Filtrovať podľa

Dostupnosť

Dostupnosť

Cena

Cena

  • 0,00 € - 4 900,00 €

AUDIO monitoring

AUDIO Bezdrôtový monitoring
AUDIO Káblový monitoring
AUDIO Micro diktafóny

Mikrodiktafóny, najmenšie diktafóny na našom trhu

Potrebujete tajne nahrať obchodné rokovania, monitorovať kanceláriu, (manžela ?) byt alebo auto vo Vašej neprítomnosti? Máme pre Vás elegantné a profesionálne riešenia.

Vďaka našej úzkej spolupráci so spoločnosťou TS_Market, ktorá vyvíja a vyrába špeciálnu spravodajskú techniku, Vám prinášame miniatúrne diktafóny – micro audio diktafóny, ktoré sú vhodné pre akúkoľvek aplikáciu, kedy je potrebné robiť diskrétne záznam vo vysokej kvalite. Mikro diktafóny patria medzi najmenšie profesionálne záznamníky zvuku, ktoré možno zaobstarať na našom trhu a sú dnes dostupné aj pre Vás, nie len pre tajných...

Tieto mini diktafóny patria do skupiny pasívnych odpočúvacích zariadení, ktoré nahrávajú zachytené rozhovory vo vysokej kvalite priamo do svojej pamäti. Vo väčšine prípadov je plne postačujúce nadobudnutie a následný audio posluch záznamu. Ak nepotrebujete rozhovory počúvať v reálnom čase,  je pre Vás použitie mikrodiktafónu ideálnym a nekomplikovaným riešením. Samozrejme Vám vieme poskytnúť aj ON-Line diktafóny, či už na vzdialenosť do 300m, alebo na neobmedzenú vzdialenosť cez využitie GSM pásma.

Micro diktafóny, ktoré Vám ponúkame nevysielajú žiadny signál, ich rozmery sú extrémne malé a u vybraných modelov nedovoľujú použité materiály vysledovanie detektorom kovu alebo účinné použitie rušičky mikrofónov, ktoré taktiež máme v ponuke. Vďaka týmto vlastnostiam je odhalenie mikrodiktafónov  aj pre profesionálne firmy veľmi zložité a v praxi takmer nemožné. Dokonca ju nevieme nájsť ani my sami žiadnym dostupným meracím zariadením.

Tieto diktafóny sa vyznačujú najmä najmenšími rozmeri, minimálnou hmotnosťou, extrémne citlivým mikrofónom so širokým frekvenčným a dynamickým rozsahom, veľmi kvalitným záznamom, dlhou dobou výdrže batérie alebo akumulátora a vysokou kapacitou pamäte pre zaznamenávanie dlhých záznamov.

Diktafóny sú plne nastaviteľné pomocou počítača - úroveň kvality záznamu (vzorkovania frekvencie a typ kompresie), hlasová a časová aktivácia záznamu (možná kombinácia oboch).

Samozrejmosťou je podpora bezpečnostných funkcií, ako je napríklad ochrana nadobudnutých záznamov pomocou PIN kódu. Ak je tento kód zadaný trikrát po sebe nesprávne, dôjde k automatickému nezvratnému vymazaniu celej pamäte. (Ak niekto náhodou nájde Váš micro diktafón, bez hesla si nič neprehrá. Vlastne nezistí ani to, čo za zariadenie vlastne našiel). Je to len imitácia krabičky, mince, či kovového valčeka. 

AUDIO monitoring

AUDIO monitoring

Aktívne filtre

SET-1 Odpočúvacie zariadenie v sieťovej roztrojke profi A2-429-3V-233V + príjimač

Rádiové profesionálne odpočúvacie zariadenie zabudované do plne funkčnej sieťovej roztrojky a trvale napájané z rozvodu 230V~ na UKV kmitočte. Zariadenie je osadené špeciálnym mikrofónom s riadeným ziskom hluku z odpočúvanej miestnosti s dosahom 15m -25m. Samotné zariadnie môžeme zachytiť až v okruhu 200m.

SET 1 má v súprave aj rádiový prijímač spárovaný z vysielačom. Jedná sa o jednoduchý jedno t.j. kanálový prijímač bez displeja, s možnosťou napojenia na sluchatka a taktiež s možnosťou pripojenia na záznamník.

350,00 €
Rýchly náhľad

SET-2 Odpočúvacie zariadenie v sieťovej roztrojke profi A2-429-3V-233V + príjimač

Rádiové profesionálne odpočúvacie zariadenie zabudované do plne funkčnej sieťovej roztrojky a trvale napájané z rozvodu 230V~ na UKV kmitočte. Zariadenie je osadené špeciálnym mikrofónom s riadeným ziskom hluku z odpočúvanej miestnosti s dosahom 15m -25m. Samotné zariadnie môžeme zachytiť až v okruhu 200m.
SET 2 má v súprave aj rádiový digitálny prijímač spárovaný z vysielačom. Jedná sa o digitálny viac kanálový digitálny prijímač vrátane možnosti nastavenia kmitočtu v pásme 400MHz-450MHz, s možnosťou napojenia na sluchatka a taktiež s možnosťou pripojenia na záznamník.

439,00 €
Rýchly náhľad

SET-3 Odpočúvacie zariadenie v sieťovej roztrojke profi A2-429-3V-233V + príjimač

Rádiové profesionálne odpočúvacie zariadenie zabudované do plne funkčnej sieťovej roztrojky a trvale napájané z rozvodu 230V~ na UKV kmitočte. Zariadenie je osadené špeciálnym mikrofónom s riadeným ziskom hluku z odpočúvanej miestnosti s dosahom 15m -25m. Samotné zariadnie môžeme zachytiť až v okruhu 200m.

1 089,60 €
Rýchly náhľad

Mini FM vysielač Mic Spy-414, 60MHz-128MHZ napájanie 9V a prevádzka až 100 hodín

Rádiová ploštica, bežných parametrov vo frekvenčnom pásme 94MHz ---- 98MHz, Dosah cca 50m.

  • Popis: Pracovné napätie: 1.2V----- 9V 
  • Pracovný prúd: 
  • 3mA@1.2V, 
  • 25mA @ 9V 

46,80 €
Rýchly náhľad

Multi-Channel Receivers 820-050D Prijímač z dekodérom rádiového signálu

Špeciálny Multi-Channel prijímača

Špeciálne multi-kanálový prijímač je určené pre príjem rádiového signálu.

Je možné si zvoliť na príjem otvorený rozhlasový kanál + Spektrum Inverzia dekodér; alebo otvorený rozhlasový kanál + Delta modulácia dekodér.

Univerzálny prijímač je určený pre príjem audio dát z analógových a digitálnych vysielačov, ktoré pôsobia v rozsahu 416 až 421 MHz frekvencie.

4 560,00 €
Rýchly náhľad

Skryté sledovanie zvuku cez 10pst káblové mikrofóny EHW-ESK10-823

Skryté sledovanie zvuku až do miest v oblasti s rozlohou až 5,6 km od riadiacej jednotky - až 10 ks samostatných mikrofónov. Pre každý z kanálov je výber miniatúrnych mikrofónov, ktoré sú napájané z centrálnej jednotky dohľadu kontroly. Systém je rýchly ľahko nastaviť a prevádzkovať.
Zníženie hluku Mikrofóny môžu byť skryto inštalované v miestach, ktoré musí byť sledovaná prostredníctvom existujúcej alebo nové vedenie. 

0,00 €
Rýchly náhľad

Sledovanie a miešanie 8 audio kanálov - prenosná kompletná súprava ESK-ESH-supr-8kanal-824.

Sledovanie a miešanie 8 audio kanálov - prenosná súprava. Jeden operátor je schopný sledovať a miešať až 8 mikrofónov. Každý kanál má vlastný plynulé vysokej úrovni zosilnenia pre pred miešaním s použitím 10 bar hlasitosti indikátor.

Veľmi citlivá miniatúrna mikrofóny dávajú vysoko kvalitný zvuk cez kábel o dĺžke až 10 km. Ako káblové mikrofón systému je imúnna voči detekciu detektory rádiových frekvencií. K dispozícii je tiež výstup zariadenie pre nahrávanie.

0,00 €
Rýchly náhľad

Komplexné káblové sada pre počúvanie cez stenu kontakt-825-5mic.

Kompletný audio dozor cez steny. Komplexné káblové sada pre počúvanie cez stenu. Až 5 stien je možné súčasné monitorovanie.

Ak je váš cieľ je na druhej strane z pevnej steny aj pri zlých podmienkach dohľadu, môžete počúvať lokálne alebo vzdialene s vysokou mierou flexibility pre dočasné alebo trvalé sledovanie pomocou tohto sofistikovaného zosilňovač a akcelerometer.

0,00 €
Rýchly náhľad

Vysielanie audia cez verejné siete energetického systému - diaľkové audio sledovanie 230VEMCK-826

Sieťový nosný systém. Vysielanie cez verejné siete energetického systému - diaľkové sledovanie bez vyhradeného vedenia.

Jasné zvukové signály, od skryté mikro veľkosti snímača, priamo prostredníctvom verejnej siete elektrického systému sú interpretované zodpovedajúce prijímač. Nie venovať zapojeniu je potrebné a detekcia s konvenčným proti prehľadových zariadení je poškodená prevodovka je na veľmi nízkych frekvenciách.

0,00 €
Rýchly náhľad

Multifunkčný bezdrôtový VF audio zvukový systém. Flexibilný dohľad s dlhým dosahom. ES-GEM-827

Multifunkčný bezdrôtový VF audio zvukový systém. Flexibilný dohľad s dlhým dosahom.

Počúvanie cez steny
Výkonný a všestranný, technológia rozbije novú pôdu s jeho schopnosťou fungovať na vysoko citlivé a kritické operácie. Zariadenie prichádza s multi-funkčné zariadenie pre počúvanie cez steny pomocou kontaktu alebo ihlu, mikrofóny pre telefón, alebo miestnosť a telefónne operácie, a pre použitie s pri nosení na tele mikrofónu.

4 900,00 €
Rýchly náhľad

Viackanálový dohľad. LCD + osem audio kanálov ESK-EPR-829

Viackanálový dohľad. jednoduché použitie LCD displej umožňuje sledovanie operátora sledovať až osem kanálov. Na obrazovke informácie zahŕňajú identifikáciu kanálu, silu signálu a stav (batérie vysielača úroveň, on / off), ktorý podporuje úspešné sledovanie prevádzky. Keď je potreba záznam sledovacie činnosť EPR je vybavený záznamovým zariadením výstupu.

0,00 €
Rýchly náhľad

Mix profi audio rádiový a káblový odposluch

Audio dozor a pult-dozor činidlo prípad
Nový rekonštruované Agent Case poskytuje skúsený profesionál so starostlivo vybranými zariadení pre káblové a Radio Frequency skryté sledovanie a nahrávanie. To je doplnené výkonným ručného RF a kamery detektor objektívu.

0,00 €
Rýchly náhľad

Digital Burst Transmitter II with Remote Control

Flexibilná štruktúra systému umožňuje vysielaným podľa dvoch nezávislých zvukových signálov (stereo) s vysokým stupňom separácie s mezikanálového cez iba jeden kanál. To tiež umožňuje sledovanie stavu batérie. Je možné prepínať medzi stereo / mono režimy s použitím diaľkového ovládača. Režim Mono poskytuje dvojitú zvýšenie pásme akustických signálov.

0,00 €
Rýchly náhľad

Digital Burst Transmitter with Remote Control

Založený na akumuláciu audio dát do vnútornej pamäte vysielača a jeho následného prenosu v krátkych stlačený paketov pri vysokej rýchlosti. Prijímač vykoná opačný postup: prijíma vysokorýchlostné komprimované pakety, opravuje chyby, stehy paketov dohromady a prevádza ju z digitálneho na analógový formát.

0,00 €
Rýchly náhľad

DIKTAFÓN SCHOPNÝ ZAZNAMENÁVAŤ ROZHOVOR Z TELEFÓNNEJ LINKY 650-D9

Diktafón schopný zaznamenávať rozhovor z telefónnej linky 650-D956A

Na ktorý sa dá nahrať 72 - 1120 hodín záznamu priamo do MP3 formáte pomocou vstavaného alebo externého mikrofónu a taktiež priamo zaznamenávať telefóne hovory z pevnej linky !

Len ho pripojíte k pevnej telefónnej linky a záznamník sa už o všetko postará. Nahraje všetky rozhovory z Vašej pevnej linky.

58,80 €
Rýchly náhľad

diaľkový prenos obrazu UAV bezdrôtový transceiver, UAV video/kontrolných údajov letu

Audio-Video koncový stupeň Transmitter Receiver   640-FOX850

850mW koncový stupeň na prenos audio a video signálu v pásme 1,2GHz. Jedná sa o profesionálny výrobok. Možný dosah audio, video signálu je až 1-2km aj na antény, ktoré sú súčasťou dodávky. Nie je problém použitia smerových antén, daným krokom dôjde k zväčšeniu dosahu.

Zariadenie používa 8 kanálov pre možný video – audio prenos. To jest môžete nezávisle používať osem zariadení súčasne.

149,00 €
Rýchly náhľad

MICRO DIKTAFÓN O VEĽKOSTI EURO MINCE 655-B30-150-70

Miniatúrny digitálny hlasový záznamník (audio diktafón) kamuflovaný do farebného kovového valčeka pre profesionálne nahrávanie zvuku do svojej vnútornej pamäti. Zariadenie sa vyznačuje extrémne malými rozmermi a váhou, dlhou dobou výdrže, veľmi nízkou spotrebou energie, širokým frekvenčným rozsahom, veľkým dynamickým rozsahom, vysoko citlivým vstavaným mikrofónom a funkciou hlasovej aktivácie záznamu (VAS). ( aktivácia hlasom – záznam sa vykonáva len ak počuť v miestnosti zvuk)

756,30 €
Rýchly náhľad

MINIATÚRNY DIGITÁLNY HLASOVÝ ZÁZNAMNÍK V DREVENEJ ŠPERKOVNICI 65

Miniatúrny digitálny hlasový záznamník (diktafón) kamuflovaný do drevenej šperkovnice pre profesionálne nahrávanie zvuku do svojej vnútornej pamäti. Zariadenie sa vyznačuje extrémne malými rozmermi a váhou, dlhou dobou výdrže, veľmi nízkou spotrebou energie, širokým frekvenčným rozsahom, veľkým dynamickým rozsahom, vysoko citlivým vstavaným mikrofónom a funkciou hlasovej aktivácie záznamu (VAS). ( aktivácia hlasom – záznam sa vykonáva len ak počuť v miestnosti zvuk)

708,00 €
Rýchly náhľad

MICRO DIKTAFÓN O VEĽKOSTI EURO HRUBŠEJ MINCE 658-B25-150-130

Miniatúrny digitálny hlasový záznamník (diktafón) pre profesionálne nahrávanie zvuku do svojej vnútornej pamäte s vyššou kvalitou záznamu. Zariadenie sa vyznačuje extrémne malými rozmermi a váhou, odolným kovovým obalom, dlhou dobou výdrže, veľmi nízkou spotrebou energie, širokým frekvenčným rozsahom, veľkým dynamickým rozsahom, vysoko citlivým vstavaným mikrofónom a funkciou hlasovej aktivácie záznamu (VAS). ( aktivácia hlasom – záznam sa vykonáva len ak počuť v miestnosti zvuk)

756,30 €
Rýchly náhľad

MICRO DIKTAFÓN NAPÁJANÝ SLNEČNOU ENERGIOU 654-B21-600

Miniatúrny digitálny hlasový záznamník (audio diktafón) pre profesionálne nahrávanie zvuku do svojej vnútornej pamäti. Zariadenie sa vyznačuje extrémne malými rozmermi a váhou, nabíjaním z integrovaného solárneho panela do vlastného Li-Pol akumulátora, dlhou dobou výdrže, veľmi nízkou spotrebou energie, širokým frekvenčným rozsahom, veľkým dynamickým rozsahom, vysoko citlivým vstavaným mikrofónom a funkciou hlasovej aktivácie záznamu (VAS) .

658,80 €
Rýchly náhľad

MICRO DIKTAFÓN V KĽÚČENKE 652-A21/A52NEW-300H AUDIO,65H BATÉRIA.

Miniatúrny digitálny hlasový záznamník (micro audio diktafón) kamuflovaný do koženého prívesku (embosovaná koža) na kľúče pre profesionálne nahrávanie zvuku do svojej vnútornej pamäti. Prístroj ide na predaj v krásnom drevenom púzdre. 

Zariadenie sa vyznačuje extrémne malými rozmermi a váhou, dlhou dobou výdrže, veľmi nízkou spotrebou energie, širokým frekvenčným rozsahom, veľkým dynamickým rozsahom, vysoko citlivým vstavaným mikrofónom a funkciou hlasovej aktivácie záznamu (VAS). Zaznamená bežný rozhovor až do vzdialenosti 12 metrov s vysokou kvalitou zápisu rozhovorov.

756,30 €
Rýchly náhľad

MICRO DIKTAFÓN V PRESTÍŽNOM VALČEKU Z MOŽNOSŤOU ZÁZNAMU AŽ 15 DN

Miniatúrny diktafón schopný nahrávať nepretržite až 15 dní. A to na jedno nabitie. Miniatúrny digitálny hlasový záznamník (audio diktafón) kamuflovaný do čierneho kovového prívesku na kľúče pre profesionálne nahrávanie zvuku do svojej vnútornej pamäte s vyššou kvalitou záznamu. Zariadenie sa vyznačuje extrémne malými rozmermi a váhou, dlhou dobou výdrže, veľmi nízkou spotrebou energie, širokým frekvenčným rozsahom, veľkým dynamickým rozsahom, vysoko citlivým vstavaným mikrofónom a funkciou hlasovej aktivácie záznamu (VAS). ( aktivácia hlasom – záznam sa vykonáva len ak počuť v miestnosti zvuk)

887,39 €
Rýchly náhľad

DIKTAFÓN V KOVOVOM PREDLŽENOM PÚZDRE 418-EDIC-MINI-TINY16-U49-300H HODÍN AUDIA ZÁZNAMU,110HOD. BATÉRIA.

Miniatúrny digitálny hlasový záznamník (audio diktafón) kamuflovaný do malej krabičky veľkosti 3x AAA bateriek pre profesionálne nahrávanie zvuku do svojej vnútornej pamäti. 300 hodín audio záznamu, kapacita batérie až 110 hodín na jedno nabitie, alebo ich výmenu. Citlivosť mikrofónu je u toho modelu až 15m !

750,00 €
Rýchly náhľad

MICRO CAMERA ZABUDOVANÁ V GSM TELEFÓNE Z VF VYSIELAČOM

Táto kamera je vmontovaná do nefunkčného GSM telefónu. Položte ju jednoducho na stôl a nik nezbadá že ho práve monitorujete, má schopnosť zvukového aj obrazového prenosu. Kamera je umiestnená tak, aby priamo sledovala osoby pred telefónom. ( To jest pri anténe. Klasické GSM telefóny majú kameru na plochom mieste krytu, jej poloha preto bráni sledovaniu osôb.) Táto technológia bola vyvinutá len pre skryté sledovanie osôb.

30,00 €
Rýchly náhľad

AUDIO MODUL PRE KAMERY S KOMPRESOROM DYNAMIKY ZVUKU

Zabudovaný kvalitný elektrotový mikrofón s kompresným zosilňovačom s extrémne širokým rozsahom regulácie citlivosti a filtrom hluku ( AKUSTICKÝ ZOOM ) umožňuje snímať zvuk kompresore i tikot nástenných hodín. Preštipnutím zkratovacej spojky v prednej časti modulu je možne optimalizovať šumové vlastnosti pre záznamové systémy s funkciou VOR (voice operated recording - spustenie záznamu zvukom). 

61,20 €
Rýchly náhľad

Streamovací Encoder Video Encoder IPTV H.265/964 streamovací server - Streamovanie kamera + enkodér

H.264 /H.265 IPTV Streaming Encoder podporuje 1 audio a HDMI video zbierku vstupom súčasne. Môžete sa rozhodnúť použiť HDMI alebo 3.5mm stereo audio.

658,80 €
Rýchly náhľad

ODPOSLUCH CEZ STENY CLASSIC VER-929-435, HIGH SENSITIVE PARTITION MONITOR

Zariadenie je schopné odpočúvať rozhovory cez rôzne prekážky zosilňovaním vibrácií zvuku.

Zariadenie je schopné odpočúvať rozhovory cez rôzne prekážky zosilňovaním vibrácií zvuku. K jeho hlavným prednostiam patrí schopnosť odpočúvania cez rôzne druhy materiálu, možnosť zaznamenávania na SD kartu, výber odpočúvacieho spôsobu cez anténu alebo sondu a schopnosť pracovať nepretržite po dobu 100 hodín.

288,00 €
Rýchly náhľad

NEW PROFESSIONAL GRADE RF AUDIO BUG SPY MUNITOR S 300M BEZDRÔTOVÉHO PRENOSU-009-W02-442

Set skladajúci sa z audio prijímača a troch ploštíc (ploštica s veľkým dosahom, ploštica so stredným dosahom a miniatúrna ploštica). Prijímač používa kvalitnú lítiovú batériu s kapacitou 800 mA/h. Jeho rozmery sú 90 x 57 x 23 mm.

598,80 €
Rýchly náhľad

SPY RECEIVER RÁDIOVÁ PLOŠTICA 990-436 ODPOČÚVACIE PRENOSNÉ ZARIADENIE, VRÁTANE MP3 NAHRÁVANIA

Prenosná bezdrôtová zostava vysielača a prijímača novej generácie
Profesionálny UHF odposluch s možnosťou záznamu na pamäťové micro SD karty. Tento UHF odposluch má dosah v ideálnych podmienkach (medzi prijímačom a vysielačom nie sú žiadne prekážky ) až 150 metrov a ponúka perfektnú kvalitu zvuku (v miestnosti budete počuť aj tikot hodín). V prípade odpočúvania napríklad v kancelárii je dosah kratší (cca 50 metrov ), pretože steny tvoria prekážky v prenose signálu.

348,00 €
Rýchly náhľad

MIKROBEZDRÔTOVÝ AUDIO VYSIELAČ (PLOŠTICA-CW423)

UHF bezdrôtová ploštica CW423 - sigint kompletná Microsada, Prenosná bezdrôtová zostava vysielača a prijímača novej generácie 2014.

Bezdrôtový Audio Vysielač (ploštica) s hlasovým záznamom, dosah až 100-500m podľa prostrednia v pásme 430MHz
Mikrobezdrôtový audio vysielač, profesionálna kolekcia zvuku.

336,00 €
Rýchly náhľad

GSM PLOŠTICA S FOTOAPARÁTOM, 850/900/1800/1900 MHZ, FOTENIE, VIDEOREKORDÉR, HLASOVÝ ZÁZNAMNÍK MMS-XEU9-428

Zariadenie slúži na odpočúvanie a monitorovanie osôb z ktorejkoľvek časti zemegule pomocou siete GSM (mobilného telefónu). Do zariadenia stačí vložiť ľubovoľnú SIM kartu (niektoré modely sú určené len na daného operátora), na SIM karte musí byť deaktivovaná ochrana PIN kódom. Po zavolaní na číslo danej SIM karty zariadenie prichádzajúci hovor automaticky prijme a vy budete môcť počuť všetko, čo sa v danom prostredí odohráva. Zariadenie je možné ovládať pomocou SMS príkazov. 

178,80 €
Rýchly náhľad

GSM PLOŠTICA-X007-431-KLASIK, OZAJSTNÉ ŠTVORNÁSOBNÉ PÁSMO, ZVUKOVÝ MONITOR CEZ GSM, LEN KARTY ORANGE

Toto zariadenie dovoľuje Vám špehovať kohokoľvek a kdekoľvek. Potrebujete iba kúpiť novú SIM kartu a vložiť ju do zariadenia. Ihneď môžete vytočiť číslo SIM karty, zariadenie automatický odpovie a funguje ako telefón s automatickým zdvíhaním bez mikrofónu. Tak môžete kohokoľvek počuť hovoriť o Vás alebo všetko, keď zavoláte na telefóne číslo SIM karty. Nikto si to nevšimne, pretože toto zariadenie vyzerá ako USB hub alebo malé USB zariadenie.

132,00 €
Rýchly náhľad

LVA-I FOR PRE-EMPLOYMENT SCREENING

LVA-i je interaktívna multi-jazyková a plne automatizovaná dotazníkové platforma založená na technológii vrstevné analýzy hlasu. Poskytuje nebývale hlbokú analýzu integrity a rizík spojených s testovanou osobou prostredníctvom série vopred pripravených otázok. Aplikácia v štandardnej podobe ponúka sériu otázok v nasledujúcich oblastiach:

0,00 €
Rýchly náhľad

PROFESIONÁLNE „KATEGÓRIA A“ ODPOČÚVACIE UHF ZARIADENIE KAMUFLÁŽ

Odpočúvací vysielač pracuje na vysokej a úplne diskrétnej frekvencii v pásme UHF. Vysielací kmitočet je riadený SAW rezonátorom . Zariadenie je osadené špeciálnym mikrofónom značky knowles s veľkým zvukovým dosahom 15-25m.
Získavate najčistejší zvuk z odpočúvanej miestnosti v HiFi kvalite !!!

598,80 €
Rýchly náhľad

PROFESIONÁLNE „KATEGÓRIA A“ ODPOČÚVACIE UHF ZARIADENIE A2-429-3V

Odpočúvací vysielač pracuje na vysokej a úplne diskrétnej frekvencii v pásme UHF. Vysielací kmitočet je riadený SAW rezonátorom . Zariadenie je osadené špeciálnym mikrofónom značky knowles so zvukovým dosahom až 15m -25m. Získavate najčistejší zvuk z odpočúvanej miestnosti v HiFi kvalite !

0,00 €
Rýchly náhľad

PROFESIONÁLNE „KATEGÓRIA A“ ODPOČÚVACIE UHF ZARIADENIE KAMUFLÁŽ

Odpočúvací vysielač pracuje na vysokej a úplne diskrétnej frekvencii v pásme UHF. Vysielací kmitočet je riadený SAW rezonátorom . Zariadenie je osadené špeciálnym mikrofónom značky knowles s veľkým zvukovým dosahom 15-25m.

Získavate najčistejší zvuk z odpočúvanej miestnosti v HiFi kvalite !!!

790,00 €
Rýchly náhľad

Spektrálny audio analyzátor, audio merač dvojkanálový 60-segmentový Spectrum 1522

Stereo spektrálny analyzátor AS60/1522 je veľmi rytmický, presný, dynamický, má výstižný vzhľad a vysokú presnosť vizualizéra hudby.

85,20 €
Rýchly náhľad

LUXUSNÝ DIGITÁLNY DIKTAFÓN MP3

Na ktorý sa dá nahrať 72 - 1120 hodín záznamu priamo do MP3 formáte pomocou vstavaného alebo externého mikrofónu a taktiež priamo zaznamenávať telefóne hovory z pevnej linky !

FM rádio, AGC a VOR optimalizácia záznamu, hodiny, možnosť časového nastavenia záznamu (timer), vytvorené záznamy je možné chrániť heslom, podpora prehrávanie WMA a MP3 skladieb, atď

149,00 €
Rýchly náhľad

GSM ODPOSLUCH, GSM PLOŠTICA, ODPOČÚVAJTE XXX AJ KEĎ STE MIMO DOM

Ploštica pri ktorej nie ste obmedzený dosahom ako pri klasickej ploštici.( bežné ploštice majú dosah do 200-300 m). Kľukne môžete odpočúvať záujmový priestor aj z druhého konca zemegule. Zvuk z priestoru snímajú 4 vysoko citlivé mikrofóny a ako prijímač slúži Váš mobilný telefón. Takto si jednoducho môžete vypočuť, čo sa deje doma alebo vo firme. 

120,00 €
Rýchly náhľad
Laser microphone, SPECTRA Laser microph:professional Laser Laser microphone, SPECTRA Laser microph:professional Laser
  • Vypredané

Laser microphone, SPECTRA Laser microph:professional Laser

Laser listening device can be assempled just in couple of minutes and it can allows you to listen through windows which are situated in optimal conditions up to 1000 metres far. In standard conditions, in daylight is operating range of laser listening device around 500 metres.

0,00 €
Rýchly náhľad
Laser microphone, SPECTRA Laser microph:professional Laser Laser microphone, SPECTRA Laser microph:professional Laser
  • Vypredané

Laser microphone, SPECTRA Laser microph:professional Laser

The Long-Range Laser Listening Device (Laser Microphone) is a highly sophisticated surveillance apparatus that utilizes an invisible infrared laser beam to eavesdrop on a target.
This is the most effective long-range laser listening device in the world that allows the operator to conduct an undetectable surveillance operation on any targeted room with at least one window at an impressive distance of over 500 meters.

0,00 €
Rýchly náhľad
Mix II profi audio rádiový a káblový odposluch Mix II profi audio rádiový a káblový odposluch
  • Vypredané

Mix II profi audio rádiový a káblový odposluch

Audio Kontrolný Set obsahuje digitálny a analógový audio vysielača, prijímač a rekordér
Súprava je určená pre audio dohľad cez digitálne šifrovaného spojenia RF. To má možnosť realizácie diaľkového ovládania.
Sada obsahuje analógové a digitálne audio vysielače a audio prijímač s zapisovača.

0,00 €
Rýchly náhľad
Profesionálny zvukový analyzátor Sound Cleaner II - 20 Profesionálny zvukový analyzátor Sound Cleaner II - 20
  • Vypredané

Profesionálny zvukový analyzátor Sound Cleaner II - 20

Sound Cleaner II s novo prepracovaným používateľským rozhraním poskytuje vysoko výkonné intuitívne nástroje na dosiahnutie najlepších výsledkov. Výkonné hlukové filtre a ďalšie špeciálne funkcie vám pomôžu dosiahnuť výsledky rýchlejšie ako kedykoľvek predtým.

0,00 €
Rýchly náhľad