Ultrazvukový a akustický prenosný chránič reči
search
  • Ultrazvukový a akustický prenosný chránič reči
  • Ultrazvukový a akustický prenosný chránič reči
  • Ultrazvukový a akustický prenosný chránič reči
  • Ultrazvukový a akustický prenosný chránič reči
  • Ultrazvukový a akustický prenosný chránič reči
  • Ultrazvukový a akustický prenosný chránič reči

Ultrazvukový a akustický prenosný chránič reči


Ultrasonic and Acoustic Portable Speech Protector (1)

The portable speech protector is the most sophisticated device on the market to protect your confidential conversations. With two modes of protection, you can covertly protect your voice or activate the acoustic jammer to insure your private communications.

8 položiek
 

Bezpečný nákup

 

Rýchle doručenie

 

Bezproblémové vrátenie tovaru

1 499,00 €
S DPH
množ.

Ultrazvukový a akustický prenosný chránič reči - zabránite nežiadúcemu nahrávaniu na mobil, či diktafón.  

Prenosný chránič reči je najnáročnejším zariadením na trhu, ktoré chráni vaše dôverné rozhovory. Vďaka dvom režimom ochrany môžete tajne chrániť svoj hlas alebo aktivovať akustický rušič, aby ste zaistili svoju súkromnú komunikáciu.

V súčasnosti nie je nikto chránený pred rekordérmi alebo zvukovými mikrofónmi (mobilné telefóny, tablety, digitálne záznamníky hlasu, bezdrôtové mikrofóny alebo drôtom atď.): Sú všade. 

Počas dôležitého obchodného stretnutia musíme zabezpečiť ochranu našich ústnych informácií, aby zostali dôverné.
Hlasový záznam sa môže použiť ako nástroj vydierania a môže dokonca zničiť povesť. Náš systém, ktorý vyzerá veľmi diskrétne, vám umožňuje viesť vysoko chránenú konverzáciu so svojím partnerom.

ultrazvukový generátor slúži k rušeniu odpočúvania a nahrávania, najmä ako ochrana proti nasledujúcim zariadením a spôsobom odpočúvania:

Digitálne a analógové diktafóny

Diktafóny v mobilných telefónoch

Laserové smerové odposluchy cez okná (odposluch na diaľku)

Vstavané a smerové mikrofóny

Odpočúvanie tretích strán

Odpočúvanie cez stetoskop

Odpočúvacie zariadenia pripojené k sieti o napätí 220 V

VÝHODY SMEROVÉ RUŠIČKY ODPOČÚVANIA

Všesmerová ultrazvuková rušička patrí medzi najvýkonnejšie vo svojom segmente a je účinná v perimetri 360° do všetkých strán.

Ultrazvuková rušička predstavuje jedinečný pokročilý systém, ktorý poskytuje vysoký stupeň zabezpečenia obchodného alebo súkromného stretnutí pomocou rušičky. Akýkoľvek telefón na mieste, či už na stole alebo vo vrecku, môže byť použitý na zaznamenanie hovoru, rovnako ako klasický odposluch (ploštice) nainštalovaný skryto v miestnosti.

AKO RUŠIČKA FUNGUJE

Ultrazvuková rušička odposluchu funguje na princípe generovanie ultrazvukových a zvukových interferencií súčasne s ľudskou rečou. Generátor ultrazvuku úplne blokuje moderné a vysoko kvalitné odpočúvacie mikrofóny. Súčasne, generátor bieleho šumu úspešne bojuje s analógovými nahrávajúcimi zariadeniami (rušenie nahrávania) - to všetko dohromady poskytuje účastníkom konverzácie úplnú ochranu.

HLAVNÉ VLASTNOSTI

Ultrazvukové rušenie odposluchov: 44 ultrazvukových generátorov o intenzite 120 dB vytvára silnú ultrazvukovú bariéru pre mikrofóny všetkých moderných telefónov, ako je iPhone, Samsung a ďalšie, rovnako ako pre moderné diktafóny a odpočúvanie.

 Akustické potlačenie odposluchov: vysoko kvalitný akustický reproduktor s nízkou hlučnosťou a maximálnym výkonom 3W je schopný ľahko zarušiť analógové mikrofóny telefónov a všetky zastarané hlasové záznamníky a mikrofóny v dosahu. Dosah potlačenia závisí na veľkosti miestnosti a vzdialenosti od účastníkov. Ovláda sa nastavením hlasitosti - pomocou rukoväti na prednom paneli prístroja.

NÁVOD NA POUŽITIE

Ultrazvuková rušička odposluchov musí byť umiestnená tam, kde je očakávaný únik informácií. Hlasitosť akustického šumu je volená tak, aby nenarušovala konverzáciu účastníkov. Ultrazvukový generátor EO-1 je možné pohodlne ovládať pomocou mobilnej aplikácie cez Váš telefón. Pomocou bluetooth môžete rušičku vypnúť/zapnúť a regulovať hlasitosť akustického šumu. Aplikácia podporuje OS Android a iOS.

Ak je potrebná ochrana proti odpočúvaniu, rušička sa zapína pomocou diaľkového ovládača alebo cez mobilnú aplikáciu v jednom z nasledujúcich režimov:

Tichý ultrazvuk - potláča všetky vysokokvalitné hlasové záznamníky.

Vypnuté zariadenie - ochrana je vypnutá.

Ultrazvuk + tichý akustický šum - sú hlavným prevádzkovým režimom, pri ktorom sa dá komfortne konať a ochráni proti všetkým typom odpočúvacích zariadení.

Ultrazvuk + hlasný akustický šum - režim maximálnej ochrany používaný v prípade, keď potrebujete plne ochrániť informácie za cenu zníženia komfortu pri vyjednávaní.

Ultrasonic Jammer je profesionálny systém ultrazvukových rušičiek znemožňujúce odposluch z mikrofónov prenosných zariadení, okrem iného mobilných telefónov, GSM odposluchov, diktafónov, rádiových ploštíc a mnoho iných. Malé rozmery, dlhá doba práce.

Ultrasonic Jammer je rad dvojpásmových ultrazvukových rušičiek prenosných sledovacích zariadení. Systémy umožňujú rušenie mikrofónov okrem iného v mobilných telefónoch, diktafónoch, rádiových ploštíc, bezdrôtových a seizmických mikrofónov vďaka generovanie silného šumu v ultrazvukovom pásme, ktorý ovplyvňuje mikrofóny a predzosilňovača, spôsobujúc zašumenia zaznamenaných zvukov na takej úrovni, ktorá znemožňuje získanie informácií z nahrávky alebo odpočúvania.

Rušičky Ultrasonic ponúkajú dva pracovné režimy ULTRANOISE a Ultrasound, ktoré sa líšia algoritmy generovanie ultrazvukového šumu. Nosný signál v ultrazvukovom pásme je modulovaný signálom šumu vo počuteľnom pásme. Modulovaný signál prijatý v mikrofónu je pretvorený na hlasný šum, ktorý maskuje všetky ostatné zvuky, napr. Hovor. Ultrasonic ponúka rušenie v dvoch ultrazvukových pásmach (18 a 25 kHz), čo značne rozširuje množstvo zariadení, ktoré je možné zarušiť. Zariadenie Ultrasonic možné používať v širokom teplotnom rozsahu od -20 ° C do + 50 ° C pri vlhkosti do 95%. Zariadenie disponuje zabezpečením pred skratom a nesprávnemu napájaciemu napätiu. Základný rozdiel medzi režimom ULTRANOISE a Ultrasound je stupeň modulácie ultrazvukové nosnej:

ULTRANOISE - vysoký stupeň modulácia umožňujúca získanie maximálneho potlačenia ostatných zvukov, ale signál generovaný rušičkou je pre človeka počuteľný (zvuk podobný hučanie nezapojených reproduktorov).

Ultrasound - nízky stupeň modulácia spôsobuje, že je zvuk takmer nepočuteľný pre človeka, ale účinná vzdialenosť sa zníži asi 1,3-1,5krát.

3500
8 Položky

Špecifické referencie

Recenzia

16 iný produkt