Filtrovať podľa

Dostupnosť

Dostupnosť

Selections

Selections

Cena

Cena

  • 0,00 € - 1 899,00 €

Bazár, výpredaj

Výpredaj elektroniky | MAXI výpredaj

Bazár, výpredaj

Bazár, výpredaj

Aktívne filtre

VIDEO KARTA - POČÍTAČOVÝ SYSTÉM GV-250/4 (12 OBR./SEK.)

Digitálny monitorovací systém založený na PC.
Pozostáva z digitalizačnej karty a programového vybavenia. Presahuje možnosti tradičných analógových videoprepínačov, multiplexerov a pomalobežných videorekordérov. Systém pri zachovaní vysokej rýchlosti zobrazovania snímok umožňuje pripojiť až 16 kamier. 

55,00 €
Rýchly náhľad

SMARTPT02 - SMART PERSONAL TRACKER

SmartPT02 je malé a výkonné GPS/GSM/GPRS online monitorovacie zariadenie vyvinuté a konštruované špeciálne pre osobné použitie napr. za účelom núdzového volania so súčasným hlásením polohy, alebo monitorovania pohybu osôb, ale aj pre sledovanie pohybu vozidiel, či iných dopravných prostriedkov. SmartPT je všestranne použiteľný. 

39,00 €
Rýchly náhľad

BTCD110A - GPS DATALOGGER ZÁZNAMNÍK TRASY KOMBINOVANÝ S BLUETOOT

Zariadenie kombinuje bežný GPS prijímač s Bluetooth rozhraním so záznamníkom GPS údajov (tzv. offline GPS logger). Pozornosť si zaslúži zlúčenie oboch zariadení do jediného s rozmermi 77 × 46 × 23 mm a hmotnosťou 65 gramov. Záznamník ukladá do vnútornej pamäti s kapacitou 250 tisíc záznamov parametre prechádzanej trasy úplne autonómne, namusí byť pri práci spojený so žiadnym počítačom.

29,00 €
Rýchly náhľad

453-B-1030W-2013 jammer bezpečná kancelária

453-B-1030W-2013 jammer bezpečná kancelária 11W v 5x pásma Mobile Phone GSM, WiFi Jammer kancelária

Jammer vhodný do Vašej kancelárii či domu, plne zarušenie GSM pásma a WiFi. Smerové antény zaručujú Vami určený smer zarušenia a tým aj zvyšujú účinnosť až 7x v jednom smere. 

118,80 €
Rýchly náhľad

168 - VÝPREDAJ: STABILIZOVANÝ ZDROJ (TRANSFORATOROVY) +5V. +12

 168 - Výpredaj: Stabilizovaný zdroj (transforatorovy) +5V. +12V. -15V

Základná vlastnosť zdroja ZDR-1A sú stabilizované napätia +5V. +12V. -15V nadprudová ochrana všetkých napätí prepeťová ochrana napätí +5V, +12V postupný nábeh napätí -5V, +5V, +12V

25,00 €
Rýchly náhľad

Drevená preglejková krabica + piezo menič

Drevená preglejková krabica vhodná na umiestnenie generátora ozónu. Alebo iné využitie... 

5,00 €
Rýchly náhľad

Baliaci stroj do teplom zmrštiteľnej fólie SL 55

Univerzálny baliaci stroj s ručnou obsluhou. Výrobky môžeme baliť vreckovaním alebo zmrštením. Nový elektronický systém, ktorý automaticky kontroluje čas zvárania a teplotu zmršťovania.

1 899,00 €
Rýchly náhľad

COCKTAIL AUDIO X-30 , HIFI RECEIVER PREHRÁVA CD, MP3, WMA, AAC, FLAC, WAV, ALAC, AIFF, FM TUNER, 5 "TFT LCD

Sieťový LAN-WiFi prehrávač hudobných súborov Cocktail Audio X-30 • CD/USB/Ethernet/WiFi/Internet prehrávač hudobných súborov najrôznejších formátov vrátane 24bit FLAC HD a WAV súborov

All In One HD sieťový prehrávač hudobných súborov Cocktail Audio X-30 • CD/USB/Ethernet/WiFi/Internet prehrávač hudobných súborov najrôznejších formátov vrátane 24bit FLAC HD a WAV súborov • Dostupné prevedenia: Black / Silver • Osadenie hardiskom: voliteľné – bez hardisku

540,00 €
Rýchly náhľad

HD HD 1080P GPS AUTO KAMERA G-SENSOR, 120 STUPŇOV ŠIROKOUHLÁ DVRV1000/V1000GS-438

Monitorovanie diania pred vašim autom, či už šoférujete, alebo je odstavené na parkovisku. Komforné nočné videnie (IR) sa spúšťa automaticky.

HD HD 1080P GPS auto kamera G-SENSOR, 120 stupňov širokouhlá DVRV1000/V1000GS-438

Auto kamera slúži na monitorovanie diania pred vašim autom, či už šoférujete, alebo je odstavené na parkovisku. Komforné nočné videnie (IR) sa spúšťa automaticky už za šera (preputie do čiernobieleho režimu). Kamera má HDMI vstup a dokáže zachytiť obraz v uhle 120°, vo Full HD DVR kvalite (1920*1080p). Taktiež disponuje vstupom USB 2.0, vstupom na MicroSD až do 32GB a GPS prijímačom, ktorý zaznamenáva polohu a deteguje pohyb. 

60,00 €
Rýchly náhľad

FG Joomla to WordPress Migrácia Joomla K2 do WordPress

Plugin „FG Joomla to WordPress“ je plugin WordPress, ktorý migruje články, kategórie, sekcie, obrázky, médiá, značky, používateľov, ponuky a odkazy z Joomly na WordPress. Je tiež kompatibilný s produktmi Mambo a Elxis (iba verzia Premium).

36,00 €
Rýchly náhľad

Šablóna TimesNews ktorá nám zostala 2021

TimesNews je minimálna, elegantná, čistá, moderná a odvážna téma WordPress Magazine pre spravodajstvo, noviny, časopisy, vydavateľstvá, blogy alebo recenzie. Zahŕňa tiež všetky hlavné aspekty, ako sú responzívne, výkonové, kompatibilné s rôznymi prehliadačmi, pripravené na SEO a podporuje RTL.

33,60 €
Rýchly náhľad

BLUETOOTH MARKETING WI-FI A BLUETOOTH MARKETING COMBI ZARIADENIE

Bluetooth marketing je forma reklamy pri použití ktorej sa reklamné oznámenie distribuuje prostredníctvom technológie Bluetooth . Využíva sa skutočnosti , že technológiou Bluetooth je v dnešnej dobe vybavená väčšina mobilných telefónov a veľké množstvo notebookov , tabletov a podobných zariadení.

60,00 €
Rýchly náhľad

ŽIAROVKA LED SVETLOM LED-G12 ÚSPORNÁ - FAREBNÁ

Žiarovka LED svetlom LED-G12 úsporná - farebná
Napájanie: 230V
Spotreba: 0,8W
Objímka: E27
Farba žiarovky sa mení náhodne v celej škále farieb.

10,00 €
Rýchly náhľad

EXTERNÁ ČÍTAČKA (FOTTO,PC,MP3)

Zariadenie je vysokorýchlostná USB 2.0 čítačka/zapisovačka kariet, ktorá sa pripája na USB 2.0 port. USB 2.0 poskytuje mimoriadnu rýchlosť pri kopírovaní fotografií, hudby, videa a dát medzi pamäťovou kartou a počítačom. Pretože zariadenia USB 2.0 sú spätne kompatibilné s USB 1.1 portami, čítačka Card Reader/Writer spolupracuje so všetkými portami USB. 1.

15,00 €
Rýchly náhľad

SPY MICRO KAMERA UKRYTÁ V KĽÚČOCH OD AUTA VRÁTANE DVD-R ZÁZNAMU

NOVINKA jesene . Kamera ukrytá v auto kľúči automobilu Volkswagen. 1,3 Mpx objektív CMOS. Rafinovanosť a dômyselnosť v jednom zariadení. Kamera sa dá použiť kedykoľvek, kdekoľvek. Automatické spustenie video a audio nahrávania – funkcia VOX. 

89,00 €
Rýchly náhľad

BEZDRÔTOVÁ FAREBNÁ KAMERA A309S

Táto kamera sa výborne uplatní na sledovanie rôznych priestorov na diaľku, napríklad v obchodoch alebo aj v domácnosti (sledovanie malých detí, vchodových dverí).

Bezdrôtová kamera má aj konzolku na pripevnenie. Rozmery tejto kamery sú 3,6x2,8x3,6 cm. Dosah signálu z kamery je do 100m (300m) na voľnom priestranstve a 20-30m v zastavanom priestore. Kamera prenáša aj zvuk. 

24,00 €
Rýchly náhľad

BEZDRÔTOVÁ MINIATÚRNA FAREBNÁ KAMERA AJ-007S

AJ-007S je špionážna kamera s PINHOLE objektívom ktorý má priemer len 2mm tým pádom sa výborne uplatní napríklad na sledovanie rôznych priestorov cez malý otvor. Rozmery tejto kamery sú 2x2x2 cm.

Dosah signálu z kamery je do 100m (300m) na voľnom priestranstve a 20-30m v zastavanom priestore. Kamera prenáša aj zvuk. Obraz z kamery sa dá veľmi jednoducho sledovať na televíznom prijímači, prípadne nahrávať na videorekordér.

24,00 €
Rýchly náhľad

MINIATÚRNA FAREBNÁ BEZDRÔTOVÁ KAMERA AJ-007SM

Miniatúrna farebná kamera so zabudovaným vysielačom. Toto zariadenie sa výborne uplatní napríklad ako skryté sledovacie zariadenie nakoľko jeho rozmery sú len 2 x 2 x 2 cm. Dosah signálu z kamery je do 150m na voľnom priestranstve a 20-30m v zastavanom priestore.

Obraz z kamery sa dá veľmi jednoducho sledovať na televíznom prijímači, prípadne nahrávať na videorekordér. Súčasťou dodávky je aj prijímač, AC/DC adaptér. Táto kamera nemá výstup AUDIO, VIDEO – cinche, ale len napájací konektor, 

24,00 €
Rýchly náhľad

Halogénová lampa 400W

 halogénové lampy do AL halogénového reflektoru 500W

2,00 €
Rýchly náhľad

Parkovacie automaty Parkeon typ Stelio

Parkovacie automaty Parkeon typ Stelio zo solárnym napájaním - renovovaný od flowbird.group. Alebo aj na náhradné diely, či samostatné module – časti z automatov. .

PARKOVACIE AUTOMATY SÚ VHODNÉ NAJMÄ TAM, KDE JE NUTNÉ VYBERAŤ PARKOVNÉ BEZ PRÍTOMNOSTI OSOBY NA TO URČENEJ, NAJMÄ V CENTRÁCH MIEST, ALEBO AJ NA OBECNÝCH ČI SÚKROMNÝCH PARKOVISKÁCH. PONÚKAME VARIANTNÉ RIEŠENIE PRESNÉ PODĽA VAŠICH POŽIADAVIEK..

600,00 €
Rýchly náhľad
GL-AR300 smart router, with OpenWrt, UART, GPIO, PoE support and MicroSD GL-AR300 smart router, with OpenWrt, UART, GPIO, PoE support and MicroSD
  • Vypredané

GL-AR300 smart router, with OpenWrt, UART, GPIO, PoE support and MicroSD

GL-AR300 inteligentný router s OpenWRT, UART, GPIO, podporou PoE a MicroSD

Pred začatím tohto špecifického zápisu-up o najlepších Wi-fi routre , aj potom, budem vám krátky o smerovačov a tiež to, že celulárnej routeru v skutočnosti je - v prípade, že ste sa neučí

0,00 €
Rýchly náhľad