BTCD110A - GPS DATALOGGER ZÁZNAMNÍK TRASY KOMBINOVANÝ S BLUETOOT
search
  • BTCD110A - GPS DATALOGGER ZÁZNAMNÍK TRASY KOMBINOVANÝ S BLUETOOT

BTCD110A - GPS DATALOGGER ZÁZNAMNÍK TRASY KOMBINOVANÝ S BLUETOOT


Zariadenie kombinuje bežný GPS prijímač s Bluetooth rozhraním so záznamníkom GPS údajov (tzv. offline GPS logger). Pozornosť si zaslúži zlúčenie oboch zariadení do jediného s rozmermi 77 × 46 × 23 mm a hmotnosťou 65 gramov. Záznamník ukladá do vnútornej pamäti s kapacitou 250 tisíc záznamov parametre prechádzanej trasy úplne autonómne, namusí byť pri práci spojený so žiadnym počítačom.

1 položiek
 

Bezpečný nákup

 

Rýchle doručenie

 

Bezproblémové vrátenie tovaru

29,00 €
S DPH
množ.
Posledné kusy v sklade

BT-CD110A je záznamník trasy kombinovaný s Bluetoothovým GPS prijímačom. Využijú ho ako vodiči, tak i turisti.

Prednosťou zariadenia je mimoriadne dlhá výdrž batérie a primeraná cena. Kapacita vnútornej pamäte zariadenia je 250 tisíc záznamov, čo pri nastaviteľnom intervale záznamu predstavuje niekoľko tisíc kilometrov. Ojedinelá kombinácia týchto dvoch zariadení za prijateľnú cenu, prináša nové možnosti pre všetkých, ktorí sa nechajú radi navigovať, alebo ich zaujíma kadiaľ presne prešli, či kde presne urobili fotografiu z výletu.

Základná charakteristika:
kombinácia záznamníku (4MB internej FLASH pamäti) a Bluetooth GPS modulu

ovládanie tlačidlami, signalizácia farebnými LED a zvukovými hláseniami

citlivý 16 kanálový GPS prijímač osadený chipsetom NemeriX

extrémne dlhá výdrž batérie aj vďaka zabudovanému pohybovému senzoru

priamy export záznamov napríklad do Google Earth, alebo GPS Trackmaker

Stručný popis funkcií a vlastností:
Zariadenie kombinuje bežný GPS prijímač s Bluetooth rozhraním so záznamníkom GPS údajov (tzv. offline GPS logger). Pozornosť si zaslúži zlúčenie oboch zariadení do jediného s rozmermi 77 × 46 × 23 mm a hmotnosťou 65 gramov. Záznamník ukladá do vnútornej pamäti s kapacitou 250 tisíc záznamov parametre prechádzanej trasy úplne autonómne, namusí byť pri práci spojený so žiadnym počítačom. Toto je možné vďaka tomu, že modul má integrovanú okrem GPS prijímača tiež elektroniku, ktorá sa postará o záznam údajov do vnútornej pamäti. V záznamníku uložené dáta nemajú využitie, ale len dovtedy, kým ich cez MiniUSB rozhranie načítate do Vášho PC. Tu ich môžete previesť do niekoľkých všeobecne rozšírených formátov ko napráklad NMEA, alebo KML. Využiť tiež môžete tzv. surové (RAW) údaje, alebo dodávané DLL rozhranie pre integráciu záznamníku do Vášho vlastného softwarového projektu. K dispozícií je tiež dokumentácia pre vývojárov.

Používanie a práca so zariadením:
Zariadenie je ovládané pomocou troch tlačidiel. Tieto slúžia na vypnutie/zapnutie zariadenia, aktiváciu / deaktiváciu funkcie Bluetooth GPS prijímača, ovládanie hlasitosti zvukových hlásení a pridávanie značiek do záznamu trasy.

Príjem GPS signálu, ako aj ostatné funkcie sú indikované zvukovými hláseniami, ktoré je možné ľubovoľne prispôsobiť (nahrať ľubovoľný WAV súbor v správnom formáte). Stratu GPS signálu Vám teda zariadenie oznámi napríklad vyslovením frázy: 'strata GPS signálu'. Zariadenie je schopné pracovať v niekoľkých režimoch a časť funkcií je nastaviteľná iba pomocou dodávaného programového vybavenia. Napríklad použitie pohybového senzoru, nastavenie frekvencie a voľba režimu záznamu.

Pri aktivovanej funkcii pohybového senzoru, zariadenie prechádza do úsporného režimu vo chvíli keď nie je detekovaný žiadny pohyb. Akýkoľvek pohyb naopak aktivuje zariadenie a zabezpečí rýchle vyhľadanie satelitov. Tento režim však nie je vhodný pre účely navigácie (Bluetooth GPS prijímač), no pri režime záznamu trasy predĺži výdrž batérie až na dobu jedného týždňa.

104
1 ks

Špecifické referencie

Recenzia

16 iný produkt