Filtrovať podľa

Dostupnosť

Dostupnosť

Selections

Selections

Cena

Cena

  • 33,00 € - 5 999,00 €

SigInt Technologies

Vývoj a implementácia systémov pre firemnú a osobnú bezpečnosť.

mLab sigint.sk je laboratórium a urýchľovač zavádzania mobilných riešení, ktoré poskytuje podnikateľom a mobilným vývojárom podporu potrebnú pre vývoj inovatívnych mobilných aplikácií a služieb.

Naším cieľom je pomáhať pri budovaní udržateľných technologických podnikov tým, že pomáhame ich zakladateľom mobilizovať ich služby a produkty, aby mohli využívať výhody rýchlo rastúcej základne mobilných spotrebiteľov v Afrike a na celom svete. Podporujeme vývoj mobilných riešení v spotrebiteľskom, dizajnovom, podnikovom, verejnom a hernom sektore.

Čo je mLab sigint.sk?
MLab sigint.sk je zdieľaný priestor, v ktorom môžu podnikatelia v oblasti technológií vzájomne pôsobiť, pracovať, získať prístup k nástrojom a odborným znalostiam, nasadiť ich riešenia a začať a rozvíjať svoje podniky. MLab sigint.sk, prevádzkovaný a spravovaný odborníkmi spolu s miestnymi vývojármi, poskytuje infraštruktúru potrebnú na nasadenie a škálovanie mobilných aplikácií. Pre prístup k mLabu sa môžu miestni programátori, dizajnéri alebo vývojári mobilných aplikácií zaregistrovať ako členovia.

MLab sigint.sk je tiež hráčom v mobilnom ekosystéme, ktorý ponúka podporu virtuálnym členom nepodporovaným vo fyzických laboratóriách. Každý mLab poskytuje prostredie vedúce k vývoju riešení, ktoré majú potenciál komerčne škálovať. Poskytuje najmodernejšie vybavenie na vývoj, testovanie a škálovanie softvéru a technické školenia a semináre. Ďalej budú pôsobiť ako brány na miestne, regionálne a medzinárodné trhy a budú pomáhať pri spájaní podnikateľov so investormi do semien, podnikov a angel.

Špecializuje sa na prototypovanie hardvéru a softvéru s dôrazom na zabezpečenie komunikácie. Naše skúsenosti siahajú od distribuovaných systémov získavania údajov cez GPGPU asistované spracovanie veľkých dát a softvérové ​​rádiové aplikácie až po rámec malých riadiacich jednotiek MCU pre inteligenciu rádiových signálov.

SigInt Technologies

SigInt Technologies

Aktívne filtre

Ako si vyrobiť ochranné rúško - látka s mikro vláknami zo striebra Ako si vyrobiť ochranné rúško - látka s mikro vláknami zo striebra -11,00 €
  • -11,00 €

Ako si vyrobiť ochranné rúško - látka s mikro vláknami zo striebra

Aký typ respirátora je správny pri ochrane proti vírusom?  Ochranná trieda FFP2 a FFP3 (N95)
OCHRANNÉ ÚSTNE RÚŠKO NA TVÁR - vlatná profi výroba - striebro – ničiteľ baktérií

121,00 € Základná cena 132,00 €
Rýchly náhľad

EMC BAG CHRÁNIA V PRÍPADOCH: - SLEDOVANIE POLOHY SIM KARTY. JEDNÁ SA O SLEDOVANIE BEZ AKEJKOLVEK ZNÁMKY AKTIVITY VÁŠHO TELEFÓNU

Vysoký bezpečnostný štandard pre tienenie zariadení pred RF (rádiofrekvenčným) a EMC (elektromagnetickým) žiarením. Tieniace obaly garantujú útlm 118 dB pri 350 MHz ako aj kontinuálny útlm 110/100/80 dB až do 18 GHz. 
Púzdra chránia napríklad v prípadoch:
- sledovanie polohy SIM karty
- sledovanie polohy a obsahu MT alebo Tabletu
- využívanie MT k odpočúvaniu
- dočasné uloženie rôznych predmetov

33,60 €
Rýchly náhľad

MONITOR CRACK BLUETOOTH ALEBO SLEDOVANIE BEZDRÔTOVÝCH ZARIADENÍ,

AIRcable Host XR nejvýkonnější CSR BlueCore 04 čip na AMP
Monitorujte a sledujte bluetooth zariadenie ( klávesnice, bezdrôtové zariadenie k GSM mobilom, komunikáciu medzi nimi a analyzujte ich pre Vaše potreby )
Alebo len prenášajte svoje dáta cez bluetooth na väčšie vzdialenosti.

324,00 €
Rýchly náhľad

DETEKTOR LŽI, VYHODNOTENIE POČÍTAČOM

altDetektor lži vo forme laptopu a snímačov fyziologických funkcií preverovanej osoby. Detektor je zabudovaný do prenosného kufríku a je vybavený príslušnými senzormi. Kontroluje sa respiračného frekvencie, psychogalvanický efekt, krvný tlak a pulzová frekvencia. Napájanie zo siete 220V 

2 999,00 €
Rýchly náhľad

RF DETEKTOR - MERAČ KMITOČTU SECURITYSP-71R-904. MICO DETEKTOR PLOŠTÍC PROFI PREVEDENIE

Prístroj je určený pre detekciu a lokalizáciu VF ploštíc a rádiových zariadení v blízkej zóne. PROFI
Väčšina zariadení využívajúce rádiové frekvencie medzi 50 MHz a 3,3 GHz
Zariadenie zabezpečuje detekciu: Iné bezdrôtové Telefóny a mobilné GSM900/1800, UMTS (3G), CDMA450 normy; : DECT telefóny; Bluetooth a Wi-Fi zariadenia; Bezdrôtové kamery;  Rádiové vysielače s analógovým modulácia (AM, FM, PM) : 

696,00 €
Rýchly náhľad

REPEATER 433MHZ SIGNÁLU, OPAKOVAČ ZO8-300, ZOSILŇOVAČ DIAĽKOVÝCH OVLÁDAČOV OD ALARMU, AUTA

Retransmiter zosilní Váš VF 433MHz signál a odošle ho vo väčšej vzdialenosti k Vášmu prijímaču, alarmu, či garážovej bráne. Viete si tak predĺžiť vzdialenosť vášho diaľkového ovládača prakticky k čomukoľvek, čomu to umožňujú rádiové protokoly.

Ak je vzdialenosť medzi alarmom a ovládačom príliš veľký, alebo majú príliš viac prekážok, môžete použiť tento opakovač signálu pre prijímanie a odovzdávanie RF signálov. Zariadenie vie predlžiť aj dosah samotného alarmu k PIR detektoru, okrem niektorých značkových alarmov. ( nepreskúšané paradox, jablotron)

99,60 €
Rýchly náhľad

SIGNAL DETEKTOR DETEKTOR PLOŠTÍC VF ZARIADENÍ 50MHZ AŽ 6.0GHZ UR-883.

Tento prístroj dokáže rozpoznať populárne bezdrôtové zariadenia CCTV kamery, mobilné telefóny, bezdrôtové ploštice a mobilný telefón všetko v pásme 50MHz až 6.0GHz. Zariadenie má 10 LED diód ktoré indikujú silu signálu. Keď zariadenie zistí VF signál podľa jeho sily VF signálu sa začnú rozsvecovať postupne LED diódy v postupnosti zo zelenej na žltú k červenej, a pípanie zmení od pomalého k rýchlejšiemu t.j. ukazuje silu signálu detekovaného signálu. Čím ste bližšie k VF zariadeniu – VF ploštici tým sa budú viac rozsvecovať LED diódy.

369,60 €
Rýchly náhľad

GPS ONLINE EU-HCT2-432, GPS SYSTÉM ZO SLEDOVANÍM AJ CEZ GSM MOBIL V REÁLNOM ČASE.

GPS OnLine EU-HCT2-432, GPS systém zo sledovaním aj cez GSM mobil v reálnom čase. Sledujte toho, koho potrebujete a to úplne zadarmo. 

 Unikátny GPS systém ktorý zvládnete namontovať za pár sekúnd. Alebo ho len podložíte pod kapotu auta. Jednoduché nastavenie a následné sledovanie v reálnom čase aj to je dnes možné. Žiadna registrácia a mesačné poplatky ! Založíte len GSM kartu a sledujete. 

Online GPS monitorovací systém do vášho auta - ako to funguje?

48,00 €
Rýchly náhľad

VLF-2016 JAMMER MIKROFÓNOV, TAKZV. RUŠIČKA DIKTAFÓNOV, LEGÁLNE UŽ AJ V EU

Slovenský výrobca popisuje zariadenie ako najpokročilejší a unikátny systém ktorý poskytne úplnú ochranu ľudskej reči. Nie všetky záznamové zariadenia môžu byť detekované pomocou existujúcich metód. Diaľkovo ovládané rozhlasové mikrofóny, drôtové mikrofóny, pasívne rezonátory, miniatúrne diktafóny - prakticky všetky tieto zariadenia nemôžu byť detekované konvenčnými metódami. 

1 658,40 €
Rýchly náhľad

Security alarm protected objects (7)

Security alarm protected objects

Alarm only protected area. Warn against illegal visit on the possible installation odposluchovej techniques. Unique access only to your card, separate personal alarm system unique to your room to be protected, including the protection of your desk, PC, or even safe boxes ...

1 500,00 €
Rýchly náhľad

Priestorový hluk - šum v oblasti širokopásmového elektromagnetického žiarenia TEMPEST

Priestorový hluk - šum v oblasti širokopásmového elektromagnetického žiarenia TEMPEST LGS503/449 ochranné systémy 0,01 MHz - 2000 MHz

Noise generator. Prevádzku rôznych zariadení (napríklad počítača, záznamové technológie) môžu zahŕňať generáciu signálov (TEMPEST), ktoré obsahujú utajované alebo dôverné informácie. Tieto signály môžu byť zachytené pomocou špeciálneho vybavenia ( USRP, spektrálne vyhodnocovače).  

1 320,00 €
Rýchly náhľad

Generátor širokopásmového elektromagnetického žiarenia TEMPEST LGS505/451

Generátor širokopásmového elektromagnetického žiarenia TEMPEST LGS505/451

Noise generator. Pri prevádzke rôznych zariadení (napríklad počítače) sa môžu objaviť signály TEMPEST, obsahujúce spracované informácie dôverného charakteru. Tieto signály môžu byť zachytené pomocou špeciálneho vybavenia ( USRP, spektrálne vyhodnocovače).  

1 116,00 €
Rýchly náhľad

RUŠIČKA DIKTAFÓNOV TRD04

Špeciálna výkonná pulzná rušička. V mnohých prípadoch nie je žiaduce, aby prebiehajúce tajné jednanie bolo nahrávané na skryté diktafóny. Zistiť však prítomnosť tak bežného prostriedku, akým je diktafón, je bohužiaľ prakticky nemožné bez osobnej prehliadky zúčastnených osôb. V zásade jedinou ochranou v tejto situácii boli až donedávna šumové generátory.

5 998,80 €
Rýchly náhľad