Filtrovať podľa

Dostupnosť

Dostupnosť

Cena

Cena

  • 0,00 € - 1 320,00 €

Ústredne a komunikátory

Ústredne a komunikátory

Ústredne a komunikátory

Ústredne a komunikátory

Aktívne filtre

ELEKTRONICKÝ ZABEZPEČOVACÍ SYSTÉM JABLOTRON 100

Alarm JABLOTRON 100

Komplexné riešenie na ochranu majetku a osôb pred vlámaním a požiarom, ktorý v sebe integruje v jednom jadre aj funkcie inteligentného riešenia domu.

Jeho inštalácia je odbornou záležitosťou, ktorú by mali relizovať len preškolené a certifikované montážne firmy. Profesionálne firmy dokážu po vykonanej fyzickej prehliadke objektu správne navrhnúť rozsah inštalácie tak, aby bola zaistená správna funkčnosť celého systému, splnené legislatívne požiadavky a v neposlednej rade naplnená vaša predstava o zabezpečení majetku a nastavení ďalších požadovaných funkcií.

1 320,00 €
Rýchly náhľad

JA-103KRY Ústredňa s LAN, GSM a rádiovým modulom

Základný prvok zabezpečovacieho systému JABLOTRON 100+. Ústredňa je ideálna na ochranu rodinných domov, kancelárií a menších firiem. Montáž je možná iba preškoleným technikom s platným certifikátom Jablotronu.

0,00 €
Rýchly náhľad

JA-101K Ústredňa so zabudovaným GSM/GPRS komunikátorom

Základný prvok zabezpečovacieho systému JABLOTRON 100+. Ústredňa na ochranu rodinných domov, kancelárií a menších firiem. Montáž len preškoleným technikom s platným certifikátom Jablotronu.

0,00 €
Rýchly náhľad

JA-101KR Ústredňa s GSM/GPRS komunikátorom a rádiovým modulom

Základný prvok systému JABLOTRON 100+. Je určená na ochranu rodinných domov, kancelárií a menších firem. Obsahuje rádiový modul JA-111R. Montáž len preškoleným technikom s platným certifikátom Jablotronu.

0,00 €
Rýchly náhľad

JA-106KR-3G Ústredňa s 3G/LAN komunikátorom a rádiovým modulom

Plná verzia ústredne zabezpečovacieho systému JABLOTRON 100+. Ponúka flexibilné nastavovanie a inteligentnú ochranu predovšetkým veľkých obytných komplexov, administratívnych budov a firiem, ktoré potrebujú systém rozdeliť do viacerých sekcií.

0,00 €
Rýchly náhľad

JA-107KRY Ústredňa s LAN, GSM a rádiovým modulom

JA-107K je rozšírenou verziou zabezpečovacieho systém JABLOTRON 100+. Je určená pre veľké obytné priestory, kancelárie a firmy. Montáž je možná iba preškoleným technikom s platným certifikátom Jablotron Alarms.

0,00 €
Rýchly náhľad

JA-190X Modul telefónneho komunikátora

Ústredňa s týmto modulom odovzdáva poplachové hlasové správy, komunikuje s pultom centrálizovanej ochrany a umožňuje vzdialený prístup. Komunikátor pracuje len s tónovou voľbou. Je vybavený základnou prepäťovou ochranou a je určený len pre staršie verzie ústrední JA-101Kxx a JA-106Kxx.

53,75 €
Rýchly náhľad
JA-192Y Modul GSM komunikátora JA-192Y Modul GSM komunikátora
  • Vypredané

JA-192Y Modul GSM komunikátora

Modul GSM komunikátora, ktorý je určený pre poplachovú zabezpečovaciu ústredňu JA-103K alebo JA-107K, ktorá patrí do systému JABLOTRON 100+.

118,80 €
Rýchly náhľad