Filtrovať podľa

Dostupnosť

Dostupnosť

Selections

Selections

Cena

Cena

  • 30,00 € - 36,00 €

Napájanie

Napájanie

Umiestnenie

Umiestnenie

Plašiče KRTKOV

Krty majú valcovité telo, ktoré je dokonale uspôsobené na pohyb pod zemou. Nemajú radi piesočnatú a kamenistú pôdu, naopak, práce vo vami upravenej záhrade im idú takpovediac od ruky. Vytvárajú dlhé chodby, ktoré za ich život môžu dosiahnuť až 1,5km. Neobľubujú blízkych susedov, zdržiavajú sa len na svojom území, ktoré môže mať rozlohu 300-3000m2. Aj jediný krt tak dokáže narobiť vo vašej záhrade množstvo kopčekov.

Krty sa živia živočíšnou potravou, za svoj život zničia veľa škodlivého hmyzu. Chodby ktoré vytvárajú slúžia ako pasca pre larvy a dážďovky – tie popadajú do chodieb a krt ich potom pohodlne “zvysáva”. 

Plašič KRTKOV

Plašiče KRTKOV

Aktívne filtre

Elektronický odpudzovač krtkov a hmyzožravých zvierat 500m2 ODKH Elektronický odpudzovač krtkov a hmyzožravých zvierat 500m2 ODKH
  • Výpredaj!

Elektronický odpudzovač krtkov a hmyzožravých zvierat 500m2 ODKH

Odháňa predovšetkým krtka – hmyzožravca. Novšie prevedenie zo silnejším vybrovacím sektorom. Je vodotesný a preto je vhodný na umiestnenie do záhrady, parkov, na golfové ihrisko a do iných ľubovoľných krytých i vonkajších priestorov.

Vydáva nepravidelné dlhé počuteľné tóny s nepravidelne dlhými prestávkami, ktoré sa šíria v pôde a tak neruší pobyt človeka na záhrade.Prístroj je úplne ekologický, pretože nepoužíva žiadne chemické látky.

Využíva iba zvukovú frekvenciu, ktorá je nepríjemná pre krtkov - hmyzožravcov.

36,00 €
Rýchly náhľad
Odpudzovač krtkov a hrabošov kemo69-834, zakopete a odplašíte 9V Odpudzovač krtkov a hrabošov kemo69-834, zakopete a odplašíte 9V
  • Vypredané

Odpudzovač krtkov a hrabošov kemo69-834, zakopete a odplašíte 9V

Tento vodeodolný modul vysiela v rýchlych intervaloch seizmickej oscilácie, ktoré sú široko vyžarované v podzemí a sú väčšinou veľmi nepríjemné krtkom, hrabošov a iným hlodavcom. Modul musí byť vykopaný v blízkosti ich tunelov sa ovláda pomocou kábla s prevádzkovým napätím 9V. Jeden modul bude stačiť na ochranu až 1.000 m² záhrady.

Plašič je nutné napájať externým 9V zdrojom, cez sieťový adaptér.

Preto je vhodný do záhrad, kde máte k dispozícii aj sieťovú elektrickú zásuvku. 9V sieťový adaptér musí mať 3,5mm JACK koncovku.

30,00 €
Rýchly náhľad