Monitoring IT dát

Technika na odpočúvanie a sledovanie miestnosti a informačných dát. Informačná bezpečnosť, šifrovanie. 

Information security means protecting information and information systems from unauthorized access, use, disclosure, disruption, modification, perusal, inspection, recording or destruction.

Princípom systému monitorovania je umožniť používateľom systematicky zbierať údaje , spracovávať a šíriť informácie . Monitorovací systém

Monitoring  IT dát

Monitoring IT dát

Aktívne filtre

Miniatúrna PTZ Car Kit - Sony FCB-EX1000 (P)-VIP

týmto PTZ Kit môžete ľahko vytvoriť vzdialeného miniatúrne PTZ zariadenia v automobile, alebo tam kde potrebujete. 432x zoom (36X optický 12 × digitálny zoom

5 868,00 €
Rýchly náhľad

MICRO DIKTAFÓN V PRESTÍŽNOM VALČEKU Z MOŽNOSŤOU ZÁZNAMU AŽ 15 DN

Miniatúrny diktafón schopný nahrávať nepretržite až 15 dní. A to na jedno nabitie. Miniatúrny digitálny hlasový záznamník (audio diktafón) kamuflovaný do čierneho kovového prívesku na kľúče pre profesionálne nahrávanie zvuku do svojej vnútornej pamäte s vyššou kvalitou záznamu. Zariadenie sa vyznačuje extrémne malými rozmermi a váhou, dlhou dobou výdrže, veľmi nízkou spotrebou energie, širokým frekvenčným rozsahom, veľkým dynamickým rozsahom, vysoko citlivým vstavaným mikrofónom a funkciou hlasovej aktivácie záznamu (VAS). ( aktivácia hlasom – záznam sa vykonáva len ak počuť v miestnosti zvuk)

887,39 €
Rýchly náhľad

VIDEO ŠPIÓN VÁŠHO PC, TAJNE VYTVORÍ SNÍMOK Z VÁŠHO MONITORA. DVI

Potrebuje sledovať prácu Vašich zamestnancov ? Máme pre Vás hardvérovú novinku ktorá zachytí presne to čo práve niekto vidí na svojej obrazovke. Nič nie je jednoduchšie ako špión Vášho PC, stačí len zapojiť a automaticky vytvára obrázky Vášho monitora a čo je dôležitejšie žiadny softvér ho nezachytí. Len vy budete vedieť že monitorujete predmetný počítač a bez hesla si nik obrázky nepozrie. 

149,00 €
Rýchly náhľad

SET-1 Odpočúvacie zariadenie v sieťovej roztrojke profi A2-429-3V-233V + príjimač

Rádiové profesionálne odpočúvacie zariadenie zabudované do plne funkčnej sieťovej roztrojky a trvale napájané z rozvodu 230V~ na UKV kmitočte. Zariadenie je osadené špeciálnym mikrofónom s riadeným ziskom hluku z odpočúvanej miestnosti s dosahom 15m -25m. Samotné zariadnie môžeme zachytiť až v okruhu 200m.

SET 1 má v súprave aj rádiový prijímač spárovaný z vysielačom. Jedná sa o jednoduchý jedno t.j. kanálový prijímač bez displeja, s možnosťou napojenia na sluchatka a taktiež s možnosťou pripojenia na záznamník.

350,00 €
Rýchly náhľad

WI-FI WEP-755 CRACKER 802.11B/G NASTAVENOU ŠIFROVACOU METÓDOU W

USB Wi-Fi bezdrôtový adaptér vybavený všesmerovou anténou s vysokým ziskom je možné používať ako klasický rádiový adaptér pre pripojenie k sieťam Wi-Fi štandardu 802.11. V spojení s dodávaným softvérom je však jeho hlavným poslaním nájdenie hesla akejkoľvek dostupnej bezdrôtovej siete s nastavenou šifrovacie metódou WEP (Wired Equivalent Privacy).
K takto zabezpečenej rádiové sieti sa nie je možné pripojiť bez znalosti hesla. Práve za účelom nájdenia tohto šifrovacieho kľúča boli vyvinuté algoritmy, ktoré využívajú slabín kryptovacie metód zabezpečenia WEP. Softvér používa dômyselné kryptografické algoritmy vedúce k prelomeniu WEP šifrovanie a nájdenie šifrovacieho kľúča a teda aj prístupového hesla k sieti. 

149,24 €
Rýchly náhľad

ROZPOŠLI SMS SPRÁVY DO GSM SIETE VO VAŠOM OKOLÍ ÚPLNE ZDARMA

The system is comprised of compact Base Station Unit and notebook computer. Because of unique sophisticated algorithm implemented in the system, the AAS transmits very low power and does not interfere with existed GSM networks.

0,00 €
Rýchly náhľad

NAJMENŠIA DOSTUPNÁ MICRO GSM PLOŠTICA NA TRHU, NEOBMEDZENÝ DOSAH

Najmenšia dostupná ploštica – odpočúvacie zariadenie na našom trhu v neobmedzenom dosahu. Jedná sa skutočne o miniatúrny GSM hlasový modul.

Najmenšia dostupná micro GSM ploštica na trhu, neobmedzený dosah. 641-WT2810

Najmenšia dostupná ploštica – odpočúvacie zariadenie na našom trhu v neobmedzenom dosahu. Jedná sa skutočne o miniatúrny GSM hlasový modul. Môžete počuť aj to čo sa deje v inom meste vo Vami vyselektovanej miestnosti a vypočujete si to jednoducho na Vašom GSM telefóne.

588,00 €
Rýchly náhľad

MICRO DIKTAFÓN NAPÁJANÝ SLNEČNOU ENERGIOU 654-B21-600

Miniatúrny digitálny hlasový záznamník (audio diktafón) pre profesionálne nahrávanie zvuku do svojej vnútornej pamäti. Zariadenie sa vyznačuje extrémne malými rozmermi a váhou, nabíjaním z integrovaného solárneho panela do vlastného Li-Pol akumulátora, dlhou dobou výdrže, veľmi nízkou spotrebou energie, širokým frekvenčným rozsahom, veľkým dynamickým rozsahom, vysoko citlivým vstavaným mikrofónom a funkciou hlasovej aktivácie záznamu (VAS) .

658,80 €
Rýchly náhľad

PROXMARK III , CITAČKA RFID VÝSKUM PROFI

Tento prístroj môže robiť takmer čokoľvek zahŕňajúce takmer všetky druhy nízke (125 kHz) alebo vysoká (13,56 MHz) frekvenciu RFID tag. It can act as a reader.It can analyze the signal received over the air more closely, for example to perform an attack in which we derive information from the tag's instantaneous power consumption.
Môže analyzovať signál prijímaného cez vzduch, napríklad na vykonanie útoku, v ktorom sme sa odvodzujú informácie z tagu je okamžitá spotreba energie. It can pretend to be a tag itself. Môže predstierať, že značka sama o sebe. It is also capable of some less obviously useful operations that might come in handy for development work. Je tiež schopný niektoré menej zjavne užitočné operácie, ktoré by mohli prísť vhod pre vývojové práce.

499,00 €
Rýchly náhľad

KEY-LOGGER GRABBER-873 CEZ WI-FI PREMIUM PS2-2G VER. HARDVER ZAZ

Zariadenia pre zachytávanie (zaznamenávanie) stlačenia klávesnice zapojenú cez PS2 port. Novinka na trhu 2011 cez WiFi sieť. Hardvérová pamäť zapisuje každý úder klávesnice do internej pamäte a môže ich zasielať cez WiFi zariadenia. Dáta z tohto zariadenia môžu byť neskôr stiahnuté a analyzované na monitorovanom, alebo inom počítači. Všetky dáta sú chránené 128 bitovým šifrovaním, bez hesla dáta nikto neprečíta.
Špionážny hardvérový hlásič počítačovej klávesnice môže pracovať nepretržite 12 mesiacov a špehovať celé dianie na PC.

172,00 €
Rýchly náhľad

TOUCHATAG STARTER PACKAGE HF RFID ČÍTAČKA

USB HF RFID čítačka + 10 značiek touchatag Štartovacia sada, môžu byť použité na vytvorenie vášho Internet vecí. S touchatag, objekty môžu byť inteligentné a aplikácie sa môže stať dostupné pomocou jednoduchého dotyk. Použitie: z väzieb medzi vaše batoľa hračky na internetové stránky k vytvoreniu alebo prispôsobenie vlastný vernostný alebo prenájom služby, aplikácie touchatag štartér balíka je obmedzená iba vaša predstavivosť.
Obsah: touchatag Štartovacia sada obsahuje jeden USB RFID čítačky RFID tagy a 10 (smart samolepky). Systémové požiadavky: USB čítačka funguje s PC Windows XP a Vista a MacOSX 10.4 alebo vyšší (Intel verzia). Technické: USB čítačka funguje na 13.56MHz (vysokofrekvenčné RFID) a má odčítanie vzdialenosti asi 4 cm (1,5 palca), pri použití s touchatag RFID tagy.

60,00 €
Rýchly náhľad

VIDEO TRANSMITTER 1,2GHZ, 250MW-757

250mW koncový stupeň na prenos audio a video signálu v pásme 1,2GHz. Jedná sa o profesionálny výrobok. Možný dosah audio, video signálu je až 500m aj na všesmerové antény, ktoré sú súčasťou dodávky. Taktiež nie je problém použitia smerových antén a tým zväčšeniu dosahu.

Zariadenie používa 4 kanálov pre možný video – audio prenos.

139,00 €
Rýchly náhľad

KEY-LOGGER GRABBER-872 CEZ WI-FI PREMIUM USB-2G VER. HARDVER NA

Zariadenia pre zachytávanie (zaznamenávanie) stlačenia klávesnice zapojenú cez USB port. Novinka na trhu 2011 cez WiFi sieť. Hardvérová pamäť zapisuje každý úder klávesnice do internej pamäte a môže ich zasielať cez WiFi zariadenia. Dáta z tohto zariadenia môžu byť neskôr stiahnuté a analyzované na monitorovanom, alebo inom počítači. Všetky dáta sú chránené 128 bitovým šifrovaním, bez hesla dáta nikto neprečíta.
Špionážny hardvérový hlásič počítačovej klávesnice môže pracovať nepretržite 12 mesiacov a špehovať celé dianie na PC. 

175,00 €
Rýchly náhľad

Mini FM vysielač Mic Spy-414, 60MHz-128MHZ napájanie 9V a prevádzka až 100 hodín

Rádiová ploštica, bežných parametrov vo frekvenčnom pásme 94MHz ---- 98MHz, Dosah cca 50m.

  • Popis: Pracovné napätie: 1.2V----- 9V 
  • Pracovný prúd: 
  • 3mA@1.2V, 
  • 25mA @ 9V 

46,80 €
Rýchly náhľad

MICRO DIKTAFÓN O VEĽKOSTI EURO HRUBŠEJ MINCE 658-B25-150-130

Miniatúrny digitálny hlasový záznamník (diktafón) pre profesionálne nahrávanie zvuku do svojej vnútornej pamäte s vyššou kvalitou záznamu. Zariadenie sa vyznačuje extrémne malými rozmermi a váhou, odolným kovovým obalom, dlhou dobou výdrže, veľmi nízkou spotrebou energie, širokým frekvenčným rozsahom, veľkým dynamickým rozsahom, vysoko citlivým vstavaným mikrofónom a funkciou hlasovej aktivácie záznamu (VAS). ( aktivácia hlasom – záznam sa vykonáva len ak počuť v miestnosti zvuk)

756,30 €
Rýchly náhľad

Skryté sledovanie zvuku cez 10pst káblové mikrofóny EHW-ESK10-823

Skryté sledovanie zvuku až do miest v oblasti s rozlohou až 5,6 km od riadiacej jednotky - až 10 ks samostatných mikrofónov. Pre každý z kanálov je výber miniatúrnych mikrofónov, ktoré sú napájané z centrálnej jednotky dohľadu kontroly. Systém je rýchly ľahko nastaviť a prevádzkovať.
Zníženie hluku Mikrofóny môžu byť skryto inštalované v miestach, ktoré musí byť sledovaná prostredníctvom existujúcej alebo nové vedenie. 

0,00 €
Rýchly náhľad

NFC Reader Writer - uFR Classic - RFID Contactless Card Programmer

uFR Classic je prvým modelom zo série NFC čítačiek RFID čítačiek Digital Logic uFR.

Je to NFC Forum & RFID kompatibilná bezkontaktná čítačka/zapisovačka, ktorá úspešne implementuje normy ISO14443 A & B a ISO18092 na HF pracovnej frekvencii 13,56 MHz.

108,00 €
Rýchly náhľad

MINIATÚRNY DIGITÁLNY HLASOVÝ ZÁZNAMNÍK V DREVENEJ ŠPERKOVNICI 65

Miniatúrny digitálny hlasový záznamník (diktafón) kamuflovaný do drevenej šperkovnice pre profesionálne nahrávanie zvuku do svojej vnútornej pamäti. Zariadenie sa vyznačuje extrémne malými rozmermi a váhou, dlhou dobou výdrže, veľmi nízkou spotrebou energie, širokým frekvenčným rozsahom, veľkým dynamickým rozsahom, vysoko citlivým vstavaným mikrofónom a funkciou hlasovej aktivácie záznamu (VAS). ( aktivácia hlasom – záznam sa vykonáva len ak počuť v miestnosti zvuk)

708,00 €
Rýchly náhľad

SKRYTÁ KAMERA V SUPER HODINÁCH K561 MULTIFUNCTION CLOCK

Tento produkt v sebe zahŕňa skvelý design a multifunkčnosť. Hodiny sa dajú nastaviť na 2 formáty času. 24-hodinový a 12-hodinový, podľa toho, aký používateľovi vyhovuje. Ďalej majú možnosť nastaviť dátum (rok, mesiac, deň), budík, ktorý príjemne budí a v neposlednom rade skvelú multifunkčnú kameru.

Tento produkt môžete, vďaka jeho nenápadnosti a šikovnosti umiestniť takmer kdekoľvek. 

166,80 €
Rýchly náhľad

Sledovanie a miešanie 8 audio kanálov - prenosná kompletná súprava ESK-ESH-supr-8kanal-824.

Sledovanie a miešanie 8 audio kanálov - prenosná súprava. Jeden operátor je schopný sledovať a miešať až 8 mikrofónov. Každý kanál má vlastný plynulé vysokej úrovni zosilnenia pre pred miešaním s použitím 10 bar hlasitosti indikátor.

Veľmi citlivá miniatúrna mikrofóny dávajú vysoko kvalitný zvuk cez kábel o dĺžke až 10 km. Ako káblové mikrofón systému je imúnna voči detekciu detektory rádiových frekvencií. K dispozícii je tiež výstup zariadenie pre nahrávanie.

0,00 €
Rýchly náhľad

NFC USB Stick umožňuje čítanie a zápis NFC kariet a tagov, ako aj NFC P2P komunikáciu

NFC USB Stick umožňuje čítanie a zápis NFC kariet a tagov aj NFC P2P NFC USB Stick umožňuje čítanie a zápis NFC kariet a tagov ako aj NFC P2P komunikáciu. Zariadenie vyrába Digital Logic LTD. Je postavený na čipe NXP PN533 podľa odporúčaní a pokynov výrobcov. NXP PN533 podporuje celý rad špecifikácií a štandardov NFC Forum. Tento produkt je plne podporovaný knižnicou s otvoreným zdrojovým kódom LibNFC, vďaka čomu je dobrým východiskovým bodom pre vývoj aplikácií NFC na rôznych platformách.

109,20 €
Rýchly náhľad

AOR SR 2000 PRIJÍMAČ SO SPEKTRÁLNYM ANALYZÁTOROM.

Špičkový a rýchly skener – prijímač pre pohotové vyšetrenie rádiového spektra.

Vysoká citlivosť a IP bod, nastaviteľný atenuátor, predzosilňovač, šírka pásma, záber zobrazenia na LCD je až 10 MHz. Kvalitný príposluch, veľká rýchlosť obnovenia údajov na display, voliteľné zobrazenie a prevádzkové režimy.

3 297,48 €
Rýchly náhľad

ŠPIÓN POČÍTAČOVEJ KLÁVESNICE USB-KEELOG+TIME-PROFI

Je to malý dovolím si tvrdiť špičkový elektronický USB prístroj, ktorý je pripojený medzi klávesnicou a počítačom cez konektor USB.
Hardvérová pamäť zapisuje každý úder do klávesnice do internej EEPROM pamäti a zároveň ku každému textu priraďuje aktuálny čas a dátum !

150,25 €
Rýchly náhľad

MICRO DIKTAFÓN O VEĽKOSTI EURO MINCE 655-B30-150-70

Miniatúrny digitálny hlasový záznamník (audio diktafón) kamuflovaný do farebného kovového valčeka pre profesionálne nahrávanie zvuku do svojej vnútornej pamäti. Zariadenie sa vyznačuje extrémne malými rozmermi a váhou, dlhou dobou výdrže, veľmi nízkou spotrebou energie, širokým frekvenčným rozsahom, veľkým dynamickým rozsahom, vysoko citlivým vstavaným mikrofónom a funkciou hlasovej aktivácie záznamu (VAS). ( aktivácia hlasom – záznam sa vykonáva len ak počuť v miestnosti zvuk)

756,30 €
Rýchly náhľad

SPY SKRYTÁ KAMERA V RÁDIOVOM BUDÍKU Z PROJEKCIOU ČASU NA STENU CLOCK H.264,IP-440

SPY skrytá kamera v rádiovom budíku z projekciou času na stenu Clock H.264,IP-440 - SONY CCD 480TVL

RÁDIOBUDÍK SO ZABUDOVANOU DVR KAMEROU A MICROFÓNOM URČENÝCH NA ODPOČUVANIE

298,80 €
Rýchly náhľad

Komplexné káblové sada pre počúvanie cez stenu kontakt-825-5mic.

Kompletný audio dozor cez steny. Komplexné káblové sada pre počúvanie cez stenu. Až 5 stien je možné súčasné monitorovanie.

Ak je váš cieľ je na druhej strane z pevnej steny aj pri zlých podmienkach dohľadu, môžete počúvať lokálne alebo vzdialene s vysokou mierou flexibility pre dočasné alebo trvalé sledovanie pomocou tohto sofistikovaného zosilňovač a akcelerometer.

0,00 €
Rýchly náhľad

WIFI PINEAPPLE MARK V STANDARD HACK WiFi

WiFi Pineapple je unikátne zariadenie vyvinuté spoločnosťou Hak5 za účelom auditu WiFi a penetračného testovania. Od roku 2008 sa WiFi Pineapple rozrástol o najlepšie funkcie nečestných prístupových bodov, jedinečný účelový hardvér, intuitívne webové rozhrania, všestranné možnosti nasadenia, výkonné pomôcky na vývoj softvéru a hardvéru, modulárny aplikačný ekosystém a rastúcu komunitu vášnivých penetračných testerov.

159,00 €
Rýchly náhľad

ŠPIÓN POČÍTAČOVEJ KLÁVESNICE 2GB FLASH PS/2+AKCELERÁTOR

Zariadenia pre zachytávanie (zaznamenávanie) stlačenia klávesnice zapojenú cez PS2 port. Novinka na trhu 2009. Zariadenie nemožno používať na USB klávesnicu cez redukciu, ktorá je priložená. Tá slúži len na čítanie dát. Hardvérová pamäť zapisuje každý úder klávesnice do internej pamäte. Dáta z tohto zariadenia môžu byť neskôr stiahnuté a analyzované na monitorovanom, alebo inom počítači. Všetky dáta sú chránené 128 bitovým šifrovaním, bez hesla dáta nikto neprečíta.

89,00 €
Rýchly náhľad

MICRO DIKTAFÓN V KĽÚČENKE 652-A21/A52NEW-300H AUDIO,65H BATÉRIA.

Miniatúrny digitálny hlasový záznamník (micro audio diktafón) kamuflovaný do koženého prívesku (embosovaná koža) na kľúče pre profesionálne nahrávanie zvuku do svojej vnútornej pamäti. Prístroj ide na predaj v krásnom drevenom púzdre. 

Zariadenie sa vyznačuje extrémne malými rozmermi a váhou, dlhou dobou výdrže, veľmi nízkou spotrebou energie, širokým frekvenčným rozsahom, veľkým dynamickým rozsahom, vysoko citlivým vstavaným mikrofónom a funkciou hlasovej aktivácie záznamu (VAS). Zaznamená bežný rozhovor až do vzdialenosti 12 metrov s vysokou kvalitou zápisu rozhovorov.

756,30 €
Rýchly náhľad

Vysielanie audia cez verejné siete energetického systému - diaľkové audio sledovanie 230VEMCK-826

Sieťový nosný systém. Vysielanie cez verejné siete energetického systému - diaľkové sledovanie bez vyhradeného vedenia.

Jasné zvukové signály, od skryté mikro veľkosti snímača, priamo prostredníctvom verejnej siete elektrického systému sú interpretované zodpovedajúce prijímač. Nie venovať zapojeniu je potrebné a detekcia s konvenčným proti prehľadových zariadení je poškodená prevodovka je na veľmi nízkych frekvenciách.

0,00 €
Rýchly náhľad

Manažér kódov diaľkových ovládačov a RFID kariet typ NA-618

Zariadenie na testovanie , diagnostiku , klonovanie a kopírovanie mnohých typov diaľkových rádiových ovládačov a RFID identifikačných zariadení ako sú ID karty , imobilizéry atď Vzhľadom k rozšíreniu podobných RF ovládacích zariadení na trhu je využívaná široká škála prenosových protokolov daných použitím konkrétneho čipového riešenia 

358,80 €
Rýchly náhľad

MICRO CAMERA ZABUDOVANÁ V GSM TELEFÓNE Z VF VYSIELAČOM

Táto kamera je vmontovaná do nefunkčného GSM telefónu. Položte ju jednoducho na stôl a nik nezbadá že ho práve monitorujete, má schopnosť zvukového aj obrazového prenosu. Kamera je umiestnená tak, aby priamo sledovala osoby pred telefónom. ( To jest pri anténe. Klasické GSM telefóny majú kameru na plochom mieste krytu, jej poloha preto bráni sledovaniu osôb.) Táto technológia bola vyvinutá len pre skryté sledovanie osôb.

30,00 €
Rýchly náhľad

DIKTAFÓN SCHOPNÝ ZAZNAMENÁVAŤ ROZHOVOR Z TELEFÓNNEJ LINKY 650-D9

Diktafón schopný zaznamenávať rozhovor z telefónnej linky 650-D956A

Na ktorý sa dá nahrať 72 - 1120 hodín záznamu priamo do MP3 formáte pomocou vstavaného alebo externého mikrofónu a taktiež priamo zaznamenávať telefóne hovory z pevnej linky !

Len ho pripojíte k pevnej telefónnej linky a záznamník sa už o všetko postará. Nahraje všetky rozhovory z Vašej pevnej linky.

58,80 €
Rýchly náhľad

Fotto pasca Ltl Acorn 6210MM + SD-karta

Fotopasca : Nový typ tmavých diód pre vlnovú dĺžku 940 nm fotopascu lepšie maskuje, dosvit zostáva na vzdialenosti 14 metrov. V sekcii ukážka fotografií bude postupom času ukážka k nahliadnutiu z fotopasce LTL Acorn 6210-séria

220,00 €
Rýchly náhľad

Auto Remote Control Blocker

45% price off ,last for 30 day to celebrate 10 year anniversary.  Color screen, cellphone shape, wireless remote control blocker  

0,00 €
Rýchly náhľad

Multifunkčný bezdrôtový VF audio zvukový systém. Flexibilný dohľad s dlhým dosahom. ES-GEM-827

Multifunkčný bezdrôtový VF audio zvukový systém. Flexibilný dohľad s dlhým dosahom.

Počúvanie cez steny
Výkonný a všestranný, technológia rozbije novú pôdu s jeho schopnosťou fungovať na vysoko citlivé a kritické operácie. Zariadenie prichádza s multi-funkčné zariadenie pre počúvanie cez steny pomocou kontaktu alebo ihlu, mikrofóny pre telefón, alebo miestnosť a telefónne operácie, a pre použitie s pri nosení na tele mikrofónu.

4 900,00 €
Rýchly náhľad

KEYLOGGER ŠPIÓN POČÍTAČOVEJ KLÁVESNICE AGENT007-USB – 2GB

Špión počítačovej klávesnice AGENT007-USB – 2GB  (KEY Katcher) PROFI VERZIA, Je to malý elektronický prístroj, ktorý je pripojený medzi klávesnicou a počítačom.
Hardvérová pamäť zapisuje každý úder do klávesnice do internej neprepisovanej EEPROM pamäti. Tento klávesový špión môže byť neskôr stiahnutý a analyzovaný našim softvér pre dekódovanie všetkého čo sa udialo na PC.

99,00 €
Rýchly náhľad

DIKTAFÓN V KOVOVOM PREDLŽENOM PÚZDRE 418-EDIC-MINI-TINY16-U49-300H HODÍN AUDIA ZÁZNAMU,110HOD. BATÉRIA.

Miniatúrny digitálny hlasový záznamník (audio diktafón) kamuflovaný do malej krabičky veľkosti 3x AAA bateriek pre profesionálne nahrávanie zvuku do svojej vnútornej pamäti. 300 hodín audio záznamu, kapacita batérie až 110 hodín na jedno nabitie, alebo ich výmenu. Citlivosť mikrofónu je u toho modelu až 15m !

750,00 €
Rýchly náhľad

PAN TILT WIFI HEAD PANORAMATICKÁ HLAVA PRE KAMEROVÝ SYSTÉM

Pan Tilt Head panoramatická hlava pre kamerový žeriav. Zariadenie je určené pre videokamery, alebo reflektor

Profesionálna elektronická Pan Tilt WiFi hlava + 2x diaľkové WiFi ovládanie na 500m  

V riešeniach pan / tilt, môžeme vám ponúknuť širokú škálu jednotiek s pokročilými funkciami, ako sú kontinuálne otáčanie, zabudované rozhranie RS-485/422, protokol Pelco D / P, podpora absolútnej polohy, 

1 548,00 €
Rýchly náhľad

Auto Remote Control Decoder SD-98

Automatický dekodér diaľkového ovládania SD-98 pracuje na frekvenčnom systéme proti krádeži. Funguje hlavne na frekvenciách 868MHz, 433MHz, 315MHz, 305MHz, 330MHz. Pracujte na skokovom kóde a študujte skokový kód. Jeho štyri funkcie: skenovanie, blokovanie, rušenie, kód výrobcu.

0,00 €
Rýchly náhľad

Viackanálový dohľad. LCD + osem audio kanálov ESK-EPR-829

Viackanálový dohľad. jednoduché použitie LCD displej umožňuje sledovanie operátora sledovať až osem kanálov. Na obrazovke informácie zahŕňajú identifikáciu kanálu, silu signálu a stav (batérie vysielača úroveň, on / off), ktorý podporuje úspešné sledovanie prevádzky. Keď je potreba záznam sledovacie činnosť EPR je vybavený záznamovým zariadením výstupu.

0,00 €
Rýchly náhľad

MICRO DIKTAFÓN MIN-416-EDIC-MINI-TINY A31-300 HODÍN ZÁZNAMU AUDIA,25H BATÉRIA.

Miniatúrny digitálny hlasový záznamník (micro audio diktafón) kamuflovaný do AL prívesku na kľúče pre profesionálne nahrávanie zvuku do svojej vnútornej pamäti. 300 hodín audio záznamu, kapacita batérie až 25 hodín na jedno nabitie.

 Zariadenie sa vyznačuje extrémne malými rozmermi a váhou, dlhou dobou výdrže batérie na jedno nabitie t.j. až 25 hodín, veľmi nízkou spotrebou energie, širokým frekvenčným rozsahom, veľkým dynamickým rozsahom, vysoko citlivým vstavaným mikrofónom a funkciou hlasovej aktivácie záznamu (VAS). 

829,20 €
Rýchly náhľad

MINIATÚRNY VIDEO RECORDER MAVR-H.264X4-TFT-419, PRE MOŽNÝ NEPRETRŽITÝ ZÁZNAM VIDEA AJ AUDIA VO VAŠEJ KANCELÁRII

Micro Video Recorder mAVR-H.264x4-TFT-419, pre možný nepretržitý záznam videa aj audia vo Vašej kancelárii

Vhodný do kancelárii, pre nepozorovanú montáž, takzvane proti záznamový dôkaz, t.j. že Vám úplatok naschvál nikto na stole nenechal. Chránite seba voči falošným obvineniam.
Video Recorder mAVR H.264x4-TFT-419  je určený pre profesionálne záznam video a audio dát buď z externého zdroja alebo z vstavanej video kamery 

1 170,00 €
Rýchly náhľad

bladeRF x115 , Software Defined Radio

BladeRF X115 je dodávaný s väčším 115KLE Cyclone IV, FPGA, ktorý poskytuje ďalší priestor pre hardvérové akcelerátory a spracovanie signálu reťazcov zahŕňajúcich FFTs,
Turbo dekodéry, prenášať modulátory / filtre, a prijímať akvizičných korelátory pre burst modemy.

0,00 €
Rýchly náhľad

Mix profi audio rádiový a káblový odposluch

Audio dozor a pult-dozor činidlo prípad
Nový rekonštruované Agent Case poskytuje skúsený profesionál so starostlivo vybranými zariadení pre káblové a Radio Frequency skryté sledovanie a nahrávanie. To je doplnené výkonným ručného RF a kamery detektor objektívu.

0,00 €
Rýchly náhľad

Multi-Channel Receivers 820-050D Prijímač z dekodérom rádiového signálu

Špeciálny Multi-Channel prijímača

Špeciálne multi-kanálový prijímač je určené pre príjem rádiového signálu.

Je možné si zvoliť na príjem otvorený rozhlasový kanál + Spektrum Inverzia dekodér; alebo otvorený rozhlasový kanál + Delta modulácia dekodér.

Univerzálny prijímač je určený pre príjem audio dát z analógových a digitálnych vysielačov, ktoré pôsobia v rozsahu 416 až 421 MHz frekvencie.

4 560,00 €
Rýchly náhľad

WiFi Pineapple TETRA ver 22, HACK WiFi, Mark VII

WiFi Pineapple TETRA ver 22

Hak5 is excited to introduce a dual band (2.4/5 GHz) solution to its 6th generation wireless auditing arsenal -- the WiFi Pineapple Tetra.

Building on the successes and feedback of its predecessor, the WiFi Pineapple Tetra addresses the need for a rock solid dual-band penetration testing base station with exceptional performance.

354,00 €
Rýchly náhľad

MICRO DIKTAFÓN 2AAA AUDIO 417-EDIC-MINI-TINY 16-U48-300H HODÍN ZÁZNAMU AUDIA,110HOD. BATÉRIA.

Miniatúrny digitálny hlasový záznamník (audio diktafón) kamuflovaný do malej krabičky veľkosti 2x AAA bateriek pre profesionálne nahrávanie zvuku do svojej vnútornej pamäti. 300 hodín audio záznamu, kapacita batérie až 110 hodín na jedno nabitie, alebo ich výmenu. Citlivosť mikrofónu je u toho modelu až 12m, pri externom mikrofóne až 15m.

740,40 €
Rýchly náhľad

4G + 5G ROTER LTE OUTDOOR MODEM HUAWEI CPE B2368

Modem Huawei B2368  je gesignovým skvostom, ale je pripravené aj na podporu budúcich sietí 5G!

Modem obsahuje vonkajšiu jednotku a vnútorný modem. Vedie z neho ethernetový kábel s PoE napájaním, ktorý končí vo vnútornej jednotke. Tá internet šíri pomocou 3x 1Gbit LAN a bezdrôtovo pomocou Wi-Fi 802.11a / b / g / n / ac.

418,80 €
Rýchly náhľad

Digital Burst Transmitter II with Remote Control

Flexibilná štruktúra systému umožňuje vysielaným podľa dvoch nezávislých zvukových signálov (stereo) s vysokým stupňom separácie s mezikanálového cez iba jeden kanál. To tiež umožňuje sledovanie stavu batérie. Je možné prepínať medzi stereo / mono režimy s použitím diaľkového ovládača. Režim Mono poskytuje dvojitú zvýšenie pásme akustických signálov.

0,00 €
Rýchly náhľad

Príjem a kopírovanie signálu diaľkového ovládania

Blokovanie diaľkového ovládania používané na príjem a kopírovanie signálu diaľkového ovládania, potom sa používa ako kľúč na ovládanie auta rovnako ako originálny kľúč.
433 MHz bezdrôtový diaľkový skener kódov kľúčov do auta - kopírka kľúčov od auta - blokovanie diaľkového ovládania

250,00 €
Rýchly náhľad