Filtrovať podľa

Dostupnosť

Dostupnosť

Cena

Cena

  • 0,00 € - 4 560,00 €

Ploštice, systémy na odpočúvanie audio

Požadujete skryté nahrávanie zvukov z miestnosti ?

Ak chcete na záznam zvuku použiť niečo jednodukšie, odporúčame Vám micro profi diktafóny, ktoré sú menšie ako zápalková škatuľka. Nepotrebuje už prijímače, diktafóny, nie ste obmedzovaný vzdialenosťou...

Majú len jednu nevýhodu a to že po nahatí musíte si daný diktafón prísť zobrať a môže Vás pri tom niekto prichytiť. Tiež je to už len záznam z predchádzajúcich dní... Pri ploštici počujete prakticky hneď všetko.

Pre odpočúvanie miestnosti odporúčame takzvane ploštice, ktoré sú priamo určené pre monitorovanie audio signálu a niekedy stačí lepšie počuť ako vidieť.

V ponuke sú samostatné zariadenia na batérie, ale taktiež už aj namontované komplety v rôznych predmetoch ( klávesnica, budík, predlžovačka, roztrojka. )

Cena zariadenia závisí hlavne na celkovej koncepcii zaradenia jeho napájaním a kvalitou mikrofónu. Dosah je prakticky u všetkých zariadení rovnaký cca 200-300m. Zvuková dosah cca 20m2. Ak potrebujete neobmedzený dosah aj to nie je problém. Viď naša ponuka.

Naše ploštice oproti konkurencii majú pridané rôzne technické funkcie:
Špičkové spracovanie MIC signálu (AVC) poskytuje prvotriednu citlivosť a "luxusné" počúvanie
Jedinečná ochrana proti detekcii nelineárnych prechodov – profi prevedenie
Vysoká stabilita kmitočtu aj pri "použití na tele"
Extrémne nízky šum vďaka technológii automatického umlčovania zbytkového šumu (ANG)
Malé rozmery, nízka spotreba, napájanie len 3V, technológia SMD
Doporučujeme prevedenie z profi mikrofónom kowles.
Dané produkty patria do skupiny „Zvláštny režim“ 

Ploštice, systémy na odpočúvanie audio

Ploštice, systémy na odpočúvanie audio

Aktívne filtre

NAJMENŠIA DOSTUPNÁ MICRO GSM PLOŠTICA NA TRHU, NEOBMEDZENÝ DOSAH

Najmenšia dostupná ploštica – odpočúvacie zariadenie na našom trhu v neobmedzenom dosahu. Jedná sa skutočne o miniatúrny GSM hlasový modul.

Najmenšia dostupná micro GSM ploštica na trhu, neobmedzený dosah. 641-WT2810

Najmenšia dostupná ploštica – odpočúvacie zariadenie na našom trhu v neobmedzenom dosahu. Jedná sa skutočne o miniatúrny GSM hlasový modul. Môžete počuť aj to čo sa deje v inom meste vo Vami vyselektovanej miestnosti a vypočujete si to jednoducho na Vašom GSM telefóne.

588,00 €
Rýchly náhľad

AOR SR 2000 PRIJÍMAČ SO SPEKTRÁLNYM ANALYZÁTOROM.

Špičkový a rýchly skener – prijímač pre pohotové vyšetrenie rádiového spektra.

Vysoká citlivosť a IP bod, nastaviteľný atenuátor, predzosilňovač, šírka pásma, záber zobrazenia na LCD je až 10 MHz. Kvalitný príposluch, veľká rýchlosť obnovenia údajov na display, voliteľné zobrazenie a prevádzkové režimy.

3 297,48 €
Rýchly náhľad

MICRO CAMERA ZABUDOVANÁ V GSM TELEFÓNE Z VF VYSIELAČOM

Táto kamera je vmontovaná do nefunkčného GSM telefónu. Položte ju jednoducho na stôl a nik nezbadá že ho práve monitorujete, má schopnosť zvukového aj obrazového prenosu. Kamera je umiestnená tak, aby priamo sledovala osoby pred telefónom. ( To jest pri anténe. Klasické GSM telefóny majú kameru na plochom mieste krytu, jej poloha preto bráni sledovaniu osôb.) Táto technológia bola vyvinutá len pre skryté sledovanie osôb.

30,00 €
Rýchly náhľad

Multi-Channel Receivers 820-050D Prijímač z dekodérom rádiového signálu

Špeciálny Multi-Channel prijímača

Špeciálne multi-kanálový prijímač je určené pre príjem rádiového signálu.

Je možné si zvoliť na príjem otvorený rozhlasový kanál + Spektrum Inverzia dekodér; alebo otvorený rozhlasový kanál + Delta modulácia dekodér.

Univerzálny prijímač je určený pre príjem audio dát z analógových a digitálnych vysielačov, ktoré pôsobia v rozsahu 416 až 421 MHz frekvencie.

4 560,00 €
Rýchly náhľad

NEW FUNCUBE DONGLE PRO+ Digital SDR rádio

FUNcube Dongle Pro + má rovnaké konštrukčné ciele ako pôvodný FUNcube Dongle, zohľadnili sme však mnoho komentárov k pôvodnému FCD a vylepšili sme výkon aj funkčnosť. Aj keď zvonku to môže vyzerať podobne, je to úplne nový dizajn.

Čo sa týka výkonu, do prednej časti sme pridali 11 diskrétnych hardwarových filtrov vrátane úzkych SAW filtrov na amatérskych 2m a 70cm pásmach. To má nesmierne priaznivý vplyv na blokovanie front-end, najmä na VHF.

178,80 €
Rýchly náhľad

RÁDIOVÝ VYSIELAČ – VF PLOŠTICA 816-T-JOINT PRE PRENOS AUDIO SIGNÁLOV, VMONTOVANÝ DO FUNKČNEJ ROZTROJKY 230V

Audio vysielač kamuflovaný v roztrojke. Audio monitorovanie a prenos audio signálu je realizované prostredníctvom VF rádiového zariadenia, vysielača.
Produkt je vybavený vstavanými anténami a vstavaných mikrofón. Všetky funkcie roztrojky ostali zachované. K danému vysielaču je nutné dokúpiť niektorý z prijímačov, skenerov z našej ponuky v kmitočtovom pásme 416.5 – 423.5 MHz 

996,00 €
Rýchly náhľad

RC SÚPRAVA AUDIO VYSIELAČA 815-LE100 PRE TAJNÚ INŠTALÁCIU OD3V DO 230V TAKZ. LEGO

Viacúčelový VF vysielač  RC súprava pre audio prenos cez vysielač určený pre tajné inštaláciu.

Tieto výrobky sú určené pre prenos audio signálu cez rádiový VF kanál.

0,00 €
Rýchly náhľad

KOMPAKTNÝ MICRO PRENOSNÝ VF VYSIELAČ 814-KLASIC-191ST PRE PRENOS AUDIO SIGNÁLU

Kompaktný prenosný audio vysielač pre prenos hlasových informácii. Produkt je navrhnutý pre prenos audio signálu cez rádiový kanál.

Produkt sa skladá z troch modulov: kompaktný mikrofón – zosilňovač vysielač a napájacej jednotky. Tieto moduly sú spojené s mäkkým káblom ktoré zároveň funguje ako anténa.

0,00 €
Rýchly náhľad

VF AUDIO 813-SIEŤ-TRASMITER-141 MODUL PRE PRENOS AUDIO SIGNÁLU 100M PRE NAPÁJANIE 230V

Prenos zvuku je realizovaný cez rádiový VF kanál.
Univerzálna základňa rádiového vysielacieho modulu so sieťovým napájaním 230V pre Vaše skryté aplikácie.
Výrobok je uložený v malom kovovom puzdre s ochranným povlakom dielektrického vedenia k priamemu pripojeniu na AC elektrickú sieť, externý mikrofón a externé flexibilná anténa je súčasťou.

0,00 €
Rýchly náhľad

1 AŽ 500 MW AUDIO TRANSMITTERS 812-UNIVERZÁL UNIVERZÁLNY MODULY DIMENZOVANÝ NA SKRYTÚ INŠTALÁCIU

Zariadenie je navrhnuté ako rozbalený DPS uzavretá s ochranným zmesi je univerzálny modul určené pre skrytú montáž. Vysielač je vybavený diaľkovým mikrofón, flexibilné anténa, napájací prívod externý a je dimenzovaný pre ďalšiu kamufláž (skryté inštalácie) v rôznych objektoch, zariadeniach.

Príjem signálu je k dispozícii pri použití špeciálnych prijímačov alebo akékoľvek skeneru s WFM režime.  

0,00 €
Rýchly náhľad

CRYSTAL-CONTROLLED AUDIO TRANSMITTER 811-DIKS012

Audio transmiter určený ako doska s povrchovou montážou chráneného plastovým krytom. Napájanie tvorí rám a je umiestnený na zadnej strane tlačeného obvodu dosky.
Produkt je navrhnutý pre prenos audio signálu cez rádiový kanál. Vložíte baterku a môžete odpočúvať Vami záujmovú miestnosť v dosahu až 100m. 

384,00 €
Rýchly náhľad

DIGITAL ENCRYPTION-821-ITD-230V TRANSMITER INTELIGENTNÝ AUDIO ŠIFROVANÝ VYSIELAČ Z 230V NAPÁJANÍM

Audio systém je navrhnutý pre sledovanie miestnosti a spravodajských aktivít cez šifrovaný kanál. Systém je napájaný 230 V, 50 Hz AC. Prenos je realizovaný cez digitálny šifrovaný kanál v takzvaná "Delta Modulation" metóda.
Spravodajské prevodníky sú konštruované ako nebalené moduly s externým mikrofónom AC a 230 V.  

0,00 €
Rýchly náhľad

MULTI-CHANNEL RECEIVERS 820-040D PRIJÍMAČ Z DEKODÉROM RÁDIOVÉHO SIGNÁLU

Špeciálne multi-kanálový prijímač je určené pre príjem rádiového signálu.
Je možné si zvoliť na príjem otvorený rozhlasový kanál + Spektrum Inverzia dekodér; alebo otvorený rozhlasový kanál + Delta modulácia dekodér.

0,00 €
Rýchly náhľad

VYSOKO KVALITNÉ DIGITÁLNE RÁDIOVÉ SPOJENIE - 819-SPIK RÁDIOVÝ ODPOSLUCH DIGITAL PROFI

Výrobok sa vzťahuje PCM 16-bit algoritmus pre AD konverziu, kompresiu a prenos audio dát s rámovej konštrukcii, ktorá poskytuje významné zvýšenie kvalita prijímaného signálu, dynamický rozsah rozšírenia a odolnosti proti šumu zlepšenie rádiového spojenia.
Výrobok je určený pre vysoko kvalitný digitálny audio mono šifrovaný prenos.

0,00 €
Rýchly náhľad

AUDIO VF VYSIELAČ KAMUFLOVANÝ V PRENOSNOM PERE PROFI 818-081PEN

Crystal stabilita zaručuje kvalitný stabilný odposluch miestnosti. Audio vysielač, ploštica kamuflovaná vo funkčnom pere.
Pre najlepšiu účinnosť antény je vhodné držať pero čo najviac od tela. Najlepšie je ho niekde zabudnúť, samozrejme tam kde máte záujem robiť odposluch a tým nerušene odpočúvať miestnosť bez toho aby okolie tušilo že v miestnosti sa nachádza odpočúvacie zariadenie. 

0,00 €
Rýchly náhľad

CIGARETOVÝ VF VYSIELAČ 817-BOX071, VHODNÝ PRE UKRYTIE DO CIGARETOVEJ ŠKATUĽKY.

Audio vysielač kamuflovaný v škatuľke od cigariet, slúži ako audio monitorovanie a prenos signálov prostredníctvom VF rádiového vysielača, stanice. Vysielač je určený pre vloženie modulu pre ukrytie do cigaretovej škatuľky. K predmetnému VF vysielaču je nutné dokúpiť niektorý skener z našej ponuky v predmetnom kmitočtovom pásme. Doba nepretržitej prevádzky je najmenej 18 hodín.

0,00 €
Rýchly náhľad

PROGRAMOVATEĽNÝ ODPOČÚVACÍ SYSTÉM UNIVERSÁL-002-809, PROGRAM VÝKON-KMITOČET 3 – 4.5 V

Programmable universal audio transmitters with channel-select function and output power control are rated for transmission of audio intelligence via radio channel.

0,00 €
Rýchly náhľad

TRANSMITER ANALÓGOVÉ / DIGITÁLNE AUDIO PREVODNÍK 810-DIGITAL500 S RC PROFI-DIGITAL-ODPOSLUCH

The product is rated both for telephone line and room acoustics monitoring, with transmission of the obtained intelligence via crystal controlled radio channel. All operation modes are user-defined and are set with internal keys or with RC. RC unit is optional. 

0,00 €
Rýchly náhľad

PROFESIONÁLNE „KATEGÓRIA C“ ODPOČÚVACIE UHF ZARIADENIE C2-433-9V

Odpočúvací vysielač pracuje na vysokej a úplne diskrétnej frekvencii v pásme UHF. Vysielací kmitočet je riadený SAW rezonátorom . Zariadenie je osadené špeciálnym mikrofónom s riadením ziskom hluku z odpočúvanej miestnosti s dosahom 15m -25m.

0,00 €
Rýchly náhľad

PROFESIONÁLNE „KATEGÓRIA B“ ODPOČÚVACIE UHF ZARIADENIE B2-429-3V

Odpočúvací vysielač pracuje na vysokej a úplne diskrétnej frekvencii v pásme UHF. Vysielací kmitočet je riadený SAW rezonátorom . Zariadenie je osadené klasickým citlivým mikrofónom, zvuk je jasný a postačujúci na kvalitné odpočúvanie. Dosah mikrofónu je do 10 až 15m od ploštice.

0,00 €
Rýchly náhľad

PROFESIONÁLNE „KATEGÓRIA A“ ODPOČÚVACIE UHF ZARIADENIE A2-429-3V

Odpočúvací vysielač pracuje na vysokej a úplne diskrétnej frekvencii v pásme UHF. Vysielací kmitočet je riadený SAW rezonátorom . Zariadenie je osadené špeciálnym mikrofónom značky knowles so zvukovým dosahom až 15m -25m. Získavate najčistejší zvuk z odpočúvanej miestnosti v HiFi kvalite !

0,00 €
Rýchly náhľad

PROFESIONÁLNE „KATEGÓRIA A“ ODPOČÚVACIE UHF ZARIADENIE KAMUFLÁŽ

Odpočúvací vysielač pracuje na vysokej a úplne diskrétnej frekvencii v pásme UHF. Vysielací kmitočet je riadený SAW rezonátorom . Zariadenie je osadené špeciálnym mikrofónom značky knowles s veľkým zvukovým dosahom 15-25m.

Získavate najčistejší zvuk z odpočúvanej miestnosti v HiFi kvalite !!!

790,00 €
Rýchly náhľad

SET-2 Odpočúvacie zariadenie v sieťovej roztrojke profi A2-429-3V-233V + príjimač

Rádiové profesionálne odpočúvacie zariadenie zabudované do plne funkčnej sieťovej roztrojky a trvale napájané z rozvodu 230V~ na UKV kmitočte. Zariadenie je osadené špeciálnym mikrofónom s riadeným ziskom hluku z odpočúvanej miestnosti s dosahom 15m -25m. Samotné zariadnie môžeme zachytiť až v okruhu 200m.
SET 2 má v súprave aj rádiový digitálny prijímač spárovaný z vysielačom. Jedná sa o digitálny viac kanálový digitálny prijímač vrátane možnosti nastavenia kmitočtu v pásme 400MHz-450MHz, s možnosťou napojenia na sluchatka a taktiež s možnosťou pripojenia na záznamník.

439,00 €
Rýchly náhľad

Wireless FM Transmitter microphone mic-415 Bezdrôtový FM vysielač mikrofónu pickup

Bezdrôtový FM vysielač, ploštica na odpoluch miestnosti. Mikrofón pickup Monitor špionážne mic-415

Pracovné napätie je 3V, použite dve batérie , Vysielacia vzdialenosť je asi 50 m

69,60 €
Rýchly náhľad

SET-3 Odpočúvacie zariadenie v sieťovej roztrojke profi A2-429-3V-233V + príjimač

Rádiové profesionálne odpočúvacie zariadenie zabudované do plne funkčnej sieťovej roztrojky a trvale napájané z rozvodu 230V~ na UKV kmitočte. Zariadenie je osadené špeciálnym mikrofónom s riadeným ziskom hluku z odpočúvanej miestnosti s dosahom 15m -25m. Samotné zariadnie môžeme zachytiť až v okruhu 200m.

1 089,60 €
Rýchly náhľad