Filtrovať podľa

Dostupnosť

Dostupnosť

Cena

Cena

  • 0,00 € - 23 400,00 €

Analyzatory RF,GSM spektra

Technika PROTI odpočúvaniu VF detektory signálu a analyzatory signálov - detektory odpočúvacích zariadení - ploštíc

 AKO ELIMINOVAŤ ODPOČÚVANIE.

 Miniatúrne rádiové vysielače ("ploštice", "štěnice", "ucha", "bezdrôtové mikrofóny"), ktoré môžu byť inštalované všade ( kalkulačka, pero, klávesnica od PC, mobilných telefónoch jednoducho všade). Ich nasadenie je veľmi operatívne, ľahké a preto najčastejšie. 

 Rozlišujú sa podľa spôsobu napájania (doby prevádzky), režimu vysielania, druhu použitej modulácie, vysielacej frekvencie a výkonu, podľa veľkosti, spôsobu kamufláže a podľa rady ďalších technických kritérií (tie sú často prísne utajované). Tomuto širokému spektru odpovedá aj obrovské rozpätie cien. Cena takýchto zariadení musí obecne prevážiť hodnotu získaných informácií - ty môžu byť často k "nezaplateniu". 

Systémy kontaktného snímania vibrácií - tzv. stetoskopické mikrofóny slúžia k odpočúvaniu zvonka miestnosti cez múry, dvere, okná, radiátory. 

Linkové mikrofóny a mikrofónne sondy - využívajú k prenosu informácie po metalickom vedení. 

Špeciálna nahrávací technika (profi záznamové systémy, upravené diktafóny s externými miniatúrnymi mikrofónmi, hlasovou aktiváciou VOX, dlhou dobou záznamu prípadne ďalšími funkciami).

AKO ELIMINOVAŤ ODPOČÚVANIE: Odpočúvanie a ochrana.  Behom posledných rokov sa vo svete predalo veľa odpočúvacích zariadení - dovoľujem si odhadnúť za niekoľko miliárd dolárov. Je záujem predovšetkým o informácie. Foriem odpočúvania je veľa, sú závislé na používanej technike a odborné úrovni toho, kto odpočúvanie vykonáva. Najviac používané je odpočúvanie rádiovou cestou .

Čo to vlastne znamená ? 

Pomocou malého vysielača ukrytého v miestnosti sa prenáša hovor z tohoto priestoru do okolia, kde je prijímaný. Tieto vysielače môžu byť skryté v tzv. kamuflu, treba obraz, kalkulačka, obal na okuliare, alebo v múre, v rôznych rozvodoch, či jen nalepené za skrini, pod stolom atď. 

Z hľadiska získavania informácií sú tieto zariadenia najviac používané a bohužiaľ vzhľadom k svojej veľkosti, nezávislosti na vlastnom zdroji a neľahkej odhaliteľnosti sú najviac nebezpečné. A tak ich odhalenie bez odborníka , či bez zariadenia k tomu potrebnom je prakticky nemožné. V mnohých prípadoch sa tieto zariadenia neinstalujú do miestnosti , ale sú vnášané a rovnakou osobou vynášané späť.

(RUŠIČE: Zariadenia nepredajné do civilného sektoru, export mimo EU možný.)  

Analyzatory RF,GSM spektra

Analyzatory RF,GSM spektra

Aktívne filtre

DETEKTOR RÁDIOVÝCH PLOŠTÍC 924-BIK-04E-PROF MOSCOW, OKAMŽITÉ POUŽITIE BEZ NASTAVOVANIA.

Detektor RF signálov, elektromagnetických polí ( EMF ) a mikrovlnného žiarenia 924-BIK-04E-PROF Moscow slúži na detekciu a identifikáciu RF žiarenia pre posúdenie ich úrovne a vyhľadávanie bodových zdrojov RF – VF žiarenia , s relatívne malou kapacitou vyžarovania. Produkt je vybavený vstavaným EKO LED svietidlom a úsporným RF čipom na dlhodobú nepretržitú prevádzku. U tohto výrobku, nie je potrebné žiadne počiatočné nastavovanie citlivosti. Zariadenie si samo porovná okolité RF žiarenia a vyhodnotí si RF situáciu v okolí. 

265,20 €
Rýchly náhľad

DUOBLE SNÍMANIE FREKVENCIA NELINEÁRNY DETEKTOR - LORNETY NEW 2012-0836-911

Nelineárny prechod detektor lornety new 2012-0836-911je nepostrádateľný nástroj pre rýchlu a spoľahlivú detekciu zariadení obsahujúcich polovodičových súčiastok. To môže byť použitý pre boj proti Dozor hľadanie práce v areáli

Nelineárny prechod detektor lornety new 2012-0836-911je nepostrádateľný nástroj pre rýchlu a spoľahlivú detekciu zariadení obsahujúcich polovodičových súčiastok. To môže byť použitý pre boj proti Dozor hľadanie práce v areáli (skryté vysielača identifikácia), rovnako ako pre umiestnenie výbušných zariadení vonku. DPF  (dvojité snímanie frekvencie) technológie s patentované anténny systém umiestni ho skutočne odlišujú od konkurencie.   

23 400,00 €
Rýchly náhľad

RF DETEKTOR - MERAČ KMITOČTU SECURITYSP-71R-904. MICO DETEKTOR PLOŠTÍC PROFI PREVEDENIE

Prístroj je určený pre detekciu a lokalizáciu VF ploštíc a rádiových zariadení v blízkej zóne. PROFI
Väčšina zariadení využívajúce rádiové frekvencie medzi 50 MHz a 3,3 GHz
Zariadenie zabezpečuje detekciu: Iné bezdrôtové Telefóny a mobilné GSM900/1800, UMTS (3G), CDMA450 normy; : DECT telefóny; Bluetooth a Wi-Fi zariadenia; Bezdrôtové kamery;  Rádiové vysielače s analógovým modulácia (AM, FM, PM) : 

696,00 €
Rýchly náhľad

SECURITYST031M-901 LCD COLOR MULTIFUNKČNÉ DETEKČNÉ VF ZARIADENIE PROFI KATEGÓRIA

SecurityST031M-901  (  ST-031M ) multifunkčné detekčné VF zariadenie:

Rozhlasové mikrofóny, rozhlasové a telefónne Stetoskopy z vysielačom, ktorý tiež zahŕňa zariadenia, pracujúce na krátkych impulzov alebo dômyselné modularite;

5 160,00 €
Rýchly náhľad

SIGNAL DETEKTOR DETEKTOR PLOŠTÍC VF ZARIADENÍ 50MHZ AŽ 6.0GHZ UR-883.

Tento prístroj dokáže rozpoznať populárne bezdrôtové zariadenia CCTV kamery, mobilné telefóny, bezdrôtové ploštice a mobilný telefón všetko v pásme 50MHz až 6.0GHz. Zariadenie má 10 LED diód ktoré indikujú silu signálu. Keď zariadenie zistí VF signál podľa jeho sily VF signálu sa začnú rozsvecovať postupne LED diódy v postupnosti zo zelenej na žltú k červenej, a pípanie zmení od pomalého k rýchlejšiemu t.j. ukazuje silu signálu detekovaného signálu. Čím ste bližšie k VF zariadeniu – VF ploštici tým sa budú viac rozsvecovať LED diódy.

369,60 €
Rýchly náhľad

RUČNÝ DETEKTOR 2G A 3G MOBILNÝCH TELEFÓNOV DETEKTOR / MOBILE 881

Prenosný detektor pre mobilné telefóny je určený pre detekciu 2G a 3G mobilných telefónov (všetky súčasné generácie GSM telefónov a všetky siete). Ľahko detekuje komunikáciu GSM vo väzení, kancelárii alebo vládne a vojenské zariadenie.

580,00 €
Rýchly náhľad

JAMMER DETEKTOR GSM RUŠENIA PRIPOJITEĽNÝ K PSN SK-880-UF2. PROFI

Profi detektor jammer – rušičiek 2G a 3G mobilných telefónov detektor / 2G a 3G mobilných telefónov schopný prezraziť a odhaliť 2G, 3G CDMA signál. Zariadenie je možné ľahko nastaviť na detekciu rušičiek vo Vašom okolí.

Jedná sa o profesionálny výrobok pre samostatnú detekciu kmitočtov vo všetkých troch pásmach. V prípade nastavenia detekcie signálu v troch pásmach súčasne je predpoklad zapnutia rušičky GSM pásma vo Vašom okolí. Výstup zo zariadenia je buď reléový, audio upozornenie, svetelné upozornene, logický výstup.

860,00 €
Rýchly náhľad

SIGNAL DETEKTOR DETEKTOR PLOŠTÍC VF ZARIADENÍ 50MHZ AŽ 6.0GHZ UR-883.

Tento prístroj dokáže rozpoznať populárne bezdrôtové zariadenia CCTV kamery, mobilné telefóny, bezdrôtové ploštice a mobilný telefón všetko v pásme 50MHz až 6.0GHz. Zariadenie má 10 LED diód ktoré indikujú silu signálu. Keď zariadenie zistí VF signál podľa jeho sily VF signálu sa začnú rozsvecovať postupne LED diódy v postupnosti zo zelenej na žltú k červenej, a pípanie zmení od pomalého k rýchlejšiemu t.j. ukazuje silu signálu detekovaného signálu. Čím ste bližšie k VF zariadeniu – VF ploštici tým sa budú viac rozsvecovať LED diódy.

369,60 €
Rýchly náhľad

HP AGILENT 8922H & 83220E GSM TEST SETS MANUFACTURING SYSTEM

HP 8922 obsahuje kompletnú sadu meracích prístrojov na testovanie vysokofrekvenčné časti rádia GSM. Okrem rychlofrekvenční 0,3 GMSK RF generátor ponúka RF analyzátor pomocou agilný oscilátora, súvislých údajov demodulátor, Pulsdemodulator, FM demodulátor, analyzátor pre fázu a frekvenciu chýb, syntezátor, spektrálny analyzátor (voliteľné príslušenstvo), a Pulse - wattmetra.

1 198,80 €
Rýchly náhľad

RÁDIOVÝ DETEKTOR PLOŠTÍC MINI PROFI 644-WR-C

Detektor Miniatúrne Rádio Wave Detector, ktorý Vám pomôže odhaliť skryté sledovacie zariadenia ako napr. bezdrôtové kamery alebo ploštice – nezákonné odpočúvacie zariadenia. Najkvalitnejší detektor vo svojej triede. Najväčší pracovný rozsah z pomedzi bežne dostupných detektorov na trhu (1MHz-6GHz). Optická a akustická signalizácia. Podľa intenzity zachyteného signálu sa postupne rozsvecujú LED diódy.

Pri zachytení silného signálu (v blízkosti ploštice, alebo Spy kamery) sa ozve zvuková výstraha (pípanie). Detektor je možné prevádzkovať aj v tichom režime, resp. s dodaným slúchadlom.

68,57 €
Rýchly náhľad

RÁDIOVÝ MICRO DETEKTOR PLOŠTÍC 645-WR

Detektor - Miniatúrne Radio Wave Detector, ktorý Vám pomôže odhaliť skryté sledovacie zariadenia, ako napr. bezdrôtové kamery alebo ploštice – nezákonné odpočúvacie zariadenia.

42,35 €
Rýchly náhľad

SDS100 DIGITÁLNY RUČNÝ SKENER I / Q ™ UNIDEN

1) Odkaz na stiahnutie softvéru Sentinel cez túto webovú stránku TU. Taktiež tu môžete stiahnuť podrobné informácie o prijímači a tiež informačné brožúry.

2) Nami ponúkané prijímače majú už DMR aktivované. Pokiaľ si takisto prijme NXDN a ProVoice, je nutné zakúpiť licenciu online TU. Pre aktiváciu musí užívateľ zakúpiť aktivačné kľúče pre tieto 2 systémy. Nákup možno vykonávať online na serveri Uniden. Pokyny k nákupu nájdete v krabici so zakúpeným prijímačom. Ceny: NXDN 50 EUR, ProVoice 50 EUR.

756,00 €
Rýchly náhľad

RAKSA iDet, RAKSA iDet Selective RF Detector SP-71R

Sme distribútori SEL SP-71R na území EÚ - RF detektor - merač frekvencie SEL SP-71R
SEL SP-71R je určený na detekciu a lokalizáciu väčšiny sledovacích zariadení v blízkej zóne pomocou rádiových frekvencií medzi 50 MHz a 3,3 GHz  V našich prevádzkach zabezpečujeme aj technickú podporu a opravy.

778,80 €
Rýchly náhľad

VF DETEKTOR, STRÁŽIČ VNESENÝCH VF ZARIADENÍ – PLOŠTÍC DO MIESTNOSTÍ, SECURITYST-107-905 FREQ. 50-7000 MHZ PROFI

Trvalý VF detektor miestností určený na detekciu a lokalizáciu zdroja elektromagnetického žiarenia odposluchu vo Vašej firme, napríklad:
• Rozhlasové mikrofóny;
• Vysielača telefónne;
• Rádiové stetoskopy;
• Skryté bezdrôtové kamery;

900,00 €
Rýchly náhľad

KANCELÁRIA MONITOROVACÍ SYSTÉM SECURITYST052-906-1+1

Kancelária monitorovací systém securityST052-906-1+1, systém okamžite spusti alarm pri vnesený rádiovej ploštice
Multi-Zonový diaľkový Rádiový monitorovací systém securityST052-906 1+1 je určený na detekciu zdrojov  elektromagnetického žiarenia zo zariadení určených pre neoprávnené získanie informácií vo viacerých Vami určených miestností (odposluchu zariadenia), ako napríklad vnesenie: mikrofóny rozhlasové systémy; vysielača telefónne rádio; rádiové stetoskopy.

3 120,00 €
Rýchly náhľad

HP Agilent 8922H & 83220E GSM Test Sets Manufacturing System

HP 8922 obsahuje kompletnú sadu meracích prístrojov na testovanie vysokofrekvenčné časti rádia GSM. Okrem rychlofrekvenční 0,3 GMSK RF generátor ponúka RF analyzátor pomocou agilný oscilátora, súvislých údajov demodulátor, Pulsdemodulator, FM demodulátor, analyzátor pre fázu a frekvenciu chýb, syntezátor, spektrálny analyzátor (voliteľné príslušenstvo), a Pulse - wattmetra.

1 200,00 €
Rýchly náhľad

RF VYHĽADÁVACÍ MONITOROVACÍ SYSTÉM VIP - DETEKCIA VYSIELAČOV - PLOŠTÍC

Účelom systému je zistenie neoprávneného prenosu v rámci kontrolovaného priestoru.

  • • Zasadacie miestnosti a kancelárie
  • • skúšobné miestnosti a skúšobné zariadenia
  • • Väznice a nápravné zariadenia
  • • Oblasti s obmedzeným používaním mobilných telefónov, rádia atď.

3 300,00 €
Rýchly náhľad

RF penetration testing PandwaRF Rogue Pro - RF 433 hack

Klonovanie zariadenia zachytením existujúcich kódov a zobrazením údajov v reálnom čase - 315/433/868-915

786,00 €
Rýchly náhľad

UNF 9 GHZ DSVHI-903-9G ANTÉNA PRE ZARIADENIE SECURITYST031M-901 LCD COLOR MULTIFUNKČNÉ DETEKČNÉ VF ZARIADENIE PROFI KATEGÓRIA

Anténa UNF 9 GHz DSVHI-903-9G anténa pre zariadenie SecurityST031M-901  LCD color multifunkčné detekčné VF zariadenie PROFI kategória Je určená pre rozšírenie frekvenčného rozsahu RM detektora.  UNF 9 GHz DSVHI-903-9G anténa  sa skladá z dvoch základných komponentov: zosilňovače a zoslabovač VF Smerovej Log periodická anténa.

2 040,00 €
Rýchly náhľad

R & S ® EB500 MONITOROVACÍ PRIJÍMAČ

R & S ® EB500 sledovanie Prijímač je navrhnutý tak, aby spĺňali náročné požiadavky ITU-kompatibilný monitorovanie v stacionárnych a mobilných prostrediach. Prijímač je ideálnou voľbou pre tieto úlohy, pretože je schopný prevádzky z čelného panelu alebo softvéru pre diaľkové ovládanie, vykonáva vysokorýchlostné signálové vyhľadávania v spektre, a zhromažďuje informácie prostredníctvom širokopásmovej demodulovanie.Okrem toho, R & S ® EB500 môžu byť použité pre celý rad iných aplikácií.

0,00 €
Rýchly náhľad

R & S ® ESMD WIDEBAND MONITOROVACÍ PRIJÍMAČ

R & S ® ESMD širokopásmový monitorovací prijímač dokáže spracovať všetky signálu vyhľadávanie, monitoring, rádio detekciu / prieskumný a úlohy spektrum sledovanie v súlade s odporúčaniami ITU. Prijímač je ideálny pre mobilné aj stacionárne aplikácie. Jeho prevádzku a funkčnosť sú optimalizované pre sledovanie úloh. Ďalšie funkcie umožňujú použiť v iných oblastiach, najmä pri reálnom čase analýzu signálov je vyžadovaná. 

0,00 €
Rýchly náhľad

DIGITÁLNY DETEKTOR A RÁDIOVÚ FREKVENCIU METER RAKŠI-120

DIGITÁLNY DETEKTOR A RÁDIOVÚ FREKVENCIU METER RAKŠI-120
Výnimočná tým, že vreckovej veľkosti rádiových frekvencií metrov SEL SP-71R Rakši využíva pokročilú mikroprocesorovou technológiu pre meranie a analýzu elektromagnetické pole v 50MHz - 3,3 GHz . 

634,80 €
Rýchly náhľad

Handheld Spectrum Analyzer 15-2700MHz , 4850-6100MHz-484

RF Explorer je vreckový digitálny spektrálny analyzátor, veľmi cenovo dostupný nástroj pre prácu vo všetkých populárnych frekvenčných pásmach.
Je založený na vysoko integrovanom frekvenčnom syntetizátore a dvojitej vyváženej miešačke, ktorá ponúka vysoký výkon, kompaktnú veľkosť, nízku spotrebu a nízke náklady.
Bol navrhnutý tak, aby sa používal rovnako dobre ako v exteriéri, tak aj v interiéri, a možno ho pripojiť k počítaču, aby sa zvýšila jeho funkčnosť pomocou štandardného konektora mini-USB 2.0. 

440,00 €
Rýchly náhľad

VIP SKENER UNIDEN SDS200 + AKTIVOVANÉ DMR + NXDN + PROVOICE

Uniden SDS200 je mobilná / základňová verzia veľmi úspešného prijímača SDS100. Má rovnaké funkcie ako SDS100 a navyše niektoré vylepšenia. Jedná sa o najnovšie a najpokročilejšie skener pre digitálne prevádzky. Frekvenčný rozsah: 25-512 / 806-960 / 1240-1300 MHz.

Ponúkame plnej verzie s aktivovaným DMR + NXDN + ProVoice 

888,00 €
Rýchly náhľad