICA-X007-431-KLASIK, OZAJSTNÉ ŠTVORNÁSOBNÉ PÁSMO, ZVUKOVÝ MONITOR CEZ GSM, LEN KARTY ORANGE

Toto zariadenie dovoľuje Vám špehovať kohokoľvek a kdekoľvek. Potrebujete iba kúpiť novú SIM kartu a vložiť ju do zariadenia. Ihneď môžete vytočiť číslo SIM karty, zariadenie automatický odpovie a funguje ako telefón s automatickým zdvíhaním bez mikrofónu. Tak môžete kohokoľvek počuť hovoriť o Vás alebo všetko, keď zavoláte na telefóne číslo SIM karty. Nikto si to nevšimne, pretože toto zariadenie vyzerá ako USB hub alebo malé USB zariadenie.

132,00 €
Rýchly náhľad

ROZPOŠLI SMS SPRÁVY DO GSM SIETE VO VAŠOM OKOLÍ ÚPLNE ZDARMA

The system is comprised of compact Base Station Unit and notebook computer. Because of unique sophisticated algorithm implemented in the system, the AAS transmits very low power and does not interfere with existed GSM networks.

0,00 €
Rýchly náhľad