• Novinka

Plašička kuna, tchor, hlodavec, vonkajšie plochy, 1x repr. 24V

136,80 €
S DPH
114 EUR bez DPH

Plašička pre kuny, tchor, hlodavec, pre vonkajšie plochy.
Jedná sa o prototyp (vzorku) tovaru, takže samotný obal výrobku neodpovedá "peknému" dizajnu.

Množstvo
Posledné kusy v sklade

Otázka
1

Plašička pre kuny, tchor, hlodavec, pre vonkajšie plochy.
Jedná sa o prototyp (vzorku) tovaru, takže samotný obal výrobku neodpovedá "peknému" dizajnu. Najsamprv robíme vzorky, ak sú bez porúchaj a plašia perfektne, je nám ľúto ich zničiť. Takže aj tie následne ponúkame na predaj, samozrejme že poskytujeme aj na tento tovar dvoj ročnú záruku. Samozrejme ak by vám tovar nevyhovoval, nie je problém ho vrátiť. 

Tento plašič pracuje v počuteľnom pásme, takže aj Vy sami budete počuť silný prenikavý šum. Ktorý perfektne plaší kuny a skúšame ho aj na hady a hlodavce.  Bohužiaľ pracuje v počuteľnom frekvenčnom pásme aj pre človeka, takže bude vadiť aj Vám. Je preto vhodné ho používať vtedy ak sa nenachádzate v danom záujmovom priestore.  Buď napojiť na spínacie hodinky, alebo ho len zapínať ak nie ste doma. 

Táto maxi plašička je účinná pri plašení myši, potkany, kuny tchor a hady v pivniciach.

Laboratórne výskumy ukázali, že určité ultrazvukové zvukové vlny útočia na sluchové a nervové systémy väčšiny bežných škodcov spôsobujúcich im bolesť a nepohodlie. 140 decibelov akustického tlaku. Škodcovia sa vzdajú svojho zdroja potravy, vody a prístrešia a snažia sa upustiť záujmový priestor kde je prítomný ultrazvuk. Zariadenie vydáva prelaďované, nepravidelne dlhé, ultrazvukové vlny s nepravidelne dlhými prestávkami,

Tieto vysoko intenzívne zvukové vlny sú v rozsahu sluchu ľudí a väčšina domácich miláčikov ako sú psy, mačky, ryby, vtáky a hospodárskych zvieratá ich budú vnímať taktiež.
V reproduktore môžete počuť silný šum, čo je spôsobené že membrána reproduktora naráža na vzduch a vzniká tým dané praskanie a šumový efekt. Reproduktor je plne rozkmitaný, naše ľudské ucho dané kmitočty vníma dosť intenzívne. Deti do dvadsať rokov môžu počuť do vzdialenosti 1m od prístroja aj silné prenikavé tóny, ak im to vadí je vhodné prístroj umierniť mimo ich dosah sluchu.

Zariadenie sa dodáva komplet aj z napájacím zdrojom 24V/3A

Daná technológia neškodí mačkám, rybám, vtákom a hospodárskym zvieratám. Aj keď to počujú, neškodí im to. 

Zariadenie t.j. naša plasicka nemá žiadne ovládacie časti, pracuje autonómne. Zariadenie len pripojíte do elektrickej 230V siete a začne pracovať. 

TECHNICKÉ ÚDAJE:

Napájanie: 220 až 240 V ~,
Hmotnosť: 940 g,
Spotreba energie: 15W,
Frekvenčný rozsah: 12.000 Hz až 45.000 Hz (plynule),
Výstupný hladina akustického tlaku: 140 dB / na reproduktor x 1,
Pokrytie: efektívne krytie môže byť 150 m2,
Teplotný rozsah: -20°C až +50°C,
180 stupňov ultrazvukové škodcu Repeller,

Technológia je určená pre vnútorné aj vonkajšie použitie, bez priameho prístupu k vode, alebo dažďu. Je vhodné ho dať aspoň pod striešku, aby voda nenatiekla dnu a v zime nezamrzla.  

 

Nepretržitá prevádzka zariadeniu neprekáža !

Aj keď výrobca uvádza: Upozornenie:  nepoužívať  bez  dozoru. (Zo skúsenosti vieme, že je to už štandardom, ktorým sa bráni výrobca, ak by sa niečo stalo, ale pokojne ho môžete používať aj bez dozoru a to aj nepretržite. Nemáme vedomosť o tom aby sa niečo stalo, alebo aby niečo vyhorelo. My uvedené upozornenie výrobcu z návodu samozrejme vymazať nemôžeme. Zariadenie má spotrebu cca 10/20W, takže ho môžete mať zapojené neprežite.)

vzorka-kona
1 ks

Recenzie

Žiadne recenzie

Napísať recenziu

Plašička kuna, tchor, hlodavec, vonkajšie plochy, 1x repr. 24V

Plašička pre kuny, tchor, hlodavec, pre vonkajšie plochy.
Jedná sa o prototyp (vzorku) tovaru, takže samotný obal výrobku neodpovedá "peknému" dizajnu.

Napísať recenziu