Plašič vtákov - Plašič medveďov. Najvýkonnejší elektronický tlakový plašič pre veľké plochy
search
  • Plašič vtákov - Plašič medveďov. Najvýkonnejší elektronický tlakový plašič pre veľké plochy
  • Plašič vtákov - Plašič medveďov. Najvýkonnejší elektronický tlakový plašič pre veľké plochy
  • Plašič vtákov - Plašič medveďov. Najvýkonnejší elektronický tlakový plašič pre veľké plochy
  • Plašič vtákov - Plašič medveďov. Najvýkonnejší elektronický tlakový plašič pre veľké plochy
  • Plašič vtákov - Plašič medveďov. Najvýkonnejší elektronický tlakový plašič pre veľké plochy
  • Plašič vtákov - Plašič medveďov. Najvýkonnejší elektronický tlakový plašič pre veľké plochy
  • Plašič vtákov - Plašič medveďov. Najvýkonnejší elektronický tlakový plašič pre veľké plochy
  • Plašič vtákov - Plašič medveďov. Najvýkonnejší elektronický tlakový plašič pre veľké plochy
  • Plašič vtákov - Plašič medveďov. Najvýkonnejší elektronický tlakový plašič pre veľké plochy
  • Plašič vtákov - Plašič medveďov. Najvýkonnejší elektronický tlakový plašič pre veľké plochy

Plašič vtákov - Plašič medveďov. Najvýkonnejší elektronický tlakový plašič pre veľké plochy


Zariadenie nepotrebuje žiadne plynové fľaše pre vytvorenie výbušnej tlakovej sily. Automatický plašič využíva výbušnú silu elektrického tlakového systému k  vytvorenie hlasnej detonácie za účelom vyplašenia vtákov a  predátorov. 

5 položiek
 

Bezpečný nákup

 

Rýchle doručenie

 

Bezproblémové vrátenie tovaru

1 788,00 €
S DPH
množ.

Plašič vtákov a medveďou - Najvýkonnejší elektronický tlakový plašič vtákov a medveďov pre veľké priemyselné a poľnohospodárske plochy 1621/tk84. Ale aj pre časti, kde chodia naše Slovenské medvede. 

Zariadenie nepotrebuje žiadne plynové fľaše pre vytvorenie výbušnej tlakovej sily. Automatický plašič využíva výbušnú silu elektrického tlakového systému k  vytvorenie hlasnej detonácie za účelom vyplašenia vtákov a  predátorov. Veľmi dobre funguje aj na vysokú zver. Akustický tlak môže vzrásť na 100-120 decibelov.

1621/TK84 BEAM BLASTER VTÁČÍ REPELENT ver 22. Zariadenie odporúčame umiestňovať mimo zastavanej obytnej plochy a to minimálne 1000m od obytného komplexu. 

Pri prevádzke zariadenie nie je možné zdržovať sa pri tlakových meničoch, odporúčame inštaláciu na vyvýšenú plochu mimo priameho dosahu od ľudí minimálne vo vzdialenosti 5metrov.

Výkonový akusticko-tlakový plašič je súbor elektronických zbraňových technológii, využívajúcich zvuk, ultrazvuk a tlakový systém. 

K zariadeniu je možné doobjednať výkonný pohyblivý laser pre plašenie degenerovaných hluchých vtákov, hlavne holubov pre väčšie vzdialenosti a účinnejšie výsledky pre plašenie vtáctva. 

Zariadenie je určené na plašenie vtákov a  zveri v  poľnohospodárskych kultúrach (viniciach, sadoch, poliach s plodinami), letiskových plochách alebo veľkých priemyselných areáloch a pod. Zariadenie je určené na prirodzené plašenie vtákov. Nakoľko tento set obsahuje až 4+4 reproduktory s výkonom, až do 100 wattov, jedná sa o vysoko účinné zariadenie s veľkým dosahom. Toto zariadenie je určené do veľkých priestorov – skladov, otvorených priestranstiev s veľkosťou do 100 árov. 

Plašič  vysiela rôzne prirodzene zaznamenané zvukové signály v počuteľnom pásme + ultrazvuk, t.j. vtáčie tiesňové 

a útočné zvuky, vydesí vtáky v efektívnom dosahu. 

Funguje to na princípe inteligentného striedania reproduktorov, čím docieli vyššiu efektivitu. Zariadenie výrazne zníži alebo úplne obmedzí zamorenie vtákmi vo Vašom okolí. 

Prístroj pracuje na princípe vysielania prirodzene zaznamenaných zvukových signálov vydeseného vtáctva a zvukov dravcov tak, aby vtáky vydesil, zmiatol a dezorientoval v rozsahu štyroch reproduktorov, pričom zariadenie strieda signály dravcov a ultrazvukové signály, ktoré nie sú počuteľné pre ľudské ucho, čím je docielená vysoká účinnosť plašenia. Tieto vysoko jasné a presné digitálne nahrávky sú prehrávané na štyroch reproduktoroch, aby vytvorili prostredie, ktoré je ohrozujúce a nehostinné pre vtáky. Plašič  je už nastavený a plne na-programovaný. 

Zvukový čip obsahuje až 8 druhov vtačích zvukových signálov a taktiež pre medvede rôzne dunivé zvuky. Ku každému zo štyroch nezávislých reproduktorov je pribalený 10 až 30 metrový kábel pre zvýšenie dosahu zariadenia. Celý set obsahuje 4 kvalitné reproduktory, s veľkým dosahom plašenia, sieťový adaptér na 230V a predlžovací kábel k nemu na pohodlnejšie a praktickejšie používanie zariadenia. Tento kábel ma dĺžku 15 metrov. Ďalej tento set obsahuje riadiacu jednotku, čiže plašič, ktorý je plne programovateľný a montážnu úchytku k tejto jednotke na pohodlnejšie uchytenie zariadenia takmer kdekoľvek. 

Plašič je možné naprogramovať na rôzne typy prevádzky. Je možné nastaviť nočný a denný režim, pričom riadiaca jednotka si vďaka integrovanému čipu sama zaznamenáva svetelné podmienky a tým vyhodnocuje, či je deň alebo noc. Taktiež je možné nastaviť nepretržitý 24-hodinový režim. Ďalej je možné nastaviť časový rozsah opakovania. Plašič bude opakovane spúšťať počuteľné zvuky vtákov každých 15 – 17 sekúnd, 1 – 4 minúty, 5 – 10 minút alebo až 10 – 30 minút. Medzi každým opakovaním počuteľných signálov, plašič kvôli väčšej účinnosti vysiela ultrazvukové signály, ktoré nie sú počuteľné pre ľudské ucho. Pri nastavovaní zariadenia je dôležité brať do úvahy celkovú dobu plašenia, pričom je vhodné prístroj nastaviť hardwarovým prepínačom na náhodné prehrávanie zvukových signálov, kvôli väčšej účinnosti. Toto tlačidlo je vhodné použiť, aby si vtáky nezvykli na jeden vzor plašenia. 

Tento odpudzovač vtákov je komplexný typ vyrobený integráciou technológie elektronického dela, technológie elektronického odpaľovania, zvuku prirodzeného nepriateľa vtákov, zoskupeného silného zvuku a ďalších technológií. Zariadenie na odpudzovanie vtákov dokáže efektívne odpudiť viac ako 98 % vtákov v obrannom pásme a efekt odpudzovania na malej ploche je významný. 

Odpudzuje: holuby, vrabce, škorce, čajky, kormorány, vrany, a mnoho ďalších vrátane vysokej zvery.

Toto zariadenie je z produkcie USA-BirdX. Jedna sa o osvedčené zariadenie na plašenie vtákov nakoľko prebehli rôzne rozsiahle terénne testy, v ktorých toto zariadenie spoľahlivo uspelo. Pri každom z týchto testov výrazne znížilo alebo úplne odstránilo zamorenie vtákmi na danom území. Plašič je vhodný na vonkajšie použitie, pričom do bytov a hustejšie obývaných oblastí ho neodporúčame, pretože zvukový záznam môže rušiť ľudí vo vašom blízkom okolí. Keďže prístroj funguje na základe vysielania rôznych nebezpečných zvukových signálov pre vtáky, potom odlietajú preč aj s celým kŕdľom, nakoľko nemajú pocit bezpečia.  V oblastiach, kde sa vtáky kŕmia alebo prelietajú je vhodné zistiť ich návyky. To vám pomôže najlepšie určiť miesto rozmiestnenia reproduktorov a pomôže aj vybrať vhodný mód.

Taktiež je vhodné odstraňovať zvyšky jedál, hniezd, nečistôt a iných vecí, ktoré môžu byť atraktívne pre vtáky, práve 

z oblasti kde umiestnite plašič. Je vhodné pripojiť zariadenie aj na spínacie hodiny, na ktorých si môžete pohodlne a presne nastaviť časy plašenia, ak vám nepostačuje nastavenie riadiacej jednotky plašiča. Ako už bolo vyššie spomenuté plašič obsahuje 

8 zvukových signálov: Škorec (holub), Čajka (holub II), Sokol sťahovavý, Jastrab, Jastrab II, Dravec I, Dravec II, Dravec III. Toto zariadenie je neškodné pre domáce zvieratá a ľudí. Plašič je navrhnutý tak, aby účinne plašil vtáky, pritom im neublížil, nakoľko tieto zvukové signály sú neškodné a ekologické.

HLAVNÉ VLASTNOSTI:

Jednoduchosť inštalácie, pretože sa dá umiestniť takmer kdekoľvek.

Nepretržitá prevádzka.

Variabilná frekvencia – útoky rôznych vtákov s rôznymi frekvenciami.

Plašič je vodotesný.

Plašič obsahuje vysoko kvalitné digitálne nahrávky zvukov dravých vtákov a núdzových signálov.

Pri vhodnom umiestnení, nie je potrebná skoro žiadna údržba.

Nemá pohyblivé časti a tým nie sú potrebné žiadne nežiaduce opravy.

VLASTNOSTI:

Zvuk a ultrazvuk - vydáva kombináciu zvukov a vysokofrekvenčných zvukových vĺn, ktoré sú vo frekvencii, ktorú dokáže zaznamenať aj ľudské ucho. Počuteľné sú ako zvuky dravých vtákov.

4-reproduktorová sústava - obsahuje 4 nezávislé reproduktory s 10-30 metrovým drôtom ku každému reproduktoru.  

Prispôsobiteľné - nastavenie hlasitosti, zvukové oneskorenie, denná / nočná prevádzka.

Reálne zvuky – ultrazvukové, vysoko kvalitné digitálne prehrávanie prirodzene zaznamenaných hrozieb.

Vodotesnosť – elegantný plášť je navrhnutý tak, aby odolával poveternostným vplyvom.

Údržba – pri správnom namontovaní výrobku nie je potrebná takmer žiadna.

Nepretržitá prevádzka – odpudzuje vtáky 24 hodín denne.

Využitie zariadenia (odpudzovanie):

Holuby, vrany, vrabce, špáčky, kormorány, supy, hlodavce a ostatné škodce.

OBSAH BALENIA:

1. 4 kvalitné reproduktory. 

2. Sieťový adaptér.

3. Predlžovací kábel medzi sieťovým adaptérom a plašičom (15m).

4. Plašič.

5. Montážna úchytka.

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA:

Napájanie: 230V AC, 12V DC,  500mA. 

( možné napájať aj z autobatérie o napätí 12V, stredný kolíček je +, maximálne vstupné napätie je 13,8V.  

Pre externé napájanie 12V môžete použiť kábel zo sieťového adaptéra. Pozor na polaritu – stred je +) 

Intenzita zvuku na 1 reproduktor: 105 až 110 dB/m (Zvukové pásmo)

Intenzita zvuku na 1 reproduktor: 95 – 102 dB/m (Ultrazvukové pásmo)

Frekvencia: 3 až 5 kHz/15 až 25 kHz (zvukové a ultrazvukové pásmo).

Akustický tlak: 120dB.

Hlasový akustický tlak: 130dB teplota okolia: -40 ~ 65°C.

Interval rázových vĺn: 3 minúty.

Veľkosť balenia: 400X400X300mm.

Hmotnosť balenia: 15/21kg.

Životnosť dizajnu: 10 rokov.

1621
5 Položky

Špecifické referencie

Recenzia

16 iný produkt