Najpredávanejšie

Počet produktov: 216

Zobrazuje sa 1-52 z 216 položiek

Aktívne filtre

V 3 Solar snake Repeller plašič HAD-310 pre plašenie hadov

The latest scaring product, it discourages all the proven light-vibrating scarers available on the world scaring markets.

The repeller was developed mainly for scaring all other snakes, emitting a pulsating vibration that makes snakes nervous through its sensors throughout his body. The snake perceives a danger zone causing them discomfort and the snake tries to evacuate from the vibration area. Most snakes retreat almost immediately when the device is turned on.

39,00 €
Rýchly náhľad

Biely Digitálny termostat pre podlahové kúrenie HY03-1601 s externým čidlom teploty.

Izbový termostat slúži na reguláciu izbovej teploty na základe nastaveného alebo nastaveného vykurovacieho režimu. Zvyšuje tak teplotný komfort miestnosti a znižuje náklady na vykurovanie objektu. 

49,50 €
Rýchly náhľad

Odpudzovač myší, potkanov a iných škodcov 724-skodce

Tento plašič je veľmi účinný proti škodcom, ako sú myši, potkany a inému hmyzu, pracuje s frekvenciou od 25000 do 65000 Hz. Automaticky meniace sa frekvencia zvyšujú dodatočne vplyv a zabraňujú návyku zvierat.
Plašič škodcov je vybavený dvoma reproduktormi a signálnym generátorom. Zariadenie pokryje plochu až od 550 m2 nadol. Plašič škodcov je napájaný 9 V / DC 200 mA a je vhodný len pre suché vnútorné priestory. Iné použitie ako je skôr opísané je zakázané, môže poškodiť prístroj a tiež viesť k rizikám ako je skrat, požiar, atď..

56,40 €
Rýchly náhľad

360 stupňov, vysoký výkon ultrazvukové plašenie škodcov Repeller

Táto jednotka je účinná pri plašení myši, potkany, šváby blchy, muchy, kobylky, rybenky, mole a učinkuje v menšej miere aj na mravce. Laboratórne výskumy ukázali, že určité ultrazvukové zvukové vlny útočia na sluchové a nervové systémy väčšiny bežných škodcov spôsobujúcich im bolesť a nepohodlie. 140 decibelov akustického tlaku.

Tieto vysoko intenzívne zvukové vlny sú mimo rozsah sluchu ľudí a väčšina domácich miláčikov ako sú psy, mačky, ryby, vtáky a hospodárskych zvierat. 

43,00 €
Rýchly náhľad
Odpudzovač múch  šváby, mravce, pavúky, myši, potkany Odpudzovač múch  šváby, mravce, pavúky, myši, potkany -4,00 €
  • -4,00 €

Pest Reject proti muchám, komárom, švábom, mravcom, hlodavcom

Odpudzovač múch domácich + šváby, mravce, pavúky, myši, potkany, cvrčky, rybenky, škvoři, blchy, kliešte, netopiere.
POZOR 
Vhodný na kompletné neprežité čistenie miestností aj od koronavirusou. Aktívny zabíjač baktérii.
Ionizátor aktívne pôsobí na molekuly vzduchu.  
Tento plašič je druhá generácia Elektro-Vibrawave plašiča, ktorý sa dostane ešte hlbšie vnútri múrov. Rovus ?

31,00 € Základná cena 35,00 €
Rýchly náhľad

SNÍMAČ HLADINY VODY – žumpy pre meranie výšky hladiny kvapalín + RF prenos

Sledujte výšku hladiny vody (hĺbka nádrže: 0,5 m až 5 m) z pohodlia vlastnej obývačky, až do vzdialenosti 100 m.
Ultrazvukový snímač hladiny vody – Meranie výšky hladiny kvapalín + WiFi prenos LCD 086_ EG.
EG_ Merač hladiny kvapaliny, Snímač teploty, Snímač vybitej batérie Indikátor G

118,80 €
Rýchly náhľad

PESTECH - Ultrazvukový Odpudzovač myší, potkanov a iných škodcov

Jedinečný a inovatívny zvukový a ultrazvukový odpudzovač hlodavcov a hmyzu.

Spoľahlivo odpudzuje myši, potkany, pavúky, šváby, mravce, termity, chrobáky, blchy, kliešte, roztoče, netopiere a iný hmyz, veveričky, medvedíky čistotné a škodcov pre domácnosť.

Automaticky meniaca sa frekvencia zvyšuje dodatočne vplyv a zabraňujú návyku zvierat.

58,80 €
Rýchly náhľad

Elektrický lapač hlodavcov Electronic Rodenta Zapper 483-C555

Nie je to plašič myší a potkanov, ale celkom humánny a ekologický chytač týchto hlodavcov, ktorý myšku usmrtí elektrickými impulzmi bez jej poškodenia srsti. Myška – hlodavec ostáva celá, a chytač je jednoducho bez čistenia stále použiteľný. Tým, že neobsahuje žiadne jedy a nedochádza k poškodeniu srsti, môže byť lapač použitý aj v potravinárskych skladoch, kde nie je možné použitie klasických lapačov a jedov na ich zlikvidovanie.

48,00 €
Rýchly náhľad

Multifunkčné plašenie škodcov MIX, solar napájanie 589-NiCd, new

Serene Life Solar Power Animal Repeller poskytuje pohodlnú kontrolu škodcov. Systém využíva technológiu detekcie pohybu, ktorá spúšťa ultrazvukový zvuk a svetelný blesk, ktorý účinne odpudzuje nežiaduce zvieratá. Zabudovaný reproduktor vyžaruje bezpečné ultrafrekvenčné upozornenie, ktoré prekvapí zvieratá a zabráni ich návratu na scénu. Pracuje v dennom alebo nočnom čase vďaka infračervenému detekčnému senzoru. Vstavaný solárny panel umožňuje inteligentné samovybíjanie v priamom slnečnom svetle. Ideálne pre použitie v záhradách, dvoroch a kvitnúcich oblastiach.

75,00 €
Rýchly náhľad
Ozón - Generátor ozónu 10G-047 pre čistenie priestoru, Ozón - Generátor ozónu 10G-047 pre čistenie priestoru, -11,00 €
  • -11,00 €

Ozón - Generátor ozónu 10G-047 pre čistenie priestoru od hlodavcou

Ozón - Generátor ozónu 10G-047 pre čistenie priestoru od baktérii, plesní, zápachu a samozrejme hlodavcov a kún, vrátane ich odplašenia. 
Dvojitá keramická doska Integrovaný sterilizátor Vzduchový ozonizátor čistič. Vhodný na úplnú dezinfekciu prostredia. 

88,00 € Základná cena 99,00 €
Rýchly náhľad

Antištekot, anti štekot, 691-odpudzovač štekajúcich psov, antipe

Tento špeciálny odpudzovač psov je určený ako ochranný prostriedok pred brechajúcim psom. Ponúka tak humánne metódu ochrany pred nepríjemným psím štekotom - brechaniu. Odpudzovač štekot má zabudovaný zvukový senzor, ktorý reaguje na psí štekot. Ako náhle zachytí psie štekanie, aktivuje na niekoľko sekúnd pre psov nepríjemný kmitočet, ktorý vyžaruje z 2 vstavaných reproduktorov. 

Pes vníma kmitočet ako veľmi nepríjemný a prestane tak štekať.

Možno nastaviť 2 režimy.

68,00 €
Rýchly náhľad

Bird Scarer Face 487 imitácia hlavy - fólia na zavesenie

Strašiaca imitácia hlavy s očami (očný teror) - žltá, s očami pomáha spracovateľom potravín spĺňať hygienické predpisy pre strašenie (odpudzovanie) vtákov. 
Udržujte vtáky preč s týmito očnými replikami, ktoré sa pohybujú vo vetre a zastrašujú vtáctvo vo viditeľnej oblasti. Jednoduché a cenovo efektívne riešenie - zaveste kdekoľvek!

8,00 €
Rýchly náhľad

Ultrazvukový snímač hladiny pre vodné nádrže, 1523 VIP meranie hladiny žumpy - kvapalín

Merač hladiny kvapalín umožňuje bezkontaktné ultrazvukové meranie hladiny so samostatným digitálnym displejom. Tento hladinomer určený pre splachovacie nádrže ( meranie hĺbky žumpy ) a zásobníky dažďovej vody je možné nainštalovať v priebehu niekoľkých minút - TEK-603 Eco Water Monitor

235,00 €
Rýchly náhľad

Odpudzovač múch A323-836 mucha v nepočuteľnom pásme

odpudzovač múch domácich. Tento výrobok produkuje špeciálny ultrazvuk, v určitom priestorovom rozsahu, ultrazvukové prostredie môže stimulovať nervový systém múch a ovplyvniť jej správanie

30,00 €
Rýchly náhľad

GSM Jammer 468-8x400mW vrátane LTE, 4G, 3G, 433MHz, 868MHz pásma

GSM Jammer 468-8x400mW vrátane 3G,4G, 433, 868 pásma. (2000mW FULL) Možné zarušenie v rozsahu 0-10m od rušičky cca 15m/2. 

Napájanie z vnútorného 12V/1600mA nabíjateľného akumulátora, doba prevádzky cca 60-80min.  

0,00 €
Rýchly náhľad

R820T2 RTL2832U 1PPM TCXO SMA, SOFTWARE DEFINED RADIO RTL-SDR AL/new

Softvérovo definovaná sada Radio Starter obsahuje hardvérový kľúč USB vybavený široko podporovanou čipovou sadou Realtek RTL2832U a R820T a všestrannú anténu MCX.

46,80 €
Rýchly náhľad

Mechanická ochrana okien, okenných rámov a fasád, pred výstavbou

Produkt  má súčasne aj ochrannú funkciu sťahovavého vtáctva. Lastovička je zákonom chránená a pri svojvoľnom odstránení hniezda, hrozí páchateľovi trestné stíhanie. Ak si chce chrániť svoj majetok pred zahniezďovaním sťahovavého vtáctva, no zároveň chcete chrániť vtáctvo samotné, nalepením produktu na okenný rám zabránite tvorbe vtáčích hniezd. Týmto sa vyvarujete nielen škode na majetku, no aj zhadzovaniu už vybudovaných vtáčích hniezd (často už so znesenými vtáčími vajcami), keďže v prípade, že hniezdo je už vybudované vo väčšine prípadov je už neskoro – okno alebo fasáda sú znehodnotené a jej uvedenie do pôvodného stavu je nákladnejšie, než produkt, ktorý je možné použiť ako prevenciu.

7,00 €
Rýchly náhľad

Digitálny termostat pre podlahové kúrenia a vykurovacích zariadení 1822/946 klasik + ext. senzor

termostat digitálneho podlahového kúrenia využíva pokročilé ovládanie mikropočítačových čipov a vysoký snímač na reguláciu teploty elektrických vykurovacích zariadení. Ovládajte motorový guľový ventil, motorový ventil, tepelný ventil, solenoidový ventil, ohrievač, elektrický ohrievací film a elektrické ohrievacie uhlíkové kryštály.

54,00 €
Rýchly náhľad

PLAZMOVÁ LAMPA S MODRÝM EFEKTOM - PLAZMA 508A MAXI GUĽA

Plazmová lampa ( plazmová guľa) so super veľkou sklenenou guľou. Vo vnútornej časti sa neustále prejavuje plazmová aura – efekt je veľmi príjemný na relaxáciu, a po jej dotknutí sa hneď plazmové svetlo začne meniť, jedná sa o veľmi neobvyklý efekt ktorý riadite len vy pohybom rúk...

Celková výška lampy je 29cm. , Priemer skla - gule 19,5cm. ,Obvod sklenenej časti je až 63 cm.

58,00 €
Rýchly náhľad

ELIDE FIRE AUTOMATICKÝ HASIACI PROSTRIEDOK

ELIDE FIRE pri kontakte s ohňom spustí varovný zvukový signál v intenzite 120 dB.
ELIDE FIRE efektívne a okamžite hasí požiare pevných látok, horľavých plynov, horľavých kvapalín a elektrických zariadení (požiare typu A*, B*, C*, E* ).

39,60 €
Rýchly náhľad

NF GENERÁTOR SIGNÁLOV PWM PULSE FREQUENCY DUTY CYCLE SQUARE WAVE

Generátor signálov XY-PWM1 PWM Pulse Frequency Duty Cycle Square Wave  Modul generátora signálov XY-PWM1 PWM Pulse Frequency Duty Cycle Square Wave
1. sa používa ako generátor signálu štvorcových vĺn na generovanie signálov štvorcových vĺn na experimentálny vývoj.
2. slúži na generovanie signálov štvorcových vĺn, ktoré riadia motorové pohony.
3.generovateľný impulz pre použitie MCU;
4. generovanie nastaviteľných impulzov na riadiace obvody (aplikácie PWM stmievania a regulácie rýchlosti).

24,00 €
Rýchly náhľad

UNIDEN UBC 125 XLT VIP SKENER AJ PRE NÁROČNÝCH

Automatické skenovanie z posledných 10 detekovaných frekvencií, rýchle vyhľadávanie z akejkoľvek frekvencii alebo rýchle vyhľadávanie z akejkoľvek frekvencií.

500 pamäťových miest v 10 bankách. Možnosť alfanumericky pomenovať uložené kanály (až 16 znakov) s možnosťou dočasného alebo trvalého vylúčenia kmitočtov z vyhľadávania. Tento prijímač umožňuje detekciu blízkych hovorov. Automatické skenovanie z posledných 10 detekovaných frekvencií, rýchle vyhľadávanie z akejkoľvek frekvencii alebo rýchle vyhľadávanie z akejkoľvek frekvencií.

195,00 €
Rýchly náhľad
ELIDE FIRE AUTOMATICKÝ HASIACI PROSTRIEDOK ELIDE FIRE AUTOMATICKÝ HASIACI PROSTRIEDOK
  • Výpredaj!

ELIDE FIRE AUTOMATICKÝ HASIACI PROSTRIEDOK

Protipožiarna guľa ELIDE FIRE je najjednoduchší a najefektívnejší spôsob ako minimalizovať riziko vzniku požiaru a zároveň vzniknutému ohňu účinne čeliť. ELIDE FIRE stačí v prípade požiaru len hodiť do ohňa. Prostriedok sa pri kontakte s otvoreným ohňom sám aktivuje a plamene spoľahlivo uhasí.

39,60 €
Rýchly náhľad

Výkonový ultrazvukový plašič hlodavcov CZ-765-preladovaný

Všeobecný plašič všetkých malých škodcom vrátane kún, lasíc, pĺch.
Všestranný plašič malých škodcov pri Vašom dome, či v záhrade.
Odháňa myši, plchy, potkany, veverice, kuny, lasice, tchora a iné škodce.

Vydáva prelaďované, nepravidelne dlhé, ultrazvukové vlny s nepravidelne dlhými prestávkami.

66,00 €
Rýchly náhľad

Sada nástrojov na otváranie zámkov + visiaci a FAB zámok, 20+4+2 pakľúčov

Sada nástrojov na otváranie a hlavne výučbu mechaniky princípu zámkov.
Obsahuje visiaci zámok, FAB vložku, 20 šperhákov a 4 pakľúčov.

94,80 €
Rýchly náhľad
Elektronický odpudzovač krtkov a hmyzožravých zvierat 500m2 ODKH Elektronický odpudzovač krtkov a hmyzožravých zvierat 500m2 ODKH
  • Výpredaj!

Elektronický odpudzovač krtkov a hmyzožravých zvierat 500m2 ODKH

Odháňa predovšetkým krtka – hmyzožravca. Novšie prevedenie zo silnejším vybrovacím sektorom. Je vodotesný a preto je vhodný na umiestnenie do záhrady, parkov, na golfové ihrisko a do iných ľubovoľných krytých i vonkajších priestorov.

Vydáva nepravidelné dlhé počuteľné tóny s nepravidelne dlhými prestávkami, ktoré sa šíria v pôde a tak neruší pobyt človeka na záhrade.Prístroj je úplne ekologický, pretože nepoužíva žiadne chemické látky.

Využíva iba zvukovú frekvenciu, ktorá je nepríjemná pre krtkov - hmyzožravcov.

36,00 €
Rýchly náhľad

Ultrazvukový snímač hladiny pre betónové a plastové žumpy, VIP meranie hladiny kvapaliny

Merač hladiny kvapalín umožňuje bezkontaktné ultrazvukové meranie hladiny so samostatným digitálnym displejom. Tento hladinomer určený pre splachovacie nádrže ( meranie hĺbky žumpy ) a zásobníky dažďovej vody je možné nainštalovať v priebehu niekoľkých minút - TEK-603 Eco Water Monitor

197,00 €
Rýchly náhľad

new Mosquito MK4 / 5 with Multi-Age Anti-Loitering Security Device

Mosquito MK4 with Multi-Age Anti-Loitering Security Device.
Jedná sa o novšiu výkonnejšiu verziu, kde máte možnosť aj sami meniť frekvenčný rozsah podľa návodu. 

Ak sa pravidelne motajú skupiny tínedžerov okolo Vášho majetku, spôsobujú škody, odstrašujú zákazníkov, potom zariadenie Mosquito MK4/5-13/21  je najefektívnejší spôsob ako zastaviť tento problém bez konfrontácií! Účinok zariadenia naberá na efekte do 10- 15 min. Mosquito nie je zbraň, nie je násilné a nerobí žiadne zranenia.

595,00 €
Rýchly náhľad

Chytač komárov ALF-045 (Bez použitia škodlivých chemikálií)

Lapač komárov ALF-045 (Bez použitia škodlivých chemikálií)

Riešenia obsahujúce „DEET“ - nebezpečnú, škodlivú chemikáliu, ktorá môže byť škodlivá pre nás aj pre životné prostredie - funguje najlepšie, ale maximálne len 45 minút ... Ale dané zariadnie neobsahuje žiadne chemické látky!

Nazýva sa Mosquitron, ktorý je úplne novým typom lapača chýb. Je ideálny pre upratovanie domova všetkých nepríjemných a nebezpečných lietajúcich škodcov!

Je to štýlové, ľahko ovládateľné zariadenie a môže vyčistiť váš domov špinavých múch a nebezpečných komárov!

29,00 €
Rýchly náhľad

WiFi bezdrôtový izbový termostat so samostatnou jednotkou pre ovládanie kotlov – spínací kontakt HY-09rf-1605

WiFi bezdrôtový izbový termostat slúži na reguláciu izbovej teploty na základe nastaveného alebo nastaveného vykurovacieho režimu. Zvyšuje tak teplotný komfort miestnosti a znižuje náklady na vykurovanie objektu.

133,20 €
Rýchly náhľad

JA-192J RFID prívesok

Prístupový čip k systému JABLOTRON 100+ v tvare prívesku na kľúče v čiernom vyhotovení.

3,11 €
Rýchly náhľad

BTCD110A - GPS DATALOGGER ZÁZNAMNÍK TRASY KOMBINOVANÝ S BLUETOOT

Zariadenie kombinuje bežný GPS prijímač s Bluetooth rozhraním so záznamníkom GPS údajov (tzv. offline GPS logger). Pozornosť si zaslúži zlúčenie oboch zariadení do jediného s rozmermi 77 × 46 × 23 mm a hmotnosťou 65 gramov. Záznamník ukladá do vnútornej pamäti s kapacitou 250 tisíc záznamov parametre prechádzanej trasy úplne autonómne, namusí byť pri práci spojený so žiadnym počítačom.

29,00 €
Rýchly náhľad

ALINCO DJ-X7E SKENER

Miniatúrny priehladny prijímač-skener, ktorý svojimi výbornými VF vlastnosťami vo svojej triede predbieha aj väčsie prijímače. Rozsah 0,1 – 1300 MHz, s troma zmiešavačmi, vysoká citlivosť, modulácia WFM, NFM a AM. Velmi ploché a lahké prevedenie. Napájanie LI-ION akumulátor alebo externé 6V, nabíjačka v cene. Dokonalý prenos- pokročilé riešenie akustiky vlastnosti púzdra .

230,92 €
Rýchly náhľad

ODVLHČOVAČ DO AUTA 3-ROČNOU GARANCIOU FOGGYSTOP PLUS

Do Vášho auta: zabraňujúci zahmlievaniu a vzniku námrazy na vnútornej strane skla automobilu.

Odvlhčovač FoggyStop je inovatívny produkt americkej firmy Signus Technology Corp. zabraňujúci zahmlievaniu a vzniku námrazy na vnútornej strane skla automobilu.

Už žiadne handričky, škrabky alebo spreje. FoggyStop udržuje vlhkosť vzduchu v aute pod rosným bodom a tak k zahmleniu alebo zamrznutiu inovatky nemôže dôjsť na základe fyzikálnych zákonov. Vyskúšali sme za vás perfektnú nezahmlenom výhľad aj v extrémnych podmienkach rakúskych Álp.

10,20 €
Rýchly náhľad

USB RUBBER DUCKY DELUXE, HACK PC

USB Rubber Ducky poskytuje výkonné užitočné zaťaženie v priebehu niekoľkých sekúnd tým, že využíva výhody prirodzenej dôveryhodnosti cieľových počítačov, zatiaľ čo klamá človeka tým, že sa predstavuje ako obyčajný disk USB.

Predstavte si, že by ste mohli prejsť k počítaču, pripojiť zdanlivo nevinný disk USB a nechať ho nainštalovať zadné dvere, exfiltrovať dokumenty, ukradnúť heslá alebo ľubovoľný počet najradšej úlohy.

132,00 €
Rýchly náhľad

GENERÁTOR SIGNÁLU PWM

Generátor signálu PWM je zariadenie, ktoré poskytuje elektrické signály na rôznych úrovniach frekvencií, štvorcových vĺn a výstupov.
Používa sa ako zdroj signálu alebo budiaci zdroj na testovanie. Široko používaný vo výrobnej praxi a technológii.

25,20 €
Rýchly náhľad

Mosquito MK4 with Multi-Age Anti-Loitering Security Device

Ak sa pravidelne motajú skupiny tínedžerov okolo Vášho majetku, spôsobujú škody, odstrašujú zákazníkov, potom zariadenie Mosquito MK4  je najefektívnejší spôsob ako zastaviť tento problém bez konfrontácií! Účinok zariadenia naberá na efekte do 10- 15 min.Mosquito nie je zbraň, nie je násilné a nerobí žiadne zranenia.

Mosquito MK4 je používaný políciou a miestnymi úradmi, obchodnými reťazcami, nezávislými obchodmi a súkromnými osobami na ochranu majetku pred dopadmi asociálneho správania tínedžerov,redukuje vandalizmus,krádeže a poškodzovanie majetku a skvalitňuje život a prostredie občanov.

580,00 €
Rýchly náhľad

Plašič vtákov BirdXPeller-PRO793 zvuky vtákov a iné NF

Jedná sa o osvedčené zariadenie z produkcie USA-BirdX, kde prebiehali rozsiahle terénne testy BirdXPeller-PRO793. Zariadenie výrazne zníži alebo úplne obmedzí zamorenie vtákmi vo Vašom okolí.

ODPUDZUJE: Vtáky, holuby, vrabce, škorce, čajky, kormorány, vrany a mnoho ďalších.

Zariadenie je neškodné pre domáce zvieratá a ľudí. Pracuje v počuteľnom pásme a je vhodný pre exteriérové inštalovanie v záhradách, pozemkoch alebo sadoch, vodných plochách, či štadiónoch.

255,00 €
Rýchly náhľad

4 X PIR Repeller 830-B010, pes, mačka, myš, holub. Patent USA 20

Toto zariadenie je vhodné na plašenie psov, mačiek, holubov a myší. PIR senzorom sa aktivujú ultrazvukové vlny, výkonný blesk, alebo hlasné zvukové vlny ( pri všetkých režimoch), ktoré odoženú zvieratá.

Prepínanie medzi režimami (ultrazvuk, blesk, hlasné zvukové vlny, tie sú aktívne trvale) je umožnené vďaka jednoduchému ovládaniu pomocou jediného tlačidla. Na napájanie plašiča slúži sieťový adaptér alebo 9-voltová batéria, ktorá vydrží počas štandardnej nepretržitej prevádzky napájať zariadenie 3 až 4 dni.

Je preto vhodné používať sieť adaptér.

56,00 €
Rýchly náhľad

CK-11L Market s nízkou intenzitou.sk Slovensko typ B

Široko používaný v rôznych oblastiach letectva, na civilných letiskách a vo voľnom vzdušnom priestore bez prekážok, helipadoch, železnej veži, komíne, prístavy, veterné elektrárne, mostné a mestské výškové budovy, kde je potrebné varovanie pred leteckou dopravou.

162,00 €
Rýchly náhľad

XL-BAG CHRÁNI V PRÍPADOCH: - SLEDOVANIE POLOHY GSM KARTY.

Čierne púzdro - bezpečnostný štandard pre tienenie zariadení pred RF (rádiofrekvenčným) a EMC (elektromagnetickým) žiarením

30,00 €
Rýchly náhľad

WiFi termostat v zlatej farbe HY08-1603 pre podlahové kúrenia, vrátane podlahového čidla HY08-1603/230V + WiFi

WiFi izbový termostat slúži na reguláciu izbovej teploty na základe nastaveného alebo nastaveného vykurovacieho režimu. Zvyšuje tak teplotný komfort miestnosti a znižuje náklady na vykurovanie objektu. Termostat umožňuje vzdialené ovládanie cez internet aj mimo domova.

99,60 €
Rýchly náhľad

Detekcia mobilného telefónu, wi-fi, bluetooth a fotoaparátu

Tento plne vybavený ručný RF a detektor kamery môžu mať operátor skryté odpočúvacie zariadenia pomocou jeho vzdialenosť nástroje merania a bodky umiestnenie tajné audio a video vysielače.

Detekuje šošovky fotoaparátu, aj keď je fotoaparát vypnutý, robiť A20 výkonný detekčný nástroj pre prípravu bezpečných oblastí.

0,00 €
Rýchly náhľad

Uniden BCT15X skener + originál Software LITE

Verzia softvéru LITE je k dispozícii iba v kombinácii s nákupom skenera BCT15X, pozri UNI BCT15X + SW.
Model BCT15X + sofvér je vybavený exkluzívnymi prvkami Uniden, ako sú Advanced Dynamic Memory System, Close Call® RF Capture Technology a GPS.

333,00 €
Rýchly náhľad

RÁDIOVÝ DETEKTOR PLOŠTÍC MINI PROFI 644-WR-C

Detektor Miniatúrne Rádio Wave Detector, ktorý Vám pomôže odhaliť skryté sledovacie zariadenia ako napr. bezdrôtové kamery alebo ploštice – nezákonné odpočúvacie zariadenia. Najkvalitnejší detektor vo svojej triede. Najväčší pracovný rozsah z pomedzi bežne dostupných detektorov na trhu (1MHz-6GHz). Optická a akustická signalizácia. Podľa intenzity zachyteného signálu sa postupne rozsvecujú LED diódy.

Pri zachytení silného signálu (v blízkosti ploštice, alebo Spy kamery) sa ozve zvuková výstraha (pípanie). Detektor je možné prevádzkovať aj v tichom režime, resp. s dodaným slúchadlom.

68,57 €
Rýchly náhľad

763-TNC KOLÍK ŠRUBOVACÍ RG58-PRIAMY

763-TNC kolík šrubovací RG58-priamy

763-TNC kolík šrubovací RG58-priamy

4,80 €
Rýchly náhľad

NEW FUNCUBE DONGLE PRO+ Digital SDR rádio

FUNcube Dongle Pro + má rovnaké konštrukčné ciele ako pôvodný FUNcube Dongle, zohľadnili sme však mnoho komentárov k pôvodnému FCD a vylepšili sme výkon aj funkčnosť. Aj keď zvonku to môže vyzerať podobne, je to úplne nový dizajn.

Čo sa týka výkonu, do prednej časti sme pridali 11 diskrétnych hardwarových filtrov vrátane úzkych SAW filtrov na amatérskych 2m a 70cm pásmach. To má nesmierne priaznivý vplyv na blokovanie front-end, najmä na VHF.

178,80 €
Rýchly náhľad