Úvodná stránka

Úvodná stránka

Aktívne filtre

EMS doprava

42,00 €
Rýchly náhľad

Sféra leteckých prekážok

Navrhnuté na použitie pre výškové prenosové vedenia, najmä pre prenosové káble EHV (500 000 KV), prenosové vedenia križujúce rieky, ktoré poskytujú výstražné značky.

298,80 €
Rýchly náhľad

Vonkajší ovládač pre prekážkové svetlo CM-DKW

Pre leteckú prekážku CM-DKM je vonkajší regulátor vhodný pre synchronizáciu všetkých sérií leteckých prekážok našej spoločnosti.

924,00 €
Rýchly náhľad

CM-15 Letecké prekážkové svetlo strednej intenzity, typ A

Široko používaný v rôznych oblastiach letectva, na civilných letiskách a vo voľnom vzdušnom priestore bez prekážok, helipadoch, železnej veži, komíne, prístavoch, veterných elektrárňach, mostných a mestských výškových budovách.

1 198,80 €
Rýchly náhľad

Zariadenie KEDR-2 na blokovanie neoprávneného počúvania a prenosu údajov

Blokovač mobilných telefónov KEDR-2 je určený na blokovanie mobilných terminálov (mobilných telefónov) mobilnej komunikácie štandardu GSM 900/1800, UMTS-3G vo vyhradenej oblasti.

0,00 €
Rýchly náhľad

Riadený inšpekčný robotický komplex „Scarab“ verzia 2.0 „M“

Sada SCARAB je navrhnutá na rýchly zber zvukových a obrazových informácií v ťažko dostupných a nebezpečných oblastiach pre ľudí a prenos prostredníctvom rádiového kanála na monitorovací a diaľkový ovládací panel.

0,00 €
Rýchly náhľad

JA-190PL Viacúčelová montážna krabica

Univerzálna montážna krabica JA-190PL pre jednotlivé moduly systému JA-100.

3,11 €
Rýchly náhľad

CC-02 Inštalačný kábel pre systém JA-100

Inštalačný kábel je určený na pohodlnú inštaláciu. Farby vodičov sú zhodné s farbami svoriek. 300 m balenie, označenie po 1 m.

109,00 €
Rýchly náhľad

UR-01 Univerzálne relé na DIN lištu

Naozaj univerzálny pomocník. Oplatí sa ho mať stále pri inštalácii, pretože si hravo poradí s mnohými ovládacími funkciami v dome. Spínanie silovej záťaže 230 V AC / 16 A v niektorom z ôsmich voliteľných režimov.

0,00 €
Rýchly náhľad

JA-112I Zbernicový optický indikátor sekcie

Indikátor JA-112I signalizuje zapnutú ochranu v sekcii alebo aktiváciu PG výstupu (1 - 128) rozsvietením červenej LED kontrolky. K ústredni je pripojený prostredníctvom zbernice.

16,85 €
Rýchly náhľad

JA-150A II Bezdrôtová vnútorná siréna

Bezdrôtová interiérová siréna JA-150A II je určená na ozvučenie poplachu, signalizáciu príchodového a odchodového oneskorenia a ďalších aktivácií zabezpečovacieho systému.

0,00 €
Rýchly náhľad

JA-190J Bezdotyková prístupová karta RFID pre systém JABLOTRON 100+

Bezdotyková prístupová RFID karta pre systém JA-100. Reakcia na priloženie karty sa nastavuje v systéme (zapni / vypni ochranu, povoľ prístup, aktivuj výstup - otvor dvere, zapni svetlo atď...)

3,29 €
Rýchly náhľad

JA-152J MS II Obojsmerný diaľkový ovládač – dvojtlačidlový

Umožňuje diaľkovo ovládať zabezpečovací systém, rôzne elektrické zariadenia či vyvolať tiesňový poplach. Potvrdenie vykonania akcie spätnou optickú a akustickou odozvou. To všetko aj na viacerých systémoch JABLOTRON 100+ (napríklad doma a v kancelárii).

42,70 €
Rýchly náhľad

JA-110E Zbernicová klávesnica s displejom a RFID čítačkou

Skladá sa z LCD displeja, ovládacích tlačidiel a RFID čítačky. Je k dispozícii v bezdrôtovej aj zbernicovej verzii. Obsahuje 4 funkčné tlačidlá na ovládanie sekcií, PG výstupov a ďalších funkcií.

0,00 €
Rýchly náhľad

JA-150E Bezdrôtová klávesnica s displejom a RFID čítačkou

Skladá sa z LCD displeja, ovládacích tlačidiel a RFID čítačky. Je k dispozícii v bezdrôtovej aj zbernicovej verzii. Obsahuje 4 funkčné tlačidlá na ovládanie sekcií, PG výstupov a ďalších funkcií.

0,00 €
Rýchly náhľad

JA-111R Zbernicový modul pre bezdrôtové pripojenie komponentov JA-100

Rádiový zbernicový modul JA-111R slúži na pripojenie všetkých bezdrôtových zariadení systému JABLOTRON 100+. Pre dokonalé pokrytie zabezpečeného priestoru možno inštalovať do systému až 3 moduly JA-111R.

121,33 €
Rýchly náhľad

JA-152P (G) Bezdrôtový detektor pohybu

Výrobok je bezdrôtovým komponentom systému JABLOTRON 100+. Slúži na priestorovú detekciu pohybu osôb v interiéri budov. Jeho garantované detekčné pokrytie je 90°/12 m.

0,00 €
Rýchly náhľad

JA-110P Zbernicový PIR detektor pohybu

Ivi alebo používajte to prvé tlačítko šipky (zdrojový kód) a tam vpište text. On to vyčistí tiež... + nezabudajte nazov JA-110P Zbernicový PIR detektor pohybu nie len JA-110P čo ste dali... JA-110P je zbernicový PIR detektor pohybu určený na ochranu interiérov.

0,00 €
Rýchly náhľad

Vykonanie previerok proti odposluchu, Previerky priestorov proti odpočúvaniu a rádiomonitoring RF

Previerka proti odposluchu obsahuje fyzickú kontrolu preverovaného priestoru, či niekde nie je ukryté špeciálne miniatúrne zriadenie používané k prenosu zvuku, alebo obrazu z preverovaného miesta, ďalej je vykonané potrebné meranie špeciálnymi prístrojmi, ktoré zachytia signály, ktoré vysielajú ploštice, video ploštice, GSM pagery, či iná špeciálna technika, ktorá prenáša informácie rádiovou cestou. Ďalej je vykonaná kontrola sieťových rozvodov a metalických vedení. 

468,00 €
Rýchly náhľad

Miniatúrna PTZ Car Kit - Sony FCB-EX1000 (P)-VIP

týmto PTZ Kit môžete ľahko vytvoriť vzdialeného miniatúrne PTZ zariadenia v automobile, alebo tam kde potrebujete. 432x zoom (36X optický 12 × digitálny zoom

5 868,00 €
Rýchly náhľad

OFF Zosilňovač GSM signálu (repeater) Signal GSM-80 (900 MHz) -

GSM repeater Signal GSM-80A A6740 zosilňuje signál vo vnútri budovy. Je to ideálne zariadenie pre použitie tam, kde je nedostatočný signál pre Váš mobilný telefón a je vhodný pre rôzne budovy a priestory, kde je pokrytie GSM signálom obtiažne (podzemné a železobetónové stavby, bary, herne a pod.) Ktoré sú zatienené oplechovaním alebo širokými stenami.

Zariadenie už nie je v predaji pre jeho nespoľahlivosť. Na dané zariadenie servis vykonávame trvale aj od konkurencie.

201,68 €
Rýchly náhľad

Non-linear detector NR-900S

Non-linear detector NR-900S NEW Detection of mobile phones
Searching of Improvised Explosive Devices (electronic control systems of IEDs) at background of complex man-made interference from urban constructions

27 360,00 €
Rýchly náhľad

Tieniace puzdro na telefón k ochrane proti odpočúvaniu a lokalizácii

Tieniace puzdro pre tablety k ochrane proti odpočúvaniu, lokalizácii a sledovaniu do 10"

Tieniace puzdro, vďaka ktorému ochránite svoj tablet, teda aj seba, pred nechcenou lokalizáciou, odpočúvaním alebo vzdialenou manipuláciu s dátami. Po vložení tabletu do tieniaceho puzdra sa tablet okamžite odpojí od akéhokoľvek možného spojenia so svetom. Tieniace puzdro nie je technicky nič iné ako Faradayova klietka, ktorá funguje na princípe blokácie elektromagnetického žiarenia.

72,00 €
Rýchly náhľad

Cellular jammers 8-14 degrees (5) A

Cellular jammers 8-14 degrees (5) A

Cellular jammers are designed to suppress unauthorized data retrieval equipment operating in mobile network standards, Bluetooth or WiFi. Their operation is based on generating noise interference in the required frequency band. Besides, they enable gradual adjustment of the interference signal power in all the bands, which facilitates blocking of wireless communication standards within the protected room only.

1 704,00 €
Rýchly náhľad

RF Explorer Signal Generator (RFE6GEN)

Generátor signálu RF Explorer (RFEGen) je výkonný širokopásmový plne programovateľný generátor signálu RF. Je to dokonalý spoločník pre produktovú radu Spectrum Analyzer RF Explorer.

Ako samostatnú jednotku môže RFEGen generovať signály CW a Sweep výberom zabudovaných možností ponuky. Po pripojení k počítaču je možné programovať pomocou softvérového nástroja RF Explorer for Windows. Okrem toho môže jednotka fungovať ako výkonný generátor sledovania, keď sa používa s analyzátorom RF Explorer Spectrum Analyzer 

310,80 €
Rýchly náhľad

452-B-2060-2013 prenosný jammer Handbag Cellular Phone Breaker/jammer EIRP, 60W GSM

Výkonná prenosná rušička pokrývajúci všetky bežne používané pásma pre hovorové a dátové prenosy. 

Najvyspelejší jammer z čistým spektrálnym výstupom nezasahujte mimo definovaných hraničných pásiem, čo je častým nešvárom jednoduchších lacných konštrukcií. 

0,00 €
Rýchly náhľad

RF detektor ploštíc s vyhľadávačom objektívov

Univerzálne použiteľný RF detektor ploštíc s vyhľadávačom objektívov 306/2016
Jedinečné nastavenie 2 stupňov citlivosti  nájde zdroj signálu aj na mieste plnom šumu.
Zariadenie s vysokou citlivosťou zvyčajne detekuje silný signál na väčšiu vzdialenosť, ale nemohlo sa priblížiť a nájsť zdroj signálu. Alebo len zasahovať do silného hluku prostredia a nedalo sa zistiť.

358,80 €
Rýchly náhľad

230 V power grids Protection (3)

AC circuits pose a double threat. First of all, acoustic data can be leaked through the AC circuit (230 V). And secondly, there is a threat of information signals leak from office equipment.

There exist passive and active techniques for AC (220 V) protection against unauthorized data retrieval.

2 268,00 €
Rýchly náhľad

SpiderUSSR ultrazvuková rušička mikrofónov INFRATORNADO

Rušenie všetkých známych digitálnych záznamníkov, vrátane rušenia starších magnetofónov. Zariadenie je už schopné zarušiť aj hlasové rekordéry vstavané v mobilných telefónoch, Samsung, iPhone aj HTC

Nie všetky záznamové zariadenia môžu byť detekované pomocou existujúcich metód. Diaľkovo ovládané rozhlasové mikrofóny, drôtové mikrofóny, pasívne rezonátory, miniatúrne diktafóny - prakticky všetky tieto zariadenia nemôžu byť detekované konvenčnými metódami. 

1 548,00 €
Rýchly náhľad

ŠOKUJÚCI KLÚČ OD AUTA.

Verná napodobenina kľúče od áut ako sú Audi, Volkswagen, Ford, Seat a ďalšie, láka každého, aby si s ním trochu pohráli a zmáčknuli tlačidlo a dostali šok.

Podľa testov na vlastnej koži, ktoré sme urobili, je tento produkt vrcholným gadgetem. Ľahko nachytáte svojho kamaráta alebo zlodeja, ktorého môžete pozorovať, keď si tento Kľúč od auta "náhodou" zabudnete v reštaurácii.

16,00 €
Rýchly náhľad

MICRO DIKTAFÓN V PRESTÍŽNOM VALČEKU Z MOŽNOSŤOU ZÁZNAMU AŽ 15 DN

Miniatúrny diktafón schopný nahrávať nepretržite až 15 dní. A to na jedno nabitie. Miniatúrny digitálny hlasový záznamník (audio diktafón) kamuflovaný do čierneho kovového prívesku na kľúče pre profesionálne nahrávanie zvuku do svojej vnútornej pamäte s vyššou kvalitou záznamu. Zariadenie sa vyznačuje extrémne malými rozmermi a váhou, dlhou dobou výdrže, veľmi nízkou spotrebou energie, širokým frekvenčným rozsahom, veľkým dynamickým rozsahom, vysoko citlivým vstavaným mikrofónom a funkciou hlasovej aktivácie záznamu (VAS). ( aktivácia hlasom – záznam sa vykonáva len ak počuť v miestnosti zvuk)

887,39 €
Rýchly náhľad

VIDEO ŠPIÓN VÁŠHO PC, TAJNE VYTVORÍ SNÍMOK Z VÁŠHO MONITORA. DVI

Potrebuje sledovať prácu Vašich zamestnancov ? Máme pre Vás hardvérovú novinku ktorá zachytí presne to čo práve niekto vidí na svojej obrazovke. Nič nie je jednoduchšie ako špión Vášho PC, stačí len zapojiť a automaticky vytvára obrázky Vášho monitora a čo je dôležitejšie žiadny softvér ho nezachytí. Len vy budete vedieť že monitorujete predmetný počítač a bez hesla si nik obrázky nepozrie. 

149,00 €
Rýchly náhľad

TESTOVACIE ZARIADENIE KVALITY ZAŠUMENIA STIEN A OKIEN

Batéria mikrofón pre kontrolu šušťanie stien a okien. Pripojením k chránenej stene, slúchadlá môžu ľahko detekovať úroveň a účinnosť piezoelektrických konvertorov a prevodníkov..

0,00 €
Rýchly náhľad

„GERBERY I.“

Z cyklu: „Kvet“ (po latinsky anthos, flos)

- Vypredané

Z cyklu: „Kvet“ (po latinsky anthos, flos)

388,00 €
Rýchly náhľad

PROFESSIONAL GSM COMMUNICATIONS JAMMER

Blockphone is a range of products designed to block mobile phones and prevent all cellular transmissions, without interfering with other communication systems.

0,00 €
Rýchly náhľad

UE100-KIT USRP E100 KIT, INCLUDES USRP E100

USRP E100 Kit, includes USRP E100, 2 RF Cables, Power Supply, and Hardware Package.

0,00 €
Rýchly náhľad

RADIO CHANNEL «RADIOBARRIER» SYSTEM JAMMER

System Jammer rádius 500m System Jammer rádius 500m Radio Channel «RADIOBARRIER»

0,00 €
Rýchly náhľad

3D TUŽKA 3DOODLER DRAWS, HI-TECH HRAČKA THE3DOODLER

S pokrokovou 3D ceruzkou dáte obrázkom nový rozmery, a to 3D! Ceruzka vytláča tavený plastový drôt podobný vyspelým 3D tlačiarňam, a tak možno vytvárať jedinečné objekty limitovanej iba vašou fantáziou a zručnosťou.
Vytvorte si pôsobivé bytové doplnky, originálne šperky, vlastné modely alebo doplňte už existujúce o detaily, ktoré by ste inak nemali ako vymodelovať. Ocenia ho teda modelári aj najrôznejšie kreatívci.

89,00 €
Rýchly náhľad

USB PROGRAMOVACÍ KÁBEL MIX

Tento USB Programovací port kábel umožňuje naprogramovať Vysielačky z vášho počítača.

USB programovací kábel, vyberte si podľa obrázka - bez sofvéru ! Drivers na USB Vám nájde Váš softvér k danej rádiostanici, alebo samotný WIN. 

Tento USB Programovací port kábel umožňuje naprogramovať Vysielačky z vášho počítača.

13,20 €
Rýchly náhľad

AUDIO RUŠIČKA MIKROFÓNOV 282-2016 VER 2.

SpiderUSSR ultrazvuková rušička mikrofónov 282-2016 ver 2.  Rušenie všetkých známych digitálnych záznamníkov, vrátane rušenia starších magnetofónov. Zariadenie je už schopné zarušiť aj hlasové rekordéry vstavané v mobilných telefónoch, Samsung, iPhone aj HTC

Nie všetky záznamové zariadenia môžu byť detekované pomocou existujúcich metód. Diaľkovo ovládané rozhlasové mikrofóny, drôtové mikrofóny, pasívne rezonátory, miniatúrne diktafóny 

1 548,00 €
Rýchly náhľad

TESLOU TRANSFORMÁTOR - TESLA COIL

Teslov transformátor je vysokofrekvenčný transformátor vynájdený Nikola Tesla. Pracuje na rezonančnom princípe, preto je potrebné jeho obvodmi ladiť pre dosiahnutie najlepšieho výkonu. Slúži na získavanie veľmi vysokých napätí. Teslov transformátor je v podstate zjednodušená verzia tesla coil Magnifier, s ktorým Nikola Tesla rád experimentoval.

216,00 €
Rýchly náhľad

TRI-BAND 900-1800-2100MHZ REPEATER 952KW20L-GDW (GSM,DCS,WCDMA-2G/3G/4G NETWORKS)

Zosilňovač signálu pre mobilný telefón (tiež známy ako zosilňovač alebo zosilňovač) sa skladá z troch hlavných prvkov - vonkajšia anténa, zosilňovač, a vnútorné antény.

Zosilňovač príjmu mobilného telefónu je opakovacím systémom, ktorý zahŕňa zosilňovač, ktorý prijíma zosilnenie alebo napájanie príjmu v rôznych smeroch. Úlohou vonkajšej antény je prijímať a prenášať signál z veže (vykrívač) a preniesť ho do zosilňovača. Zisk antény zvyčajne nie je nižší ako 7 dB a môže byť väčší ako 10 dB. 

780,00 €
Rýchly náhľad

UNIDEN UBC 125 XLT VIP SKENER AJ PRE NÁROČNÝCH

Automatické skenovanie z posledných 10 detekovaných frekvencií, rýchle vyhľadávanie z akejkoľvek frekvencii alebo rýchle vyhľadávanie z akejkoľvek frekvencií.

500 pamäťových miest v 10 bankách. Možnosť alfanumericky pomenovať uložené kanály (až 16 znakov) s možnosťou dočasného alebo trvalého vylúčenia kmitočtov z vyhľadávania. Tento prijímač umožňuje detekciu blízkych hovorov. Automatické skenovanie z posledných 10 detekovaných frekvencií, rýchle vyhľadávanie z akejkoľvek frekvencii alebo rýchle vyhľadávanie z akejkoľvek frekvencií.

195,00 €
Rýchly náhľad

ELEKTRONICKÝ ZABEZPEČOVACÍ SYSTÉM JABLOTRON 100

Alarm JABLOTRON 100

Komplexné riešenie na ochranu majetku a osôb pred vlámaním a požiarom, ktorý v sebe integruje v jednom jadre aj funkcie inteligentného riešenia domu.

Jeho inštalácia je odbornou záležitosťou, ktorú by mali relizovať len preškolené a certifikované montážne firmy. Profesionálne firmy dokážu po vykonanej fyzickej prehliadke objektu správne navrhnúť rozsah inštalácie tak, aby bola zaistená správna funkčnosť celého systému, splnené legislatívne požiadavky a v neposlednej rade naplnená vaša predstava o zabezpečení majetku a nastavení ďalších požadovaných funkcií.

1 320,00 €
Rýchly náhľad

ALARM ABCA-406 NA BICYKEL ALEBO SKÚTER S OTRASOVÝM ČIDLOM A SIRÉNOU

Alarm na bicykel, skúter s otrasovým čidlom a 120dB sirénou

Zabezpečte svoj bicykel, motorku, kočík alebo osobné cennosti pomocou bezdrôtového alarmu, ktorý dokáže odradiť každého zlodeja sirénou o sile 120 decibelov Veľmi jednoduché použitie spolu s výnimočnou cenou robia z tohto výrobku ideálny doplnok pre zabezpečenie. 

15,00 €
Rýchly náhľad

433 MHZ AUTOMOBILOVÝ KĽÚČ RFID NA DETEKOVANIE RUŠIČIEK

Automobilový jammer dekektor 433 MHz detektor rušičiek 309-55S4
Žiadny falošný poplach od ľudí, ktorí používajú nablízku mobilný telefón, WiFi alebo Bluetooth.
Nastaviteľná detekčná vzdialenosť.4. Zvuková výstraha a vysokosvetelné varovné svetlo.
Relé výstup na pripojenie autoalarmu.
Nízka spotreba energie: Jedna AAA batéria vydrží po dobu 3 dní.

228,00 €
Rýchly náhľad

9V baterka

Kvalitné alkalické batérie 9 voltov do rôznych typov elektrických zariadení, dialkových ovládačov a podobne.

5,00 €
Rýchly náhľad

Mosquito MK4 with Multi-Age Anti-Loitering Security Device

Ak sa pravidelne motajú skupiny tínedžerov okolo Vášho majetku, spôsobujú škody, odstrašujú zákazníkov, potom zariadenie Mosquito MK4  je najefektívnejší spôsob ako zastaviť tento problém bez konfrontácií! Účinok zariadenia naberá na efekte do 10- 15 min.Mosquito nie je zbraň, nie je násilné a nerobí žiadne zranenia.

Mosquito MK4 je používaný políciou a miestnymi úradmi, obchodnými reťazcami, nezávislými obchodmi a súkromnými osobami na ochranu majetku pred dopadmi asociálneho správania tínedžerov,redukuje vandalizmus,krádeže a poškodzovanie majetku a skvalitňuje život a prostredie občanov.

580,00 €
Rýchly náhľad

Elektrický plot BEAM RB 167A LEDS Select NEW-802

Tento generátor VN napätia je vhodný pre širokú škálu zvierat. Externe silný sieťový impulzný prístroj pre veľké vzdialenosti. Max napätie 9900V. Zariadenie je vhodné na ohrady pre kravy, svine, kone, zajace vrátane psov. Vhodný pre dlhé ohrady do 120km, má 2 samostatné výstupy pre rôzne druhy zvierat podľa citlivosti na elektrické impulzy. Zariadenie odplaší aj divu zver, aby nevnikla na Váš pozemok, záhradu či pole.

270,00 €
Rýchly náhľad

Elektrický zdroj + pás proti sliziakom 50m-805 new

Najúčinnejšia technológia proti BEZULITNÝM SLIMÁKOM V ZÁHRADE. 
V záhradách objavili nevítaní hostia, slimáky bez ulity - slizniaky. Ich vysoký výskyt je vždy v centre pozornosti záhradkárov. V boji proti, slimáky bez ulity - slizniaky je už vhodná aj elektrická páska o dĺžke 50m je vysoko efektívna, tichá, bezpečná s veľmi jednoduchou inštaláciou.

192,00 €
Rýchly náhľad

Chytač komárov ALF-045 (Bez použitia škodlivých chemikálií)

Lapač komárov ALF-045 (Bez použitia škodlivých chemikálií)

Riešenia obsahujúce „DEET“ - nebezpečnú, škodlivú chemikáliu, ktorá môže byť škodlivá pre nás aj pre životné prostredie - funguje najlepšie, ale maximálne len 45 minút ... Ale dané zariadnie neobsahuje žiadne chemické látky!

Nazýva sa Mosquitron, ktorý je úplne novým typom lapača chýb. Je ideálny pre upratovanie domova všetkých nepríjemných a nebezpečných lietajúcich škodcov!

Je to štýlové, ľahko ovládateľné zariadenie a môže vyčistiť váš domov špinavých múch a nebezpečných komárov!

29,00 €
Rýchly náhľad