Filtrovať podľa

Dostupnosť

Dostupnosť

Cena

Cena

  • 0,00 € - 757,00 €

Profesionálne hlasové záznamníky

Bezpečnostné kamery slúžia na zabezpečenie skladov, kancelárií, domovov či parkovísk. Bezpečnostné kamery môžu byť buď drôtové (bezpečnostné CCTV kamery), alebo bezdrôtové.

Bezpečnostné kamery môžu byť používané na zabezpečenie ako vnútorných aj vonkajších priestorov. Bezpečnostné kamery môžu byť využité pre sledovanie firemných, aj súkromných objektov.

Pre komplexné zabezpečenie priestoru odporúčame napríklad náš bezdrôtový kamerový systém.

 

V našej ponuke nájdete ako drôtové bezpečnostné kamery, tak bezdrôtové kamery. 

Profesionálne hlasové záznamníky

Profesionálne hlasové záznamníky

Aktívne filtre

DIKTAFÓN SCHOPNÝ ZAZNAMENÁVAŤ ROZHOVOR Z TELEFÓNNEJ LINKY 650-D9

Diktafón schopný zaznamenávať rozhovor z telefónnej linky 650-D956A

Na ktorý sa dá nahrať 72 - 1120 hodín záznamu priamo do MP3 formáte pomocou vstavaného alebo externého mikrofónu a taktiež priamo zaznamenávať telefóne hovory z pevnej linky !

Len ho pripojíte k pevnej telefónnej linky a záznamník sa už o všetko postará. Nahraje všetky rozhovory z Vašej pevnej linky.

58,80 €
Rýchly náhľad

NAJMENŠIA DOSTUPNÁ MICRO GSM PLOŠTICA NA TRHU, NEOBMEDZENÝ DOSAH

Najmenšia dostupná ploštica – odpočúvacie zariadenie na našom trhu v neobmedzenom dosahu. Jedná sa skutočne o miniatúrny GSM hlasový modul.

Najmenšia dostupná micro GSM ploštica na trhu, neobmedzený dosah. 641-WT2810

Najmenšia dostupná ploštica – odpočúvacie zariadenie na našom trhu v neobmedzenom dosahu. Jedná sa skutočne o miniatúrny GSM hlasový modul. Môžete počuť aj to čo sa deje v inom meste vo Vami vyselektovanej miestnosti a vypočujete si to jednoducho na Vašom GSM telefóne.

588,00 €
Rýchly náhľad

MICRO DIKTAFÓN O VEĽKOSTI EURO MINCE 655-B30-150-70

Miniatúrny digitálny hlasový záznamník (audio diktafón) kamuflovaný do farebného kovového valčeka pre profesionálne nahrávanie zvuku do svojej vnútornej pamäti. Zariadenie sa vyznačuje extrémne malými rozmermi a váhou, dlhou dobou výdrže, veľmi nízkou spotrebou energie, širokým frekvenčným rozsahom, veľkým dynamickým rozsahom, vysoko citlivým vstavaným mikrofónom a funkciou hlasovej aktivácie záznamu (VAS). ( aktivácia hlasom – záznam sa vykonáva len ak počuť v miestnosti zvuk)

756,30 €
Rýchly náhľad

MINIATÚRNY DIGITÁLNY HLASOVÝ ZÁZNAMNÍK V DREVENEJ ŠPERKOVNICI 65

Miniatúrny digitálny hlasový záznamník (diktafón) kamuflovaný do drevenej šperkovnice pre profesionálne nahrávanie zvuku do svojej vnútornej pamäti. Zariadenie sa vyznačuje extrémne malými rozmermi a váhou, dlhou dobou výdrže, veľmi nízkou spotrebou energie, širokým frekvenčným rozsahom, veľkým dynamickým rozsahom, vysoko citlivým vstavaným mikrofónom a funkciou hlasovej aktivácie záznamu (VAS). ( aktivácia hlasom – záznam sa vykonáva len ak počuť v miestnosti zvuk)

708,00 €
Rýchly náhľad

4G + 5G ROTER LTE OUTDOOR MODEM HUAWEI CPE B2368

Modem Huawei B2368  je gesignovým skvostom, ale je pripravené aj na podporu budúcich sietí 5G!

Modem obsahuje vonkajšiu jednotku a vnútorný modem. Vedie z neho ethernetový kábel s PoE napájaním, ktorý končí vo vnútornej jednotke. Tá internet šíri pomocou 3x 1Gbit LAN a bezdrôtovo pomocou Wi-Fi 802.11a / b / g / n / ac.

418,80 €
Rýchly náhľad
Komplexné spracovanie zvuku v reálnom čase Komplexné spracovanie zvuku v reálnom čase
  • Vypredané

Komplexné spracovanie zvuku v reálnom čase

Čistenie hluku a zlepšovanie zrozumiteľnosti reči vo zvukových záznamoch
Stanovenie doslovného obsahu (prepis textu) zvukových záznamov nízkej kvality reči

0,00 €
Rýchly náhľad
Profesionálny zvukový analyzátor Sound Cleaner II - 20 Profesionálny zvukový analyzátor Sound Cleaner II - 20
  • Vypredané

Profesionálny zvukový analyzátor Sound Cleaner II - 20

Sound Cleaner II s novo prepracovaným používateľským rozhraním poskytuje vysoko výkonné intuitívne nástroje na dosiahnutie najlepších výsledkov. Výkonné hlukové filtre a ďalšie špeciálne funkcie vám pomôžu dosiahnuť výsledky rýchlejšie ako kedykoľvek predtým.

0,00 €
Rýchly náhľad