Filtrovať podľa

Dostupnosť

Dostupnosť

Cena

Cena

  • 550,00 € - 13 800,00 €

Napájanie

Napájanie

Umiestnenie

Umiestnenie

Plašiče mládeže do 25r.

Mosquito MK4 with Multi-Age Anti-Loitering Security Device
Mosquito funguje tak, že vyžaruje striedavé high-frekvencia tónu štyrikrát druhý, ktorý nie je počuteľný pre ľudí v priebehu asi 25 rokov, ale je intenzívne dráždi osoby mladšie tohto veku. Podľa Stapleton, bývalý letecký inžinier, ktorý prišiel s prístrojom potom, čo jeho dcéra sa zastrašiť gangom chlapcov poflakování mimo predajne, to robí "zvuk, ktorý nemožno ignorovať," pretože to využíva ochorenie nazývané presbyakuze , čo znižuje našu schopnosť počuť vysokofrekvenčné zvuky, ako starneme.
Skupina Kampaň ľudských práv Liberty to opísal ako "zvukovú zbraň", aj keď, a tento rok v januári reťazca supermarketov Aldi čelil kritike za používanie prístroja v Brightone. Miestne rezident Dan Gardener, 24, povedal The Argus, že sa snaží, aby sa zabránilo priestor okolo London Road skladu spoločnosti, pretože zariadenie bolo inštalované. "Je to určite efektívna, ale pre tam, kde je umiestnená, že je to prehnané." 

Plašiče mládeže do 25r.

Plašiče mládeže do 25r.

Aktívne filtre

Mosquito MK4 with Multi-Age Anti-Loitering Security Device

Ak sa pravidelne motajú skupiny tínedžerov okolo Vášho majetku, spôsobujú škody, odstrašujú zákazníkov, potom zariadenie Mosquito MK4  je najefektívnejší spôsob ako zastaviť tento problém bez konfrontácií! Účinok zariadenia naberá na efekte do 10- 15 min.Mosquito nie je zbraň, nie je násilné a nerobí žiadne zranenia.

Mosquito MK4 je používaný políciou a miestnymi úradmi, obchodnými reťazcami, nezávislými obchodmi a súkromnými osobami na ochranu majetku pred dopadmi asociálneho správania tínedžerov,redukuje vandalizmus,krádeže a poškodzovanie majetku a skvalitňuje život a prostredie občanov.

580,00 €
Rýchly náhľad

new Mosquito MK4 / 5 with Multi-Age Anti-Loitering Security Device

Mosquito MK4 with Multi-Age Anti-Loitering Security Device.
Jedná sa o novšiu výkonnejšiu verziu, kde máte možnosť aj sami meniť frekvenčný rozsah podľa návodu. 

Ak sa pravidelne motajú skupiny tínedžerov okolo Vášho majetku, spôsobujú škody, odstrašujú zákazníkov, potom zariadenie Mosquito MK4/5-13/21  je najefektívnejší spôsob ako zastaviť tento problém bez konfrontácií! Účinok zariadenia naberá na efekte do 10- 15 min. Mosquito nie je zbraň, nie je násilné a nerobí žiadne zranenia.

595,00 €
Rýchly náhľad

LRAD VYSOKO VÝKONNÝ ULTRAZVUKOVÝ SYSTÉM MODEL TS45101

Long Range Acoustic Device LRAD

Ultrazvukový systém High-Powered je 16 X - prevodník zariadenie produkujúce a vyžarujú silný, vysoko smerové ultrazvukové (teda takmer bezhlučný) akustické pole schopné spôsobiť nevoľnosť, dezorientácia, nevoľnosť a iné nežiaduce príznaky.

13 800,00 €
Rýchly náhľad

STOP Vandalismu: Mosquito MK4 / 6 PIR s Multi-Age Anti-loitering mk4 , 17,4kHz

pravidelne motajú skupiny tínedžerov okolo Vášho majetku, spôsobujú škody, odstrašujú zákazníkov, potom zariadenie Mosquito MK4 ver 6 pir je najefektívnejší spôsob ako zastaviť tento problém bez konfrontácií! Účinok zariadenia naberá na efekte do 5- 10 min. Mosquito nie je zbraň, nie je násilné a nerobí žiadne zranenia.

550,00 €
Rýchly náhľad

STOP Vandalismu: Mosquito MK4/6 RF s Multi-Age Anti-loitering 604-mk4/06, 17,4kHz

Mosquito MK4 ver 6 PIR with Multi-Age Anti-Loitering Security Device.  Jedná sa o novšiu výkonnejšiu verziu, ktorá sa zapne cez diaľkový ovládač po dobu 30 minút. Následne sa automaticky vypne do pohotovostnej polohy.

570,00 €
Rýchly náhľad

STOP Vandalismu: Mosquito MK4/07 RF s Multi-Age Anti-loitering ver 7/2024

Jedná sa o novšiu výkonnejšiu verziu, ktorá sa ovláda cez diaľkový ovládač, kde zariadenie je spustené po dobu cca 60 minút. Následne dôjde k jeho automatickému vypnutiu. 

590,00 €
Rýchly náhľad