Filtrovať podľa

Dostupnosť

Dostupnosť

Cena

Cena

  • 0,00 € - 11 640,00 €

Detektor skrytých kamier

V prípade, že je miniatúrna kamera s pinhole ( micro ) objektívom správne ukrytá, je takmer nemožné ju odhaliť.

Klasické rádiové detektory odhalia len bezdrôtové kamery. No ak je použitá káblová kamera alebo fotoaparát VF detektormi ju neodhalíte. Detektor odhaľuje objektívy, tzn. je jedno, či je kamera aktívna, alebo neaktívna. 

VIDEO CAMERA DETECTION

Detektor skrytých kamier

Detektor skrytých kamier

Aktívne filtre

RF detektor ploštíc s vyhľadávačom objektívov

Univerzálne použiteľný RF detektor ploštíc s vyhľadávačom objektívov 306/2016
Jedinečné nastavenie 2 stupňov citlivosti  nájde zdroj signálu aj na mieste plnom šumu.
Zariadenie s vysokou citlivosťou zvyčajne detekuje silný signál na väčšiu vzdialenosť, ale nemohlo sa priblížiť a nájsť zdroj signálu. Alebo len zasahovať do silného hluku prostredia a nedalo sa zistiť.

358,80 €
Rýchly náhľad

Detekcia mobilného telefónu, wi-fi, bluetooth a fotoaparátu

Tento plne vybavený ručný RF a detektor kamery môžu mať operátor skryté odpočúvacie zariadenia pomocou jeho vzdialenosť nástroje merania a bodky umiestnenie tajné audio a video vysielače.

Detekuje šošovky fotoaparátu, aj keď je fotoaparát vypnutý, robiť A20 výkonný detekčný nástroj pre prípravu bezpečných oblastí.

0,00 €
Rýchly náhľad

RF a objektív detektor fotoaparátu, kamier

Kontinuálne živé sledovanie
Režim vibračné vyzváňanie umožňuje nepretržité živé monitorovanie. Ak je detekovaný signál RF Palladium C40 sa potvrdí, ak je načúvacie zariadenie, ako je napríklad modifikovaný mobilný telefón, používaný.

0,00 €
Rýchly náhľad

MULTIFUNKČNÝ DETEKTOR PLOŠTÍC A SKRYTÝCH KAMIER LASER PROFI ZAME

Jedná sa o profesionálny detektor kamier alebo fotoaparátov. Zariadenie obsahuje dva laser zameriavače, ktoré ožarujú všetku optiku na ktoré sú zamerané.  Laser sa jednoducho odrazí od všetkých fotoaparátorov, či kamier ktoré môžu byť schované kdekoľvek a voľným okom ich ani nespozorujete. Pomocou vnútornej optiky daný laser vidíte a môžete tak nájsť ľahko skrytú kameru. Je vhodný na väčšie miestnosti aj o dĺžke 10m.  

180,00 €
Rýchly náhľad

RF DETEKTOR PLOŠTÍC S VYHĽADÁVAČOM OBJEKTÍVOV

dokáže detekovať všetky bezdrôtové (RF Radio Frequency) zariadenia na 50 MHz ~ 6.0 GHz, vrátane telefónu GSM, 3G / 4G

Toto zariadenie je univerzálny RF detektor signálu, ktorý dokáže detekovať všetky bezdrôtové (RF Radio Frequency) zariadenia na 50 MHz ~ 6.0 GHz, vrátane telefónu GSM, 3G / 4G smartfónu, pohotovostné registrované signály, Wi-Fi, bezdrôtové ploštice (skryté mikrofóny), bezdrôtové analógové a digitálne kamery, IP kamery, rušičky signálu a nové ploštice a nové špionážne kamery diaľkovo ovládané mobilom.

288,00 €
Rýchly náhľad

DETEKTOR SKRYTÝCH KAMIER - SPEKTRUM KAMERA DETEKTOR 889-CX + VF DETEKTOR

Detektor obsahuje aj rádiovú časť na vyhľadávanie VF-RF ploštíc a bezdrôtových kamier. Ktorý Vám pomôže odhaliť skryté sledovacie zariadenia ako napr. bezdrôtové kamery alebo ploštice – nezákonné odpočúvacie zariadenia. Najkvalitnejší detektor vo svojej triede. Najväčší pracovný rozsah z pomedzi bežne dostupných detektorov na trhu (1MHz-6GHz). Optická a akustická signalizácia. Podľa intenzity zachyteného signálu sa postupne rozsvecujú LED diódy.

99,60 €
Rýchly náhľad

TERMOKAMERA FLIR T420BX VIP

Termokamery FLIR rady T4x0bx, tj. termokamery FLIR T420bx, FLIR T440bx sú termokamry vyššej strednej triedy určené predovšetkým pre stavebníctvo a stavebnú diagnostiku. Oproti rade T4x0 určenú pre priemysel ponúka celkom bezkonkurenčnú tepelnú citlivosť 0,03°C.

11 640,00 €
Rýchly náhľad

Detektor GPS, odpočúvaní a kamier iDet Raksa-121 LTE s funkciou rozpoznávania signálu 4G/LTE

Detekuje najnovšie lokátory a odpočúvanie LTE Široký frekvenčný rozsah: 40 MHz - 3,8 GHz Nepretržité monitorovanie rádiových signálov Až do 14 hodín prevádzky Pracovný dosah 10m

930,00 €
Rýchly náhľad