Filtrovať podľa

Dostupnosť

Dostupnosť

Cena

Cena

  • 7,00 € - 227,00 €

Gadgets - pre zábavu, VIP darček

Gadgets pochádza z anglického jazyka a de facto to znamená rôzne vylepšenia, vychytávky.

Sú to teda vtipné a život uľahčujúce predmety, technické vymoženosti, veľa kancelárskych zlepšovákov a hračiek napájaných z USB, hračky pre dospelých a čo najoriginálnejšie darčeky. Mnoho predmetov má veľmi zábavný charakter, ktorý je často založený na škodoradosti.

Gadgets majú prakticky vždy nejakú ťažko očakávateľnú a skvelú funkciu alebo vlastnosť.

Gadgets - pre zábavu, VIP darček

Gadgets - pre zábavu, VIP darček

Aktívne filtre

ŠOKUJÚCI KLÚČ OD AUTA.

Verná napodobenina kľúče od áut ako sú Audi, Volkswagen, Ford, Seat a ďalšie, láka každého, aby si s ním trochu pohráli a zmáčknuli tlačidlo a dostali šok.

Podľa testov na vlastnej koži, ktoré sme urobili, je tento produkt vrcholným gadgetem. Ľahko nachytáte svojho kamaráta alebo zlodeja, ktorého môžete pozorovať, keď si tento Kľúč od auta "náhodou" zabudnete v reštaurácii.

16,00 €
Rýchly náhľad

VYSOKOZDVIŽNÝ VOZÍK

Preorganizujte svoj stôl s vysokozdvižným vozíkom na diaľkové ovládanie.
Vozík má plné ovládanie. Môžete využiť riadenie pre pohyb do strán, dopredu i dozadu. Diaľkovo ovládaná vidlica chodí hore a dole. Vozík pracuje na 4 AA batérie, ktoré nie sú súčasťou balenia a jednu 9 V batériu pre diaľkové ovládanie, ktorá je súčasťou balenia.

15,00 €
Rýchly náhľad

ELEKTRO GUĽA

Hádzanie loptou je zábava, ale keď túto aktivitu obohatíte o občasné elektrické impulzy, tak sa nezastavíte.

Hádzanie loptou je zábava, ale keď túto aktivitu obohatíte o občasné elektrické impulzy, tak sa nezastavíte. Elektroguľa vysiela z niekoľkých miest na svojom povrchu elektrické impulzy, ktorých interval je možné nastaviť. Teraz sa budete skutočne rýchle zbavovať lopty, pretože inak dostanete ranu.

30,00 €
Rýchly náhľad

BUDENIE ŠOKOM

Tento budík Vám dá trochu energie do ranného vstávania.
Kto má problém vstávať a je pre neho jednoduchšie budík vypnúť, tak nech si poradí s týmto. Pri pokuse o vypnutie zvonenia dostane malú elektrickú ranu.

16,00 €
Rýchly náhľad

USB AQUARIUM

Príjemné skrášlenie vašej kancelárie alebo izby, stačí zapojiť aquarium do USB portu a už sa předhání dve rybyčky v malom, modro osvetlenom Aquariu. Pomocou programu, ktorý je súčasťou balenia budú dokonca rybičky na vás reagovať pri "kŕmenie".

30,00 €
Rýchly náhľad

PC MYŠ TUSCAN OPTICKÁ 800DPI

Hrať sa s autíčkom v práci nie je práve správna vec. Ale pokiaľ ním obdarujete svojho šéfa, nemôže Vám nič vyčítať, keď ho tiež budete mať.
Skvelá replika "superšportu" Tuscan v čiernej farbe. Skuočne najštýlovejšia myška na svete.

10,00 €
Rýchly náhľad

USB PSÍK - POZOR JE NESLUŠNÝ !!!

Máte radi zvieratká? Režisér Troška by tohto psíka doporučil určite každému. Vtipná vecička. Toto je skutočne veľmi náruživý psík. Opäť si berie energiu iba z USB. Akonáhle ho však zapojíte, tak vášmu notebooku alebo počítači nedá pokoj.

14,00 €
Rýchly náhľad

LED LAMPA S MEDÚZAMI

Sledujte tieto úžasné a realistické medúzy.

Sledujte tieto úžasné a realistické medúzy ako plávajú v lampe, ktorá určite spríjemní atmosféru u vás doma alebo na pracovisku.

20,00 €
Rýchly náhľad

KAŠLAJÚCI POPOLNÍK

Tento gadget môže vyzerať ako obyčajný popolník, ale nenechajte sa mýliť! Dámy a páni, predstavujeme vám kašlajúci popolník, revolučný, nápaditý antifajčiarský pomocník. Vždy, keď k nemu priblížite cigaretu, spustí sa nezadržateľný, ohavný, hlučný kašeľ.

15,00 €
Rýchly náhľad

GRANÁTOVÝ BUDÍK

Forma budenia granátovým budíkom, keď ho vhodíte do izby budenej osoby a čakáte za dverami, čo sa bude diať, je vskutku desivá. Mierne ohlušujúci alarm zobudí úplne každého.

19,00 €
Rýchly náhľad

ELEKTRONICKÝ KOMÁR

Predstavme si situáciu, v ktorej sa použil tento "komár". Je leto, teploty stúpajú, a tak väčšina z nás spí pri otvorenom okne. Naše otvorené spálne sú tak prístupné komárom a inej hávedi. Treba podotknúť, že tí komári sú asi najobávanejší. Náš komár Vám v takej situácii pomôže rozzúriť ľubovoľného človeka. Pokiaľ ho zapnete a hodíte trebárs pod posteľ, tak v zhasnutej miestnosti bude vydávať "komárie" bzučanie, ktoré donúti spomínanú osobu vstať, rozsvietiť a "posvietiť si naň".

19,00 €
Rýchly náhľad

DIVOKÉ MAGNETY

Magnety sú obľúbenou "hračkou", ale trochu sily naviac a vhodný tvar z nich spravil nekonečnú zábavu s mnohými variáciami. Dokonca vydávajú i zvláštne zvuky. Navzájom na seba pôsobia i cez silné prekážky.

15,00 €
Rýchly náhľad

DÁVKOVAČ MYDLA

Týmto dávkovačom mydla celkom iste ohromíte vašu návštevu, alebo si vystrelíte z kolegov v práci. Vďaka nemu si môžete vysmrknúť mydlo priamo na vaše ruky. Samotný nos je 18 cm vysoký a v kúpeľni sa dá kdekoľvek prichytiť pomocou troch prísaviek. Balenie obsahuje tiež 150 ml zeleného mydla, aby bol zážitok úplne verný.

19,00 €
Rýchly náhľad

CLOCKY BUDÍK

Super budík Pripravte sa na nečakané!
Clock vás skvele dostane z postele a ešte ho budete musieť chytiť. V čas nastavený pre budenie zíde Clock zo stolíka alebo postele za relatívne nepríjemného zvonenia a bude jazdiť po miestnosti, kým ho nechytíte a neumlčíte.

24,00 €
Rýchly náhľad

CUBE WORLD II

Cube world vám prinesú dlhotrvajúcu zábavu s interaktívnymi charaktermi v kockách, ktoré sa môžu rôzne prepájať. Kocky citlivé na pohyb vytvárajú neuveriteľné divadlo s postavičkami, ktoré sa spolu hrajú alebo sa urážajú.

Súprava obsahuje 2ks kociek.

20,00 €
Rýchly náhľad

GENERÁTOR HMLY SO SVETELNÝM EFEKTOM GENER HMLY 09

Zvlhčovač vzduchu s meniacim sa svetlom na vodnej hladine. New model 2019 - odolnejšia piezo membrána, Generátor hmly vrátane sieť. adaptéra.
Kompletný vodný ultrazvukový generátor hmly so svetelným efektom.

33,60 €
Rýchly náhľad

BEZPEČNOSTNÝ ZÁMOK BB-399 NA BICYKEL, SKÚTER S OTRASOVÝM ČIDLOM A SIRÉNOU PROTI JAZDE NA BICYKLI

Zabezpečte svoj bicykel, motorku, kočík alebo osobné cennosti pomocou bezdrôtového alarmu, ktorý dokáže odradiť každého zlodeja sirénou o sile 120 decibelov Veľmi jednoduché použitie spolu s výnimočnou cenou robia z tohto výrobku ideálny doplnok pre zabezpečenie. Alarm stlačením jedného tlačidla zabezpečíte, ten potom pri pohybe stráženého predmetu aktivuje integrovanú sirénu najprv len krátko, ak pohyb trvá, rozoznie sa siréna na dlhšiu dobu. Pri drobnom pohybe (strčený ) Vás siréna len krátko upozorní. 

Vhodné pre zabezpečenie bicykla, mopedu, skútra či motocykla, ale tiež napr. kosačiek, vozíkov a iného náradia. Štandardná montáž je na trubku alebo riadidlá (skrutky sú súčasť balenia).

22,00 €
Rýchly náhľad

ČÍTAČKA SIM KARIET Z GSM TLF. CEZ PORT USB NA PC

Čítačka SIM kariet z GSM tlf. cez port USB na PC, ČÍTAČKA SIM KARIET Z GSM TLF. CEZ PORT USB NA PC

Zariadenie je schopné načítať údaje z Vašej SIM karty mobilného telefónu a tým pádom si viete sami zálohovať všetky svoje kontakty z mobilného telefónu.  K čitačke je priložený predlžovací USB kabel a inštalačné CD.

14,00 €
Rýchly náhľad

STROBOSKOP S VÝBOJKOU MODRÝ, ČERVENÝ, ŽLTY 1399

MODRÝ stroboskop je vhodný doplnok na diskotéky 12V, Stroboskop s výbojkou modrý, červený, žlty 1399

MODRÝ, žltý, červený  stroboskop je vhodný doplnok na diskotéky, alebo na indikáciu ALARM POPLACHU. Taktiež nie je problém ho použiť ako maják, alebo na vyplašenie zlodeja pri krádeži vášho majetku. Alebo jednoducho na krátkodobé osvetlenie priestoru.

7,20 €
Rýchly náhľad

SBS-1 (B) A AIR NAV BOX ONLINE MONITOR LETECKEJ PREVÁDZKY

SBS-1 prijímač je schopný prijímať letecké informácie o lietadlách na vašej oblohe v reálnom čase. Dokáže identifikovať lietadlo, jeho značku, určiť smer letu či jeho leteckú výšku a rýchlosť . A, samozrejme, omnoho viac... Jednoducho získate týmto zariadením rádiolokátor, ktorý máte pod kontrolou len vy doma.

Letecký rádiolokátor je prijímač pre mód-S/ADS-B majáku z komerčného dopravného lietadla, vysielaný na kmitočte 1090MHz. Tento maják prenáša dáta, ako sú pozícia, letová hladina, identifikácia a ďalšie informácie z dráhy a letu lietadla.

118,80 €
Rýchly náhľad

Generátor signálov DDS zdroj signálu UDB1005s/20, 1005, napájanie DC 5V sínusovou od 0,01 Hz-5MHz

DDS zdroj signálu, môže byť použitie napájanie DC 5V sínusovou výstupné, pravouhlý (pracovný cyklus môže byť 1% -99% nastavenie), 

90,00 €
Rýchly náhľad

3D drevený micro LED domček pre bábiky 1511, miniatúrny nábytok, bábiky

Zmenšená verzia skutočného domu, ktorý dokáže naplno využiť vaše praktické skúsenosti, pretože takmer všetky scény si vyžadujú manuálnu prácu a počas výrobnej operácie získate veľa zábavy!

69,60 €
Rýchly náhľad

Pohyblivé LED svetlo, ovládač svetelného pásu s pohybom 1516, auto ovládanie osvetlenia pre schody, chodby

Osvetlite si efektívne schody, chodby adresovateľnou LED pohyblivým pásikom. Svetlo sa aktivuje pohybom a následne LED svetlo sleduje Vašu cestu a ukazuje Vám smer. 

226,80 €
Rýchly náhľad

Sada VIP Pakľúčov, Šperhákov, profi verzia 20+4+2

PROFESIONÁLNY KOVOVÝ DIZAJN ŠPERHÁKOV MATERIÁL: KOV A RUKOJETE ŠPERHÁKOV SÚ LIATE S PLASTU.

97,20 €
Rýchly náhľad

TESLOU TRANSFORMÁTOR - TESLA COIL

Teslov transformátor je vysokofrekvenčný transformátor vynájdený Nikola Tesla. Pracuje na rezonančnom princípe, preto je potrebné jeho obvodmi ladiť pre dosiahnutie najlepšieho výkonu. Slúži na získavanie veľmi vysokých napätí. Teslov transformátor je v podstate zjednodušená verzia tesla coil Magnifier, s ktorým Nikola Tesla rád experimentoval.

216,00 €
Rýchly náhľad

TRANSPARENT LOCK 1528/9+1 Rôzne prehliadne zámky, pre pochopenie ich funkčnosti

Užitočné pre zámočníka na výcvik a prax, pomôže vám poznať mechanizmus zámkov. Jasne vidíte, ako zámok funguje, a návod na predstavenie mechanizmu niekoľkých typov zámku.

89,00 €
Rýchly náhľad

SKÁKAJÚCA ŽABKA ALEBO ZOBKAJÚCA SLIEPKA:

Skákajúca žabka: Zobkajúca sliepka: Posledné kusy!!! Zobkajúca sliepka:

Pestrofarebná sliepka je vyrobená z plechu z povrchovou úpravou práškovou farbou. Dômyselný mechanizmus na kľuč umožňuje sliepke robiť pohyby, pripomínajúce zobkanie.

39,00 €
Rýchly náhľad

PLAZMOVÁ LAMPA S MODRÝM EFEKTOM - PLAZMA 508A MAXI GUĽA

Plazmová lampa ( plazmová guľa) so super veľkou sklenenou guľou. Vo vnútornej časti sa neustále prejavuje plazmová aura – efekt je veľmi príjemný na relaxáciu, a po jej dotknutí sa hneď plazmové svetlo začne meniť, jedná sa o veľmi neobvyklý efekt ktorý riadite len vy pohybom rúk...

Celková výška lampy je 29cm. , Priemer skla - gule 19,5cm. ,Obvod sklenenej časti je až 63 cm.

58,00 €
Rýchly náhľad
Sada mix zámkov, Naučte sa ako fungujú rôzne zámky. Sada mix zámkov, Naučte sa ako fungujú rôzne zámky.
  • Vypredané

Sada mix zámkov, Naučte sa ako fungujú rôzne zámky.

PROFESIONÁLNY PLASTOVÝ PREHĽADNÝ DIZAJN
FARBA: Ako je znázornené na obrázku.
MNOŽSTVO: 1 Set (7 zámkov  a 11 šperhákov )

89,00 €
Rýchly náhľad