Filtrovať podľa

Dostupnosť

Dostupnosť

Selections

Selections

Cena

Cena

  • 78,00 € - 7 080,00 €

Napájanie

Napájanie

Umiestnenie

Umiestnenie

Plašiče MEDVEĎA

Medveď masožravé cicavce rodiny Ursidae. Sú klasifikované ako kôňatá, alebo dogovité masožravce. Hoci existujú len osem druhov medveďov, sú rozšírené a vyskytujú sa v širokej škále biotopov na celej severnej pologuli a čiastočne na južnej pologuli. Medvede sa nachádzajú na kontinentoch Severnej Ameriky, Južnej Ameriky, Európy a Ázie.
Spoločné charakteristiky moderných medveďov zahŕňajú veľké telá s chrumkavými nohami, dlhé čapce, malé zaoblené uši, chlpaté vlasy, plantigrafické labky s piatimi nerekrétnymi pazúrikmi a krátkymi chvostmi.

Plašiče MEDVEĎA

Plašiče MEDVEĎA

Aktívne filtre

Laser Lite riešenie proti obťažovaniu vtákov a lesnej zveri

Laser Lite - Kompaktné riešenie proti obťažovaniu vtákov

Lite odpudzuje vtáky pri svetelných podmienkach 20 000 luxov alebo menej, ktoré môžete porovnať s oblačným počasím. Vtáky vnímajú laserový lúč ako blížiace sa fyzické nebezpečenstvo a odletia pri hľadaní bezpečnejších dôvodov.
Na rozdiel od konvenčných metód odstrašovania vtákov nebude mať žiadny vplyv na habituáciu. Po dôslednom používaní vtáky vnímajú oblasť ako nebezpečnú a nevrátia sa.

175,00 €
Rýchly náhľad

Laserové lúče s dlhým dosahom na vydesenie vtákov - automat

Lasery sa náhodne presúvajú v celej oblasti od 200 akrov na 3000 akrov - Bird lasers

Systém, nazývaný Agrilaser, používa automatizovaný robot, ktorý môže byť naprogramovaný tak, aby náhodne prebehoval laserom v oblastiach od 200 akrov po viac ako 3000 akrov.
Nové zariadenie vyvinuté v oblasti kontroly vtákov v Centre pre poľnohospodárstvo a životné prostredie v SR, prenasleduje vtáky bez hluku. Ako je nám známe modifikovaná verzia sa už vyrába už aj u nás na Slovensku.

7 080,00 €
Rýchly náhľad

Laser lúč s dlhým dosahom na vydesenie vtákov, medveďov či zvery polo-automat 997/1W

Zelený laserový plašič vtákov, lesnej zveri:  vlk, rys, medveď - laserové odstrašovacie zariadenie vodotesný repelent 

988,00 €
Rýchly náhľad

Plašič vtákov - Plašič medveďov. Najvýkonnejší elektronický tlakový plašič pre veľké plochy

Zariadenie nepotrebuje žiadne plynové fľaše pre vytvorenie výbušnej tlakovej sily. Automatický plašič využíva výbušnú silu elektrického tlakového systému k  vytvorenie hlasnej detonácie za účelom vyplašenia vtákov a  predátorov. 

1 788,00 €
Rýchly náhľad

Plašič medveďa 12V/150W a 7 zvukových tónov 969 pre ľahké ale účinné odplašenie medveďa.

Plašička na medvede 7 zvukových výstražných tónov pre ľahké odplašenie blížiaceho medveďa. Zariadenie je vhodné umiestniť ku miestam, kde je veľký predpoklad stretu z medveďom

95,00 €
Rýchly náhľad

Laser lúč s dlhým dosahom na vydesenie vtákov, medveďov či zvery polo-automat 867/1W/24.

Zelený laserový plašič vtákov, lesnej zveri: vlk, rys, medveď - laserové odstrašovacie zariadenie vodotesný repelent. Lasery sa náhodne presúvajú v celej oblasti od 200 akrov na 3000 akro - Bird lasers.

816,00 €
Rýchly náhľad
Solárny ultrazvukový plašič vtákov a zvery - Priemyselný Plašič solar,230V,12V Solárny ultrazvukový plašič vtákov a zvery - Priemyselný Plašič solar,230V,12V
  • Novinka

Solárny ultrazvukový plašič vtákov a zvery - Priemyselný Plašič solar,230V,12V

Veľmi účinný vysokofrekvenčný plašič vtákov a divej zvery vhodný pre priemyselné použitie. Jednoduché použitie stačí len zapnete a funguje. Absolútne nič nie je potrebné nastavovať.

599,00 €
Rýchly náhľad

Odpudzovač zvierat s dvoma aktívnymi stranami DUO

Obojstranný DUO plašič určený pre odplašenie jeleňov t.j. vysokej zvery, mývalov, poľných králikov, psov, mačiek, vtákov, vačice ale aj medveďa a iných zvierat na Vašej záhrade. Škodcu len odplaší - k susedom...

78,00 €
Rýchly náhľad