Filtrovať podľa

Dostupnosť

Dostupnosť

Cena

Cena

  • 6,00 € - 315,00 €

Napájanie

Napájanie

Umiestnenie

Umiestnenie

Plašiče SLIMÁKOV

Európu trápia slimáky, ktoré neúprosne napadajú kvety, zeleninu, a dokonca požierajú slabšie slimáky, sú jednou z najväčších hrozieb pre európsku prírodu.

Sliziaky a slimáky bez ulít sa množia v priebehu celého vegetačného obdobia,

najviac však škodia na jar a na jeseň.

Ako sa zbaviť sliziakov a ako proti nim bojovať?

Plašiče SLIMÁKOV

Plašiče SLIMÁKOV

Aktívne filtre

Elektrický zdroj + pás proti sliziakom 50m-805 new

Najúčinnejšia technológia proti BEZULITNÝM SLIMÁKOM V ZÁHRADE. 
V záhradách objavili nevítaní hostia, slimáky bez ulity - slizniaky. Ich vysoký výskyt je vždy v centre pozornosti záhradkárov. V boji proti, slimáky bez ulity - slizniaky je už vhodná aj elektrická páska o dĺžke 50m je vysoko efektívna, tichá, bezpečná s veľmi jednoduchou inštaláciou.

192,00 €
Rýchly náhľad

Plašič - likvidátor sliziakov a slimákov bez ulít 750-sliz-bio

Sliziaky a slimáky bez ulít bývajú často premnožené a tak používanie rôznych prípravkov býva často veľmi neúčinné. Najjednoduchším spôsobom, ktorý si však vyžaduje veľa času, je ručné zbieranie slimákov. Ak sa niekomu zdá tento postup protivný, môže si pomôcť oplotením nízkym plotom z hustého drôteného pletiva, ktorého vrchný okraj treba ostro ohnúť smerom dolu, aby ho slimák nemohol prekonať.

Pomerne účinný a hlavne osvedčený spôsob ich likvidácie je náš prípravok s názvom - Likvidátor sliziakov a slimákov bez ulít -750- ktorým zabránite nielen ich rozmnožovaniu, ale aj poškodzovaniu vašej záhrady, skaliek, kvetín alebo stromčekov.

6,00 €
Rýchly náhľad

Elektrický pás proti vtáctvu 15m-281 guma-pas

Elektrická páska na plašenie vštkého dosadavajúceho vtáctva dĺžka 15m - bez VN napajacieho zdroja.

Najúčinnejšia technológia v boji proti holubom a dosadajúcemu vtáctvu Elektrická páska je vysoko efektívna, tichá, bezpečná s veľmi jednoduchou inštaláciou. Vtáčí trus poškodzuje budovy, ničí fasády a spôsobuje celý rad veľkých škôd. Najúčinnejšia ochrana proti dosadanie vtákov s účinnosťou 100% je elektrická páska ktorá vtákom neublíži ale zaručene sa nebudú vracať na toto miesto.

190,00 €
Rýchly náhľad

Elektrický zdroj + pás proti vtáctvu 15m-805

Najúčinnejšia technológia v boji proti holubom a dosadajúcemu vtáctvu elektrický zdroj a elektrická páska.

Elektrická páska + VN zdroj je vysoko efektívna, tichá, bezpečná s veľmi jednoduchou inštaláciou. Vtáčí trus poškodzuje budovy, ničí fasády a spôsobuje celý rad veľkých škôd. Najúčinnejšia ochrana proti dosadanie vtákov s účinnosťou 100% je elektrická páska ktorá vtákom neublíži ale zaručene sa nebudú vracať na toto miesto.

315,00 €
Rýchly náhľad