Pohyblivé LED svetlo, ovládač svetelného pásu s pohybom 1516, auto ovládanie osvetlenia pre schody, chodby

226,80 €
S DPH
189 EUR bez DPH

Osvetlite si efektívne schody, chodby adresovateľnou LED pohyblivým pásikom. Svetlo sa aktivuje pohybom a následne LED svetlo sleduje Vašu cestu a ukazuje Vám smer. 

Množstvo
Tovar skladom

 

Bezpečný nákup

 

Rýchle doručenie

 

Bezproblémové vrátenie tovaru

Otázka
1

Pohyblivé LED svetlo, ovládač svetelného pásu s pohybom 1516, auto ovládanie osvetlenia pre schody, chodby. Efekt postupného rozsvecovania LED pásu

Osvetlite si efektívne schody, chodby adresovateľnou LED pohyblivým pásikom - biela farba. Svetlo sa aktivuje pohybom a následne LED svetlo sleduje Vašu cestu a ukazuje Vám smer.  Zariadenie neobsahuje sieťový adaptér. Vhodný napájací adaptér je 12V/ 3A. Kladné a záporné svorky vstupu napájania regulátora nie je možné obrátiť, červený vodič V + je pripojený k kladnej elektróde spínacieho zdroja a modrý (alebo čierny vodič) V - je pripojený k zápornému pólu napájacieho zdroja.

Balenie produktu:

Sada 10m LED pásikov

LED radič so senzorom

teplé/studené biele LED pásové svetlo

snímače pohybu

Parametre produktu:

Vstupné napätie: DC  5-24V

PIR snímacia vzdialenosť: 5 - 10 m

Schéma inštalácie - Prevádzka nastavenia produktu:

1. Dlhým stlačením tlačidla nastavíte počet krokov na zapnutie LED svetla, jedným stlačením pridáte šesť lediek so samotného LED pásu. (dvojstupňové schody). Po nastavení úspešné nastavenie vykonáte dlhým stlačením klávesu. Nastavujete koľko LED svetiel má byť aktívnych zo samotného LED pásu. Lebo zariadenie nepozná dĺžku LED pásu, alebo ak ho skrátite, je zase nutné nastaviť dĺžku LED pásu a to postupným rozsvecovaním LED pásu až po jeho samotný koniec. 

2. Opätovným stlačením a podržaním tlačidla upravíte rýchlosť rozsvietenia LED svetiel. Čím viac červených kontroliek na samotnom zariadení elektroniky, tým nižšia rýchlosť prepínania LED pásu. Po dokončení nastavenia úspešným nastavením dlho stlačte kláves. 

Konektory 1 až 4 slúžia na pripojenie LED pásikov, takže súčasne môžete pripojiť až štyri LED pásy. Na chodbu, či schody postačujú po jednom na obe strany.  Samotný LED pás je vhodné umiestniť do hliníkovej lišty, kde sa prilepí, docielite tým pasívne chladenie LED pásu a jeho dlhú životnosť. LED pásik nie je problém umiestniť aj ďalej od riadiacej elektroniky priloženými predlžovacími káblami. Nie je vhodné radiť LED pásy do série za sebou, vzniká tým dosť veľká spotreba na samotnom LED páse, t.j. jeho zahrievaniu aj vyšším pretekajúcim prúdom cez LED pásik. 

Konektory A, B slúžia na pripojenie PIR senzora na detekciu pohybu. Nie je problém ich taktiež umiestniť aj ďalej od riadiacej elektroniky priloženým predlžovacím káblom. 

1516
4 položky

Recenzie

Žiadne recenzie

Napísať recenziu

Pohyblivé LED svetlo, ovládač svetelného pásu s pohybom 1516, auto ovládanie osvetlenia pre schody, chodby

Osvetlite si efektívne schody, chodby adresovateľnou LED pohyblivým pásikom. Svetlo sa aktivuje pohybom a následne LED svetlo sleduje Vašu cestu a ukazuje Vám smer. 

Napísať recenziu