JAMMER DETEKTOR GSM RUŠENIA PRIPOJITEĽNÝ K PSN SK-880-UF2. PROFI
search
  • JAMMER DETEKTOR GSM RUŠENIA PRIPOJITEĽNÝ K PSN SK-880-UF2. PROFI

JAMMER DETEKTOR GSM RUŠENIA PRIPOJITEĽNÝ K PSN SK-880-UF2. PROFI


Profi detektor jammer – rušičiek 2G a 3G mobilných telefónov detektor / 2G a 3G mobilných telefónov schopný prezraziť a odhaliť 2G, 3G CDMA signál. Zariadenie je možné ľahko nastaviť na detekciu rušičiek vo Vašom okolí.

Jedná sa o profesionálny výrobok pre samostatnú detekciu kmitočtov vo všetkých troch pásmach. V prípade nastavenia detekcie signálu v troch pásmach súčasne je predpoklad zapnutia rušičky GSM pásma vo Vašom okolí. Výstup zo zariadenia je buď reléový, audio upozornenie, svetelné upozornene, logický výstup.

10 položiek
 

Bezpečný nákup

 

Rýchle doručenie

 

Bezproblémové vrátenie tovaru

860,00 €
S DPH
množ.

Profi detektor jammer – rušičiek 2G a 3G mobilných telefónov detektor / 2G a 3G mobilných telefónov schopný prezraziť a odhaliť 2G, 3G CDMA signál

Profi detektor jammer – rušičiek 2G a 3G mobilných telefónov detektor / 2G a 3G mobilných telefónov schopný prezraziť a odhaliť 2G, 3G CDMA signál. Zariadenie je možné ľahko nastaviť na detekciu rušičiek vo Vašom okolí.

Jedná sa o profesionálny výrobok pre samostatnú detekciu kmitočtov vo všetkých troch pásmach. V prípade nastavenia detekcie signálu v troch pásmach súčasne je predpoklad zapnutia rušičky GSM pásma vo Vašom okolí. Výstup zo zariadenia je buď reléový, audio upozornenie, svetelné upozornene, logický výstup.

Technické údaje:
Rozmery: L 270 x Š 105 x H 50 mm (bez antény).

Hmotnosť: 1,2 kg.

Citlivosť Turner: eliminovať na životné prostredie rušenie (šum).

Napájací adaptér

Varovanie režimy: blikajúca LED ukazuje signál a frekvenčné pásmo.

Zvuková signalizácia

reléový výstup NO / NC, jeho vlastné nahrané hlasové upozornenie (voliteľné)

Akryl svetelný panel (voliteľne)

Detekcia frekvenčných pásmach:

·3G 2100

-CDMA 800

·GSM 850-900-1800-1900

·PHS 1900

Detekcia vzdialenosť: do 20 metrov, externou anténou 50m, no hrozí riziko falošných poplachov.

(PSN = Poplachový Systém Narušenia = ALARM).

Detekuje rušičku GSM vzdialenú až 20m. Upozorní PSN na blízkosť rušičky a je veľká šanca, že tým umožní PSN odoslať varovnú správu/hovor majiteľovi/polícii ešte pred tým, než “vypadne signál”.

Mobilný detektor GSM rušenia + detektor GSM pásma
Detekuje rušičku GSM vo svojom okolí. Nenapája sa na ústredňu PSN. Je určený predovšetkým pre policajné a bezpečnostné zložky na detekovanie okoloidúcich (práve kradnutých) vozidiel. Taktiež upozorní pripravovaný útok na dôležité vozidlo prepravujúce napr. peniaze, kedy útočníci pred atakom na posádku vozidla zvyknú tesne pred tým zablokovať všetky komunikačné linky, cez ktoré by si mohla posádka zavolať pomoc. ku každému detektoru je možné pripojiť smerovú anténu na zvýšenie detekčnej vzdialenosti a obmedzenie detekcie len na určitý smer.

AKO FUNGUJE A ČO Spôsobuje RUŠIČKA GSM ZARIADENIE:
Rušička GSM, 3G alebo kombinovaná FREKVENCIA:

GSM - 850, 900, 1800, 1900 MHz, 3G - 1900 až 2025 MHz a 2110 až 2200 MHz (UMTS).

DOSAH:

5 - 50m, podľa typu, blízkosti vykrývača a použitej antény.

FUNKCIA:
Rušička GSM: Blokuje kanály, ktorými GSM brána v alarme komunikuje so vzdialeným serverom, telefonuje na políciu, či SMS-kuje majiteľovi nehnuteľnosti.

Rušička 3G: Blokuje internetové pripojenie alarmu.

Kombinovaná GSM/3G rušička: Ruší všetko.

DôSLEDOK:
Po spustení rušičky v blízkosti nehnuteľnosti stratí alarm v nehnuteľnosti komunikačné pripojenie na majiteľa, k agentúre a/alebo k polícii, podľa toho ako je to nastavené na ústredni alarmu (PSN). V praxi to znamená, že zlodej vylúpi nehnuteľnosť a ukradne napríklad aj alarm bez toho, aby sa o tom niekto dozvedel. Ak máte záložnú komunikačnú linku, napr. cez telefón, či internet a zlodej je taký prezieravý, že ju odstrihne, nemáte skoro žiadnu šancu dozvedieť sa, že Vás vykrádajú.

OCHRANA:
Sú dva spôsoby ochrany pred rušičkami:

Pripojiť sa na PCO (Pult Centrálnej Ochrany) polície alebo súkromnej SBS.

Pripojenie na PCO má svoje špecifiká. Treba vyhľadať takú službu, pri ktorej bude nehnuteľnosť stále pripojená. Vtedy PCO kontroluje, či má alarm signál, toto spojenie je zakódované a je skoro nulová možnosť, že Vás vykradnú bez toho, aby ste o tom vedeli. Nevýhoda PCO je cena. Zaplatíte od 60& euro; do 100€ mesačne, čo je 720€ až 1200€ ročne, bez DPH. Ďalšia nevýhoda je ľudský faktor. Keď polícia/SBS zistí, že je objekt narušený, pošle tam výjazdovú jednotku, ktorej to môže trvať od 2 do 20 minút, kým sa k nehnuteľnosti dostanú.

Zohnať si náš Detektor GSM Rušenia.

Tento detektor zatiaľ vyrába len naša spoločnosť, je pripojiteľný k ľubovoľnému alarmu ako bežný iný detektor a dokáže detekovať zapnutú rušičku aj cez steny nehnuteľnosti na vzdialenosť 10 až 50m (100m) (záleží od umiestnenia aj od zlodejmi použitej rušičky).

AKO FUNGUJE A ČO SPôSOBUJE RUŠIČKA GPS ZARIADENIE:
Rušička GPS FREKVENCIA: GPS L1 - 1500-1600MHz

FUNKCIA: Blokuje prijem GSP signálu zo satelitov, čím znemožňuje zariadeniu v aute lokalizovať sa.

DôSLEDOK: Rušička GPS: Auto sa nelokalizuje, ale stále má dátový a telefonický kontakt. Ak má užívateľ nastavenú notifikáciu štartovania vozidla, dozvie sa o tom, že mu niekto štartuje auto. Zlodejom v kradnutom aute sa dá zavolať, prípadne sa dá zablokovať motor vozidla, ak to inštalované zariadenie v aute podporuje. Navyše v spolupráci s políciou viete dohľadať vozidlo pomocou triangulácie GSM vykrývačov.

Rušička GSM: Auto sa síce lokalizuje, ale nikomu o tom nepovie, keďže má zablokované všetky komunikačné kanály. V prípade, že zlodeji na chvíľu vypnú rušičku GSM a zariadenie v aute je ešte funkčné (tj. nie je napríklad už odmontované), prenesie všetky informácie o prejdenej trase a dá sa podľa týchto informácií dohľadať.

Rušička GPS/GSM - kombinovaná: Auto sa ani nelokalizuje ani nekomunikuje a jeho dohľadanie je nemožné (v prípade, že je kontinuálne zapnútá táto rušička).

Rušička GPS sa taktiež používa pri útokoch na VIP osoby, ktoré používajú na svoju ochranu osobné "GPS trackery".

Protiopatrenia:
Parkujte auto v garáži so zabezpečovacím systémom, ktorý má nainštalovaný aj detektor GSM rušičiek.

Šanca na dolapenie zlodeja a hlavne Vášho automobilu: Malá, ak používa kombinovaný systém rušenia. Z popisu je takisto jasné, kedy je možné auto dohľadať, podľa typu použitej rušičky. Hlavná vec je ihneď, ako sa dozviete o krádeži zalarmovať políciu a poskytovateľa lokalizačných služieb.

Kód tovaru: -880-jammer-detektor

880
10 Položky

Špecifické referencie

Recenzia

16 iný produkt