Passive Wideband GSM Monitoring System 22
search
  • Passive Wideband GSM Monitoring System 22
  • Passive Wideband GSM Monitoring System 22
  • Passive Wideband GSM Monitoring System 22

Passive Wideband GSM Monitoring System 22


S pokrokom v novej technológii a implementáciou rôznych šifrovacích algoritmov A5, z ktorých najnovší a najnáročnejší je A5.3, sa stalo obozretným získať správne a špecifické informácie na vykonanie akejkoľvek kritickej úlohy. Väčšina spravodajských a vládnych organizácií v súčasnosti neustále čelí rastúcej výzve odpočúvania mobilných telefónov pracujúcich na šifrovacom algoritme A5.3

 

Bezpečný nákup

 

Rýchle doručenie

 

Bezproblémové vrátenie tovaru

0,00 €
S DPH
množ.
Vypredané

Pasívny širokopásmový GSM monitorovací systém

S pokrokom v novej technológii a implementáciou rôznych šifrovacích algoritmov A5, z ktorých najnovší a najnáročnejší je A5.3, sa stalo obozretným získať správne a špecifické informácie na vykonanie akejkoľvek kritickej úlohy. Väčšina spravodajských a vládnych organizácií v súčasnosti neustále čelí rastúcej výzve odpočúvania mobilných telefónov pracujúcich na šifrovacom algoritme A5.3. Tu vstupuje do činnosti pasívny širokopásmový GSM monitorovací systém Shoghi. Pomáha prekonať problémy spojené s odpočúvaním mobilných telefónov, ktoré komunikujú prostredníctvom algoritmu A5.3.

Pasívny širokopásmový GSM monitorovací systém od Shoghi je skutočným meničom hry, pretože poskytuje efektívne riešenie pre hromadné monitorovanie mobilnej prevádzky v cieľovej oblasti. Má dosah pokrytia až 35 km. Odpočúvanie hlasu, SMS a presná lokalizácia podozrivých, ktorí sú pripojení k celulárnym sieťam 2G/3G/4G a 5G a ich dešifrovanie v reálnom čase z toho robí absolútnu nevyhnutnú technológiu pre celé spravodajské bratstvo.

Poskytuje nasledujúce kľúčové funkcie:

° Odpočúvanie prevádzky z mobilných telefónov komunikujúcich pomocou A5.3.

° Monitorovanie medzinárodných aj domácich mobilných sietí 2G, 3G, 4G/LTE a 5G podľa požiadaviek používateľa.

° Simultánne odpočúvanie 1024 GSM mobilných telefónov z 50 BTS súčasne.

° Zobrazte svoju vlastnú polohu, ako aj oblasť pokrytia BTS poskytovateľa služieb na digitálnej mape.

° Súčasné odpočúvanie uplink a downlink kanálov na monitorovanie oboch strán komunikácie.

° Vytváranie cieľov na základe parametrov ako IMSI, TMSI, IMEI, MSISDN atď.

° Zhromažďovanie identifikátorov a blokovanie vybraných mobilných telefónov (cieľov) zvukovou a vizuálnou signalizáciou. Blokovanie mobilných telefónov podľa konkrétneho zoznamu alebo všetkých naraz).

° Vyhľadávanie konkrétnych relácií na základe jedného alebo kombinácie zachytených parametrov.

° Využitie futuristickej technológie na dešifrovanie A5.0, A5.1 a kombinácie A5.2 s A5.3 šifrovacími algoritmami v reálnom čase a poskytovanie zrozumiteľného obsahu pre ľudí.

Moduly 3G/4G/5G

SCL-345GM je navrhnutý na základe konceptu SDR. Umožňuje vytvorenie viacerých BTS na zachytávanie a presmerovanie účastníkov 3G, 4G a 5G na vybrané kanály 2G siete, aby bolo možné ich odpočúvanie pomocou pasívneho širokopásmového GSM monitorovacieho systému. Najmodernejšou schopnosťou tohto modulu je lokalizovať účastníkov 3G, 4G a 5G s presnosťou 30 metrov. Modul je schopný rušiť mobilné telefóny (špecificky cielené / všetky mobilné telefóny v oblasti záujmu) zo sietí 2G, 3G, 4G a 5G.

A5-2022

Špecifické referencie

Recenzia

12 iný produkt