Filtrovať podľa

Dostupnosť

Dostupnosť

Cena

Cena

  • 12,00 € - 1 776,00 €

Tienenie a absorpcia rádiového žiarenia

Tienenie a absorpcia rádiového žiarenia

Tienenie a absorpcia rádiového žiarenia

Aktívne filtre

EMC BAG CHRÁNIA V PRÍPADOCH: - SLEDOVANIE POLOHY SIM KARTY. JEDNÁ SA O SLEDOVANIE BEZ AKEJKOLVEK ZNÁMKY AKTIVITY VÁŠHO TELEFÓNU

Vysoký bezpečnostný štandard pre tienenie zariadení pred RF (rádiofrekvenčným) a EMC (elektromagnetickým) žiarením. Tieniace obaly garantujú útlm 118 dB pri 350 MHz ako aj kontinuálny útlm 110/100/80 dB až do 18 GHz. 
Púzdra chránia napríklad v prípadoch:
- sledovanie polohy SIM karty
- sledovanie polohy a obsahu MT alebo Tabletu
- využívanie MT k odpočúvaniu
- dočasné uloženie rôznych predmetov

33,60 €
Rýchly náhľad

EMF TIENENIA GSM LÁTKA, CEZ KTORÚ NEPRENIKNE ŽIADNY VYSOKOFREKVENČNÝ SIGNÁL. GSM LÁTKA POHLCUJÚCA VF ŽIARENIE. EMF-511

Textil dokáže zastaviť aj bezdrôtový signál i hackerov. Je to hrozba, o ktorej sa diskutuje od chvíle, keď úrady začali používať doklady s bezdrôtovými RFID čipmi. Hackeri môžu zneužiť technológiu a čítať dáta z čipov, ktoré nosíme vo vreckách. Dnes k dokladom pribudli i bezkontaktné platobné karty.

Do vrecka nohavíc stačí zasunúť doklady a karty a tie sa stanú pre čítačky nedostupnými.

80,40 €
Rýchly náhľad

Tieniace puzdro na telefón k ochrane proti odpočúvaniu a lokalizácii

Blokovacie púzdro na kľúče alebo menší mobil. Toto unikátne puzdro slúži na prerušenie signálu prichádzajúcich hovorov. Jednoduchý gadget, ktorý blokuje príjem hovorov zo všetkých frekvencií po celom svete. Pri použití tohto puzdra sa volajúcim vaše číslo zobrazí ako nedostupné, alebo zaneprázdnené, čiže je ideálne použiť toto puzdro keď potrebujete mať istý čas pokoj a nepotrebujete byť rušení vyzváňaním telefónu. Puzdro obsahuje aj ďalšie vrecko na peniaze alebo pre vaše obľúbené príslušenstvo mobilu.

12,00 €
Rýchly náhľad

230 V power grids Protection (6)

230 V power grids Protection (6)

AC circuits pose a double threat. First of all, acoustic data can be leaked through the AC circuit (230 V). And secondly, there is a threat of information signals leak from office equipment.

1 776,00 €
Rýchly náhľad