Filtrovať podľa

Dostupnosť

Dostupnosť

Cena

Cena

  • 0,00 € - 4 200,00 €

PC špionáž - monitorovanie LAN

spy, spyshop, špionáž, Spionage, spion, špión, ploštica, ploštice, plostica, plostice, odposluch, detektor, detektor ploštíc, bug, bug detector, secret, top secret, secret listener, sledovanie, odhaľovanie, CCTV, kamera, camera, nanny camera, peep camera, špionážna kamera, mini, miniatúrna kamera, bezdrôtová kamera, wireless, zabezpečenie, odpočúvanie, odpocuvanie, KEY, key, key katcher, key ketcher, kejkečer, kej katcher, key catcher, key loger, key logger, keyloger, keylogger, key loggers, HW key logger, odpočúvanie klávesnice, odpočúvanie PC klávesnice, šifra, šifrovanie, kryptografia, heslo, spravodajská služba, tajná služba, informačná služba, tajný, utajenie, mikrofon, smerový mikrofon, zabezpečenie, prístup, obrana, ochrana, útok, útočná technika, teror, teroristický, terorizmus, teroristický útok, prevencia, Upskirt, Panties, Voyeur, Voyeurkamera, Voyeurcamera, Voyeurcam, Spycam, Minikameras, Minikamera, Miniatur-Kamera, Spionieren Minispione, Sender, Wanzen, Detekteien, Detektive, Kleinstsender, Leistungssender, Kleinsender, Minisender, listening devices, parabolic microphone, wall contact microphone, shotgun microphone, directional microphone, laser microphone, pen microphone, miniature preamplified microphone, miniature cameras, infrared cameras, cctv equipment, infinity transmitter, zraniteµné miesto, hrozba, spy equipment, spy cameras, spy devices, hidden cameras, nanny cameras, fiberglass cameras, spy glasses, video transmitter, hacking, big brother, veľký brat, alarm, rušič, rušička, monitoring, monitoring equipment, monitorovanie, video transmitter, audio-video transmitter, audio-video, pinhole cameras, pinhole microphones, pc interceptor, pc monitoring, spy software, ad-ware software, SIS, CIA, FBI, KGB, FSB, NSA, Mosad, GSM, UMTS, UTMS, 3G

PC špionáž - monitorovanie LAN

PC špionáž - monitorovanie LAN

Aktívne filtre

VIDEO ŠPIÓN VÁŠHO PC, TAJNE VYTVORÍ SNÍMOK Z VÁŠHO MONITORA. DVI

Potrebuje sledovať prácu Vašich zamestnancov ? Máme pre Vás hardvérovú novinku ktorá zachytí presne to čo práve niekto vidí na svojej obrazovke. Nič nie je jednoduchšie ako špión Vášho PC, stačí len zapojiť a automaticky vytvára obrázky Vášho monitora a čo je dôležitejšie žiadny softvér ho nezachytí. Len vy budete vedieť že monitorujete predmetný počítač a bez hesla si nik obrázky nepozrie. 

149,00 €
Rýchly náhľad

KEY-LOGGER GRABBER-873 CEZ WI-FI PREMIUM PS2-2G VER. HARDVER ZAZ

Zariadenia pre zachytávanie (zaznamenávanie) stlačenia klávesnice zapojenú cez PS2 port. Novinka na trhu 2011 cez WiFi sieť. Hardvérová pamäť zapisuje každý úder klávesnice do internej pamäte a môže ich zasielať cez WiFi zariadenia. Dáta z tohto zariadenia môžu byť neskôr stiahnuté a analyzované na monitorovanom, alebo inom počítači. Všetky dáta sú chránené 128 bitovým šifrovaním, bez hesla dáta nikto neprečíta.
Špionážny hardvérový hlásič počítačovej klávesnice môže pracovať nepretržite 12 mesiacov a špehovať celé dianie na PC.

172,00 €
Rýchly náhľad

KEY-LOGGER GRABBER-872 CEZ WI-FI PREMIUM USB-2G VER. HARDVER NA

Zariadenia pre zachytávanie (zaznamenávanie) stlačenia klávesnice zapojenú cez USB port. Novinka na trhu 2011 cez WiFi sieť. Hardvérová pamäť zapisuje každý úder klávesnice do internej pamäte a môže ich zasielať cez WiFi zariadenia. Dáta z tohto zariadenia môžu byť neskôr stiahnuté a analyzované na monitorovanom, alebo inom počítači. Všetky dáta sú chránené 128 bitovým šifrovaním, bez hesla dáta nikto neprečíta.
Špionážny hardvérový hlásič počítačovej klávesnice môže pracovať nepretržite 12 mesiacov a špehovať celé dianie na PC. 

175,00 €
Rýchly náhľad

WI-FI WEP-755 CRACKER 802.11B/G NASTAVENOU ŠIFROVACOU METÓDOU W

USB Wi-Fi bezdrôtový adaptér vybavený všesmerovou anténou s vysokým ziskom je možné používať ako klasický rádiový adaptér pre pripojenie k sieťam Wi-Fi štandardu 802.11. V spojení s dodávaným softvérom je však jeho hlavným poslaním nájdenie hesla akejkoľvek dostupnej bezdrôtovej siete s nastavenou šifrovacie metódou WEP (Wired Equivalent Privacy).
K takto zabezpečenej rádiové sieti sa nie je možné pripojiť bez znalosti hesla. Práve za účelom nájdenia tohto šifrovacieho kľúča boli vyvinuté algoritmy, ktoré využívajú slabín kryptovacie metód zabezpečenia WEP. Softvér používa dômyselné kryptografické algoritmy vedúce k prelomeniu WEP šifrovanie a nájdenie šifrovacieho kľúča a teda aj prístupového hesla k sieti. 

149,24 €
Rýchly náhľad

ŠPIÓN POČÍTAČOVEJ KLÁVESNICE USB-KEELOG+TIME-PROFI

Je to malý dovolím si tvrdiť špičkový elektronický USB prístroj, ktorý je pripojený medzi klávesnicou a počítačom cez konektor USB.
Hardvérová pamäť zapisuje každý úder do klávesnice do internej EEPROM pamäti a zároveň ku každému textu priraďuje aktuálny čas a dátum !

150,25 €
Rýchly náhľad

ŠPIÓN POČÍTAČOVEJ KLÁVESNICE 2GB FLASH PS/2+AKCELERÁTOR

Zariadenia pre zachytávanie (zaznamenávanie) stlačenia klávesnice zapojenú cez PS2 port. Novinka na trhu 2009. Zariadenie nemožno používať na USB klávesnicu cez redukciu, ktorá je priložená. Tá slúži len na čítanie dát. Hardvérová pamäť zapisuje každý úder klávesnice do internej pamäte. Dáta z tohto zariadenia môžu byť neskôr stiahnuté a analyzované na monitorovanom, alebo inom počítači. Všetky dáta sú chránené 128 bitovým šifrovaním, bez hesla dáta nikto neprečíta.

89,00 €
Rýchly náhľad

KEYLOGGER ŠPIÓN POČÍTAČOVEJ KLÁVESNICE AGENT007-USB – 2GB

Špión počítačovej klávesnice AGENT007-USB – 2GB  (KEY Katcher) PROFI VERZIA, Je to malý elektronický prístroj, ktorý je pripojený medzi klávesnicou a počítačom.
Hardvérová pamäť zapisuje každý úder do klávesnice do internej neprepisovanej EEPROM pamäti. Tento klávesový špión môže byť neskôr stiahnutý a analyzovaný našim softvér pre dekódovanie všetkého čo sa udialo na PC.

99,00 €
Rýchly náhľad

WiFi Pineapple TETRA ver 22, HACK WiFi, Mark VII

WiFi Pineapple TETRA ver 22

Hak5 is excited to introduce a dual band (2.4/5 GHz) solution to its 6th generation wireless auditing arsenal -- the WiFi Pineapple Tetra.

Building on the successes and feedback of its predecessor, the WiFi Pineapple Tetra addresses the need for a rock solid dual-band penetration testing base station with exceptional performance.

354,00 €
Rýchly náhľad

WIFI PINEAPPLE MARK V STANDARD HACK WiFi

WiFi Pineapple je unikátne zariadenie vyvinuté spoločnosťou Hak5 za účelom auditu WiFi a penetračného testovania. Od roku 2008 sa WiFi Pineapple rozrástol o najlepšie funkcie nečestných prístupových bodov, jedinečný účelový hardvér, intuitívne webové rozhrania, všestranné možnosti nasadenia, výkonné pomôcky na vývoj softvéru a hardvéru, modulárny aplikačný ekosystém a rastúcu komunitu vášnivých penetračných testerov.

159,00 €
Rýchly náhľad

OPEN SOURCE FLASH-DRIVE SIZED COMPUTER

The security features of the USB armory System on a Chip, combined with the openness of the board design, empower developers and users with a fully customizable USB trusted device for open and innovative personal security applications.

298,80 €
Rýchly náhľad

KEYLOGGER NANO ŠPIÓN POČÍTAČOVEJ KLÁVESNICE AGENT007-USB – 16MB

Špión počítačovej klávesnice micro AGENT007-USB – 16MB  (KEY Katcher NANO) PROFI VERZIA, len 2,5cm dlhý.  

Zariadenia pre zachytávanie (zaznamenávanie) stlačenia klávesnice. Zariadenie je micro veľké, trochu menšou pamätou, ale kapacity úplne postačuje na 2 mesiace záznamu. Je to malý elektronický prístroj, ktorý je pripojený medzi klávesnicou a počítačom.

103,20 €
Rýchly náhľad

MONITOR CRACK BLUETOOTH ALEBO SLEDOVANIE BEZDRÔTOVÝCH ZARIADENÍ,

AIRcable Host XR nejvýkonnější CSR BlueCore 04 čip na AMP
Monitorujte a sledujte bluetooth zariadenie ( klávesnice, bezdrôtové zariadenie k GSM mobilom, komunikáciu medzi nimi a analyzujte ich pre Vaše potreby )
Alebo len prenášajte svoje dáta cez bluetooth na väčšie vzdialenosti.

324,00 €
Rýchly náhľad

PROXMARK III , CITAČKA RFID VÝSKUM PROFI

Tento prístroj môže robiť takmer čokoľvek zahŕňajúce takmer všetky druhy nízke (125 kHz) alebo vysoká (13,56 MHz) frekvenciu RFID tag. It can act as a reader.It can analyze the signal received over the air more closely, for example to perform an attack in which we derive information from the tag's instantaneous power consumption.
Môže analyzovať signál prijímaného cez vzduch, napríklad na vykonanie útoku, v ktorom sme sa odvodzujú informácie z tagu je okamžitá spotreba energie. It can pretend to be a tag itself. Môže predstierať, že značka sama o sebe. It is also capable of some less obviously useful operations that might come in handy for development work. Je tiež schopný niektoré menej zjavne užitočné operácie, ktoré by mohli prísť vhod pre vývojové práce.

499,00 €
Rýchly náhľad

TOUCHATAG STARTER PACKAGE HF RFID ČÍTAČKA

USB HF RFID čítačka + 10 značiek touchatag Štartovacia sada, môžu byť použité na vytvorenie vášho Internet vecí. S touchatag, objekty môžu byť inteligentné a aplikácie sa môže stať dostupné pomocou jednoduchého dotyk. Použitie: z väzieb medzi vaše batoľa hračky na internetové stránky k vytvoreniu alebo prispôsobenie vlastný vernostný alebo prenájom služby, aplikácie touchatag štartér balíka je obmedzená iba vaša predstavivosť.
Obsah: touchatag Štartovacia sada obsahuje jeden USB RFID čítačky RFID tagy a 10 (smart samolepky). Systémové požiadavky: USB čítačka funguje s PC Windows XP a Vista a MacOSX 10.4 alebo vyšší (Intel verzia). Technické: USB čítačka funguje na 13.56MHz (vysokofrekvenčné RFID) a má odčítanie vzdialenosti asi 4 cm (1,5 palca), pri použití s touchatag RFID tagy.

60,00 €
Rýchly náhľad

KEYSY RFID DUPLICATOR, KOPÍROVANIE RFID JEDNÝM STLAČENÍM 958-20

Dokáže zálohovať až štyri prístupové poverenia RFID klúče do malého zariadenia v dizajne ovládača.

Keysy RFID Duplicator, kopírovanie RFID jedným stlačením 958-20

Keysy je nový produkt, ktorý dokáže zálohovať až štyri prístupové poverenia RFID klúče do malého zariadenia v dizajne ovládača. Zjednotí všetky Vaše RFID na jednom vašom prívesku na kľúče, takže si môžete originály nechať doma a nemusíte platiť drahé náhradné poplatky, ak ich stratíte.
Dva jednoduché kroky RFID_Security

116,40 €
Rýchly náhľad

SKRYTÝ VZDIALENÝ PRÍSTUP A ANONYMNÉ ZACHYTÁVANIE PAKETOV THE PACKET SQUIRREL

PACKET SQUIRREL Viacúčelový hardvér je navrhnutý tak, aby vám poskytol skrytý vzdialený prístup, bezbolestné zachytávanie paketov a bezpečné pripojenia VPN pomocou daného prepínača.

Skrytý vzdialený prístup a anonymné zachytávanie paketov The Packet Squirrel-957 od Hak5

Tento ethernetový viacúčelový hardvér je navrhnutý tak, aby vám poskytol skrytý vzdialený prístup, bezbolestné zachytávanie paketov a bezpečné pripojenia VPN pomocou daného prepínača.

148,80 €
Rýchly náhľad

KEYLOGGER ŠPIÓN POČÍTAČOVEJ KLÁVESNICE AGENT007-USB – 2GB

Špión počítačovej klávesnice AGENT007-USB – 2GB  (KEY Katcher) PROFI VERZIA Zariadenia pre zachytávanie (zaznamenávanie) stlačenia klávesnice.
Je to malý elektronický prístroj, ktorý je pripojený medzi klávesnicou a počítačom.
Hardvérová pamäť zapisuje každý úder do klávesnice do internej neprepisovanej EEPROM pamäti. Tento klávesový špión môže byť neskôr stiahnutý a analyzovaný našim softvér pre dekódovanie všetkého čo sa udialo na PC.

99,60 €
Rýchly náhľad

network attack PRE PENETRAČNÉ TESTY A ĎALŠIE VYUŽITIE

Pocket Network Attack Q3 portable network attack tool is a pentesters best friend optimized for social engineering engagements and opportunistic wired network auditing.

Gear-959 pre penetračné testy a ďalšie využitie. Tento prenosný nástroj sieťového útoku je najlepším priateľom Pentesteru, optimalizovaný pre úlohy sociálneho inžinierstva a príležitostné káblové sieťové audity. 

134,40 €
Rýchly náhľad

USB RUBBER DUCKY DELUXE, HACK PC

USB Rubber Ducky poskytuje výkonné užitočné zaťaženie v priebehu niekoľkých sekúnd tým, že využíva výhody prirodzenej dôveryhodnosti cieľových počítačov, zatiaľ čo klamá človeka tým, že sa predstavuje ako obyčajný disk USB.

Predstavte si, že by ste mohli prejsť k počítaču, pripojiť zdanlivo nevinný disk USB a nechať ho nainštalovať zadné dvere, exfiltrovať dokumenty, ukradnúť heslá alebo ľubovoľný počet najradšej úlohy.

132,00 €
Rýchly náhľad

LAN TURTLE JE SKRYTÝ SYSTÉMOVÝ ADMINISTRAČNÝ SYSTÉM A PENETRAČNÝ TESTOVACÍ NÁSTROJ

LAN Turtle je skrytý systémový administračný systém a penetračný testovací nástroj poskytujúci tajný vzdialený prístup, zhromažďovanie sieťových spravodajských informácií a dohľad nad človekom prostredníctvom jednoduchého grafického shellu.

Vďaka skrytému vzhľadu LAN Turtle, ktorý je umiestnený v generickom puzdre „USB Ethernet Adapter“, sa tento počítač hodí do mnohých IT prostredí.

151,20 €
Rýchly náhľad

AGENT007-128KB-KLAV MODUL PROFI ŠPIÓN POČÍTAČOVEJ KLÁVESNICE.

Zachytávanie (zaznamenávanie) stlačení klávesnice. Je to malý elektronický prístroj, ktorý sa musí zapojiť (vmontovať) priamo do klávesnice, alebo do počítača.

Hardvérová pamäť zapisuje každé stlačenie klávesnice do internej neprepisovanej EEPROM pamäti. Tento klávesový špión môže byť neskôr stiahnutý ( vymeníte klávesnicu za inú) a začnete analyzovať našim softvér pre dekódovanie všetkého čo sa udialo na PC.

77,65 €
Rýchly náhľad

PandwaRF Rogue Pro

PandwaRF Rogue Pro je ideálny pre fyzických pentestrov a profesionálov v oblasti kybernetickej bezpečnosti . Poskytuje PandwaRF niekoľko ďalších funkcií, čo z neho robí perfektný nástroj pre pokročilé brutálne nútenie .

930,00 €
Rýchly náhľad

PandwaRF Marauder Basic

Vreckový prenosný nástroj RF na autonómne zachytávanie RF údajov, typicky stlačenie klávesových ovládačov (alarmy, autá, otvárače brán).

1 198,80 €
Rýchly náhľad

PandwaRF Marauder Standard

Vreckový prenosný nástroj RF na autonómne zachytávanie RF údajov, typicky stlačenie klávesových ovládačov (alarmy, autá, otvárače brán).

1 548,00 €
Rýchly náhľad

PandwaRF Marauder Ultimate

Vreckový prenosný nástroj RF na autonómne zachytávanie RF údajov, typicky stlačenie klávesových ovládačov (alarmy, autá, otvárače brán).

4 198,80 €
Rýchly náhľad

USB zbrojnica Mk II s krytom

Zabezpečený počítač s rozhraním USB-C s operačným systémom Linux

197,63 €
Rýchly náhľad

USB Armory Stick Mark 2

USB zbrojnica  z  Inverse Path  je open source hardvér dizajn, implementáciu veľkosti počítač flash disk. Nová verzia USB Armory Stick Mark 2 .

0,00 €
Rýchly náhľad

VIDEO ŠPIÓN VÁŠHO PC, TAJNE VYTVORÍ SNÍMOK Z VÁŠHO MONITORA VGA

Potrebuje sledovať prácu Vašich zamestnancov ? Máme pre Vás hardvérovú novinku ktorá zachytí presne to čo práve niekto vidí na svojej obrazovke. Nič nie je jednoduchšie ako špión Vášho PC, stačí len zapojiť a automaticky vytvára obrázky Vášho monitora a čo je dôležitejšie žiadny softvér ho nezachytí. Len vy budete vedieť že monitorujete predmetný počítač a bez hesla si nik obrázky nepozrie. 

169,00 €
Rýchly náhľad

WiFi Pineapple TETRA ver 22, HACK WiFi, MARK VII TACTICAL

WiFi Pineapple TETRA ver 22/MARK VII TACTICAL

Hak5 is excited to introduce a dual band (2.4/5 GHz) solution to its 6th generation wireless auditing arsenal -- the WiFi Pineapple Tetra.

Building on the successes and feedback of its predecessor, the WiFi Pineapple Tetra addresses the need for a rock solid dual-band penetration testing base station with exceptional performance.

374,40 €
Rýchly náhľad

KEY CROC by Hak5 is a keylogger armed with pentest tools

Hak5 je keylogger vybavený pentestovými nástrojmi, vzdialeným prístupom a užitočným zaťažením, ktoré spúšťajú multivektorové útoky pri zadávaní zvolených kľúčových slov. Je to ultimátny kľúč-logging pentest implantát.

177,60 €
Rýchly náhľad

BASH BUNNY prelomová platforma užitočného zaťaženia

NOVÝ Bash Bunny Mark II prejde od zástrčky k pwn za 7 sekúnd – takže keď sa svetlo rozsvieti na zeleno, je to hacknutý stroj.

177,60 €
Rýchly náhľad

DOMÉNA - VAŠA VIRTUÁLNA ADRESA, vyberte si doménu ak je však ešte voľná.

Zabezpečíte si miesto na hlavnej ulici internetu a vyberte si z ponuky domén na predaj. Zoznam všetkých nami predávaných domén aj domén, ktorým sprostredkúvame predaj.

4 200,00 €
Rýchly náhľad

SHARK JACK cable kah5 - Hotplug attack, meet LAN

Hotplug útok, stretnite sa s LAN. Tieto vreckové pentest boxy vykonajú vyhodnotenie siete v priebehu niekoľkých sekúnd!

174,00 €
Rýchly náhľad

O.MG Cable - Elite (Early Access) / USB-A / USB-C (White)

O.MG Cable je ručne vyrobený USB kábel s pokročilým implantátom skrytým vo vnútri. Je navrhnutý tak, aby umožnil vášmu červenému tímu napodobniť scenáre útokov sofistikovaných protivníkov.

298,80 €
Rýchly náhľad

O.MG PROGRAMMER USB A+C

univerzálny programátor O.MG funguje pre kábel O.MG, adaptér O.MG a zástrčku O.MG

49,00 €
Rýchly náhľad

Flipper Zero multifunkčné náradie pre pentesterov a geekov v tele podobnom hračke

Flipper Zero je prenosný multifunkčný nástroj pre pentesterov a geekov v tele podobnom hračke. Miluje skúmanie digitálnych vecí, ako sú rádiové protokoly, systémy riadenia prístupu, hardvér a ďalšie. Je plne open-source a prispôsobiteľný, takže ho môžete rozšíriť akýmkoľvek spôsobom. Viac o Flipper Zero

252,00 €
Rýchly náhľad
LAN MONITORING HAK5 PLUNDER BUG LAN TAP PRO – 956, INTELIGENTNÝ LAN TAP USB-C LAN MONITORING HAK5 PLUNDER BUG LAN TAP PRO – 956, INTELIGENTNÝ LAN TAP USB-C
  • Vypredané

LAN MONITORING HAK5 PLUNDER BUG LAN TAP PRO – 956, INTELIGENTNÝ LAN TAP USB-C

The Plunder Bug by Hak5 is pocket-sized LAN Tap that lets you "bug" Ethernet connections with USB-C convenience.
Najnovšia jednotka Hak5 pre testovanie LAN je prvým inteligentným káblom, s ktorým sa pohodlne pripojíte na LAN Ethernet cez port USB-C.

Okrem pasívneho čichania v systémoch Windows, Mac a Linux je možné Plunder Bug použiť ako aktívny USB Ethernet adaptér. Táto moderná verzia siete LAN Tap má dokonca sprievodnú aplikáciu pre Android na nahrávanie a zdieľanie zachytených paketov na Vašich cestách.

132,00 €
Rýchly náhľad
SCREEN CRAB - The Screen Crab by Hak5 is a stealthy video SCREEN CRAB - The Screen Crab by Hak5 is a stealthy video
  • Vypredané

SCREEN CRAB - The Screen Crab by Hak5 is a stealthy video

Tento skrytý inline zachytávač obrazovky je umiestnený medzi zariadeniami HDMI - ako je počítač a monitor alebo konzola a televízia - aby potichu zachytával snímky obrazovky. Ideálne pre systémových administrátorov, pentesterov a každého, kto chce zaznamenať, čo je na obrazovke.

334,80 €
Rýchly náhľad