Elektrický lapač hlodavcov Electronic Rodenta Zapper 483-C555
search
  • Elektrický lapač hlodavcov Electronic Rodenta Zapper 483-C555
  • Elektrický lapač hlodavcov Electronic Rodenta Zapper 483-C555
  • Elektrický lapač hlodavcov Electronic Rodenta Zapper 483-C555
  • Elektrický lapač hlodavcov Electronic Rodenta Zapper 483-C555
  • Elektrický lapač hlodavcov Electronic Rodenta Zapper 483-C555
  • Elektrický lapač hlodavcov Electronic Rodenta Zapper 483-C555
  • Elektrický lapač hlodavcov Electronic Rodenta Zapper 483-C555
  • Elektrický lapač hlodavcov Electronic Rodenta Zapper 483-C555

Elektrický lapač hlodavcov Electronic Rodenta Zapper 483-C555


Nie je to plašič myší a potkanov, ale celkom humánny a ekologický chytač týchto hlodavcov, ktorý myšku usmrtí elektrickými impulzmi bez jej poškodenia srsti. Myška – hlodavec ostáva celá, a chytač je jednoducho bez čistenia stále použiteľný. Tým, že neobsahuje žiadne jedy a nedochádza k poškodeniu srsti, môže byť lapač použitý aj v potravinárskych skladoch, kde nie je možné použitie klasických lapačov a jedov na ich zlikvidovanie.

390 položiek
 

Bezpečný nákup

 

Rýchle doručenie

 

Bezproblémové vrátenie tovaru

48,00 €
S DPH
množ.

Nie je to plašič myší a potkanov, ale celkom humánny a ekologický chytač týchto hlodavcov, ktorý myšku usmrtí elektrickými impulzmi bez jej poškodenia srsti. Myška – hlodavec ostáva celá, a chytač je jednoducho bez čistenia stále použiteľný.
Tým, že neobsahuje žiadne jedy a nedochádza k poškodeniu srsti, môže byť lapač použitý aj v potravinárskych skladoch, kde nie je možné použitie klasických lapačov a jedov na ich zlikvidovanie.

Ak zariadenie umiestnené na nedostupnom mieste, v rohu steny, na povale, či tráme, chytač je vybavený LED indikáciou zachytenia hlodavca v pasty (LED začne blikať). Takto jednoducho sa dozviete, že zariadenie bolo aktivované a je nutné ho vyprázdniť. 

Zariadenie pracuje ak sú vložené do zariadenia 4 x Batéria D (R20) alkalická 1,5V batérie. Alebo je napojený na adaptér. Pred zapnutím zariadenia, je nutné vložiť batérie do zariadenia v správnom smere. Baterky sú schopné aj ročnej prevádzky v chladnom prostredí.  

Elektrické pasce na hlodavce: Moderný a efektívny spôsob kontroly škodlivých zvierat

V boji proti hlodavcom, ako sú potkany a myši, prichádzajú do úvahy rôzne metódy odchytu. Medzi moderné a účinné riešenia patrí aj použitie elektrických pascí na hlodavce. Tieto zariadenia prinášajú viacero výhod a sú často považované za efektívne a humánne nástroje na kontrolu týchto škodcov.

Ako fungujú elektrické pasce na hlodavce

Elektrické pasce na hlodavce sú navrhnuté tak, aby zvieratá rýchlo, bezbolestne a spoľahlivo usmrcovali. Ich základný princíp spočíva v tom, že zviera vstúpi do zariadenia, kde je vytvorený elektrický obvod. Keď zviera uzavrie tento obvod, pasca generuje rýchly elektrický výboj, ktorý ho usmrtí.

Výhody elektrických pascí na hlodavce

Rýchlosť a spoľahlivosť: Elektrické pasce sú považované za jednu z najrýchlejších metód odchytu. Ich rýchly reakčný čas zabezpečuje, že zviera je usmrtené okamžite po vstupu do pasce.

Bezbolestný spôsob odchytu: Elektrický výboj, ktorý pasca generuje, je navrhnutý tak, aby bol rýchly a bezbolestný pre zviera. Zviera nemusí prechádzať trpiacim procesom, ako je tomu u niektorých iných metód.

Jednoduchá obsluha: Väčšina elektrických pascí na hlodavce je jednoduchá na obsluhu. Stačí ich správne umiestniť, zapnúť a nechať ich pracovať.

Hygienický odchyt: Po usmrtení zviera ostáva v pasce, čo zabezpečuje hygienický odchyt a minimalizuje riziko prenosu chorôb. 

K zariadeniu dodávame aj sieťový 6V adaptér pre neprežité napájanie v elektrickej sieti. 

Zariadenie je dodávané bez bateriek 4 x Batéria D (R20) alkalická 1,5V 

Zariadenie pri navštívení hlodavca začne generovať elektrické šoky a okamžite hlodavca zlikviduje. Ak zariadenie od seba oddelíte pre jeho čistenie, zariadenie sa automaticky vypne. 

Pri poskladaní sa automaticky zapne a je plne schopné ďalšej prevádzky.   

Týmto môžete spodnú časť zariadenia  ľahko umyť tečúcou vodou a vrchnú časť elektroniky postačuje ošetriť vlhkou handričkou alebo jednorazovou vlhčiacou servítkou bez rizika zásahu elektrickým prúdom. 

Patente NO.:ZL20113006604.4

VLASTNOSTI:

Technické parametre:     

Rozmery: 27,6 x 12,8 x 12 cm

Napájanie: 9 V (alebo 4 x batéria Batéria D (R20) alkalická, nie sú súčasťou dodávky)

Sieťový adaptér

Ekologická pasca na hlodavce – neobsahuj žiadne jedy

Zariadenie je vhodná na využitie v skladovacích jednotkách, ktoré sa častejšie kontrolujú.

1. Keď je zariadenie umiestnené na niektorých vysokých miestach, napríklad na stropoch alebo na vysokých rohoch stien, tak zariadenie obsahuje aj LED svetelný predlžovací kábel. Ak sa dnu do zariadenia dostane hlodavec tak je vystavený elektrickému prúdu a následne kontrolka LED bude blikať.

2. Batérie 4 krát D - 4x Batéria D (R20) alkalická  1,5V, ktoré pracujú dlhšie.

3. Generujte elektrický šok dvojitým elektrickým impulzom a tak ihneď zneškodní hlodavca.

4. Ak sú horná a dolná polovica zariadenia oddelené, okruh je úplne vypnutý. A po spojení oboch častí sa zariadenie opätovne zapne.

5. Zariadenie je možno bezpečne a ľahko čistiť.

6. Zariadenie zahŕňa predlžovací kábel LED (adaptér).

Ale nezahŕňa 4 x Batéria D (R20) alkalická  1,5V !

Veľkosť modelu (max.): 27,6 x 12,8 x 12 cm.

Samozrejme aby ste hlodavca - hlodavce nalákali do zariadenia, postačuje maličký kúsok zrna, slaninky, alebo oriešok resp. jednoducho toho čo im u Vás chutí. 

Kód tovaru: -483-lapac-hlod

483
390 Položky

Tabuľka dát

Umiestnenie
Vnútorné a vonkajšie

Špecifické referencie

Recenzia

16 iný produkt